Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) P00By válasza kervantas (#2086) üzenetére


P00By
nagyúr

Mind a két legend nagyon jó, gratulálok hozzájuk! :K

(#2102) Sirandrish válasza whitezo88 (#2100) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a poén hogy kb az 5. pakliba nekem benne volt, de nem is érdekelt.
Gondoltam most kipróbálom aztán csak lesek hogy fegyver meg igen bika skill..
Bőven elnyomom és 16-18Hp-nál is ha úgy van, mert szerintem megéri :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2103) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mivel az utolsó 3 aréna runom katasztrofálisra sikeredett, ezért rankedet játszottam kicsit. 18-ról 15-re lementem vesztés nélkül ezzel a paklival:

[link]

Amint látható, alig van benne olyan, ami nem common, összvissz 5 rare, és 1 legendary van, de Yserat gyakorlatilag csak egyszer játszottam ki a 7-8 meccsből, és ott sem volt szerepe, mert nem játszottam ki egyetlen dream kártyát sem.

***

(#2104) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem értem mit keresnek ilyen legendarys-epixes fullos dekkel l19 környékén... kipakol egy teli sort murlocokkal, sok/sok mind... 8. körre letarolom twistingel. aztán 2 körre rá megint tele az egész...
(elsőben ő rak kettőt, majd én kettőt - egy adventurer és egy buffolt felguard -) majd jön és BUMM..
jónak érzem a paklit kevés imba lappal főleg ha bejön portál és 1ért kirakom a lényeket szintén 1ért Argust stb.
de ilyen széthordázós ellen nem tudok mit csinálni max TN meg Hellfire van (amit most kiszórtam succuval sajnos)

[ Szerkesztve ]

(#2105) Sirandrish válasza ollie (#2103) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát már majdnem a falat fejeltem bakker.
Mondom ki az a gyokzoli...hát megvagy immáron :DDD

Szép kis pakli... :R

Egyébként látom Warlock..én épp azzal gyakorlok..mindjárt valami deckmakerben összerakom, aztán mond már meg pls hogy te miket fejlesztenél rajta vagy mi nem kell bele :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2106) kexksz válasza whitezo88 (#2104) üzenetére


kexksz
addikt

Murloc pakli az épp, hogy kb. a legbudgetebb deck. :)

Olyan emberrel még én is rengeteggel találkoztam, akiknek 20 Legendary van a paklijukban, csak a játékhoz nincs semmi közük.

@ollie: Én ma nyerés nélkül mentem 13-ról 16-ra, végül is ez sem rossz. :D

[ Szerkesztve ]

(#2107) Sirandrish válasza Sirandrish (#2105) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah itt van!

Terveim szerint egy Faerie-t kicserélnék Ooze-ra :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2108) ollie válasza Sirandrish (#2107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a Voidwalker-t meg az Ironfur Grizzlyket cseréld le, túl könnyen kinyírhatóak ezek a tauntok, a legtöbb low cost removal is kinyírja őket, mert kevés a hp-jük.

[ Szerkesztve ]

***

(#2109) P00By válasza ollie (#2103) üzenetére


P00By
nagyúr

Hm, próbáltam hasonló paklit, de nagyon bénáztam vele. Nem szeretem magamat sebezni és mindig defenzíven játszom...sajnos :D

(#2110) ollie válasza P00By (#2109) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy látszik én mazochista vagyok, mert most a warlock meg a warrior a kedvencem, és ugye a warrior is szépen sebződik a fegyverhasználat miatt. :D

***

(#2111) kexksz


kexksz
addikt

Volt már? :D

(#2112) P00By válasza kexksz (#2111) üzenetére


P00By
nagyúr

Volt, élőben! ;]

(#2113) Wolverine


Wolverine
félisten

Mai parti: shamannal játszottam mage ellen. Neki volt 20 hp-ja, nekem maradt 1. Neki elfogytak a lapok a kezéből, nekem meg hirtelen elkezdtek bejönni a jó kombinációk a kezembe, plusz nem csapdosta le korábban a totemeim, ezért azok is kaptak némi plusz hp-t... Nyertem úgy, hogy nem healeltem magam :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2114) kovsol válasza Wolverine (#2113) üzenetére


kovsol
titán

Ha neked 1 életed volt akkor a hero powerrel miért nem ölt meg?

May the Force be with you!

(#2115) Wolverine válasza kovsol (#2114) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm. Lehet, hogy priest volt, és a mage elleni meccs másik leosztás volt :B
A 20 hp vs. 1 hp az fix - én is elkönyveltem, hogy nekem annyi, aztán jól jött ki 2-3 taunt, tauntos totem, megmaradt egy Flametongue, és a végén egy Frostwolf Warlordot is le tudtam tenni, miközben tele volt a minionjaimmal a tábla. Neki viszont nem voltak minionjai, és spelljei sem igazán.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2116) Wolverine válasza Wolverine (#2115) üzenetére


Wolverine
félisten

(a keveredés fő oka, hogy 6 órája játszottam ezeket a partykat és mostanra már álmos is vagyok és keveredik minden... megyek is aludni :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2117) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Juppih...a sebezz 100at 40goldért helyett megkaptam a nyerj 7et 100ért :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2118) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nyitottam egy ilyet..
Mikor megláttam a sárga ködöt reménykedtem valami ütősben, de azért a Hunter paklinak szerintem ez is jól jön :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2119) whitezo88 válasza Sirandrish (#2118) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rugónak se, rögtön 2 ringleader.

ma meg elfogyott a paklim, ilyen se volt még, mage vs mage, de az iceblock miatt nyert, 1 kör kellett volna.

(#2120) Sirandrish válasza whitezo88 (#2119) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 is elég lett volna mert 1 már volt de természetesen +1et kapásból beleraktam..a másikért meg kaptam 5 dustot :)

Nekem is elfogy néha..és nem szeressem :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2121) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm ez tán nem is volt olyan rossz kör.:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2122) Elrood


Elrood
őstag

Ezt nevezem szoros végjátéknak :) :

Nem gondoltam volna, hogy a soul of the forest fog megmenteni :).

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2123) Winner_hun válasza Winner_hun (#2121) üzenetére


Winner_hun
félisten

Következő kör:DDD:((

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2124) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Egy elég érdekes/szoros mirror matchet játszottam rogue-val arénában. Ha érdekel valakit itt 42 percnél kezdődik. Valószínű sok esetben másképp kellett volna játszanom, de ez van, jó meccs volt :D

És ebből az aréna deckből 2 screenshot a draftról:
legendek 1
legendek 2

[ Szerkesztve ]

(#2125) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ez az aréna végül 7-3 lett, és megosztanék belőle 2 rövid highlightot:
Mind Control Tech! :D
Tirion Fordring OMG Ez a pala lett a végzetem sajnos. Visszagondolva valószínű ha másképp oldom meg a pár körrel előtte lévő Guardian of Kingset, akkor lehet a saját javamra tudtam volna fordítani Tiriont egy faceless+assasinate comboval. De sajnos így alakult.

(#2126) P00By válasza DjDanee87 (#2125) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem ezeket a twich-es felvételeket sosem játssza le.

(#2127) Sirandrish válasza DjDanee87 (#2124) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a meccs nem gyenge..persze a végére kellett pici mák. :K
Vagy direkt így akartad?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2128) P00By


P00By
nagyúr

Elég érdekesen játszik ez a Kungen gyerek :D És mégis rank 4, vmit rohadt szarul csinálok :))

(#2129) DjDanee87 válasza Sirandrish (#2127) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kellett a mák is, "jobb játék" lett volna (legalábbis kevésbé kockázatos) lemásolni az ő egyik 4/4esét a beast helyett. De ez sem volt rossz mert így rákényszerítettem a tradere mindkét dögjét és. Egyedül 1 taunt menthette volna meg.

(#2126) P00By : Érdekes mástól ilyet még nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#2130) Sirandrish válasza DjDanee87 (#2129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenesetre szép volt és nyertél is és ez a lényeg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2131) Kanczy válasza DjDanee87 (#2125) üzenetére


Kanczy
veterán

Kicsit beparáztam, mikor a pást fölé húztad a head cracket ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2132) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Rankeden 6os szinttől úgy néz ki minden meccse hogy Mage vs Mage és az nyer aki a 7.-9. körben úgy tudja elnyomni a Pyrot hogy nincs Ice Blockja a másiknak?:DDD

Még egy ilyen meccs :DDD

Szerk: Uristen egy Warlock... :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2133) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mit jelent ha valaki " Legendary"? Egy ilyen arany színű hatszög a jele és benne egy szám.
Jelen esetben 56..oh inkább linkelem :)

Közben valaki pont írta chaten..56. a ranglistán..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2134) P00By válasza Sirandrish (#2133) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt, h rank 1 és azon belül is 56. a régióban(aszhem) :D

[ Szerkesztve ]

(#2135) Sirandrish válasza P00By (#2134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben írták.. :K

Amúgy akárki akármit mond..ez a Mage No comment :U

Valaki tud ajánlani valami olyan streamert aki nem Mage-el megy? Ez olyan mintha ugyan azt a vidit nézném már 6odjára :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2136) Kanczy válasza Sirandrish (#2135) üzenetére


Kanczy
veterán

Kicsit sajnálom, hogy disenchantoltam a pyromat :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2137) Sirandrish válasza Kanczy (#2136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sajnálhatod is mert ahogy elnézem..elég kemény cucc.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2138) Kanczy válasza Sirandrish (#2137) üzenetére


Kanczy
veterán

Nagyon nem az én stílusom a mage kontroll, de ez a deck bejön :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2139) Sirandrish válasza Kanczy (#2138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg sem próbál minionnal operálni :)
Az egész pakli arról szól hogy minél hamarabb a kezedbe legyen a 2 pyro, 2 fire ball meg persze az ice block :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2140) ollie válasza Sirandrish (#2135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egy ideje már nem is játszom mage-dzsel arénában sem. Vagy sok spellt ad draftban, és akkor esélye sincs az ellenségnek, vagy alig ad, akkor meg a mage-nek nincs esélye. Egyik sem fun. Sőt, már play módban is leszoktam róla.

Amúgy ajánlom Trumpot a twitch tv-n, ő mindennel vegyesen játszik, de főleg arénázik. Arénában mindig megszavaztatja a közönséggel, hogy mivel játsszon.

***

(#2141) slayer007 válasza Sirandrish (#2135) üzenetére


slayer007
tag

Hafu. :)
Ő nem hajlandó mage-el játszani arénában, amíg le nem nerfelik rendesen. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#2142) Sirandrish válasza ollie (#2140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Idevele..
Sajna most offline a srác de majd ránézek később mindenképp :K

slayer007 Valahogy nem csodálom.
Most megnéztem 10meccset ebből 9 nem tartott 9 körig mert csak repkednek a fireballok meg pyrok :D

Ejj...ő is offline :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2143) ollie válasza Sirandrish (#2142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Este 7-kor szokott kezdeni, néha 8-kor, amúgy USA szerveren (legalább nem akadok össze vele :D ). Sokan tisztelik amúgy, tegnap este volt olyan meccse rankeden (5-ös vagy 6-os szinten), hogy a végén az ellenfele, aki nyert volna, inkább kilépett, hogy Trump nyerjen.

[ Szerkesztve ]

***

(#2144) slayer007 válasza Sirandrish (#2142) üzenetére


slayer007
tag

Én nagyon csípem, Végig magyarázza általában, hogy mit miért csinál, főleg deck összerakásánál. Igaz kicsit gyorsan pakolja már össze, szóval nehéz követni néha.
A stream végefelé már nem mindig beszél, mert pizsamában ül és csak zenét hallgat, de az elején elmond mindent :D
napi 12 órát szokott sokszor streamelni a csaj.

Im insane, what's your excuse?!

(#2145) Sirandrish válasza ollie (#2143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igen :Y
Este akkor mindenképp ránézek :K

slayer007 Oh a régi szép idők mikor kibírtam seggelni 12órát a gép előtt :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2146) kovsol


kovsol
titán

Legyártottam a Sword of Justice a paladinnak: [link]
Ha jól van kijátszva, jól felbuffolja a kis lapokat azért :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2147) ollie válasza kovsol (#2146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég a recruitra is, hiszen akkor már kártyaelőnyt ad a paladinnak, lévén, hogy a legtöbb 2 manás minionnak 2 élete van.

***

(#2148) P00By válasza kovsol (#2146) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó kis lap, sajnos 2-3 lap előtte van a listámon :) Mire összegyűlik 400 dust...

#2135: Igen, ez a mage már baromi unalmas. Amikor a paladinnal játszott sokkal jobb volt(nézőként) :K

[ Szerkesztve ]

(#2149) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ezt nevezem szerencsének épp jókor húztam a jenkist :) .

El. Psy. Congroo.

(#2150) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2118) üzenetére


F-ECT$
titán

2 "nagy" legendary ilyen kevés nyitásból nem rossz. Persze jobbak is vannak, amik nem class specifikusak, de így se rossz.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.