Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) k4rL^ válasza Lmh (#2850) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nincs semmi megkötés elvileg, az én accomon is csak egy Diablo 3 van. Mondjuk nekem is volt vagy 3 hónap mire kaptam :D.

Elvileg azt irták, hogy aki jelentezett a bétára, annak küldenek ki Jan 7-ig, utána ez lezárul, és majd valamikor kezdődik az open beta. De szerintem nem fogják elkapkodni :)

(#2852) Lmh: Az azt jelenti, de nem vonatkozik a Hearthstonera, csak amiket felsorol.

[ Szerkesztve ]

(#2852) Lmh válasza k4rL^ (#2851) üzenetére


Lmh
őstag

Hát az az 1 Diablo 3 az pont lehet, hogy elég.
Vagy ez nem azt jelenti?
You must have at least one full version of a Blizzard Entertainment game attached to this Battle.net account in order to opt-in Diablo, StarCraft or Warcraft beta.
Mondjuk ahogy nézem ez nem azt jelenti, ez diablo, warcraft ,starcraftra utal, de az meg most nincs is, nem értem ez mit akar jelenteni :U

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2853) Sirandrish válasza Lmh (#2852) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is volt D3 az Accomon mégis több mint 1 hónapig vártam a beta kulcsra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2854) kervantas


kervantas
aktív tag

Haveromnak nincs semmije (blizz játék),de mégismkapott.

(#2855) kexksz


kexksz
addikt

Ti hogy álltok jelenleg rankkal/karakter szintekkel/winekkel/arena winekkel és mióta játszotok?

[link] Itt az enyém, december 10-én kaptam kulcsot.

(#2856) oriic válasza Lmh (#2852) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem nincs semmi az accountomon és én is kaptam. Tök véletlenszerű az egész.

Live-Die-Respawn

(#2857) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Én így [link]. Október 8 óta van kulcsom, bár az elmúlt 1 hónapban kb csak friend listás meccseket játszottam, play módot max annyit amennyit a questek megköveteltek.

(#2858) kovsol


kovsol
titán

Mai nyitásomban volt egy legendary :) Örülök neki, mégha nem is a legjobbat kaptam, de szerintem használható azért.

May the Force be with you!

(#2859) kervantas válasza kovsol (#2858) üzenetére


kervantas
aktív tag

Erősen a haszálható kategóriában van, grat :)

(#2860) Lézerparaszt válasza kervantas (#2854) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Haverodnak nem kell mindent elhinni, pl minek csinált battle.net accountot a semmire? Csak hogy kapjon béta kulcsot?

A játék az nem játék!

(#2861) kervantas válasza Lézerparaszt (#2860) üzenetére


kervantas
aktív tag

Igen. Egyébkén személyesen ismerem és 100%ra tudom, hogy nincs mása. Régebben WoW-ozott csak nem eredetin, onnan az érdeklődése.

(#2862) oriic válasza Lézerparaszt (#2860) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, én is béta miatt csináltam accountot, és kaptam. Miért olyan meglepő ez?

(Jó mondjuk én a Heroes of the Storm béta miatt, de az más téma. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#2863) Sirandrish válasza kovsol (#2858) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem gyengén használható :K
Brutál tud lenni..grat :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2864) xavix13 válasza Sirandrish (#2863) üzenetére


xavix13
senior tag

Az egyébként "végtelen" fireball-t tud adni, vagy csak a paklidba lévő 2 darab fireball-t rakja a kezedbe?

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#2865) ollie válasza xavix13 (#2864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs köze ahhoz, hogy mi van a paklidban.

***

(#2866) Sirandrish válasza xavix13 (#2864) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg végtelen..
Ha van a kezedbe és elnyomod akkor visszakerül a kezedbe..
Ha 2szer tolod el akkor 2szer kerül vissza a kezedbe.
Természetesen míg él a minion :K

Engem pont a napokban szívattak meg ezzel meg az Aprentice-el...9. körben 3 fireballt toltak az arcomba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2867) oxox válasza föccer (#2806) üzenetére


oxox
addikt

Föcceling ph!ajtas irj ram segitek,

kaptam ma egy ellen paklit, azzal a legendel ami fireballt ad a kezbe ha varazsolsz egyet....onnan meg ha azt lovod el, akkor kifogyhatatlan fireball-od van...gusztustalan ;]
ops latom mas is talalkozott vele...sorry most jutottam eddig a topicban..Kovsol most nem szeretlek :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2868) oxox válasza oriic (#2835) üzenetére


oxox
addikt

Taunt: kötelezen csak azt a szörnyet lehet támadni. (kivéve pár varázslat)
engedd meg, hogy egy megjegyzést tegyek hozzá...nem kötelező támadni, ha stealth-os taunt egység. ill. forditva nem tudom mivan, ha tauntos egység kap stealthot?! Mindig a stealth az erősebb, vagy az alaptulajdonság az erősebb???

Nekem ez ma teljesen új volt...véletlen jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2869) oriic válasza oxox (#2868) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De annak meg mi értelme? A Tauntnak nem az a lényege hogy ő legyen a tank? HOgy ne másik szörnyet támadjon az enemy?

szerk:

jahogy addig egyáltalán nem tud támadni ellen. ügyes...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2870) kexksz válasza oxox (#2868) üzenetére


kexksz
addikt

Stealth mindig erősebb. Tud addig is támadni, simán stealth-ben van a karakter, amíg nem jön ki addig nem számít semmit a Tauntja.

(#2871) oxox válasza oriic (#2869) üzenetére


oxox
addikt

alap stealth egyseg volt, ami melle lerakott egyet ami a szomszedos unitoknak tauntot adott....azt nem tudom, hogy tamadni tudtam-e volna, mert eleg vegjatek volt, a hasznalojat viszont tudtam tamadni a taunt ellenere....kikene probalni a variaciokat.

kexksz mar meg is adta a valaszt
amugy a stealthban amellett, hogy a taunt mellett nem tud elosonni szerintem az a legnagyobb hiba, hogy
"teruletre" hato, vagy random spell hat ra...ez egy baromsag szerintem....mert, hogy a sajat unit tamadhatja (meg akkor is ha nem a hasznalojuk utasitja erre), vagy a hasznaloja is nyomhat ra spellt az ok...de, hogy az ellen is :F

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2872) netpeti98


netpeti98
addikt

Az első paklit hogy érdemes összeválogatni?
Megcsináltam a kezdő lapokat adó játékokat.

(#2873) ígyvanferi válasza oxox (#2871) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pont ez a lényege, hogy nem rá nyomja a spellt, hanem területre. Mi ebben a baromság? WoW-ban, LoL-ban, DOTA-ban is pont így van. De gondolom akármilyen más játékot is írhatnék.

(#2874) Wolverine válasza oxox (#2868) üzenetére


Wolverine
félisten

A stealth az erősebb. Ezért hülyeség a taunttal együtt használni, mert a taunt szerepe, hogy ne a hősödet üssék - és ezt kilövöd a stealthtel... Csak akkor van értelme, ha van 2 vagy több tankod is lent, és az egyiket egy körre meg akarod védeni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2875) oxox válasza ígyvanferi (#2873) üzenetére


oxox
addikt

jo a teruletre hato hasson ra, de a random?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2876) Sirandrish válasza netpeti98 (#2872) üzenetére


Sirandrish
legenda

ITT találsz paklitippeket basic lapokkal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2877) Kashim válasza oxox (#2875) üzenetére


Kashim
őstag

Attól hogy valami láthatatlan, vagy rejtőzik, fizikailag még ott van és el lehet találni. Ha pl.: a Knife Juggler elhajít egy kést, simán eltalálhatja ahol áll.

(#2878) whitezo88 válasza kexksz (#2870) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont eddig két ellent is bepaliztam ezzel, mivel ezt nem tudta. akarta támadni a stealthes tauntost, nem tudta így hagyta is a dolgot :)

(#2879) F-ECT$ válasza oxox (#2871) üzenetére


F-ECT$
titán

Túl erős lenne a Stealth, ha az aoe és a random se hatna rá.

Dive ever, work never.

(#2880) k4rL^ válasza F-ECT$ (#2879) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja akkor a priest lerakná a Stranglethorn Tigert, rárak 2 Divine Spiritet meg egy Inner Firet és várna a tökéletes alkalomra, hogy lecsapjon a 20/20 minionnal :DDD Vagy esetleg Power Word Shield és egy ütésböl vége.

Jól van ez így, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#2881) oxox válasza k4rL^ (#2880) üzenetére


oxox
addikt

vagy csak kene detect...ez VTES-ben pl igy van megoldva...stealth-ed van, hat akkor intercept kell, hogy a tobbi verszivo eled allhasson. Helyenkent (eleg sok helyen) mar tul-tul felhasznalo baratra sikeredett a jatek szerintem (persze a celkozonseg 10eves kortol kell legyen, mert ugy tobb penz van benne, es az angrybirds mellett elfog ferni anyu tabletjen is) ill. remelem, hogy a teljes jatekban azert lesznek valtozasok, ill. tobb Vs tobb jatek is jolenne. errol van valami info?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2882) Lézerparaszt válasza oxox (#2881) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jaja, jó lenne egy tournament mód is, 8-16-32 játékossal, akár gép akár real player ellen. Nagyon sok lehetőség van még benne, kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni belőle.

A játék az nem játék!

(#2883) oxox válasza Lézerparaszt (#2882) üzenetére


oxox
addikt

megintcsak VTES-t tudom felhozni...tobben ulnek egy asztalnal, es mindenki csak az adott iranyba ulo jatekost tamadja (ha jol emlekszem balra kellett tamadni...de ez bionyos lappal fordithato...jo is az mikor mar valaki azt hiszi kicsinalta a predajat, es fordul az irany), lenyeg a lenyeg egyreszt vedekezni kell hatrafele, es tamadnia kozben elore (kozben megy az intrika, es vannak lapok amik mindenkire hatnak, vagy atnyulhatsz, visszafele tamadhatsz stb) mindenki aki kiut egy jatekost kap bizonyos pontot,(a predajat...tehat hiaba nyulsz at az asztalon, es olsz meg egy matuzsalemet, nem kapsz erte pontot, mert nem a predad volt, viszont akinek a predaja volt az megkapja az erte jaro "fejpenzt"...persze hasznos lehet meg igy is, ha a terveid ezt kivantak, es mondjuk ezutan vegigmesz az asztalon) az utolso meg valamivel tobb pontot kap. Ez persze itt ezekkel a lapokkal, ezzel a lapmennyiseggel megvalosithatatlan, de talan kitalalnak majd valamit.

Kicsit olyan ez a jatek mint a kalandjatek kockazat konyvek. Szorakoztato, de egy igazi szerepjatek mellett....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2884) F-ECT$ válasza oxox (#2881) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nem gond, hogy a játék egyszerű, mert így nem megy el tőle a kedved az elején. De ha eleget játszol vele, akkor azért előjönnek a finomságok, szóval erre is igaz az easy to learn, hard to master.

Persze kellene még:
-több kártya (bár akkor meg az lenne a gond, hogy egy pakli összerakása csak sok pénzből menne)
-több játékmód
-több játékmechanika

Dive ever, work never.

(#2885) Lézerparaszt válasza oxox (#2883) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azok nagyon jó kis könyvek, nekem is van vagy 30 :)

A játék az nem játék!

(#2886) F-ECT$ válasza föccer (#2817) üzenetére


F-ECT$
titán

Első benyomásként szerintem nagyon kevés a 30 hp

Egyrészt igazad van, mert akár 5-6 kör alatt is vége lehet a játéknak, ma legalább 3x vesztettem azért mert nem tudtam rögtön leszedni az elején egy enragelő 2 vagy 3 manás lényt, és mire visszajöttem a játékba már 10 hp alatt voltam.
Másrészt így is előfordul, hogy elfogy a pakli a kezemből, ami kb fél órás játékot jelent. (Egyébként mennyi idő van lépni?)

Dive ever, work never.

(#2887) kexksz válasza F-ECT$ (#2886) üzenetére


kexksz
addikt

Ha több HP lenne akkor meg az early game deckeknek semmi értelmük nem lenne.

(#2888) Lézerparaszt válasza F-ECT$ (#2886) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na meg így is sokszor elfogynak a lapok, több hp-val mi lenne? Persze lehetne több lap is, de akkor már annyira random lenne minden hogy tiszta mák kellene mindenhez, így is sok kell a lapjáráshoz, de így legalább lehet stratégiát építeni.

A játék az nem játék!

(#2889) F-ECT$


F-ECT$
titán

Uh, mit láttam most. Warri volt egy agro rugó ellenfele, wild pyro-val szedegette le a kis hp-s lényeket, majd 8-ik körben kitett egy Ravenholdt Assassint, majd 9-ben Alexstrasza -> belőtte a rugó hp-ját 15-re, Raven támadott, majd 0 manáért charge Alex-re, gg :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2890) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#2889) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jaja, ilyen combo warri deck végzett a héten 3/4. helyen EU Managrind tournamenten: [link]

(#2891) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#2890) üzenetére


F-ECT$
titán

Durva, hogy milyen különbségek vannak az egyes deckek költségében. Egy jó druida deckbe kell 2-3 legend, meg 2-3 epic, míg egy warlock/rugó aggro összehozható akár legendek és epicek nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2892) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#2888) üzenetére


F-ECT$
titán

A több lapot nem arra értem, hogy a 30-as deck legyen nagyobb, hanem a játékban lévő kártyák számát lehetne növelni.

A több hp szerintem majd csak valamelyik kiegben jön meg (talán nem is az elsőben).

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2893) k4rL^


k4rL^
senior tag

Jól felidegesitett az Arena. Volt egy elég jó warrior draftom, sikerült bevinni olyan kombót, hogy Frothing Berserker + Whirlwind + Abomination. Aztán mage ellen mentem, board előnyben volt lerakta a Pyromancert, Faceless-el lemásoltam, letisztitottam a boardot, a Frothing Berserkerem 14es attack lett. Jön a mágus, lerak 2 Molten Giant-et és Pyroblast az arcba, akkor léptem ki.

Nyitottam az első pack-omat is az újév alkalmából, hát nem sok sikerrel :)

[ Szerkesztve ]

(#2894) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem viszont volt egy húzós meccsem. Ellen nem támadott, vagy alig, viszont folyamatosan vette fel a kezébe a kártyákat. Aztán később elkezdett támadni keményen, a végén ott voltunk, hogy 2 kártya marad paklimban 1 minionom a pályán, neki meg 4 minionja a pályán( ebből kettő tauntos). Nekem 1HP, neki 6.

Utolsó lapom: Flamstrike. :B

Live-Die-Respawn

(#2895) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyitottam egy ilyet..

Valaki használja azt az Auctioneert? Elég jó, de nem sok érte az 5mana?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2896) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#2895) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én pappal elkezdtem használni, mert hogy de jó is lesz majd lapot húzni end-game -ben, de eddig nem volt sok haszna. Ahogy kiraktam, rögtön leütötték, vagy ki sem tudtam rakni mert mást kellett a board control miatt. Gondolkodom is rajta hogy cserélni kéne.

A játék az nem játék!

(#2897) ollie válasza Sirandrish (#2895) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért lenne sok érte az 5 mana? Spell heavy deckekbe nagyon jó.

(#2896) Lézerparaszt: úgy érdemes kitenni, hogy tudod, hogy nem tudják leütni, pl taunt mögé, vagy még abban a körben tudsz spellt hívni. Papnál épp ideális a Power Word Shieddel, mert az ugye csak 1 mana, és rögtön 2 lapot is húzol. De amúgy is a papnak rengeteg olcsó spellje van, amivel könnyű kihasználni.

[ Szerkesztve ]

***

(#2898) Sirandrish válasza ollie (#2897) üzenetére


Sirandrish
legenda

Priestel és Mage-el kipróbálom mindenképp :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2899) whitezo88


whitezo88
nagyúr

arénában számít a hős? druid, paladin, mage közül választhatok. Magen gondolkozom és teleraknám direkt sebzőkkel (ha jön). mellé tauntokat érdemes tenni? valami titkos tipp? (tudom, random jön)

(#2900) Lézerparaszt válasza ollie (#2897) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Igen, elvileg jó de nekem még nem akadt olyan szituáció amiben ezt raktam volna ki más helyett. Ha a kezemben vannak a buffos lapok akkor inkább mást rakok ki, amiket sokkal jobban megéri buffolni. A mai deckemben meg felesleges, mikor minden deckben van 4-5 olyan lap amivel csak simán megölik vagy silencelik. És szokták is.

A játék az nem játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.