Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Kanczy válasza Sirandrish (#2596) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez rendben van, de a Blizzardnak sajnos nem érdeke, hogy könnyebb legyen goldot szerezni. Ennyi :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2602) ChromeX válasza ollie (#2599) üzenetére


ChromeX
addikt

pedig vettem volna miatta egy kicsit :D de akkor tényleg nem jó annyira az két packot ad ugye a két eurós

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2603) kovsol válasza Sirandrish (#2592) üzenetére


kovsol
titán

Attól, hogy a szóhasználaton lovagolsz nem lesz más a helyzet.
Sírás helyett akkor értsd oda az elégedetlenkedni. Tudod ilyen csúnya rossz a világ, hogy aki fizet valamiért az előnyben lesz az ingyen élőkkel szemben. És ez nem csak erre a játékra vonatkozik.

May the Force be with you!

(#2604) Sirandrish válasza kovsol (#2603) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem elégedetlenkedek, csak elmondtam hogy én hogy látom, ergo a véleményemet
Nagyon nem mindegy..

Kanczy Ezzel én tökéletesen tisztába vagyok.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2605) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Következő karinak hogy 23as legyen a Paladint néztem ki..
Mit változtatnátok a paklin?

2 Dokit talán Argent Protectorra? Vagy nem éri meg?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2606) ollie válasza Sirandrish (#2605) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Voodoo Doctor és Ironfur Grizzly nem jó lapok ,azokat le kell cserélni. A Doctornak alig van valami pozitív hatása, ugyanakkor akár több hero képessége is kinyírja, a Grizzlyt meg leszedi szinte bármelyik 2 manás drop, mert csak 3 élete van. Még egy Ooze-t javaslok, Argent Protector is jó, meg lehetne még betenni valami laphúzós kártyát/miniont.

[ Szerkesztve ]

***

(#2607) Sirandrish válasza ollie (#2606) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor a 2 dokit kicserélem 2 Argentre, a 3 maci helyett meg beteszek 1 Novice Engineert meg egy Fen Creepert..aztán meglátom...lehet cserélem majd a Creepert egy Ooze-ra..

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2608) ígyvanferi válasza Sirandrish (#2605) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem nagyon vágom a borsót, inkább megmutatom az enyémet (16-os vagyok, semmi extra, de hellyel-közzel bevált):

Most ránézve, a két Wolfridert szerintem cserélhetem, úgyis van Hammer of Wrath-em, bár eggyel több mana, de kártyát húzok vele. De mire cseréljem? Vagy még mit cseréljek, ha már itt tartunk?

[ Szerkesztve ]

(#2609) Klemice


Klemice
senior tag

Ezek a lapjaim vannak, lehet belőle értelmes paklit összerakni?

[link]
[link]
[link]

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#2610) Lézerparaszt válasza Klemice (#2609) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nézz szét szerintem ITT. Én innen szoktam ötletet meríteni taktikákról , sok minden kiderül egy-egy pakliból, hogy mit mire hogy. Ezért nem is szabad linkelgetni a paklit, mert ha lesz PH-s verseny akkor mindenki tudni fogja hogy a Gazsi az Orbitális Mackósajt és a Tárkonyos Anyadisznó köré építette a pakliját így kivédem a Nukleáris Csatacickány paklimmal ;]

A játék az nem játék!

(#2611) ollie válasza Klemice (#2609) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon jó druid lapjaid vannak, szóval én arra építenék. Bár a Naturalize-t nem használnám, max végszükség esetében, vagy akkor, ha mondjuk tauntot kell kinyírni, hogy bevidd a lethalt, de a többi mindenképpen nagyon jó.

***

(#2612) k4rL^ válasza Klemice (#2609) üzenetére


k4rL^
senior tag

Szerintem low manas Warlock paklit össze lehet, de a Hungry Crabet akár be is törheted és tudsz legyártani valami jobb epicet.

Más: Tudna valaki ajánlani egy Legendary nélküli jó control shaman decket? Nyitottam ma 2 packot és lett 2 Lightning Storm és Lava Burst lapom. Eddig nem nagyon használtam shaman-t

(#2613) OnSeT válasza ollie (#2551) üzenetére


OnSeT
őstag

Ez esetben tényleg nem árt lenyomni őket, a plusz gold sosem árt. Egyébként a napi questek kiosztása random történik, vagy mindenki ugyanazt kapja?

Azt már megfigyeltem hogy ki lehet lőni az ajánlatot, s akkor dob egy újabbat ugyanabban az értékben (gold).
Ez akkor előnyös ha olyan karakterrel kellene nyerni amihez nincs meg annyi lap vagy csak szimplán nem bejövős.

(#2614) ollie válasza OnSeT (#2613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A napi quest random, és ha kilövöd, nem biztos, hogy jobbat ad. Vagyis csak akkor érdemes újat kérni, ha 40 aranyasat kapsz.

***

(#2615) Kashim


Kashim
őstag

Ez direkt lehet, vagy bug? :DDD
Sose láttam, ráadásul ezt a kettőt egymás után dobta be. Utána jöttek megint rendesen a zöldségek gyümölcsök.


(#2616) Lézerparaszt válasza Kashim (#2615) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem ez nem bug, hanem feature :D

A játék az nem játék!

(#2617) F-ECT$ válasza ollie (#2583) üzenetére


F-ECT$
titán

9 győzelem után az arénában már vagy csak olyan ellenfelekkel lehet találkozni, akiknek vagy nagyon jó draftjuk jött össze, vagy mage-dzsel játszanak

Arenaban nem full random ellenfeleket rak be? Vagy mindig olyan ellenfelet választ, akinek annyi győzelme van, mint neked?

Dive ever, work never.

(#2618) sznorbert86 válasza Kashim (#2615) üzenetére


sznorbert86
csendes tag

kattints a zöldségekre "felszedi" majd tudsz vizet önteni a földre és ismét kinőnek :) a sarkokban lévő dolgokkal lehet hülyéskedni.. pl kaktuszt ledobálod a fáról, katapult kilövés stb:) mókás

(#2619) ollie válasza F-ECT$ (#2617) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tűnik, hogy nem véletlen.

***

(#2620) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2584) üzenetére


F-ECT$
titán

Aki sokat arénázik, annak azért van ingyen is jó lapja. Moldran pl laza 12k goldon ül (ugye goldot nem lehet venni), ő bontotta valamelyik nap a 340 paklit, szerintem az is lehet, hogy mind ingyen jött össze.

Mostanra azért lett durván az egyik legnépszerűbb a mage a pár héttel ezelőttihez képest, mert beindult a ranked miatt a verseny, és a mage a legolcsóbb. Emellett nagyon nehéz is megfogni, így szerintem vár is rá még egy kis nerf:
-pyro 8 dmg
-ice block: legendary vagy 1 körig él vagy destroy x mana vagy bármi negatív effekt

Dive ever, work never.

(#2621) oriic válasza sznorbert86 (#2618) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"pl kaktuszt ledobálod a fáról, katapult kilövés stb:) mókás"

Mármint a kókuszt nem? :DDD

Live-Die-Respawn

(#2622) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Előző wipenél elég sskan kaptak goldot volt aki száz ezreket is . Szóval nem biztos hogy pl Moldran összearénázta a sajátját .

El. Psy. Congroo.

(#2623) Kashim válasza sznorbert86 (#2618) üzenetére


Kashim
őstag

A kép lényege az lenne, hogy locsoltam és egy bakancs nőtt. np :P

F-ECT$
Igencsak ráférne. Felőlem pyro maradhat, de Legendary lapnak kéne lennie, hogy egy lehessen csak a pakliban, ice blocknak meg tényleg valami negatív effektet adni, pl.: következő körben nem használhat spell-t, még magyarázatot is lehetne adni, hogy 1 körig regenerálódik és utána tudja használni a képességeit stb... Vagy amit te is írtál.

[ Szerkesztve ]

(#2624) kervantas válasza Kashim (#2623) üzenetére


kervantas
aktív tag

Vagy egy tezem azt 4-es overload-ot rárakni.

(#2625) kovsol válasza F-ECT$ (#2620) üzenetére


kovsol
titán

Nekem nem nagyon jön be a mage játékstílusa. Nekem a rush deckek amik bejönnek. Most a paladin tetszik a legjobban, de következő project egy hunter deck építése.

Magas rangon melyik a népszerű classok?

May the Force be with you!

(#2626) ollie válasza kovsol (#2625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mage, mi más? :DDD

***

(#2627) kovsol válasza ollie (#2626) üzenetére


kovsol
titán

Mindenki mage? Gondolom azért nem csak az életképes.

May the Force be with you!

(#2628) ollie


ollie
MODERÁTOR

Legutóbbi aréna draftom druiddal ilyenre sikerült:

0
Innervate x2

1
Claw

2
Mark of the Wild x2
Wild Growth
Bluegill Warrior
Faerie Dragon
Knife Juggler
Loot Horder
Wild Pyromancer
Youthful Brewmaster

3
Savage Roar x2
Harvest Golem x2
Raging Worgen x2

4
Dark Iron Dwarf
Gnomish Inventor
Keeper of the Grove
Spellbreaker
Twilight Drake

5
Druid of the Claw
Frostwolf Warlord
Silver Hand Knight

6
Boulderfist Ogre

7
Stomrwind Champion

8
Ironbark Protector x2

Hány nyerésre tippeltek? Összesen van benne 4 rare, a többi mind basic és common lap. Varázslat alig pár van, removal egyáltalán nincs (swipe, starfall, starfire és hasonlók).

***

(#2629) Sirandrish válasza ollie (#2628) üzenetére


Sirandrish
legenda

6:3? :B

Csak mert profi vagy :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2630) kexksz válasza ollie (#2628) üzenetére


kexksz
addikt

8

(#2631) ollie válasza Sirandrish (#2629) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vagyok profi, amúgy 7 lett belőle, de én háromra számítottam. Ez az a draft, amit kb katasztrofálisnak neveznék.

[ Szerkesztve ]

***

(#2632) Sirandrish válasza ollie (#2631) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha ebből 7et kihoztál akkor pancser se vagy :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2633) oxox


oxox
addikt

az első aréna kulcsot, hogy lehet aktiválni? nekem ha rányomok csak pénzes lehetőséget ad...pedig még nem használtam el az elsőt....

amúgy kezdem ugyanazt érezni mint dio3-ban....lvl 105 vagyok már, és legendet még nem adott...rózsaszínt talán egyet vagy kettőt....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2634) Klemice


Klemice
senior tag

[link]

ezt a druida paklit raktam össze, lehetne valamivel kiegészíteni még? lentebb linkeltem a lapjaimat azóta nem kaptam újabbakat

(#2635) ollie válasza oxox (#2633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magától aktiválódik. Biztos, hogy még nem mentél be az arénába korábban?

***

(#2636) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Még jó hogy nem IMBA a Mage..úgy ölt meg most a 8. körben (ofc pyroval adta a kegyelemdöfést) , hogy 2 azaz kettő miniont rakott le amiből az egyik 1szer (2/2es) a másik egyszer sem támadott be.. :C

Hja és ma 2szer is belefutottam fincsi kis Murloc pakliba..
Kb mindkettőnél így nézett ki a 4. kör.

Úgy hogy kb mindkettőt itt fel is adtam :K

Kár hogy van még néhány hijja nekem, pedig szívesen kipróbálnám én is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2637) kovsol válasza Sirandrish (#2636) üzenetére


kovsol
titán

Nekem már csak két murlocból nincs dupla, ami két lapot húz mind a két játékosnak. Abból amúgy is elég egy darab is. A másik ami két hp-t ad nekik. Abból azért beférne a készletbe még1.
Warlockos murloc paklit még nem probáltam, eddig csak sámános paklit építettem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2638) oxox válasza Sirandrish (#2636) üzenetére


oxox
addikt

tegnap játszottam először murlock pakli ellen...warlockal voltam mázlimra kézbe osztott egy demonfire-t és egy voidwalkert, igy sikerült megfogni (elég szerencsésen vegyitettem a spelleket, ésa minionokat, (a nyerési arányom 70% feletti a paklival). A csávó mindent hozott, legend murclockot is, de megofgtam...és kaptam 300 aranyat utána, mert elértem valami 100 win-t :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2639) Sirandrish válasza kovsol (#2637) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem rossz a Warlockos sem..főleg ha 1-2 Blood Impel megtámogatja a Murlocokat, akkor még leverni sem olyan egyszerű őket.

oxox Én Shamannal, nulla spellel..legjobb :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2640) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Egyszer lehet nekem is szerencsém a nyitással, nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#2641) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2636) üzenetére


F-ECT$
titán

És hogy jutott el a 8-ig körig (hogy nem halt meg), illetve mivel vett le 20 hp-t a pyroig?

DjDanee87: eddigi legjobb. Ellenpélda is van, haverom vett 40-es csomagot, 1 legend volt benne: Cho...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2642) kovsol válasza DjDanee87 (#2640) üzenetére


kovsol
titán

szerencsés leosztás :) Én várok még egy ilyenre. Mondjuk egy Tirion Fordringot elviselnék a következő nyitásra.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2643) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2641) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát első 2-3 körben nem is nagyon tudtam mit lerakni mert szar leosztást kaptam. Azután tolt all freez-t, meg blizzardot is..hja meg flamestrike is volt. Ha a Blizzardot vagy a flamestriket nem tolja el akkor megnyerem mert elnyomtam volna a +3at mindenkinek bulit, de ugya a totemek 2be belehalnak, főleg 4be..14-15 körül volt még a hp-ja.
A hp-mat meg frostbolt+ice lance (ekkor lent volt neki +1spelldmg), aztán 2fireball meg egy pyro..ennyi.

DjDanee87 Akkor már tudom hogy az enyémből hova tűntek a lapok :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2644) DjDanee87 válasza kovsol (#2642) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen Tiriont elfogadnám, de Ragnát méginkább. Egyelőre csak Thalnos az, akit normális deckbe is beraktam a többi nem annyira jön be.

Sirandrish: Azokat nem lehet betörni, ajándék lapok.

[ Szerkesztve ]

(#2645) Sirandrish válasza DjDanee87 (#2644) üzenetére


Sirandrish
legenda

törd be a goldent és craftold le Ragnat.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2646) Kanczy


Kanczy
veterán

Undorodom a magektől :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2647) Sirandrish válasza DjDanee87 (#2644) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az az Elite Tauren is? Azt miért kaptad?

Kanczy Nyugi..majd jön nekik a nyakas ne félj..csak addig kell kibírni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2648) kovsol válasza Kanczy (#2646) üzenetére


kovsol
titán

Kiváncsi vagyok mit találnak majd ki neki. Overload már sámánnak ott van, nem tudom ide berakják-e. Esetleg cooldown lehetne a spelleken.

May the Force be with you!

(#2649) slayer007 válasza Sirandrish (#2647) üzenetére


slayer007
tag

Azt virtuális blizzcon jegyért kapták... aki már erre is költött, az már igen komolyan gondolja ezt a játékot :)

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#2650) Sirandrish válasza slayer007 (#2649) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahha...köszi az infót :R

kovsol CD a spelleken? Ezt hogy gondolod? Érdekesnek tűnik azért érdeklődöm :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.