Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) ollie válasza xavix13 (#3700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valóban, egész jó lapokat nyitották.

***

(#3702) kexksz


kexksz
addikt

Ti milyen Legendaryt craftolnátok a helyemben?

Van most:
Sylvanas
Ragna
Mukla
Leeroy
Old-Murk
Gelbin

Gondolkodtam Jaraxxuson, de azt csak Lock-ba tudnám használni, igaz akkor elég fullos lock controllt tudnék összerakni, de az a baj az meg szopóroller Mage ellen.

(#3703) Sirandrish válasza kexksz (#3702) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ysera? Esetleg Hogger?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3704) Tyler Durden válasza kexksz (#3702) üzenetére

Részemről Ysera vagy Cairn Bloodhoof esetleg ha palázol, akkor Tirion.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3705) ollie válasza kexksz (#3702) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ysera jó, de csak lassú deckekbe. Black Knight vagy Tinkmaster szerintem a legtöbb deckbe belefér.

***

(#3706) kexksz


kexksz
addikt

Köszi a válaszokat. Yserával az a gáz, hogy inkább Druid/Pala lategame deckbe jó, de azokhoz a deckekhez meg kell 40 Legendary, hogy érdemes legyen midrange helyett lategame-re rakni. :D

TBK jó lenne még mostani metában, csak akkor nem tudok új fajta decket rakni és már kezdem kicsit unni a "fotm commonok + az aktuális class kártyái" midrange-et.

[ Szerkesztve ]

(#3707) F-ECT$ válasza kexksz (#3706) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem ezek lennének a listámon:
-Nem egy game changer, de sok helyre befér: Thalnos / Nat Page.
-Alexstrasza: bár ezt még csak control mage, meg wari deckben láttam jónak.
-Cairne / Hogger - jó mid game-re mindkettő
-Tinkmaster: akár támadni, akár védekezni
-Ysera / TBK: de ez Neked kiesik

Esetleg valamelyik class legend, pl: Jaraxxus, King Krush, Grommash, VanCleef vagy Archmage.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3708) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Huhh de nehezen értem el a 20-as szintet (egyre nehezebb?)
Legendary lapos ellenfél sok volt :)
Ezt a random legendary lapot melyik classnál érdemes használni ami random 5/5 vagy 1/1 -et csinál a target lapból ?

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3709) ollie válasza MaxxDamage (#3708) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a Tinkmaster amire gondolsz, és szinte bármelyik deckbe jó.

***

(#3710) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, soha nem szabad lemondani a jó arénázásról, még rossz deckkel sem. A paladin deckkel, melyben nem voltak fegyverek, removal spell csak 1, amúgy alig pár spell e mellett, ez lett az eredmény:

***

(#3711) Sirandrish válasza ollie (#3710) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igen..nem gyenge jutalom :Y

Nem tudom van-e olyan nézettséged hogy megéri angolul alábeszélni, de ha nincs és megtennéd hogy magyarul kommentálod az eseményeket akkor az veszett jó vóóóón :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3712) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én is indítottam egy arénát warlockkal, nagyon hordás lesz, de se sh sun cleric, se harvest, se a legtöbb alap kártya nem jött be pár jobbon kívül. eddig egyet nyertem egyből, de nagyon hordás, imp master, impek, plusz lényt lerakó minionok, pár taunt. van még 2 azure dragon, szinte csak lény van. kíváncsi leszek... még silencelős minion se jött.

[link]
[link]

direkt megnéztem mikre érdemes lecsapni de nem igazán jöttek...

[ Szerkesztve ]

(#3713) ollie válasza Sirandrish (#3711) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, a következő runt magyarul commentelem.

***

(#3714) Sirandrish válasza ollie (#3713) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként a 80%át értem kb, meg sokat amúgy sem beszélsz, de azért jobb volna magyarul :B

És köszi előre is..mikor várható? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3715) Tyler Durden válasza ollie (#3710) üzenetére

Congrats! Főleg így, hogy írtad fegyverek meg removal spellek nélkül érted ezt el. Tegnap én nagyon gyengét draftoltam a palával /se conc, se bok, se truesilver/ meg is lett az eredménye 0:3..
Ami érdekelne, hogy mitől lett ennyire életképes a paklid? Removal spellek nélkül általában a gyorsabb dekkeket én képtelen vagyok megfogni a palával.. :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3716) ollie válasza Tyler Durden (#3715) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt van, megnézheted az összes meccset.

Amúgy röviden: sokszor nagyon jól ki tudtam használni az equalityt, még akár 1 nagy lény ellen is kijátszottam, mert ez volt az egyetlen esélyem, hogy ne veszítsem el a board controlt. E mellett többször hozta nekem a játékot a Cult Master. És végül, tuti, hogy időnként rosszabb szerencséje volt az ellenfélnek, meg kevés rush deckkel találkoztam (azokat mind el is vesztettem).

(#3714) Sirandrish: a draft már kész van, azt most convertálom, még ma lesz szerintem pár csata is. Shaman amúgy.

[ Szerkesztve ]

***

(#3717) oriic válasza ollie (#3716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Komoly volt a srác az 5 PAIN lappal. :D

Live-Die-Respawn

(#3718) ollie válasza whitezo88 (#3712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem átlagon aluli deck lett, épp a spellek hiánya miatt, de azért nem ásnám el. Használható, mindig sok miniont kell az asztalon tartani. Szerintem csak a területre ható varázslatoktól kell félni, de azok ellen úgysem tudsz mit tenni, mert muszáj, hogy sok minionod legyen kint. Szerintem olyan 6 győzelem hozható ezzel.

(#3717) orichalcos: én is csak néztem. De szerintem épp az is volt az egyik gyengesége, max 3 elég lett volna, a maradék kettő helyett jobban járt volna minionokkal.

mod:
Itt van a shaman arena draft magyarul, időnként a lányom is kommentálta. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#3719) whitezo88 válasza ollie (#3718) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez a baj, hogy nem jött több spell, csak lény, epicből se jött egy sem csak pár rare.

(#3720) Sirandrish válasza ollie (#3718) üzenetére


Sirandrish
legenda

Várom a többit is csak csináld-csináld :)

Az elején picit bekavarodtál "really great spell...oh magyarul" :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3721) whitezo88 válasza whitezo88 (#3719) üzenetére


whitezo88
nagyúr

eddig 3-0. nem tudja tartani a lépést ha nincs mass leszedése, druida egymás után 2 Ironbarkot tett ki, előtte 2/11es Snapjaw de azonnal le tudtam ütni. rosszabbra számítottam. a power overwhelming + brewmaster visszaszedés se rossz dolog. vagy ugyanez abusive sergeanttel, +4 támadást adva akár.

[ Szerkesztve ]

(#3722) Tyler Durden válasza ollie (#3716) üzenetére

Megnéztem a draftot valamint pár meccsbe is belenéztem. Ami szerintem szerencse volt a rossz draft után, hogy csak 1 mage-t kaptál ellenfélnek ;) Azt a meccset végig is néztem, főleg mivel láttam, hogy nyerted. Hát vagy nagyon rosszul húzott vagy alapból nem draftolt sok spellt, ahogy említetted is se flamestrike, se fireball, így szépen bedaráltad.
Warlock elleni vesztésnél gyakorlatilag a shadowflame el is dönti a meccset, pedig ott is nagyon jól állod a sarat.
Rush ellen nekem conc nélkül még nem nagyon ment pallyval, kivétel ha gyengén startol az ellenfél..
Thx a vidiket és még 1x grats!

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3723) ollie válasza Sirandrish (#3720) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megvan az első. És olyan óriási noob hibát követtem el benne, hogy ihaj. :D

(#3722) Tyler Durden: köszi! Amúgy a neved nem a Fight clubból van?

[ Szerkesztve ]

***

(#3724) whitezo88 válasza whitezo88 (#3721) üzenetére


whitezo88
nagyúr

4-3, egyik lost Yserát hozott az ellen ami sok mobom felemésztette, másiknál meg egy jó draftos mage volt, hozzá se tudtam érni. 80 gold, 1 pakli, szóval legalább pozitív volt.

(#3725) Sirandrish válasza ollie (#3723) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó volt..a magyar kommentnek meg kifejezetten örültem szóval köszi.. :R
És várom a többit

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3726) kovsol válasza ollie (#3723) üzenetére


kovsol
titán

Korábban linkeltél egyet ahol le vannak írva arénába melyik lap mennyit ér.
Ezt valaki be tudja nekem linkelni? Nem találom.
Jó lenne valami táblázat ahol fel vannak sorolva a lapok, melyik mennyit ér :)

mod: közben találtam egyet a neten :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3727) whitezo88


whitezo88
nagyúr

a ranked még mindig játszhatatlan :(

(#3728) Tyler Durden válasza ollie (#3723) üzenetére

De igen :K

Kovsol: ez kiindulásnak jó lehet -->arena draft guide

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3729) Sirandrish válasza whitezo88 (#3727) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mit jelent?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3730) whitezo88 válasza Sirandrish (#3729) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hogy még mindig nagyon erős játékosok jönnek nagyon erős epic és legend lapokkal. 4/0 nyomtam most is. mikor előtte lazán 16-7re fel tudtam jönni. most még mindig 22-n szenvedek.

(#3731) MaxxDamage válasza whitezo88 (#3730) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Énis 20-at nagy nehezen elértem és tovább nem jutok.... Legendes legend hátán :D :O
(10-ből 10 lose :) )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3732) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én elmentem 19-ig még tegnap, de egyelőre elég is. A "legjobbak" is 10 környékén vannak még, szóval a 10-20 eléggé sűrű.

Dive ever, work never.

(#3733) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#3732) üzenetére


F-ECT$
titán

Tévedtem. Kolento már Rank 3. (De pl Trump most lett 10.)

Dive ever, work never.

(#3734) maross


maross
veterán

Mikor lesz teljes verzios a jatek, illetve resetelodik minden amikor kijon?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3735) F-ECT$ válasza maross (#3734) üzenetére


F-ECT$
titán

When it's done. Nem.

Dive ever, work never.

(#3736) maross válasza F-ECT$ (#3735) üzenetére


maross
veterán

tenx. a whenitsdone hogy alll erzesre, mondjuk 6 honaphoz kepes?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3737) k4rL^


k4rL^
senior tag

Na végül Murloc szettet csináltam meg, mert packban nyitottam egy Murloc Warleadert, szóval csak egy kellett igy 400 dust-ért.
Nem bántam meg nagyon jó, gyors deck. Sylvanas-t majd lecraftolom később.

(#3738) ollie válasza maross (#3736) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem még inkább évben kell gondolkodni, mert először open beta lesz, és ugye még mindig csak closed. Bár open beta valószínűleg 1 hónapon belül lesz, de Blizzardnál semmi sem biztos.

***

(#3739) Andapace válasza ollie (#3710) üzenetére


Andapace
tag

Na mit mondtam?! :D
Ti meg leszidtatok, hogy 6 wint mondtam mert még azt is soknak láttátok. :DD
Arénában a value minionok a nyerők.

[ Szerkesztve ]

(#3740) ollie válasza Sirandrish (#3725) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#3741) Andapace válasza whitezo88 (#3730) üzenetére


Andapace
tag

1 vagy akár 2 hét is kell, hogy mindenki odakerüljön ahova való.
Előző season végén kezdtem el játszani rankedet, 12/12-t nyertem rank 11-ig. Most játszottam pár játékot, 17-es,18-as rank körül szenvedek..

(#3742) F-ECT$ válasza k4rL^ (#3737) üzenetére


F-ECT$
titán

Deck? Meddig jutottál vele? (Nekem is 1 warleader kellene még, de nem tudom, hogy megéri-e lecraftolni.)

maross: ahogy írják még csak closed beta van. A játék játszható, de vannak még bugok, és az open beta indulása is már csúszik a tervekhez képest. Szerintem open beta még kb 1 hónap, a végleges pedig jöhet idén. (Persze az még kérdés, hogy a végleges miben fog különbözni az utolsó open beta-s patchtől, lesz-e benne mondjuk 2x ennyi kártya.)

Dive ever, work never.

(#3743) kervantas válasza F-ECT$ (#3742) üzenetére


kervantas
aktív tag

Hogyne érné meg a warleader.

(#3744) maross válasza F-ECT$ (#3742) üzenetére


maross
veterán

eh..akkor marad a diablo kieg :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3745) kovsol válasza maross (#3744) üzenetére


kovsol
titán

Ez amúgy is ingyenes játék lesz, szóval nem oszt nem szoroz a költségvetésnél :)

May the Force be with you!

(#3746) maross válasza kovsol (#3745) üzenetére


maross
veterán

Az viszont szamit hogy mennyi idot aldozok ra, az is a koltsegvetes resze :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3747) F-ECT$ válasza kervantas (#3743) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt tudom, hogy murloc deckbe kell, a kérdés, hogy mennyire életképes manapság a murloc deck, meddig lehet vele jutni. (2900 dustom van, ha még gyűjtök 300-at, akkor az 2 legend, de ha craftolok egy warleadert, akkor max 1 legendre lesz elég, és utána még sokáig kellene gyűjteni a következőre.)

Dive ever, work never.

(#3748) k4rL^ válasza F-ECT$ (#3747) üzenetére


k4rL^
senior tag

Annyi dusttal inkább Legendaryt csinálj, az több deckbe jó. Most próbálgatom még a murloc decket, eddig szélsöséges vagy nyerek, feladják az 5. körben vagy teljesen letisztítják a boardot és akkor vége. Nagyon függ attól, hogy megkapod a coint vagy sem.
Van amúgy Jaraxxusom, de feleslegesnek érzem belerakni.

Ranked 17ig mentem el most, 21röl ezzel a deckkel ilyen 65-70%os nyerési arány kb.

(#3749) F-ECT$ válasza k4rL^ (#3748) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, én is azon agyalok, hogy talán egy legendary jobb lenne. No majd meglátom, egyelőre úgyse megyek nagyon rankeden, majd csak pár nap múlva próbálok 10-ig eljutni. (Afelett meg 2-3 legendes deckekkel érdemes majd csak próbálkozni.)

Dive ever, work never.

(#3750) ollie válasza F-ECT$ (#3747) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most néztem Trumpot, és még rank 10-en sem volt ritka nála a murloc deckes ellenfél.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.