Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3150) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szegény nem látta hogy betört :N
Bár ahogy elnézem ennek is gazdagon nyomkodják a donate gombot szóval majd vesz újat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3152) F-ECT$ válasza oxox (#3148) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért nem a +2 hp-val kezdtél és utána dupláztál? No meg a duplázás 2 mana, nem? Tehát 2 + 2 + 1 + 1 = 6 mana, vagy volt coinod is?

Dive ever, work never.

(#3153) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3151) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért velem történne ilyen lehet besírnék. Nem is nézegetem a lapjaimat :)

Dive ever, work never.

(#3154) xavix13


xavix13
senior tag

Egyszer nekem is lehet szerencsém :))

Más: Holnapi questel össze fog gyűlni 500 goldom. Nem tudom hogy elarénázzam vagy inkább paklikat vegyek belőle? 5 garantált pakli vs 3 pakli + vmennyi gold, dust akármi. Félek hogy hoznám a szokásos formám arénában és max. 2-3 győzelemig jutnék. Az a fix 25 kártya viszont eléggé csábító (mondjuk amilyen szerencsém van amit szereznék + lapokat a paklikból jó eséllyel úgyis sz*rok lennének. :DDD )

Szerk.: lehet megyek 3 arénát, marad 50 goldom + arénából is kapok és veszek még egy paklit.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3155) k4rL^ válasza xavix13 (#3154) üzenetére


k4rL^
senior tag

3 győzelemnél már megvan általában az 50 gold, szóval szerintem ott érdemes, ha jó draftot fogsz ki, akkor nyerhetsz több goldot is. Ha csak paklit veszel, akkor talán kapsz valami olyat, amit szeretnél, de ha nem, akkor megint csak farmolhatod a goldot ugyan azzal a paklikkal.

Persze, ha már van egy jó decked akkor mehetsz rankeden.

(#3156) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Létezik összesítés a győzelem/veszteség arányról? Tippre 80%-ot buktam eddig.. eléggé uninstall gyanús a játék.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3157) oriic válasza k4rL^ (#3155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Három napig nyomtam a napi questeket hogy összejöjjön nyamvadt 100 gold. Erre meg kapok olyan kártyákat amik semmit nem érnek. Még csak egy rare sem volt köztük...

(#3156) Winner_hun

Menüben balra lennt katt a felkiáltójelre. Bár ott csak a megnyert meccseket számolja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3158) Winner_hun válasza oriic (#3157) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azzal semmire nem megyek, az nem statisztika.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3159) Andapace


Andapace
tag

Valaki tapasztalt már ilyet? :DD :DD

(#3160) xavix13 válasza oriic (#3157) üzenetére


xavix13
senior tag

Hogyhogy nem volt benne egy rare sem? Elvileg egy garantált rare van a pakliban, nem?

Valakinek eldurrant az agya. Ahogy kiraktam ragequitolt. :DDD :C

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3161) F-ECT$ válasza k4rL^ (#3104) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó meccsek voltak, azért 1-2 legend mindenhol befigyelt, szóval nem olyan alap egyik deck sem. Nekem főleg a mage deck-e tetszett, az enyémhez képest kevéssé yolo, lehet le kellene nyúlnom, csak Thalnos helyett kellene valamit betennem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3162) oriic válasza xavix13 (#3160) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eh, hja tudom egynek kell lennie, valszeg végül volt is, csak anyáztam hogy egy különleges lap sem jött ki. Ok nem akarok kapásból egy Gold Ysera-t(nem francokat nem. :DDD ) de akkor is. :)

Live-Die-Respawn

(#3163) föccer válasza Winner_hun (#3156) üzenetére


föccer
nagyúr

Nincs.

Egyébként sokat kell practiban farmolni, hogy meg legyenek az alap kártyáid. Amire megcsinálod a 9 hőst 10 szintre már lesz párszáz aranyad amit paklikra költve már össze lehet rakni valami kulturált paklit, amivel javulni fog az arányod.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3164) k4rL^ válasza F-ECT$ (#3161) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja, hát persze, hogy nem alap, de sokkal kevesebb Legendary-t használt, mint a másik játékos és sok common lapjai voltak.

Thalnos-t nem nagyon tudod mivel helyettesiteni, max 2 lappal :D

(#3166) Andapace: 30 győzelem után ez van?

[ Szerkesztve ]

(#3165) DjDanee87 válasza Andapace (#3159) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ennyit nem játszom egy nap :P

(#3166) Andapace válasza DjDanee87 (#3165) üzenetére


Andapace
tag

Én sem. A mai napot kivéve :D

(#3167) F-ECT$ válasza föccer (#3163) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ez a leghatékonyabb pénz nélküli mód:
-9 hős lvl 10-re (normál és expert ai-kat végigverve kb meg is van)
-minden hőshöz megcsinálni a basic decket
-rohadt sokat játszani play-en, akár ranked, akár casual
-megcsinálni az összes elérhető (rejtett) questet
-ha van idő, akkor stream nézés (főleg aréna: kártyaválasztás, alap trükkök megismerése)
-napi questek folyamatos teljesítése
-ha már megvan az alap ismeret, akkor napi max 1-2 aréna, addig míg nem megy önfenntartóan

Nekem pl 1200 goldom van, de eszembe se jutott paklit venni rajta. 2-3 győzelem azért össze szokott jönni még legrosszabb esetben is, és akkor már jobban megéri mint paklit nyitni + olyan kártyákat is megismersz, ami még nincs meg.
Ha már stabilan megy az 5+ győzelem (én még nem tartok itt), akkor lehet arénán kívül paklira is költeni a goldot. Persze ha utálod az arénát, akkor marad a napi q + pakli nyitás. 50-60 gold kevés játékkal is összejön naponta, így 2 nap / 1 paklinyitás.

Dive ever, work never.

(#3168) slayer007


slayer007
tag

Az elején még van 1 Arcane Explosion, 1 Frostbolt, 1 Ooze, 1 Bluegill warrior, 1 Novice Engineer.
Aréna deck
Szegény ellenfél lepakolt 3 4-5 hp körüli miniont, ott a magus... flamestrike... lepakolt 2db 5 és 6hps miniont... flamestrike + hős spell... Lepakolt még 2 nagy miniont, utolso flamestrike... na itt feladta :D
Undorito ez a 3 flamestrike, bár nagyon hiányzik a polymorph és a pyro, de elég jol lehet tartani így a board controllt. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#3169) xavix13 válasza slayer007 (#3168) üzenetére


xavix13
senior tag

Hogy lehet 3 flamestrikeod? Nem csak 2 egyforma lap lehet egy deckben?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3170) slayer007 válasza xavix13 (#3169) üzenetére


slayer007
tag

Arénában akármennyi! :D
Láttam már streamen 4db freezing trapet is :D

Sajna a végét elszúrtam, 3/3 lose-om paladinoktól volt :P

9-3 lett :)

Az eredmény pedig elég jó jutalom szerintem. :)
Arena reward

Im insane, what's your excuse?!

(#3171) xavix13 válasza slayer007 (#3170) üzenetére


xavix13
senior tag

Ezt sem tudtam, megint tanultam valamit. :)

A "loothoz" meg grat. Remélem nekem is összejön valami hasonló később. (Bele se gondolok hogy egy 12-0-ért mi járhat, inkább nem fájdítom a szivem. :D )

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3172) Andapace válasza xavix13 (#3171) üzenetére


Andapace
tag

Az esetek felében 2 pack, és még mellé olyan 300+ gold :)
Kellemes estét! :DD

(#3173) Wolverine válasza Winner_hun (#3156) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem célszerű az elején minden egyes kaszttal végigverni a basic AI ellenfeleket - mind a 9-et. Így mindegyik kaszttal eléred a lvl10-et, ami egy questet is jelent, és lesz némi tapasztalatod az összes lehetséges kaszt játékáról :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3174) ollie válasza oriic (#3157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kellett legyen minimum egy kártya, ami legalább rare a packban.

***

(#3175) Gyuri27 válasza Winner_hun (#3158) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mage, priest, pala. Ezek alapon is jól játszhatóak.
Némi játékkal egy pici skillt és lapot magadra szedsz. Akkor meglesz az 50%.
Szóval ne add fel. Az eleje döcögős utána menni fog. Írj btaget szerintem akad itt aki gyakorolna veled.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3176) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Miután 5meccsből csak 1et nyertem (és ilyen nem nagyon szokott előfordulni) rá kellett hogy jöjjek hogy a Priest paklim nem menő. Az elejére kéne valami mert 2szer is előfordult hogy az első 4-5 körben semmit sem tudtam csinálni. Le is cseréltem a napit és Warlockal nyomulok..eddig 3/3 :K
Mondjuk az utolsó egy Warri ellen volt..LJ-t is használnom kellett és neki is csak 1 HP-ja maradt, szóval nem mondanám hogy sima ügy volt :D

Visszatérve a Priesthez...szerintetek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3177) ollie válasza Sirandrish (#3176) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kevés a 2 drop, a novice ráadásul nem mindig jó a 2. körben. Sőt, 3 dropból is több kéne szerintem.

***

(#3178) Sirandrish válasza ollie (#3177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezekre magamtól is rájöttem :D
De szerinted mi hiányozna legkevésbé? A Healelős és gyilkolós spelleket semmiképp sem szeretném kivenni, mert azok hasznosak..talán a Holy Fire helyett mehetne valami..persze az egy igen jó lap, lehet hiányozna :B

A Mind Control szerintek kikerül...ha emlékeim nem csalnak még egyszer sem mentett meg..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3179) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#3176) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Priesttel mindenféle variációt kipróbáltam, és az a tapasztalatom hogy felkészültek rá az emberek, tudják hogyan védekezzenek ellene. Ahogy a lock is irtott a murloc paklival, most már ahogy kirakok egy murlocot tudják mi a pálya és már csak azt várják mikor pakolom ki az összeset hogy 1 lappal eltöröljék az egészet. Most áttértem buffolós mage -re, ami még mindig olyan kemény hogy félszar lapjárással is aláz :D

A játék az nem játék!

(#3180) Winner_hun válasza föccer (#3163) üzenetére


Winner_hun
félisten

A 10-es szint már rég megvan mindre:

Egyszer volt egy 3-as win strike-om, 2x voltam 19-es szinten de nem sokáig, folyamatosan 20-as szinten vagyok és ha onnan is lehetne visszaesni 25-ig meg se állnék annyit vesztek. Na mindegy, majd valamit nézek még a paklikon, max. tényleg marad az uninstall.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3181) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gyerekek mekkora meccset toltam Warri ellen :D

Ilyen lett a vége..a Tauntot akkor húztam(utolsó lapom)..gondoltam ezzel megfogom..OFC egy 4/3as Charget húzott :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3182) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez a molten giantos charge nem is rossz. warri ellen volt, kiszór mindent, még 2 lord of the arenat is. 6ért végül hoztam, charge rampage mert már sebződött és 2x11 kapott aztán.

(#3183) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végül 5/6al zártam a Warlockos napit.
Elég jó meccseket toltam, főleg az a Warris tetszett..ha nem a Charges miniont húzza és onnan lehozom akkor még faszább lett volna de így sem volt rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3184) parandroid válasza Wolverine (#3173) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az gáz, ha én inkább normál playben fejlődök? Mondjuk nem is vagyok még mindennel tizes, de úgy voltam vele, hogy nem baj, ha vesztek, emberi ellenféltől talán többet lehet tanulni. Vagy lenne valami előnye a practice módnak, ami miatt érdemesebb azt használni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3185) ollie válasza parandroid (#3184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha megvered az összes expert AI-t, kapsz 100 goldot. Lásd első hsz, questek.

***

(#3186) Sirandrish válasza parandroid (#3184) üzenetére


Sirandrish
legenda

Előnye az az hogy nagyobb valószínűséggel nyersz, így akár gyorsabban is fejlődsz, amivel unlockolod a basic lapokat.
Természetesen playben is unlockolódnak ha léped a szintet..
Igazából a lényeg az az, hogy rejtett quest is van.. :K

Addig tököltem míg megelőztek :B

Lézerparaszt Akkor valami gond lehet a Murloc deckeddel, mert mikor ellenem jönnek azzal, mire elérek oda hogy le tudnám őket irtani, addigra még sem tudom mert a 2/1es kis görcsből egy 5/7es állat lesz és ez még a gyengébbik Murloc :D
Mire megfognám Tauntal addigra a legszarabb kis fossal is átüti a Senjin-t pl..egyedül talán Mage-el tudom megfogni..ÉN! Még "szerencse" hogy sose azzal vagyok mikor Murloc deck jön velem szemben :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3187) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#3179) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen az a buffolós mage?

Dive ever, work never.

(#3188) OnSeT


OnSeT
őstag

Priest vs Mage... jó dolog ez a heal... főleg akkor ha mindkét fél kifogyott a lapokból. :D

(#3189) slayer007


slayer007
tag

Azért nem mondom, erre baromi nagyot néztem... teljesen uraltam a játékot előtte, de brutálul. (végén sikerült szerencsére nyerni azért.)
Aréna
8/8 frostwolf warlordot, meg 6/6 adventurert meg nem is tudom már mit ütött le az a szemét sárkány :)

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#3190) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kicsit variáltam a Priest paklimon, és stabilabbnak is tűnik, viszont lehetne még jobb is szóval javaslatokat elfogadnék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3191) k4rL^ válasza Sirandrish (#3190) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem tudom ez az Inner Fire + Divine Spirit mennyire jön még be, régebben én is ezzel szórakoztam, de inkább tegyél be helyette még egy Holy Nova-t, Holy Smite vagy Shadow Madness-t ha van, meg Ooze se árt, hasznos tud lenni sok helyzetben.

Northshire Clericből is elég egy, helyére valami más 2manas minion.

[ Szerkesztve ]

(#3192) Sirandrish válasza k4rL^ (#3191) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inner fire meg Divine spirit mindig bejön..ha nem is együtt de egy 3/10es vagy 3/12es taunt MINDIG jón jön.. :K
Inner Firet csak speckó helyzetekben használom..mármint nem arra építek, de tud vicces és hasznos lenni, de épp ezért csak 1et használok.
Holy Smitet ma vettem ki, de majd egyet visszarakok akkor mondjuk egy Cleric helyére..
Amúgy kivettem az Auctioneert közben és betettem egy Berserkert...Priest pakliba be tud durranni :DD

Hja és raktam most egy Oozet egy Dragon helyére :R

És megpróbálok helyet csinálni még egy 2 manas minionnak, bár nem tudom hogy mi helyére férne be mert a Spellek kellenének..nah majd kigondolom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3193) ígyvanferi válasza Sirandrish (#3192) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A Fen Creeper helyére mehet szerintem. Vagy az egyik Darkscale Healer helyett. Bár ez csak az én mániám, hogy inkább több különböző minion, mint egyből kettő (vannak kivételen persze, meg sokszor ez amiatt van, hogy valamiből csak egy darabom van).

[ Szerkesztve ]

(#3194) k4rL^ válasza Sirandrish (#3192) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja Berserker jó tud lenni. Clericből meg azért elég 1, mert nem olyan jó egy manás, első körben nem is érdemes kitenni, mert ha az ellen le is tesz egy olyan miniont, amivel utána vissza healeled a Clericed, lapot ugyan kapsz, de egyből ritmust vesztettél, mert nem tudsz tenni 2manás dropot.

Persze vannak helyzetek amikor jól jön, de én általában Holy Nova-val használom, vagy ha már van valamennyi board controllom. Pl. Injured Blademaster se rossz priest pakliba, most azzal próbálkozom épp.

(#3195) ollie válasza Sirandrish (#3192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Argent Squire-t vedd ki szerintem, kevésbé hasznos, mint gondolod.

***

(#3196) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Valaki nem tudja mikor jelenik meg pc re és tabletre és telefonra a játék? :D Nem bétára gondolok..

(#3197) kovsol válasza szildavid90 (#3196) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem ezt még a fejlesztők se tudják.
Android és iOS verzió meg valamik 3. negyedévben várható.

May the Force be with you!

(#3198) Sirandrish válasza ígyvanferi (#3193) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Healert azért erőltetem mert elég sokszor tudom használni a Clericcel aztán ha van lent 2-3 sebzett minion és betolok egy olyat már egyből jön 3 +lap..
Nyilván ez nem mindig van így, de az alap heal sem rosz amit tud.

k4rL^ Lehet bepattintok helyette akkor valami..megnézem mim van :K

ollie Akkor berakok a helyére valami 2 manasat
Hm..van pár lehetőség:) Holy Smite? Mind Blast? Novice Engineer? Bagoly? Knife Jugger? Leper Gnome? Vagy a másik 10körül valamelyik? Feladtad a leckét :B

Mindenkinek köszönöm a helpet :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3199) Andapace


Andapace
tag

Ismét egy gyönyörű kép az egyik mai meccsemről.. :DD

(#3200) Sirandrish válasza Andapace (#3199) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz képest hogy tegnap egész nap azon vitáztál hogy a Mage túlértékelt, minden linkelt meccsed "kézből" rendezed le :U

Persze gondolom nem mind ilyen de nem sok hős tud 12 sebzést bevinni kézből a 6. körben :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.