Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#3899) üzenetére


Gyuri27
félisten

Franc megeszi. Eddig én magét se tudtam választani. Ezek meg full tele vannak. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#3902) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3901) üzenetére

Szerintem ne válaszd. Ha nem húzol sok tömegpusztítást akkor egy cowboykalap trágya. Ha meg húzol, akkor passziánsz game..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3903) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#3902) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak tényleg érdekes a dolog. Az utolsó verés mindig full spell mage.
Fárasztó. Meg az is, hogy kézben nincs elég 2-3 minion pedig van a pakliban 15. Majd csere után még rosszabb a helyzet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3904) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3903) üzenetére

A mage részén ne lepődj meg, néztem vmelyik oldalon grafikont, ladderen és arénában is azt hozták ki a legpopulárisabb classnak.
A csere meg sajna gamble, én is bosszankodom miatta, de hát ez van, ezért kártyagame (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3905) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#3904) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nohát értem én. Viszont eddig csak szopó álarc. Mert ha az nekem is néha esne hihetetlen leosztás. Akkor egyszer fenn egyszer len. Így viszont csak len.
Nézem a pala hammer jét. 4 mana 3 dmg draw. Frost bolt 2 mana 3 dmg + fagyi. Nem kerek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3906) oriic válasza Sirandrish (#3900) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert gyenge minionok voltak, DW-vel két kör alatt levert volna. Legalábbis én így gondoltam. Mindegy így jártam, odafigyelek majd jobban.

Live-Die-Respawn

(#3907) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3905) üzenetére

Így nem lehet a classokat összehasonlítani + ugye béta a game így még sokminden fog változni.. De értem én, mikor rajta vagy a csövön, akkor baromi idegesítő..
Most én 5:3at gameltam warriorral, uccsó meccs pala ellen: elsőnek előhúz egy Cairn Bloodhoof-t nagy nehezen leverem. Mondom talán most sínen leszünk, 4-5 körrel később kirak egy Ragnarost kk thx bye..

Uccsó aréna run reward:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3908) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#3907) üzenetére


Gyuri27
félisten

Giant jó.

Nekem is volt cairn az előbb. 5 mecsből akkor láttam mikor a decke raktam.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3909) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az arénára úgy kell tekinteni, mint egy másik játékmód a constructed mellett. Ha fölhúzod magad, mert nem nyersz, akkor csak görcsös leszel, meg idegesíteni fog. Nekem még most is befigyel néha 0/3, pedig elég körültekintően választok, olvasgatom a fórumokat, nézek streameket, szóval nem mondanám magam kezdőnek. Aztán jön egy jobb draft, és laza 5-7 győzelem is lehet a dologból. (Igazán jó decket még nem sikerült összehozni.) De különösebben nem érdekel, az az 50 goldnyi különbség sem, ami az aréna és 1 sima bontás között van, mert még 0 győzelem esetén is csökken ez 1 doboznyi ajándékkal (ami ha dust, akkor már önmagában többet érhet, mint 50 gold). 1 napi quest-tel pedig meg is van ez az 50 gold. (40 gold a legkisebb quest + 10 gold jön 3 győzelemért.)

Dive ever, work never.

(#3910) xavix13


xavix13
senior tag

Engem az idegesít a legjobban hogy az eddigi kb. 30 pakliból amit nyitottam annyi egyforma van hogy nem igaz. Annyiféle lap van a gameben, nekem meg amit bontottam 50%-ából 2 van. Pedig még rengeteg hiányzik, de ugyanazokat dobálja. Jórészt common lapokról beszélek. Mondjuk annyira nem panaszkodom, mert legalább van legendem (igaz nem egy gamechanger Bloodmage, de legalább van. :D Meg múltkor nyitottam egy Big Game Hunter-t is.) De akkor is, legalább különböző kártyákat dobna. Sztem már vagy 10 common lapot be is zúztam mert 3 volt belőlük. :(

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3911) Kanczy válasza xavix13 (#3910) üzenetére


Kanczy
veterán

Pont a Thalnost gamechangernek hívni :Y

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3912) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Most néztem meg. Egy legendarym sincs. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#3913) P00By válasza Gyuri27 (#3912) üzenetére


P00By
nagyúr

Blizzard játékaiban eléggé peches vagy! :P

(#3914) xavix13 válasza Kanczy (#3911) üzenetére


xavix13
senior tag

Rosszul fogalmaztam. Én is erre akartam kilyukadni. Valahogy így kellett volna "igaz, nem egy gamechanger, csak egy szimpla Bloodmage Thalnos."

Ehh fáradt vagyok, na. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3915) BoneDragon válasza Gyuri27 (#3912) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most kezdtem a játékot az első pakliba volt egy legendary... Mákos vagyok? Áhh dehogy, csak blizz eldobta a csontot... :DDD

(#3916) Gyuri27 válasza P00By (#3913) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az. Komolyan.
A diablóba még elmagyarázták, hogy én vagyok a hülye. Itt azonban a pakli bontáshoz az észnek semmi köze.

BoneDragon: nekem még azt se dobott. Szabad tudni mi volt az a lap?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3917) Sirandrish válasza Gyuri27 (#3916) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt is az a helyzet mint a D3-ban.
Nagy számok törvénye..sok-sok pakliból már esik 1-1 legend.
Persze itt is akadnak mákosok akik 10 pakliból 2legendet meg 6epicet nyitnak, de mint a D3-ban sem..azért itt sem olyan jellemző.

Néztem már 40+os paklibontást és 2-3nál több nem nagyon esett még senkinek.
Mondjuk egyszer láttam egy olyat aki 6 legendet kapott...de ő 110+ paklit nyitott :K

Én mióta játszom (november vége) 2 kivételével az összes napit megcsináltam, és összesen talán 3 vagy 4 arénára költöttem..minden más goldot paklira költöttem és eddig nyitottam 2 legendet.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3918) F-ECT$ válasza xavix13 (#3910) üzenetére


F-ECT$
titán

Az miért is baj, hogy a legtöbb lapból 2 van? Nekem a legtöbb deckemben duplán vannak a lapok.

A bezúzásból meg lesz dust -> tudsz majd craftolni olyat, ami kell.

Dive ever, work never.

(#3919) whitezo88 válasza Kanczy (#3911) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én nem értem a Thalnos miért narancs. 2-ért 1/1, 1 spell, halálnál húzás. basic cardból meg ott a 2-ért 2/2 1 spelldmg kobold, csak épp nem húzat. mondjuk a loot hoarder igen, de az más ugye.

(#3920) ollie válasza Gyuri27 (#3888) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arénát nem fogja sajnos befolyásolni.

***

(#3921) xavix13 válasza F-ECT$ (#3918) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát mondjuk egy Faire Dragonnak jobban örülnék mint a 3. wisp-emnek. Az az 5 dust meg igazából lóf*sz amit a commonok bezúzásából kapok. Bár egy Cult Masterre meg egy Harvest Golemre való már összegyűlt + most megint van 85 (Bár nagyrészt arénából.) Most gyűjtök egy Argent Commanderre. :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3922) MaxxDamage válasza Gyuri27 (#3916) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekemis 1db van... szívesen odaadnám.. (ha lehetne) , mert csak szívok vele 40-60% -ba :DDD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3923) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Valaki linkelne frissebb statisztikát, ahol látszik, hogy arénában és constructedben százalékosan hogyan oszlanak meg a class-ok, illetve a hozzájuk tartozó győzelmek?

[ Szerkesztve ]

(#3924) Gyuri27 válasza ollie (#3920) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze nem is erről van szó.

Andris: eddig 5-6 arénát toltam. Minden küldit megcsináltam. A questek is megvannak. Számtalan 3 win bónusz. Azaz 2 naponta bontottam decket.
Azaz durván 2 hónap óta játszom (picit több). Az 60 nap. Kb 30 deck.
Aztán a nagy büdös semmi az eredmény.

Blizz nem tervezi dustos küldik bevezetését?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3925) Ereshkigal válasza Gyuri27 (#3924) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Legutóbb 40 boosterből bontottam 1 legendary-t. Tudom, nem vígasztal, de nem vagy egyedül. :DDD

(#3926) Sirandrish válasza Gyuri27 (#3924) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen, ilyen is van. Sajnos.
A baj az egyébként hogy még rengeteg minden kéne..epic + legend lapok...de sima rarekből is kéne még nagyon sok..
Mondjuk így legalább el van vele az ember egy darabig :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3927) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3919) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyjából úgy néz ki a dolog, hogy minden egyes mana költségért van bizonyos elosztható pontszám az adott lényen (és spellen is), amiből kapja a hp-t, az attackot és a spéci tulajdonságot. Ezt tudja felturbózni ha az adott lap rare/epic/legendary. 2 manáért ez van:
-2/2 + 1 spell dmg
-2/1 + draw card halálnál
-1/2 + draw card (ebből 1/1 lesz a patch után)
Ezzel szemben Thalnos csak 1/1, viszont 2 olyan spéci tulajdonsága is van, amiből a többi 2 manásnak csak 1 lehet. Ettől még elég lenne epic-nek lennie, de gondolom itt az is cél volt, hogy max 1 lehessen a paklidban.

Ahol jobban is látszik a különbség, 6 manás lények:
-Basic: 6/7 - Ogre
-Common: 4/5 + Windfury (azaz 8/5 ha nem ütik le) - Harpy
-Rare: 4/5 + Taunt + Divine Shield - Sunwalker
-Epic: 3 x 2/2 + Charge - Force of nature
-Legendary: 4/5 (2x ha nem silencelik, azaz 8/10) - Cairne

Szóval olyan nagy különbség nincs a lapok minősége között az adott manáért, de azért érezhetően többet tud egy magasabb minőségű lap. De ennek is köszönhető, hogy automatikusan nem nyer egy full epic deck egy full basic-kel szemben.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3928) F-ECT$


F-ECT$
titán

Gyors kérdés, mage aréna: Black Knight, Nozdormu vagy Malygos?

Dive ever, work never.

(#3929) xavix13 válasza F-ECT$ (#3928) üzenetére


xavix13
senior tag

Malygos jó lehet ha sok spelled van, bár eléggé lategame kártya. Én a Black Knightot választanám.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3930) Kanczy válasza F-ECT$ (#3928) üzenetére


Kanczy
veterán

Black Knight. Malygos nem biztos, hogy csinál bármit is, ami ennyi manáért nagyon ratyi.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3931) whitezo88 válasza Kanczy (#3930) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem is a BK, arénában remek, kiszed egy tauntost, és kapsz egy nem gyenge lényt cserébe. még ha le is szedik, se jársz annyira rosszul mert már okozott kárt...

(#3932) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#3928) üzenetére


F-ECT$
titán

TBK lett. Persze első meccsen nyomát sem láttam :)

Dive ever, work never.

(#3933) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3932) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó döntés volt szerintem
Mylagos brutál lehet, de elég sokáig kell az időt húzni hogy ki is tudd használni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3934) Kanczy


Kanczy
veterán

Első 12-es arénám (ezzel) :C

+2 Argent Commander
+1 Temple Enforcer vagy mi
+1 War Golem

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3935) F-ECT$ válasza Kanczy (#3934) üzenetére


F-ECT$
titán

Grat, ahogy nézem kellett már ez a gold injekció :)

Dive ever, work never.

(#3936) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3935) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem 140nél kb sosincs több..akkor nekem mennyire kéne?:D

Kanczy GZ :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3937) Kanczy válasza F-ECT$ (#3935) üzenetére


Kanczy
veterán

Hát igen, előtte arénától arénáig éltem. És nemsokára így lesz megint :O :P

Köszi a gratokat! :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3938) P00By


P00By
nagyúr

Segítsetek kicsit, összeraktam egy funolós rúzs paklit. Jól is szórakozok, csak a nyerési arány nem megfelelő :D Szóval? :B

[ Szerkesztve ]

(#3939) F-ECT$ válasza P00By (#3938) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom elfogysz mid, late game-re. Jó lenne egy Sylvanas. Ha az nincs, akkor Sap / Assasinate segíthet mondjuk a 1-2 Shadowstep / CB / Blade Flurry helyett.

Dive ever, work never.

(#3940) Tyler Durden

Nemtudom volt e már, de leszedhető egy ilyen statbuzeráló program HS-hez, szerintem nem rossz:

HS_stats

Kanczy: Congrats! Minden tiszteletem a tied, főleg, hogy priest-el voltál képes mindennre :R

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3941) P00By válasza F-ECT$ (#3939) üzenetére


P00By
nagyúr

2 Assasinate van a pakliban, csak pont kilóg, azért is raktam be azt az oldalt, ahol az a lap ott van. És igen elfogyok, ha a horgász nem dolgozik szorgosan! :((( :D

Kanczy: Grat! Én nem eröltetem az arénát, sztem 1,5 hónapja nem voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#3942) ígyvanferi válasza Tyler Durden (#3940) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én egy füzetbe írtam eddig minden eredményem, de megnézem, mi is ez, hogyan működik.

(#3943) ollie válasza Kanczy (#3934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gratulálok! :)

mod: főleg a decket elnézve, eléggé átlagon aluli lett

[ Szerkesztve ]

***

(#3944) for3l válasza P00By (#3941) üzenetére


for3l
senior tag

Tehát a 3 legnagyobb minion-od: a dwarf, defender of argus meg a master of disguise? Sztem ott lesz a bibi. A sok 1-2 manas spell helyett jöhetne pár erősebb minion (pl.: argent commander).

Különben most én is rugóval tolom, nagyon élvezetes :D

[ Szerkesztve ]

(#3945) MaxxDamage válasza Kanczy (#3934) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nagy gratula ! :C
Mi éri meg jobban a goldal csinálni ?
(arena vagy az a pár lap külön ?)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3946) ígyvanferi válasza MaxxDamage (#3945) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Aréna. De majd jön Andris és megcáfol. :)

[ Szerkesztve ]

(#3947) Gyuri27 válasza ígyvanferi (#3946) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó az aréna. 2 winnél 0 szaldós. 3 winnél már van dust is. Az meg kell később.
Talán holnap a mage nerf után a 3-4 win nem lesz ritka madár.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3948) P00By válasza for3l (#3944) üzenetére


P00By
nagyúr

Bámulom a paklimat, de nincsen szívem kivenni egy lapot sem. Pedig muszáj lesz, mert így nem működik jól :N Lehet valahogy berakok egy argentet(ahogy írtad), meg egy Cairne Bloodhoof-ot.

(#3949) MaxxDamage válasza ígyvanferi (#3946) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Eddig egy arénát toltam és már nem rémlik, hogy kaptam-e volna bármit is :D
(3db vesztés volt) ezért nem arénáznék inkább ha semmit se kapok... kártyalapok biztosabbak inkább!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3950) F-ECT$ válasza MaxxDamage (#3949) üzenetére


F-ECT$
titán

1 paklit és 1 plusz dobozt (amiben "bármi" lehet) akkor is kapsz.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.