Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) whitezo88 válasza kervantas (#3845) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszlát molten giant - bumm - brewmaster - molten giant - bumm dekkek. többi is érdekes, elég velős változások azért.

(#3852) Sirandrish válasza kervantas (#3845) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért ezek nem gyengén kihatnak majd a deckekre. :Y

whitezo88 Az azért nem baj, szerintem :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3853) Tyler Durden válasza slayer007 (#3846) üzenetére

Nyílván ocsmány, de palával 2 lap kell a kezedben legyen nem 1. Valamint lehet én számítok csak pechesnek, de 4 pally arénázásból 3 alkalommal 1 db conc-t nem húztam :(
+ nekem mage-nél sem a flamestrike-al van a bajom, hanem azzal a direktbe lövés mennyiséggel amit össze lehet szedni egy szerencsésebb draftnál..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3854) whitezo88 válasza Sirandrish (#3852) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pyroblast is undorító. most is 8. körben kaptam egyet arcba, persze előtte blizzarddal 4 lényem (5 fireblasttal) ésatöbbi (2 cone, expl, missiles támadni se tudtam).

(#3855) Sirandrish válasza whitezo88 (#3854) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen a pyrora is ráfért :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3856) Tyler Durden válasza Sirandrish (#3855) üzenetére

Szerintem a Pyro ettől nem lesz használhatatlan, max 2 körrel később kapod az arcodba.. 5+ aréna winnél nem 1x olyan fight van, hogy dekk elfogyásig tart, ott nagyon nem fog osztani/szorozni az a 2 mana..
Nézd meg, a priestek mai napig használnak mc-t pedig az is 8 manáról lett feltolva 10-re..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3857) Sirandrish válasza Tyler Durden (#3856) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a 2 kör rengeteget számít.
Főleg egy spellekkel teli Mage ellen, aki a boardot is alig alig tudja fogni és az egész pakli arra épül hogy a 8. körben bedurrantsa a Pyrot. És persze hogy nem lesz használhatatlan de mindenképp könnyebb lesz leverni a Mageket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3858) slayer007 válasza Tyler Durden (#3853) üzenetére


slayer007
tag

Igen, de a eq+conc megöl 10/10es lényeket is, míg a flamestrike közelébe sem ér. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#3859) F-ECT$ válasza kervantas (#3845) üzenetére


F-ECT$
titán

Totál megváltoztat mindent :Y Mondjuk ez még inkább a control deckek felé tolja majd el a dolgot szvsz. Nem lesz "olcsó" rush deck, nem lesz olcsó mage, nem lesz wari OTK.

Tyler Durden: mc nerf után erősen visszaestek a priestek, most ez vár a mágusokra is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3860) P00By


P00By
nagyúr

Utálom és ez is utál engem! :D

(#3845) mzoli77: Muhaha!

[ Szerkesztve ]

(#3861) ollie válasza kervantas (#3845) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Pyroblast nerf nagyon jó, a többit még emésztem, de összességében eléggé átgondoltnak tűnik.

(#3846) slayer007: az equality + consecration ritkán jön össze együtt, főleg arénában. Előző paladin draftomban nem volt consecration, most meg nincs equality, ráadásul az equality ugye saját minionokra is hat.

Amúgy Hafut néztem tegnap, és akkor említette, hogy a Flamestrike-nak és a Fireballnak rare-eknek kéne lenniük, és az sok problémát megoldana arénában. Persze akkor a kezdők nehezebb helyzetben lennének constructedben.

[ Szerkesztve ]

***

(#3862) F-ECT$ válasza ollie (#3861) üzenetére


F-ECT$
titán

A Pyro várható volt, az Unleash is jó, mert a Hunter eléggé gyenge, a többi pedig azért jó, mert más lapok is képbe kerülhetnek deck építésénél. Amivel nem kezdtek semmit, az control deckek dominanciája magasabb ratingen.

Más: szegény pala azt hitte nyerő helyzetbe került ellenem arénában, mikor letette Tiriont ellenem. De Faceless-szel lemásoltam, aztán kinyírtam, és még egy Ooze is belefért a végére ;]

Dive ever, work never.

(#3863) slayer007 válasza F-ECT$ (#3862) üzenetére


slayer007
tag

Szerintem ez így a jó. A control deck átgondolt, végig "küzdő" fajta... a rush deck meg csak lepakolja a kezét is imádkozik, hogy a flamestrike előtt leverje az ellent... na az az igazán agyhalott deck szerintem. (Pl murloc)

Im insane, what's your excuse?!

(#3864) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Azt lehet tudni mikor jön ez? Még előtte húznék pár szintet a lockkal amíg még erős :)

(#3865) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3864) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem pár nap, esetleg a következő rank reset-tel együtt.

Más: lock ellenem arénában lejött a Portállal, majd idézett egy Spellbreakert, és mivel nem volt lenn más minion, ezért rányomott a Portálra :U Ki is kapott :) Egyébként egy olyan Druid deck-kel van 5 győzelmem (szerintem 6 nem lesz), amiben ennyi az össz spell: Claw, Nautralize, Power of the wild, Swipe; illetve 1 laphúzom van: Loot hoarder.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3866) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#3865) üzenetére


F-ECT$
titán

Január 15 a következő karbantartás, lehet akkor lesz.

Dive ever, work never.

(#3867) for3l


for3l
senior tag

Második arénámra 3/3 lett a vége, de kimondottan örültem, mert elsőre asszem 1-et sikerült nyerni csak (régebben volt, akkor kicsit felbosszantott a rossz draft, hagytam is egy darabig).
Sajnos tényleg elég kiábrándító: rugóval voltam és mire kiépítettem valami board-ot, akkor először blizzard, aztán flamestrike, aztán blizzard, majd újra flamestrike... ötödjére már nem tudtam felhozni magam, lap is kifogyott a kezemből, így mehetett a levesbe a meccs...

(#3868) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jungle Panther-t MINDENKINEK! ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3869) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Alig volt mázlim a húzással :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3870) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3869) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na az se mázli mi !? :DDD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3871) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jól indul a reggel, na mi vár a battle.net appomon, na mi?? Végre!!! :C

(#3872) Kanczy válasza BoneDragon (#3871) üzenetére


Kanczy
veterán

Diablo III? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3873) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3870) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy kicsi csak :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3874) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3868) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyet én is szoktam csinálni, ha nagyon szar a kezem. Főleg sima casual meccsen.

Dive ever, work never.

(#3875) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3874) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyire szar nem lehet :D
Főleg mert nem tudhatja hogy nálam mi van még a nagy párducon kívül :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3876) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#3859) üzenetére

Meglássuk, hogy a mage-eket mennyire fogja ez zavarni. Szerintem mindent elmond a mostani metáról, hogy magasan a legtöbben mage-et játszanak arénában legalábbis.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3877) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#3876) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát az arénában nem is annyira jellemző a pyro, ott az egyéb spellek (poly, flamestrike, fireball) az erősek. Szóval az arénát szerintem nem fogja befolyásolni ez.

Rankeden meg azért (is) van sok mage, mert csak 2 pyro kell az alap lapokhoz, és máris van egy erős decked. Viszont ezután sokkal erősebb mid game kell majd, mert +2 kört kell majd kibírni mire jöhet a pyro, ott meg nem igazán erős a mage, mivel a water elemental után nincs 5-6 manás minionja, és a legendary-t meg csak akkor éri meg kitenni, ha utána legalább 1 spellt el tudsz még abban a körben sütni, tehát inkább a 8-9-ik körben tudod azt is csak megjátszani. Sylvanas is felmegy 6 manára, szóval összességében én azt várom, ami a priesttel is történt: erősen vissza fog esni a mágusok száma.

Dive ever, work never.

(#3879) oriic válasza Klemice (#3878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, lassan már mindenkinek van egy... :O

Live-Die-Respawn

(#3880) kovsol válasza oriic (#3879) üzenetére


kovsol
titán

Az se mind1 melyik, és hány nyitásból. :B

May the Force be with you!

(#3881) Sirandrish válasza Klemice (#3878) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nekem is megvan.
Gondoltam rá hogy majd betöröm de nagyon sokszor jól jön nekem, így azt hiszem megtartom.
Neked meg GZ hozzá :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3882) oriic válasza kovsol (#3880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MOndjuk igaz.

Mostani meccsemet annyira elrontottam hogy az hihetetlen. Priest-el lemásoltam enemy Deatwing-jét. Alig vártam már a 10. kört. Tudtam neki is van, de király lehívhatom a nagy sárkányt. Eljött 10. kör, enemynél 5 minion a táblán.

Nem hívja le a sárkányt. Nem törödtem vele, én lehívtam sajátomat. Fuck yeah nagy dögöm van kinnt. Aham, nem volt hülye, ő is lehívta sajátját, így volt nincs sárkányom.... Ez van ha előbb cselekszik az ember mint gondolkodik...

Persze kikaptam.

Live-Die-Respawn

(#3883) Klemice válasza Sirandrish (#3881) üzenetére


Klemice
senior tag

Köszönöm! :R

(#3884) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3885) DjDanee87 válasza oriic (#3882) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ilyesmi volt nekem is tegnap. [link]
Mind Visionnel loptam az ellenfelem kezéből egy Ragnát. A gond csak az volt, hogy ő kezdett és coinom nem volt már, illetve a board control is nála volt. Így tudtam, hogy 8. körrel kb vége is lesz a játéknak :P Így is történt, ugyan le tudtam tisztítani a minionjait addigra, de Ragna után az én 8. körömre csak 5 HPm maradt ami már nem volt elég semmire: [link]
Ja de legalább most először volt Ragnám!! :)

[ Szerkesztve ]

(#3886) whitezo88 válasza DjDanee87 (#3885) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ragnát, meg hasonló imba legendeket mindgames-sel vicces kirakni ;]

(#3887) Sirandrish válasza oriic (#3882) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt én nem teljesen értem:)
Mégis mit gondoltál? 5 minionja van lent és kinyírja őket? Vagy miután te letakarítottad a táblát ő nem teszi meg majd ugyan ezt? Ezt lehetett előre látni, és ha az információ nem hiányos (leírtál minden lényegeset) akkor másképp nem nagyon tudtad volna kezelni a helyzetet, szóval ne ostorozd magad :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3888) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Holnap lesz a nagy nerf?
Mert akkor ma nem arénázok. Talán holnap kevesebb lesz a mage. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3889) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3888) üzenetére

Lehetséges, ennyi infó van eddig róla: We plan on having this patch go live sometime this week.
Én is ezen gondolkoztam, de aztán csak befizettem. Imho arénában pyro nélkül is elég imbák, ha elég pusztítást tudnak draftolni.. A pyro az már csak hab a tortán :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3890) whitezo88 válasza Tyler Durden (#3889) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, elég ha helyette 3 flamestrikeot meg 2 blizzardot behúznak.... úgyis a board control számít ott inkább.

(#3891) kexksz


kexksz
addikt

Nem tudjátok, HS-hez van valami színvonalas rejtett Facebook csoport, vagy valami elitist jerks szerű fórum?

Illetve ezt próbálta már valaki? [link] Mennyire játszható?

[ Szerkesztve ]

(#3892) Tyler Durden válasza whitezo88 (#3890) üzenetére

Ott a pont.. Cimborám 2 napja indult arénában és elég izmos pusztítás mennyiséget sikerült draftolnia. Asszem 4 flamestrike 2 fireball 2 poly 2x frostbolt 1x arcane. Eddig 3:0-nál tart, piece of cake elmondása szerint (:

kexksz: hááát nekem így első olvasatra elég tákolásnak tűnik..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3893) Klemice válasza kexksz (#3891) üzenetére


Klemice
senior tag

Sajnos én csak a magyar hs hungary csoportot találtam meg, de katasztrófa ami ott megy, ki is lépek onnan záros határidőn belül, ezért engem is érdekelne valami ilyesmi

(#3894) P00By válasza Klemice (#3878) üzenetére


P00By
nagyúr

Ebben a pakliban az összes lap jó! :)

(#3895) kexksz válasza Klemice (#3893) üzenetére


kexksz
addikt

Én is csak azt találtam, épp ezért kérdem. Ha nincs, akkor esetleg lehetne csinálni egyet.

(#3896) Sirandrish válasza kexksz (#3891) üzenetére


Sirandrish
legenda

mit tudnak ezek a csoportok? Mármint mivel több mint a PH?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3897) oriic válasza kexksz (#3891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól értem ez csak simán annyi hogy otthon bekapcsolod gépet, fut folyamatosan a játék, te meg tableten távoli eléréssel játszol? Simán kivitelezhető szerintem. Wifi vagy egy jobb mobilnet kell csak hozzá.

Sirandrish:

Az volt a gond, hogy ha várok egy kört lehívja Deatwing-et, mert azt ugye nem tudja hogy én mit másoltam le.Ezek után én is lehívhattam volna sajátomat és nyertem volna, de ugye nekem türelmetlennek kellett lennem...Így jártam, most már rájöttem hogy nem szabad kapkodnom. Nézegetem ollie videóit is, látom ő is lassan játszik, nekem is arra kellene átszoknom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3898) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Kár volt játszani.
Priestel toltam arénát. A draft remek volt. 1 pain és egy nova. Tele voltam 2-3-4-s unitokkal (volt 1 tieres is). Természetesen az elején akár mit csináltam 7-10 tieres cuccok jöttek.
5 meccset játszottam. 2 win 3 lose. Egy sima nyerés volt. A másik fordítás.
1 meccs rush volt (hunter). A remek leosztás miatt nem tudtam mit csinálni. 1 warlocknál jött ki igazán a jó lapjárás (neki). A vége egy mage verés volt (ő vert engem). Neki viszont az összes cast spell ott volt. Pyro, blizz, frost bolt, arcane, fireball, mana wyrm, sorcerers, poly.

Köszönjük blizzard.

Deck bontás is jól sikerült 2 sense demon. Az összképet rontja, hogy volt már 2 belőle.
Mondjuk kaptam egy kodót is. Bár ez sovány vigasz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3899) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3898) üzenetére

Hát figy, én most 3:0 után szedtem be két vereséget. Az egyik egy remek no brain mage ellen: 3x blizzard, 2x poly, 2 fireball, 1x frostbolt, 1x lance, 1x flamestrike. :W
Második vereség pedig kezdő kezem 445, cserélek 446. Ellenfél lock horda, a többit szerintem mondani se kell.. :DDD
Fel a fejjel lesz ez még ígyse!

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3900) Sirandrish válasza oriic (#3897) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt mondtad hogy neki volt lent 5minionja..mégis mi a francnak játszotta volna ki?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.