Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Andapace válasza F-ECT$ (#3397) üzenetére


Andapace
tag

Igazából szerkeszteni akartam de már nem engedte.
Nincs benne sylvanas, commander-ből is csak egy van. 26 kártya egyezik, a többit kipótoltam hasonlóval.
Azóta 12/12 win, de mára meguntam :D
Szerintem mindig jobb a coin kezdés, mert plusz egy kártyát tudsz módosítani a coin meg hízlalja szépen a wyrmjeidet :D

(#3402) F-ECT$ válasza Andapace (#3401) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi a 4 eltérés? Egyébként tényleg elég jó ez a deck legend nélkül is, csak az 5-7 körökre kell kitalálni valamit, mert ott van benne egy pici luk. Ha addig nincs meg a board control, akkor lehet a 8-ik körös pyro is kevés. Illetve laphúzásban sem erős ez a deck, de azt csak valami beáldozásával lehetne javítani.

A coinos kezdés szerintem is jobb, no meg akkor 1-gyel több lappal indulsz, az se árt, különben könnyen topdeck a vége.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3403) Andapace válasza F-ECT$ (#3402) üzenetére


Andapace
tag

Itt az egész.

Persze, mindig jobb. Rugóval meg pláne a kombók miatt. Az enemy 10/8-szor nem rak 1 manás lapot, mert nincs neki szóval te vagy előnyben mindig egy körrel.Ez az előny meg ennél a decknél még nagyobb mert lehet menni a fejre egyből :D

[ Szerkesztve ]

(#3404) whitezo88 válasza Andapace (#3403) üzenetére


whitezo88
nagyúr

5-6 kör alatt ölő paklik max a halál, nem? csináltam én is ilyen agro decket (bár pár dolog pl pyro nincs), de 6. körben megöltek pedig kézben volt a flamestrike, de nem volt elég mana/lövés leszedni a lényeit addig. de előtte 30 hp-val nyertem vele. bár kéne taunt még nekem.

(#3405) ollie válasza Sirandrish (#3362) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tévedsz.

(#3371) orichalcos: a Warden pont, hogy nem jó lap, a Druid of the Claw és a Mercenary viszont nagyon jók, a Hyena sem rossz.

[ Szerkesztve ]

***

(#3406) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most döbbentem rá hogy szinte teljesen megváltozott a véleményem a hősökkel kapcsolatban.
Amikor kezdtem akkor Mage, Priest és Hunter voltak amik nagyon tetszettek.
Mára a Mage számomra teljesen elk*rvult ezzel az aggro deckel, a Huntert szinte teljesen hanyagolom, a Priestet még most is komálom, de már alig alig játszom vele.

Viszont a Warlockot és a Shamant nagyon komázom már :K

ollie De gondolom megnézni hogy Practice-val együtt hány win-ed van azt megnézni nem lehet!?

whitezo88 Hát kell 1-2 taunt meg freez hogy tudd húzni az időt..másképp nem működik :N
Nah és persze a pyro is fontos lenne, legalább 1 :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3407) Andapace válasza whitezo88 (#3404) üzenetére


Andapace
tag

Hát én rushlockok ellen is sűrűbben nyerek mint vesztek.

(#3408) ollie válasza Sirandrish (#3406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos nem lehet megnézni, hogy practive módban mennyi a nyerés.

***

(#3409) whitezo88 válasza ollie (#3405) üzenetére


whitezo88
nagyúr

warden pap pakliba? 14/14-re azt is fel lehet tolni a duplázással+másikkal. 7ért tauntos 14/14 nemrossz.

(#3410) Sirandrish válasza whitezo88 (#3409) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyi erővel szinte bármiből lehet brutál lap pap pakliba :K
Igazából mindegy, de pl én sem használnám sehol :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3411) whitezo88 válasza Sirandrish (#3410) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha azt nézzük annyiért van mint a shieldmasta, -2 dmg de +2 hp. egy sima fireballt pl már túlél. ergo több "energia" kell kinyírni direkt sebzésekkel.

(#3412) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3411) üzenetére


F-ECT$
titán

Az 1 dmg kevés. Én nem használnám constructedben, viszont arénában kénytelen voltam most beválasztani. Palával vagyok, Kings-szel 5/11 lett belőle, és szerencsére nem volt silence az ellenfélnél...

Dive ever, work never.

(#3413) Sirandrish válasza whitezo88 (#3411) üzenetére


Sirandrish
legenda

De maga az 1 DMG nagyon hurka..most tekintsünk el attól hogy HA ezt meg HA azt rátolod..
Szinte semmit nem öl meg..lehet csapni neki ezerrel, és mivel kb semmi nem hal bele így leszedik pikkpakk és szinte a board is érintetlen marad :K

Mellesleg manapság már nem szokás minionra fireballt tolni :D

Szerk: De mondom..kinek mi..én tuti nem használnám :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3414) Andapace válasza Sirandrish (#3413) üzenetére


Andapace
tag

Annyiban kijavítanálak, hogy nagyon is divat fireball-t nyomni minionra. Csak Pyro-t nem :K

(#3415) F-ECT$ válasza Andapace (#3414) üzenetére


F-ECT$
titán

De néha nem árt :)

Dive ever, work never.

(#3416) Andapace válasza F-ECT$ (#3415) üzenetére


Andapace
tag

Akkor ott már gáz van a gusztustalan druidok ellen :DD

(#3417) Sirandrish válasza Andapace (#3414) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nekem mindig csak az arcomba pukkanak tauntos lény ide vagy oda..mármint nem foglalkoznak vele :D
Max Blizzardot vagy Flamestriket nyomnak a minionjaimra...esetleg Frostbolt.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3418) P00By


P00By
nagyúr

Srácok a Casual móddal csináltak vmit? Komolyan mondom tegnap óta nem tudom megcsinálni a nyerjek 3 játékot bármelyik hőssel. 3-4 legendekkel jönnek ellenem és olyan összeállításokkal, h nem tudok mit csinálni :Y Oké, h kicsit beteg vagyok, no de ennyire? :D

(#3419) kovsol válasza P00By (#3418) üzenetére


kovsol
titán

Hasonló nálam is, de én ezt betudom a balszerencsének :)

May the Force be with you!

(#3420) Gyuri27 válasza P00By (#3418) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma nekem is szopó álarc on vont. Bármivel mentem is. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#3421) Sirandrish válasza P00By (#3418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nekem mázlim van.
Mondjuk legendeket ellenem is játsszák kifele gazdagon de szerencsére legtöbbször meg tudom fogni őket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3422) Kanczy


Kanczy
veterán

Valamelyikőtök esetleg játszik kontroll lock-kal?

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3423) DjDanee87 válasza P00By (#3418) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is ilyen kb azóta, hogy ez a mostani ranked/casual megoldás van. Előtte ha rankedet toltam jobbnál jobb deckek ellen mentem az én ingyen, magamtól összerakott gyengus paklijaimmal. Unrankeden meg NÉHA volt hozzám hasonló is, de azért ritkán. Elég nehézkes volt az egész.
Mióta bejött a 25 szint megfordult és casualban kapok erős ellenfeleket, rankeden meg nem. Az igazsághoz hozzátartozik mondjuk, hogy elkerülendő a patch előtti állapotot, nem is rankedezek kb (only casual). Így ha nagyon nem menne casualban be tudnék menni lvl16 rankedre - ha jól tudom ott tartok kb - és sikerülne megcsinálni az adott napiquestet könnyedén, mert ilyen szinten nem a netről lelesett top tier deckek mennek még (amiből nekem csak 1 van: lock - mert ahhoz nem kell legendary, se epic így le tudtam craftolni a pár hiányzó kéket).

(#3424) Andapace


Andapace
tag

26 perc múlva Hearthstone Fight Night [link]

[ Szerkesztve ]

(#3425) P00By válasza P00By (#3418) üzenetére


P00By
nagyúr

Kamuztam, ma ugyan azt kaptam és rosszul emlékeztem. Úgy látszik a láz elégette az agyamat :DDD
Most 3:8 lett az arány :U

(#3426) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

na megvan mindenből a 10/10 (szint min.) és ha jól láttam, kaptam 100g-t) de a 100win még nem lett meg :(
(peddig sokat nyertem +ba) :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3427) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3426) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az AI-kat experten megverted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3428) P00By válasza Andapace (#3424) üzenetére


P00By
nagyúr

Olyan röhejes számomra ez a körítés!

(#3429) Andapace válasza P00By (#3428) üzenetére


Andapace
tag

Valóban az :D

(#3430) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3427) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Dehogy vertem (az nem egyszerű) :D
am. mindet megkell verni expertbe?
meg mind1, hogy mivel verem meg őket?
a warri dudu és rugo pala-val elég jól megy (mikor jó lapokat kapok sikerül könnyen győzni ! :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3431) ollie válasza MaxxDamage (#3430) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindet meg kell verni, és tök mindegy mivel.

***

(#3432) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nem is rossz ez az Alexstrasza. Sikerült megkapnom Arenában, eddig 2 győzelmet hozott a bevetése :)

Dive ever, work never.

(#3433) MaxxDamage válasza ollie (#3431) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Holnap megpróbálom. :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3434) ollie válasza F-ECT$ (#3432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem most ilyen draftot sikerült összehozni arénában, nem tudom, hogy van-e ennél lejjebb. Az utóbbi pár hétben valami förtelem, hogy milyen deckek jönnek össze.

***

(#3435) Andapace válasza ollie (#3434) üzenetére


Andapace
tag

Tele van value minonnal, nem biztos, hogy olyan rossz lesz az :D

Ha jól játszod ki őket én nem mondanák 5 winnél kevesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#3436) ollie válasza Andapace (#3435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A minionok nem rosszak, de nincs 1db fegyver sem, és spell is alig, pl az alap consecration sincs. Ja, 5 nyerésben én is reménykedek.

***

(#3437) F-ECT$ válasza Andapace (#3435) üzenetére


F-ECT$
titán

Áááá, nincs benne annyi. Én 3-at tippelek. A minionok jók, de ahogy ollie is írja: nincs fegyver, spell se sok, 1 draw card van, szóval gyengus.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3438) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#3433) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Meg is van, all AI Expert és kaptam még 100g -t :C
(esetleg van még valami? - vagy csak a napi q-k /meg amit ad auton/ ?)
Rugóval vertem le mindet és nem volt nagy tröszt (1hr)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3439) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3438) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt vannak a questek

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3440) Tyler Durden válasza ollie (#3434) üzenetére

Én is ezt tapasztalom. Most komolyan vagy nekem van pechem, vagy tényleg ipari hulladék amit mostanában draftolni lehet..Nézegetem Trump, Ben stb videóit, hogy tanuljak belőlük, de nekik legalább az esetek nagyrészében normális a draft.
Tényleg a random az a full random, vagy van vmi limit amennyire rare minimum bontani kell? 2 napja asszem 3 v 4 rare-t sikerült bontanom az egész dekkbe /epic és legendary természetesen 0/ és azok is gyengék voltak..
Ráadásul mage-el sikerült ilyen minimál spelles dekket bontanom, csoda, hogy 3-3-at kihoztam vele..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3441) whitezo88


whitezo88
nagyúr

döbbenet milyen lassú a játék 2.4 c2d macbook pron. főleg hogy a wow jobban fut. nem tölt be, akad, laggos. lowra visszavéve is. mondjuk a mavericks óta az egész rendszer lassú lett...

most elindítani se tudom, a Playre kattintva azt írja elveszett a kapcsolat... és a net itt közel 5/3 mbit, most mértem le.

[ Szerkesztve ]

(#3442) Sirandrish


Sirandrish
legenda

18HP-m van..boardom üres, csak egy secretem (hunter) van..ellennek van 8 HP-ja a boardon 3 minion, ő köre van erre feladja..
Oké hogy a következő körben jött volna a T-rex de ő ezt nem tudhatta :D

Jah meg ez milyen amikor van lent egy 4/9es Tauntom, az ellen (priest) nyom egy Thoughtstealt, és húz egy hunter's markot meg egy 1/1es charges disznót kb 22 lapból :Y

Mondjuk az a meccs nem ezen ment el mert volt neki még Shadowformtól megkezdve, Mindgames-en át a Prophet Velenig mindene :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3443) DjDanee87 válasza Sirandrish (#3442) üzenetére


DjDanee87
addikt

Prophet Velen tud meglepetéseket okozni. Ipadről nem tudok úgy linkelni, de ezt nézd meg 7:45től kb. [link]

(#3444) Sirandrish válasza DjDanee87 (#3443) üzenetére


Sirandrish
legenda

Durva..bár ugye ehhez kellett hogy ez az idióta kirakja Millhouse-t. :D
Nem is értem minek kellett neki, hisz a következő körben bezúzta volna az ellent.. :K

De azért a fejért is már megérte megnézni amit produkált :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3445) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#3440) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyszer linkelte Trump, hogy hányat nyer arénában, és bizony a 0, 1, 2, 3 győzelem mellett is szerepeltek számok. De mivel ő már pár száz arénát végigtolt, ezért common lapokkal is jó.

Persze ha jön 2 legendary, az megkönnyíti a dolgot, de ez random. Ha 100 aréna után megnéznéd, hogy hányszor kaptál és hányszor nem, akkor valószínűleg ezek a kilengések kiegyenlítenék egymást. Én pl tegnap 2 arénát is toltam, és mindkettőben jött legendary.

Dive ever, work never.

(#3446) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3443) üzenetére


F-ECT$
titán

Az idióta megérdemelte :)

Dive ever, work never.

(#3447) whitezo88 válasza Sirandrish (#3442) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt mondták hogy inkább 15, 10 alatt van több legendary de én máshogy látom. rank17en shaman vs shaman, nagyjából tükör meccs lett volna, de szórta kifelé a Black Knightot meg a Bloodhoofot is... lövést meg keveset húztam, a hex meg a silence meg kevés volt. a következőbe meg a rogue elhordázott 1-2 manásokkal, 4. körben hoztam egy Earth Elemenatalt, persze a 4 lapjából ott volt nála az Assa...

ja tegnap a warlock Alexstraszát is hozott, de sokat nem ért vele (BGH)

[ Szerkesztve ]

(#3448) Sirandrish válasza whitezo88 (#3447) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én unrankeden tolom, de nagyon ritka az a meccs amikor nem tolnak ki 1-2 finom legendaryt.
Például Sylvanas lassan már olyan mintha rare lenne, és ragnaros is egyre gyakoribb vendék az ellenfelek deckjeiben..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3449) Konczi06


Konczi06
tag

Megprobálom feltenni újra a kérdést, hátha kapok rá végre választ. Megtetszett a game, szeretném kipróbálni. Kérdésem, hogy letudom tölteni nyugodtan vagy valahonnan szereznem kell egy béta kulcsot :) Azért kérdezem, mert már Battle.net regisztráció megvolt, eljutottam odáig, hogy leszedtem a system check-et, az elküldte az adataimat a Battle.net-nek. Viszont utána elakadtam, én vagyok vak, vagy tényleg kell egy Game key ? :D
Köszönöm

Üdv.

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#3450) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#3445) üzenetére

Nyílván minél többet játszol annál jobban kiegyenlítődik.. Nekem igazából nem is a legek hiányával van bajom, anélkül még simán lehet hozni az arénát /legtöbb legendary arénában hulladék/, hanem, hogy az a rare esetleg epic amiket kapok, ott is a rosszak közül lehet válogatni.
Tegnapi 2 aréna meccset játszottam, egyikben mage-el voltam szépen elmentem 5:0-ig, majd innen lett 5:3 ás out. 1 meccset sajnos én néztem be, 2-vel viszont nem tudtam mit kezdeni. Ellenfél mage kiszórt 1 poly 1 blizzard, 2 arcane missile, 2 storm, 1 fireballt + secretként egy countert..
A másik még durvább volt a maga nemében, ellenfél shammy, kiszórt 3 forked lightning 2 sima lightning. Vhogy, ha gőzerővel pusztítják a lényeimet /főleg spellekkel/ onnan én már nem tudok visszajönni.. Van, hogy nem darál be egyből, de végig védekezek majd vereség..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.