Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) kervantas


kervantas
aktív tag

Ha a questem 60 goldos, akkor mindig hozzá winelek annyit hogy meglegyen a napi pakk.
Aránában egyszer nyertem 8at, azóta a rekord 3, nem is arénázok okat. :(((

(#2452) kecz válasza k4rL^ (#2447) üzenetére


kecz
aktív tag

Hát a 10 meccses tesztidőszak elég siralmasan zárult ezzel a paklival.

Played matches: 10
Enemies - Win - Lose
Druid - 1 - 0
Hunter - 0 - 1
Mage - 0 - 0
Paladin - 0 - 0
Priest - 0 - 2
Rogue - 1 - 1
Shaman - 0 - 2
Warlock - 1 - 1
Warrior - 0 - 0

A Knife jugglert lecserélem, mert nem igazán vagyok az a minion spammelő ezzel a paklival. Helyette akkor megy be egy kártya húzós lap, mert tényleg ki szoktam fogyni. Van a 2 alapom a Novice Engineer és a Gnomish Inventor meg melléjük van még 2x Gadgetzan auctionerem. A Gadgetzan Auctioneer nem tudom, hogy mennyire lenne célra vezető, mivel nem nagyon varázsolgatok. Slam-mem egyelőre meg még nincs. Esetleg még a Shield blockot tudnám betenni. A warri lapok közül ami nem basic nálam az az Inner rage és az Arathi weaponsmith.

(#2453) k4rL^ válasza kecz (#2452) üzenetére


k4rL^
senior tag

Több mindent cserélnék az egész pakliban, de ezért jó ez a játék, mert rengeteg lehetőség van variálni a kártyákkal. Pl hiányzik a deckedből az Inner Rage és Cruel Taskmaster is, a Gurubashi Berserker, Windfury Harpy, Raging Worgen-hez mind alap tartozék lenne egy warrior deck-ben szerintem.

(#2454) ollie válasza kecz (#2452) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nincs slamed (ami basic lap), akkor sürgősen menj el warriorral a 10-es szintig, hogy az összes basic lapot unlockold. Ehhez tökéletes a practice mód.

Mod: kéne még bele 2 manás minion, szedj ki 2 nagy lapot cserébe. A Gadgetzan Auctioneernek meg csak akkor van értelme, ha viszonylag sok spelled van, különben nem tudod kihasználni. Hiába teszed le, ha nincs a kezedben varázslat.

[ Szerkesztve ]

***

(#2455) Sirandrish válasza ollie (#2454) üzenetére


Sirandrish
legenda

A slam nem basic lap hanem common..
Legalábbis ha egyre gondolunk..

És ha már Warrior..erről vélemény?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2456) kecz válasza Sirandrish (#2455) üzenetére


kecz
aktív tag

Ez így van. A warriorom már 20-as szintű. Ha minden jól megy ma még tudok menni egy aréna kört. Mivel 1-3 winnél úgyse tudok majd többet még ma meg is lesz egy deckem, remélem abban benne lesz. :)

(#2457) ollie válasza Sirandrish (#2455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hopp igaz, nem basic lap.

Az a draft jó lett azt leszámítva, hogy kevés a 2 manás minion. Szóval ha nem kapsz jó leosztást az elején, akkor nehezen veszed majd át a board controlt. De ha megvan a board control, elég nagy eséllyel nyersz szerintem.

Plusz kevés a spelled, ami még hátrány, viszont van sok weapon-öd, ami meg egy nagy plusz.

mod: várjunk csak, ez constructed? Miért gondoltam azt, hogy aréna? :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#2458) k4rL^ válasza Sirandrish (#2455) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ha van Bloodsail Raider, az nem rossz, a sok fegyveredhez jól jönne, esetleg egy Grizzly helyett Cruel Taskmaster neked se ártana, igyis rengeteg a tauntod.

(#2459) Sirandrish válasza ollie (#2457) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy macit lecseréltem egy Bloodsail Raiderre így igazából mindkettőtök tanácsát megfogadtam...köszönöm :R
Nem Arena :N
Egyébként hja..pl a cleavet hiányolom én is, de nem nagyon tudom mi helyett berakni...esetleg ötlet?

k4rL^ Cruelem még nincs..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2460) Wolverine válasza Sirandrish (#2417) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen, és mindenki azt mondja, hogy nem jó lap a Brewmaster (akár a Youthful, akár az Ancient) :D Jó az a Battlecry, csak tudni kell használni. Pl. majdnem halott lapot is simán meg tudsz vele menteni - és charge-os minionokkal nagyon csúnya pusztítást lehet véghez vinni :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2461) Kanczy


Kanczy
veterán

Na végre meglett a 8 :C

Közben az ismerősöm pedig legend lett, úgyhogy van magyar :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2462) Sirandrish válasza Wolverine (#2460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg kell a kézben lenni olyannak ami profitál belőle és persze az sem árt ha Chargolni tud a minion.
Nyilván nem rossz lap, de egy ilyen "pofonhoz" kb több mák kell mint egy bejglihez :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2463) Wolverine válasza Sirandrish (#2462) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenki tapasztalta már a mázlit a HS-ben, mindkét oldalon ülve :) Ez egy ilyen játék, ami némileg random - és pont ezért jó.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2464) kecz


kecz
aktív tag

Na kéremszépen így kell kezdeni egy arénát : :DD :DD :C

(#2465) Sirandrish válasza Wolverine (#2463) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy nem jó, de mennyi a valószínűsége hogy a kezében lévő 5 lapból 2 Molten Giant legyen, meg 2 olyan Brewmaster, nem beszélve arról hogy még legyen lent egy charget adó minion, mindezt persze 8HP-val és pont azelőtti körben hogy az arcába küldtem volna a pyrot?:D

Félre értés ne essék..az hogy a játék random az szuper, mert hát másképp nehéz is lenne megoldani, de azért az a végjáték szerintem nem mindennapi.. :N

Hja és persze már nekem is volt mázlim mikor mindig a választ húztam a lerakott "kérdésére", meg persze ugyan így sz*ptam is már be, de ez még így is meglepett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2466) Kanczy válasza Sirandrish (#2465) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez nem véletlenül volt így. Gondolom húzott relatíve sokat a meccs folyamán, aztán nem játszotta ki a lapokat :P

Az az idegesítő, mikor ugyanez a pakli topdeckel (van nála egy Warsong Commander kézben) egy Azure Draket, amiből húz egy Molten Giantet, és pont kirak 12-ről :O ;]

k4rl: Most épp rugóval csapatom, és kerek 100 eurót tettem bele a játékba. Ez így is marad, amíg ki nem jön a köv. kieg, ahol szintén ennyit tervezek költeni. Most épp van Sylvanas, Ragnaros, Ysera, Alexstrasza, Tirion, Illidan, Gelbin, de ha rászánom magam, hogy disenchantoljak cirka 50-60 ritkát, lesz még egy a Thalnos, Leeroy, Black Knight trióból.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2467) k4rL^ válasza Kanczy (#2461) üzenetére


k4rL^
senior tag

Mivel szoktál játszani, van valami jó Legendaryd pl Ragnaros?

Nekem a max olyan 12 volt, de mostanában hol visszaesek, hol felmegyek pár rangot, de kezd idegesiteni, hogy akik ellen megyek tele vannak olyan lapokkal, hogy mire lecraftolnám kijön a végleges verzió :D

(#2468) kervantas válasza k4rL^ (#2467) üzenetére


kervantas
aktív tag

Big game Hunter jó Ragnaros ellen pl.

(#2469) k4rL^ válasza kervantas (#2468) üzenetére


k4rL^
senior tag

Sok minden jó, csak az a 8dmg-t beviszi mindenképp, meg legutóbb Ragnaros után kirakta a Prophet Velen-t a priest, nem tudtam rá válaszolni másik körben, Holy Fire az arcba :), azóta nem is volt kedvem menni ranked-en.

(#2466) Kanczy: Az szép, akkor van miből épiteni, szerintem Ragranos jó bármilyen control deckbe, de én nem akarok áldozni a játékra, eddig Illidian, Onyxia, Jarraxus esett ki, meg persze 1 aréna belépőt vettem, hogy meglegyen a Gelbin :)

[ Szerkesztve ]

(#2470) Kanczy válasza k4rL^ (#2469) üzenetére


Kanczy
veterán

Na az tök jó, te jobban jártál :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2471) kervantas válasza k4rL^ (#2469) üzenetére


kervantas
aktív tag

JaraXXus az, nem pedig JaRRaxus. :))

(#2472) k4rL^ válasza kervantas (#2471) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja igen, bár amennyit én Warlockozok. Nincsenek meg a jó epic lapok hozzá. Paladinnal ez a bajom szintén.
Jól kivan találva ez :)

(#2473) Sirandrish válasza Kanczy (#2466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát így lehet paklikat építeni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2474) Kanczy válasza Sirandrish (#2473) üzenetére


Kanczy
veterán

5 évnyi TCG-s kiadás (25-32e egy display) után ez meg sem kottyan ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2475) kervantas


kervantas
aktív tag

Erre a paklira légyszíves mondjatok valami jótanácsot, mi kellene még bele.

(#2476) Kashim válasza kervantas (#2475) üzenetére


Kashim
őstag

Nem tudom milyen stílusban játszol, de WL elsősorban rush kaszt (ezért van annyi önsebző lapja és a képessége is olyan, mert minél előbb ki kell végezni az ellenfelét, mert ha hagyja megerősödni őket, akkor vesztett), szóval nem tanácsos Soulfire és Flame Imp nélkül indítani. Ezek nagyon jó kezdő és befejező lapok. High cost minionoknak sincs sok értelme, mert ha eljutsz addig már eleve nagy az esély, hogy vesztettél, mert a többiek kivégeznek később, szóval Stormwind Champion is teljesen felesleges, ellenben Voidwalker jól tud jönni az elején, hogy védje az olcsó lapokat, pl. Flame Impet. Demon Fire-t se látok, Power Overwhelming is fasza befejezésnek, vagy egy hirtelen nagy sebzésnek. Nekem ezek hiányában furának, nem Warlocknak tűnik ez az összeállítás.

[ Szerkesztve ]

(#2477) k4rL^ válasza kervantas (#2475) üzenetére


k4rL^
senior tag

Stormwind Champion helyett szerintem jobb a Frostwolf Warlord, mivel az csak 5 mana és warlocknak jó eséllyel kell lent lennie pár minionnek 5. körre. Hellfire helyett meg ha van Power Overwhelming vagy Void Terror jobb lock lapok.

Amúgy jó pakli és erős kártyáid vannak. Shieldmasta helyett mehetne egy Defender of Argus pl, minek 2?

[ Szerkesztve ]

(#2478) kervantas válasza Kashim (#2476) üzenetére


kervantas
aktív tag

Azért szeretem a lockot, mert elég kevés esélyel top deckingelek, a removaljai is jók. Másrészt ha már esett a Jaraxxus, akkor ki kell használni.
Egyébként van rush deckem is murloc-okkal, de az a benyomásom , hogy olyan mint SC-ben a zergling rush. Ha a szerencse kedvez akkor bejön, ha nem akkor új game.

(#2479) k4rL^ válasza Sirandrish (#2465) üzenetére


k4rL^
senior tag

Na én is találkoztam most egymás után 2 ilyen warriorral is casualben :D Furcsa is volt, hogy szorongatott 4 lapot az elejétől magánál. Pont nem jött be a második Defender of Argusom, csak 1 tauntom volt lent, azt meg leszedte Execute-tel :)

Nem rossz ez a warriror deck, na majd ha nekem is meglesz a Molten Giant :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2480) rol33


rol33
aktív tag

Sziasztok!
eleddig csak olvasgattam itt a hozzászólásokat, most viszont lenne egy kérdésem.nyitottam egy ilyen paklit:

s nem tudom mi tévő legyek, craftoljak belőle sztem hasznosabbat? Ragnaros, Alexstrasza...vagy inkább tartsam meg?

®

(#2481) whitezo88 válasza rol33 (#2480) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az szép combos nyitás :D azt mondják, Ysera nagyon jó lap, de inkább lassabb paklikba, pl pap (azért a két buffjával pikpakk 24/24 tud lenni ugyebár meg a húzása is ott van)

én ma 2-t nyitottam de elég karcsú...

[ Szerkesztve ]

(#2482) oriic válasza rol33 (#2480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ysera maradjon, Drake mehet a levesbe.

Live-Die-Respawn

(#2483) Kanczy válasza rol33 (#2480) üzenetére


Kanczy
veterán

Ysera a használható Legendary-k között van, de azért ha még nincs Ragnaros-od és Sylvanas-od, inkább gyártsd le azok közül az egyiket. Ezzel ugyanis nem nagyon nyersz meccset, és nem is tudod berakni őket a paklik 80%-ba.

Ori: Drake jobb lap, mint Ysera :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2484) rol33


rol33
aktív tag

köszi mindenkinek, igen se Ragnaros se Sylvanas-om, ezért is gondoltam h ezek hasznosabbak lennének Ysera-nál.Drake-m meg van 2 simám, tehát a gold valszeg megy a levesbe...na viszont a kérdésemre még alszom egyet...

®

(#2485) kexksz válasza Kashim (#2476) üzenetére


kexksz
addikt

Lockot lategamere is lehet gyúrni. Jaraxxus, Alexstrasza, Giantek, etc. Csak mage ellen kiszopja.

(#2486) ígyvanferi válasza Kanczy (#2483) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondolom azért írta, amit, mert ez arany. Ha van sima, ezt egész nyugodtan betörheti.

(#2487) kexksz


kexksz
addikt

Nem tudom, hogy jut el Rank 9-ig az, aki másodszorra Silenceli le a Battlecry-os creepem aztán várja a csodát. (Nem mintha olyan nagy Rank lenne, de azért idáig csak feltűnt neki, hogy ez nem így működik. :D )

Edit: Most hívja le az 5. Legendaryját, asszem megvan a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#2488) oriic válasza Kanczy (#2483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#2489) Kashim válasza rol33 (#2480) üzenetére


Kashim
őstag

Arany Ysera, waat?! :D
Két arany egy bontásra, te aztán máker vagy.

(#2490) F-ECT$ válasza Kanczy (#2466) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy lett ennyi jó legended, azaz ennyi dustod a craftra? A pénz még kevés lenne rá gondolom, sokat arénáztál? A golden lapokat is betörted?

Dive ever, work never.

(#2491) k4rL^


k4rL^
senior tag

Erről mi a véleményetek, tudom mindenki utálja a maget, de most ezzel szórakoztam, ha jól jöttek a lapok simán nyertem. Kellene még bele Bloodmage Thalnos esetleg Archmage Antonidas, akkor nem kéne 2 Pyro. Blizzard-om sincs, de az elég jól kiválható Frost Nova-val, igaz nem pusztit, de arra ott a Doomsayer, csak kellene 2, hogy biztos megkapjam időben :)

Kimondottan nem kraftolok egy kasztra se, csak ami megvan benne azokból próbálok kihozni jót.

(#2492) Sirandrish válasza rol33 (#2480) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem csináld azt hogy menj a pics*ba te mákos hurkagyurka :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2493) Kanczy válasza F-ECT$ (#2490) üzenetére


Kanczy
veterán

Minden arany lapot betörtem, igen. Emellett szerencsére sok legendaryt bontottam, craftolni csak a Sylvanast és a Ragnarost kellett. Egyik havernak 90 eurós költésből van mondjuk Syl, Rag, Leeroy, Thalnos, Black Knight, szóval a szerencse is relatív :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2494) rol33 válasza Sirandrish (#2492) üzenetére


rol33
aktív tag

ott is vannak ilyen jó lapok vajon? :DDD

®

(#2495) Sirandrish válasza rol33 (#2494) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örülnék ha kiderítenéd :D
Amúgy vettél megen vagy összeharácsolt goldból nyitottad?
Nah nem mintha nem lenne mindegy :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2496) rol33 válasza Sirandrish (#2495) üzenetére


rol33
aktív tag

csináljuk közösen, mit szólsz? :D
nem is tudtam róla h ilyen is van, aztán egy nyert kör után 1x csak kapom az arcomba, h kaptam 300goldot 100 winért meg még 100at mittomén mire, szal aztat vertem el :D

®

(#2497) Sirandrish válasza rol33 (#2496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja..100 win után kapsz..küldi..van 1-2 az elején :K
És egyedül menj..úgy jobb szerintem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2498) ollie válasza k4rL^ (#2491) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapvetően jónak tűnik, bár a Nightblade helyett valami board control szempontjából hasznosabb miniont tennék be, aminek sokkal jobbak a statjai, pl. Venture Co Merc, vagy olyat, ami a spellpowert ad. Pl. az egyik helyett plusz egy Azure Drake, és még húzol is lapot.

A Mirror Image szerintem nem sokat ér, hacsak nem jön össze a Wormmel a játék legelején, de ez ritka, mert mindkettőből 1 van.

[ Szerkesztve ]

***

(#2499) Kashim


Kashim
őstag

Nemtom volt-e már, akinek még nincs kulcsa [itt] próbálkozzon, állítólag pár órától 2 napig terjedő időtartam alatt kulcsot lehet kapni. Semmi trükközés, ez a Blizzard hivatalos koreai weboldala, ahol kulcsot lehet igényelni és nem úgy működik, mint nálunk, hogy a béta profilban kell bepipálni a jelentkezést. Csak a mail címet kell megadni és várni. 29-éig tart a dolog, úgy hogy nincs már sok idő. Szóval még egyszer: Weboldal [erre], plusz infó pedig [itt].

(#2500) k4rL^ válasza ollie (#2498) üzenetére


k4rL^
senior tag

Föleg a battlecry miatt használom a Nightblade-t, jól jön a végén az a -3hp. Majd még variálom, de Priestek miatt mindenképp 4attackos miniont akarok hagyni. Az a baj, hogy csak egy Azure Drake-m van, talán lecserélem Ogre Magira az egyiket.

(#2499) Kashim: Elvileg 72 órát írtak, tesómnak igényeltem, de egyelöre még nem kapta meg. Kb 36óra telt el eddig, remélem küldenek. Az a baj, hogy mindenhova ki lett rakva már, szóval lehet feltünik nekik, hogy rengetegen jelentkeznek :DDD

(#2501) ollie: Ja, más hogy nem lehet, tudom magamról, jó priest deckben ott van mindkét Shadow Word lap és Shadow Madness.

Buffolni is úgy kell ellenük a 3attackosból 4et, meg lehet szivatni azért a priestet.

Apropó, buffról jut eszembe, hogy nerf óta te hány Shattered Sun Cleric-et használsz egy control deckben? Most gondolkozom azon, hogy elkezdek csak egyet, mert könnyen leszedik így.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.