Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) slayer007 válasza Sirandrish (#2250) üzenetére


slayer007
tag

Én igyekszem nem foglalkozni vele, még akkor sem, ha 1-3, meg 2-3 féle eredményekkel végzek... ez van, szar paklival nem lehet csodát tenni. :D
The key is: music :D
Tegyél be vmi vicces zenét, azt szard le, hogy mi történik. :P
Nem éri meg simán paklit nyitni goldból szerintem. Legrosszabb esetben is kapsz vagy 20 dustot, meg 1 paklit arénából... max 50 goldot buksz vele, de kapsz 1 pici dustot.
Ha meg jól sikerül, ingyen pakli + aréna belépő + még marad is gold :P

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#2252) DjDanee87 válasza slayer007 (#2249) üzenetére


DjDanee87
addikt

Most nekem is összegyűlt mert 2 arénát toltam 1 hét alatt és volt sok 60as meg 100as küldi a héten + mindkét aréna 150 felett adott goldot is :) Azért ha belejön az ember akkor arena sokkal jobban megéri mint packokat venni a goldból.

(#2253) Sirandrish válasza slayer007 (#2251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is igyekszem, de mikor az egeret egyre erősebben markolászom akkor már valami nem az igazi :)
Én meg inkább szórakozok ezzel a játékkal mint hogy felkúrj*m magam rajta...veszek goldból paklit és reménykedem.
Vagy húzok 1-1 karin 1-2 szintet és annyi...jó ez így nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2254) OnSeT


OnSeT
őstag

Sziasztok!

Tegnap aktiváltam a beta kulcsom.. :D

Kérdés, arena módban 3 bukó után a jutalmat is bukom? Vagy amit addig gyűjtöttem azt megkapom?
Tehát 2 bukás után vonuljak vissza vagy mehet nyugodtan a 3. is? :)

(#2255) adamkaa777 válasza OnSeT (#2254) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Dehogy bukod nyugodtan told le .

El. Psy. Congroo.

(#2256) ígyvanferi válasza OnSeT (#2254) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pont az a lényege, hogy 3 bukott meccs után kapod meg a jutalmat, mindegy, mennyit nyertél, ha egyáltalán nyertél. Illetve nem teljesen mindegy, mert minél többet nyersz, annál többet, több mindent kapsz. Viszont egy pakli kártya akkor is garantált, ha egy meccset sem nyertél. 8-9 nyert meccsel pedig visszakapod nagyjából az arénabelépőt goldban. Lehet, hogy 7-tel is kapsz annyit, nem tudom, én idáig még nem jutottam sose.

[ Szerkesztve ]

(#2257) OnSeT válasza ígyvanferi (#2256) üzenetére


OnSeT
őstag

(#2255) adamkaa777 és (#2256) ígyvanferi

Thx. A retire gomb bizonytalanított el az avatar alatt.

Annak ez esetben mi értelme? :D

(#2258) Morran válasza OnSeT (#2257) üzenetére


Morran
csendes tag

ha kaki paklit kapsz pl.

(#2259) OnSeT válasza Morran (#2258) üzenetére


OnSeT
őstag

Tehát akkor resetelem vele az arena jegyem. Pl. akár egy 2:0 bukos stat esetén is tehetek még egy próbát anélkül hogy az plusz goldba kerülne?

Úgy értem hogy resetelhetem vele 0:0 statra s így kapok + 3 lehetőséget.

(#2260) kexksz de akkor ennek a funkciónak semmi értelme.

(#2261) Sirandrish Egy időben csak egy arena pakli lehet? Bár még ebben az esetben sem látom értelmét feladni. Gyenge lapokkal is el lehet szórakozni pár kört.

[ Szerkesztve ]

(#2260) kexksz válasza OnSeT (#2259) üzenetére


kexksz
addikt

Nem, ha retire-re mész, az olyan, mintha instant 3 lose-od lenne.

(#2261) Sirandrish válasza OnSeT (#2259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annak nem lenne sok értelme :)
Tudtommal az olyan mintha feladtad volna...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2262) Morran válasza OnSeT (#2259) üzenetére


Morran
csendes tag

ha nem akarsz szopni 3 meccsen keresztül egy rossz paklival, akkor inkább feladod

legalábbis nekem nincs hozzá idegem, ezért is nem arénázok :D

(#2263) OnSeT válasza Morran (#2262) üzenetére


OnSeT
őstag

Nekem még nem volt időm megunni, meg goldom sincs annyi hogy random elverjem arena jegyekre. :D

(#2264) Morran válasza OnSeT (#2263) üzenetére


Morran
csendes tag

én is csak az első, ingyenes arénajegyet használtam el, szép 2-3as stattal végeztem, de már akkor leteszteltem a billentyűzet keménységét :D , minden goldomat paklikra költöm

(#2265) Sirandrish válasza Morran (#2264) üzenetére


Sirandrish
legenda

2-3??? Az már király..én vagy 3 Arenat buktam 1-3on.
És mindet úgy hogy az első meccset max 8kör alatt hoztam utána 3 körig meg olyan lapok jöttek fel hogy közöm nem volt az egészhez :)
Az se volt kutya mikor 3 meccset mage-el úgy sikerült lenyomnom hogy a pakliba rakott 3 fireballból 1et sem láttam...és én még a 4.et nem tettem be mert túlzásnak gondoltam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2266) Morran válasza Sirandrish (#2265) üzenetére


Morran
csendes tag

nem 2 lehet egy pakliban? :F

(#2267) adrian360 válasza Morran (#2266) üzenetére


adrian360
őstag

Arénában nincs lapkorlátozás, annyit raksz be amennyit akarsz. ha négyszer dobja fel, mind a négyszer berakhatod.

(#2268) Morran válasza adrian360 (#2267) üzenetére


Morran
csendes tag

minden nap tanul valami újat az ember

(#2269) P00By


P00By
nagyúr

Arany Mad Bomber! :D Én nem töröm be ezeket, annyira jópofák :C

(#2270) slayer007 válasza OnSeT (#2259) üzenetére


slayer007
tag

Szerintem ez csak azoknak való, akik semmit sem próbálnak meg kihozni egy eléggé vesztes helyzetből. Tehát az idiótáknak. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#2271) Sirandrish válasza Morran (#2266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arenaban nem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2272) sznorbert86


sznorbert86
csendes tag

úristen.. ez a murloc mekkora egy mocskos pakli :D próbálom craftolgatni még kb 10 lap hiányzik, de félkész állapotban is gusztustalan.. 2 meccset játszottam mindkettő a 6. körre vége lett (win) most már értem miért szídják :D

[ Szerkesztve ]

(#2273) F-ECT$ válasza sznorbert86 (#2272) üzenetére


F-ECT$
titán

Jah, rank 10-ig szerintem lazán el lehet vele menni, bár láttam már rank 2-n is :)

Dive ever, work never.

(#2274) ollie válasza sznorbert86 (#2272) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tapasztaltabb játékosokat már nem nagyon tudsz vele megszívatni, legfeljebb szerencsével (neked jobb lapok jönnek, mint neki).

***

(#2275) OnSeT


OnSeT
őstag

Mennyi az esély arra hogy egy csomagban 3 ugyanolyan lap legyen? xD

(#2276) F-ECT$ válasza ollie (#2274) üzenetére


F-ECT$
titán

Bárkit el lehet vele kapni, főleg ha nem számít rá. (Pl lock és imppel kezd, és csak a következő körben jönnek a murlocok.)

OnSeT: nem sok, de ez szerencsére jó lap, 2 mehet a deckbe a 3-ik meg dustnak.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2277) slayer007 válasza F-ECT$ (#2276) üzenetére


slayer007
tag

Azért szerintem maget nehéz. Arcane explosion, arcane missiles (kis szerencsével) eléggé megszedi a murloc buildet.

Im insane, what's your excuse?!

(#2278) kervantas


kervantas
aktív tag

Komolyan mondom LoL Solo Q ideg nyugató az aránához képest.

(#2279) slayer007 válasza kervantas (#2278) üzenetére


slayer007
tag

Na ezzel soha nem értenék egyet. :D

Im insane, what's your excuse?!

(#2280) kervantas válasza slayer007 (#2279) üzenetére


kervantas
aktív tag

Vagy csak azt már megszoktam :D

(#2281) ollie


ollie
MODERÁTOR

Trump most játszott egy 2/3-as arénát, na most sokkal jobban érzem magam a bénaságom miatt. :D

***

(#2282) P00By válasza ollie (#2281) üzenetére


P00By
nagyúr

;] :P

(#2283) k4rL^ válasza ollie (#2281) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az előbb tolt egy 12-1es Druid arena-t.
Sokszor berakja a Mad Bombert, ez ennyire jó lap lenne, sose használtam még?

(#2284) ollie válasza k4rL^ (#2283) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor jó, ha 1HP-s minionok vannak az ellennek, vagy épp 1 hp-val kell valamelyiket levinni.

***

(#2285) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Sok jó legend lapot a fa alá :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2286) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ünnepi nyitások :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2287) ollie válasza Sirandrish (#2286) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Grat! Kaptál pár jó lapot.

***

(#2288) Sirandrish válasza ollie (#2287) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a Paladin pakliba a Lay on Handset már bele is raktam .
A Warlocknak a Syphon soult meg a Rougenak a wepet akarom még de nem találtam meg a helyét neki.
Az a priest féle Soulpriest az mit tud? Nem teljesen értem..ami eddig healelt az most sebez vagy mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2289) adrian360 válasza Sirandrish (#2288) üzenetére


adrian360
őstag

igen. a +2 heal hero spellből +2 dmg spell lesz.

(#2290) ollie válasza Sirandrish (#2288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden heal sebzéssé válik, amíg az a minion kint van az asztalon. Vagyis az a heal is, amit a minionok tesznek. Egy mass heal szép irtást tud végezni, akár a saját minionok között is. Amúgy talán a legjobb priest lap, hiszen körönként 2 sebzést tudsz bármely karakternek kiosztani.

Más. Még mindig butális a Release the Hounds.

***

(#2291) Sirandrish válasza adrian360 (#2289) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahha..akkor ez az a lap amikor Shadow Priest lesz a Priestből?:)
Pont ma játszották ki ellenem, de már nem tudott fordítani. :)

ollie És a Murlocok is..ma belefutottam egybe (megjegyzem ez volt az első) és nem tudtam mit kezdeni ellene...leírtottam, de 1 kör alatt lerakott 2-3at..1-2 spell de aztán megint 2-3persze amik szanaszét buffolják egymást..1-2 tauntal szerintem nyerhettem volna mert folyamat lerakott mindent a kezéből, de persze egy sem jött, így a 7. körben be is darált.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2292) ígyvanferi válasza Sirandrish (#2291) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem. Az a Shadowform.

(#2293) Sirandrish válasza ígyvanferi (#2292) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hmm..
Okés akkor mellélőttem de legalább tudom már hogy ez mi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2294) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Ezzel találkoztatok már ?

:D :D

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2295) P00By válasza AlyArkhon (#2294) üzenetére


P00By
nagyúr

Van aki már több hónapja játszik, láttunk már mindent :K :D

Ott van a kártyán, h hogyan lehet kijátszani. Ahány sebzést bekap a hősöd, annyival lesz egyre olcsóbb a kártya kijátszása(igen lehet 0 manás is).

(#2296) Sirandrish válasza AlyArkhon (#2294) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...párszor már kijátszották ellenem :P

P00By Jaja..végjátékba hasznos lehet.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2297) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Itt az én szerény karácsonyi nyitásom :)

El. Psy. Congroo.

(#2298) Sirandrish válasza adamkaa777 (#2297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem olyan szerény az :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2299) Gyuri27 válasza Sirandrish (#2298) üzenetére


Gyuri27
félisten

Bizony nem az.
Ha minden nyitásom ilyen lenne. Megtérnék a végén. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#2300) Kashim


Kashim
őstag

Egy fos aréna menet után kárpótlásul jött egy windlord. :P
Elég drága, de remove csalogató lapnak max. jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.