Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) DjDanee87 válasza Konczi06 (#3449) üzenetére


DjDanee87
addikt

Zárt beta egyelőre, tehát kell. Igaz gyakorlatilag bármikor jöhet az open beta fázis, mert a terv az volt tudtommal, hogy most a ladder resettel jön az open január elején. Csak aztán valamit elbénáztak a resettel és még azt sem sikerült meglépniük, nem hogy megnyitni a betat.

#3444: ez a randuin deckje nem egy tryhard minden meccset meg kell nyernie deck. Fun, tele van random hatású lapokkal, és mikor játszik vele sem csak a győzelem a cél, hanem az ilyen érdekes pillanatok.

[ Szerkesztve ]

(#3452) Tyler Durden válasza Konczi06 (#3449) üzenetére

Kulcs kell hozzá mindenképpen. Viszont most már nem osztanak, januárban indul az open beta szal nem kell sokat várnod.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3453) Konczi06 válasza Tyler Durden (#3452) üzenetére


Konczi06
tag

Köszönőm a választ, azt mostmár kibírom. Lehet tudni, mikor indul az Open Beta?

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#3454) Sirandrish válasza DjDanee87 (#3451) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre az érdekes pillanatra biztosan sokáig emlékszik majd :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3455) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#3450) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyelőre én is el szoktam akadni 5-7 győzelemnél még viszonylag jó deck esetén is. Azt látni kell, hogy 5-0 után olyan ellenfeleket kapsz, akik szintén 5-0-val állnak, tehát jó deckjük van és játszani is tudnak.

Dive ever, work never.

(#3456) P00By válasza DjDanee87 (#3443) üzenetére


P00By
nagyúr

Én kaptam már be így 20 sebzést, szerencsére palával voltam :D

(#3457) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#3455) üzenetére

Nekem volt már 10-es is, igaz ott ahogy Trump mondaná above average deck-et draftoltam. Pont emiatt mondom azt, hogy sokat számít milyen lapokból tudsz válogatni /természetesen a játéktudás is nagyon sokat számít, aki mást állít hazudik :K /. Eleinte mikor ismerkedtem a játékkal, nézegettem milyen lapokat érdemes draftolni. Volt olyan, hogy a 3 lapból 2 terrible besorolás alatt szerepelt a guide-ban a maradék pedig usually bad :U

Amúgy érdekesség képpen ilyen 1 dream deck szerintem -->

pally

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3458) Tyler Durden

Nahh nem volt jó a link, szal ez lenne a dream pally deck:

A srác aki ezt draftolta sima mezei user, de ezzel a dekkel 12:0-t ment

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3459) whitezo88 válasza Tyler Durden (#3458) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most léci linked be rendesen is mert totál semmit se lehet látni :U

(#3460) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#3458) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez szerencsével aránába jó.
Casuálba, rankedbe megeszik kapásból.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3461) DjDanee87 válasza Sirandrish (#3454) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen, ilyen pillanatok miatt néha jó eltérni a megszokott pakliktól: biztosan volt már linkelve

(#3462) Sirandrish válasza whitezo88 (#3459) üzenetére


Sirandrish
legenda

jobbklikk a képre>>megnyitás új lapon>>tádááám :D

De tessék:

Remélem így megfelel :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3463) Sirandrish válasza DjDanee87 (#3461) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez kész :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3464) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3460) üzenetére

Hja bocsi, nem írtam oda, hogy ez aréna. Nyílván rankedbe összecsukják, mint a campingszéket.. Bár én úgy vagyok vele, hogy fő fókusz az aréna, ladder az akkor, mikor beleuntam az arénába. Casualt nem megyek, nem nagyon látom értelmét, ha tesztelgetni akarok, akkor friend ellen nyomom inkább
Jelen pillanatban szerintem ladderen sokunknak nincs esélye magasabb szinteken, mivel 1 classal sincs meg az értelmes dekk, nemhogy 3-4-el..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3465) whitezo88 válasza Sirandrish (#3462) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a két Tirion azért nem rossz... egyebek mellett.

(#3466) Tyler Durden válasza whitezo88 (#3465) üzenetére

2 Tirion, 2 consec, 1 bok, 3 truesilver champ, 3 aldor peackeeper. Kb ez a gerince az egésznek, de ez olyan ritka, mint a lottó 5ös :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3467) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#3462) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Vagy az eredeti képre jobb katt, url másolása és egy új oldalra beilleszted.

A játék az nem játék!

(#3468) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#3466) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem 1 tririon, 1 bok, 2 trusilver, 2 aldorral sikerült 7-ig elmennem.

Dive ever, work never.

(#3469) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem tegnaptól kellene open betanak lennie? Valaki világosítson fel pls.

(#3470) Kashim válasza BoneDragon (#3469) üzenetére


Kashim
őstag

Nem. Csak neten terjedt valami hülyeség.
Ha közeledik open béta ki fogják postolni hivatalosan, ahogy a többi nagyobb hírrel is megtették.

DjDanee87
Tegnapi Millhouse kombója se volt semmi priest ellen. :DDD
Következő körben az ellenfele kirakott egy Prophet Velent, aztán benyomott neki 2 db 10 dmg-es Mind Blastot 0 manáért. Kész az az ember.

ígyvanferi
Mert arénán random lapokkal játszol. Sokszor gyenge lapok is bekerülnek akaratlanul, ráadásul a lapok közti kombózás sem jöhet össze teljesen. Constructedben sokkal erősebb paklikat lehet összeállítani mert te állítod össze úgy ahogy akarod, az összes lapot össze tudod hangolni.
Lehet arénán is jó paklit összerakni, de az egyrészt a saját szerencséjén múlik, másrészt meg az ellenfelek szerencséjén is, hogy ők milyen paklit kaptak. Egy ütős pakli ellen hiába jó a játékos, ha ő maga szerencsétlen lapokat kapott.

[ Szerkesztve ]

(#3471) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Valaki összefoglalná nekem, hogy miért kell teljesen már mentalitás, teljesen már pakli arénához, mint rankedhez? Egy jól összerakott 12-0-s aréna paklit elp.csáznak rankeden, legend rankú paklija meg használhatatlan arénában, ha jól értem.

(#3472) whitezo88 válasza Kashim (#3470) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jaja linkelve is volt. de casual szóvel poénkodni jó :) Millhouse szerintem csak ide jó, mert elég lutri.. játék elején kiszórhatja az ellen a drága spelljeit (legyen akármi, pl akár 2 pyro is), később meg azért mert van mit buffolni/lőni/akármi nulláért...

(#3473) Sirandrish válasza Kashim (#3470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt is linkelte :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3474) oxox


oxox
addikt

azta K...va
aréna 4-2-nél warlockot kaptam ellenfélnek (én is warlock)
a végén temettem már a játékot, lent volt 7 minionja....köztük egy laphúzos ha valamelyikje meghal.
én 5-n álltam ő kb 17-....és volt egy 5-s stealth lapja is :( nekem kb 3minion lent, lehoztam még kettőt, elkezdtem számolgatni...tauntom nem volt. elkezdtem lecsapkodni őket, és már nem volt lapja, és burn-ölte magának (6-ot burn-öltem neki :) ) az usoltós spellel tóltam le, közben draw kártyám is volt...és bejött egy 1/3-as taunt :)

5-3lett a vége (de kaptam 2x55aranyat a deck mellé :) :) :) ) az első olyan arénám ahol visszajött a pénz.
(nem szeretek amúgy arénázni, mert nagyon mák faktoros)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3475) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#3468) üzenetére

Pechesen húztál vagy atomtáp ellenfelek voltak? Mondjuk azt hozzáteszem, szerintem pallynál a consec az igazi jolly joker, legalábbis engem párszor már húzott ki a trágyából arénában. A srácnál az 1 Tiron 1 truesilver és 2 conc nagyon sokat számít..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3476) DjDanee87 válasza Tyler Durden (#3475) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én a truesilvert tartom joker lapnak palánál

(#3477) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#3471) üzenetére


F-ECT$
titán

Arénában nem nagyon választasz olyan lapot, ami csak egy másikkal együtt jó, mert lehet, hogy a másik nem fog jönni. Constructedben meg szinte csak a szinergiákra mész.

Egy jól összerakott 12-0-s aréna paklit elp.csáznak rankeden
Ez igaz.

legend rankú paklija meg használhatatlan arénában
De ez nem. Ha a saját deckemmel mehetnék arénába, szerintem 10-12 győzelmem lenne.

Dive ever, work never.

(#3478) Tyler Durden válasza ígyvanferi (#3471) üzenetére

Arénában 2-nél több lap is lehet a dekkedben, míg rankedben csak 2. Arénában 30x3 random lapból rakod össze a paklid, ami nyílván nem lesz olyan táp, mintha direktben szinte bármiből válogatnál..
Teljesen nonszensz a kettőt összehasonlítani. Arénát sokan amiatt szeretik, mert ott a random faktor, hogy nemtudod milyen dekket sikerül draftolnod, valamint skill kell az összeválogatáshoz is..

DjDanee87: jogos az az alap (: /mondjuk volt már olyan aréna draftom, ahol 1et se húztam :O /

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3479) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na meglett a 100win , 5-6 kártya pack-ot vettem is és csak 1db ilyen kártya volt (ez rare?)

Szerk:
és az mit jelent, hogy ilyen "aranyozott" a széle ? (1-2 kártya van simába is)
pl.

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3480) Ereshkigal válasza MaxxDamage (#3479) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Legendary.

(#3481) oxox válasza MaxxDamage (#3479) üzenetére


oxox
addikt

legend...ennél már csak akkor ritkább, ha gold szinü lenne (érdemi különbség nincs)
kavicstalan, fehér, kék, lila,és ez a sárga.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3482) Ereshkigal válasza Ereshkigal (#3480) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az aranyozott kártyák ugyanazt tudják, mint a simák, csak ritkábbak, illetve animáltak.
Az MTG foilos lapjainak felelnek meg.

[ Szerkesztve ]

(#3483) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#3475) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem voltak jó 1-3 droppjaim, mid game-ben tudtam fordítani általában. Ez eleinte elég volt, de mikor jöttek a 6-7 győzelemmel rendelkező ellenfelek, azok lerusholtak az elején.

Dive ever, work never.

(#3484) F-ECT$ válasza MaxxDamage (#3479) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első legend lap, mert a kő a közepén sárga. (Epic - lila, Rare - kék) A többi meg aranyozott, ezek animáltak, de ugyanazt tudják, mint a nem aranyozottak. A lehető legjobb kártya az, ami legend és aranyozott.

Egyébként ez egy jó közepes legend akár támadásra, akár védekezésre lehet használni, csak persze ésszel kell letenni. Nekem is megvan, 1-2 deckbe már sikerült beletenni.

Dive ever, work never.

(#3485) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3479) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem gyenge..
Legend, golden rare. :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3486) whitezo88 válasza Sirandrish (#3485) üzenetére


whitezo88
nagyúr

golden rare nekem is van már kettő, de nincs kedvem betörni, meg annyira nem rosszak (Abo, Pitlord)

valami Muklából kéne arany, vagy hasonló "erejűből" ;]

(#3487) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3486) üzenetére


F-ECT$
titán

Én töröm az összes goldent, amiből megvan a sima is. A class / alap lapokból úgyis lesz golden a szintezéssel, a többiből meg inkább legyen meg minden kártya ami kell, mint kevesebb, de az goldenben.

Dive ever, work never.

(#3488) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Köszönöm a 'kiokosítást'! :R Nagyjából én is így sejtettem, de mindig jól jön a megerősítés.

"We believe that we have identified and addressed all of the issues that were preventing us from properly transitioning to Test Season 2. Some more testing still needs to be performed, but we are currently targeting to transition to Test Season 2 by the end of this week." [link]

[ Szerkesztve ]

(#3489) Sirandrish válasza whitezo88 (#3486) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem eddig összesen 1 golden rare jött ki, de úgy betörtem hogy öröm volt nézni :D
Jaja...valami fos golden legendnek én is örülnék..de egyebassza..az se baj ha jó az a golden legend ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3490) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#3483) üzenetére

Nahh itt az amit mondjuk conseccel jól megtudsz fogni, ha nem húztál, hát akkor kemény menetnek nézel elébe../pl lock rush ocsmány a nyomorult +1 hp-t adó impekkel/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3491) MaxxDamage válasza F-ECT$ (#3484) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

F-ECT$ & Sirandrish: :R , remélem lesz még majd jobb is! ;) (alapnak talán megfelel)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3492) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hunter 5 win questet kaptam (vagyis arra cseréltem a 40goldosat). Múltkor ugyanennél a questnél 1 óra szopás után váltottam druidra inkább, ami a másik lehetőség ennél a napinál. Most úgy voltam vele, nézek valami olcsóbb hunter decket a neten, ne maradjon le a hunter szinteben a többitől (már így is le van maradva kicsit).
Ezt találtam.
Tuti kamu a 80%, annyira nem jó ez a deck szerintem. Vagy akkor tudom elképzelni a 80% winratet, ha rank 25-10 között nyomult vele. Kicsit muszáj voltam változtatni rajta, mert hunter rare lapokkal nem állok jól. Explosive shot-om, Savannah Highmane-em egy darab sincs, így ezek helyett raktam be mást. Meg még így is kellett craftolnom 2 loot hoardert, 1 harvest golemet és 1 explosive trapet. Végül azért bejött a dolog, ezzel nem kínszenvedés a játék, mint a korábbi beast deckemmel volt. A 2 fent említett igen erős rare lap hiányában azért nem tartom túl ütősnek a decket Egyelőre 3-2 a kicsit módosított változattal.

Volt azért 2 olyan meccsem, aminek a végeredményére nem mertem volna fogadni. Az elsőt a rogue valószínű megnyerhette volna ha az 5 minionjával az asztalon nem csak rám támad és hagy 1 HPn, hanem ritkítja a védő soromat is kicsit. Így a következő 2 körben 2 Defenderrel és 1 A.Commanderrel szép tiszítást végeztem és a tauntok miatt nem tudott megölni. Gondolkozott kicsit majd feladta. Egyész meccsen rosszul álltam, szinte mindenre volt válasza - viszont a végén a kockázatos arcra támadás nem vált be neki, nem húzott Shiv-et.

A másik meg egy priest elleni menet volt. A végén 1 lap volt még a deckemben mikor a loot hoarder megmentett. Idáig eljutni sem volt egyszerű, volt egy 3 miniont kivégző holy novája, toughsteelelt egy animal companiont amivel 4/4es tauntot kapott ami szintén okozott fejfájást, de végére csak kifogyott a removal spellekből és nem tudta megmenteni. Loot hoarder FTW

(#3493) kexksz válasza DjDanee87 (#3492) üzenetére


kexksz
addikt

Bullshit, Legendaryban senkinek nincs 80% winrate-je, de még csak ahhoz közeli sem.

(#3494) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én meg nem kaptam ma új questet :U (2 volt)

(#3495) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3492) üzenetére


F-ECT$
titán

Használhatónak tűnik, bár explosive shotom nekem sincs. Lehet lecraftolom, mert ezt még mindig olcsóbb, mint a druida decket összehozni.

Dive ever, work never.

(#3496) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#3495) üzenetére


DjDanee87
addikt

Annál biztos olcsóbb.
Most volt időm befejezni a maradék 2 győzelmet, gyorsan lerendeztem egy warriort meg egy warlockot. Locknak még lett is volna esélye (vagy legalábbis 1 körrel tovább élt volna), ha a soulfire amivel egy dark iron dwarfomat megölte nem a Defender of Argust dobta volna el neki.
Így egy haszontalan Ancient Watcher és 2 giant nem tudta volna megakadályozni az 1/1es minionomat. Fel kellett adnia :)

Tetszik ez a deck, még így 2 fontos lap nélkül is. 5-2 huntival a napiquestért brutál, ahhoz képest mi volt pár napja mikor megpróbáltam. Egyetlen bajom ezzel, hogy alig van köze a hunterhez - nagyrésze semleges lap. Ez az én variációm a hiányzó lapok miatt.

(#3497) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is csak 1 van, de jó kis cucc..
Főleg ha a minionok is jól vannak lepakolva hozzá. ;]
Mármint az ellen minionjai..

Szerk: nekem mondjuk Beastes paklim van..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3498) oxox


oxox
addikt

új rogue combom....demolisher stealth-al :)
szegény paladint mattoltam vele

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3499) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor segítséget kérnék. Mage deck, szinte mindig kikapok, mi lehet a pakli baja:

:R

Live-Die-Respawn

(#3500) whitezo88 válasza oriic (#3499) üzenetére


whitezo88
nagyúr

első blikkre: kéne argus, kéne madár, kéne még lény, kevesebb mirror meg arcanex szerintem. alig tudsz védekezni valamivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.