Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2150) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a "60at nyitottam és eddig 2 legendet kaptam" szövegek után én is úgy érzem hogy nem olyan rossz ez :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2152) Kanczy


Kanczy
veterán

Most tették rám az Yseramat a 4. körben Mind Games-szel :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2153) F-ECT$ válasza Kanczy (#2136) üzenetére


F-ECT$
titán

:Y :Y :Y :Y
Persze, kell a dust, de szerintem az egyik legdurvább lap a játékban.

Dive ever, work never.

(#2154) kovsol válasza P00By (#2148) üzenetére


kovsol
titán

Én ma vettem egy 7-es packot, aztán hirtelen lett 150 dustom pluszban, mert sok lap már megvolt amit nyitottam. Szerencsére azért nyitottam jópár olyan lapot is amit terveztem legyártani, meg lett két gold is. Legendary nem volt persze, de volt egy olyan paklim amiben 3 rare volt, meg epicet is nyitottam párat.
Mivel jelenleg többet játszok ezzel a játékkal, mint a másik sok drága pénzért megvett játékommal, így úgy érzem néha egy-egy ilyen packli vétel belefér nekem.

(#2155) sznorbert86 akkor ha több mint kettő van az összetörés a megoldás, és akkor tudsz más lapot gyártani idővel a dustból.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2155) sznorbert86


sznorbert86
csendes tag

Ha olyan lapot nyitok amiből már van 2db olyankor mi történik? lehet 2nél több is és majd összetöröm? :D hülye kérdés tudom

(#2156) Sirandrish válasza sznorbert86 (#2155) üzenetére


Sirandrish
legenda

Betöröd aztán annyi.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2157) F-ECT$ válasza sznorbert86 (#2155) üzenetére


F-ECT$
titán

Bármennyi lehet belőle, de mivel max 2 fér egy deckbe, ezért érdemes összetörni. Az érdekesebb kérdés, hogyha valamiből van 2 sima, meg 1 arany, akkor 1 simát vagy 1 aranyat törsz-e össze. A törésből dust lesz, abból kártyát tudsz craftolni.

Dive ever, work never.

(#2158) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2157) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az aranyat kell betörni..10szer annyi dustot ad viszont ugyan azt tudja.
Max ha gyűjtő az ember akkor esetleg azokat érdemes megtartani..máskülönben destroy it :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2159) adrian360 válasza sznorbert86 (#2155) üzenetére


adrian360
őstag

ha valamiből több van mint kettő azt be kell törni. ilyenkor a kártyáknál a crafting villog hogy figyelj van feleseleg, és egy gombnyomással szétszedi amit kell

(#2160) sznorbert86


sznorbert86
csendes tag

hunter szerintetek mit kellene módosítanom ?:) még a rexet akarom összekraftolni csak 1600 dustba kerül sajnos ;]

(#2161) kervantas válasza sznorbert86 (#2160) üzenetére


kervantas
aktív tag

Lord of Arena helyett egy Stormwindet bethetnél.

(#2162) kervantas


kervantas
aktív tag

Shadow Word-ok mana costja is fentebb mehetne. :(((

(#2163) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nah készvan az első deckem rankedra, úgy érzem van már elég lapon.
Várok konstruktív kritikákat :)
.

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#2164) P00By válasza adamkaa777 (#2163) üzenetére


P00By
nagyúr

Az overload szívás nem?

(#2165) Sirandrish válasza P00By (#2164) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem igen, de azért lehet kezelni :K

Más: Végre minden hősöm lv 20 vagy felette...hogy ennek mi értelme? Az hogy tök kafa :DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2166) P00By válasza Sirandrish (#2165) üzenetére


P00By
nagyúr

Hm, hány órákat játszol? :D
Jóval előbb kezdtem és még nincsen lvl 26-os hősöm :D

Egyébként tényleg semmi értelme, hacsak nem izgulsz arany kártyákra :DD

(#2167) Sirandrish válasza P00By (#2166) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak unlockolom őket, de nem használom :D
Egyébként alig alig..betolom a napikat aztán azon kívül nem sokat. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2168) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most nyitottam. :D

***

(#2169) Sirandrish válasza ollie (#2168) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Brewmasteren kívül mind jöhetne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2170) ollie


ollie
MODERÁTOR

És...

Úgy látszik nyitásban ez a mázlis napom, még golden epic is volt ma.

A golden legendary-t 1600 dustért tudnám betörni, ha akarnám.

(Gondoltam Karácsonyra veszek magamnak egy 15-ös packot, és össz 3 legendary volt benne, és pár epic is)

Most van 2050 dustom, valszeg craftolok egy Ragnarost.

[ Szerkesztve ]

***

(#2171) Sirandrish válasza ollie (#2170) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én úgy törném be hogy füstölne :D
Bár valszeg olyat craftolnék belőle ami neked már megvan :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2172) kervantas válasza ollie (#2170) üzenetére


kervantas
aktív tag

(#2173) ollie válasza Sirandrish (#2171) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ha craftolok valamit, tuti, hogy a legközelebbi nyitásban az lesz. Így jártam az Argent Commanderrel is.

***

(#2174) Sirandrish válasza ollie (#2173) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább garantálod a legendet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2175) kovsol válasza ollie (#2170) üzenetére


kovsol
titán

Ez remek vétel volt azt kell mondanom :) Grat.
Örültem volna ha nekem is dob valami jót, de ma 8 nyitásomból nem jött össze.

May the Force be with you!

(#2176) Kanczy válasza ollie (#2170) üzenetére


Kanczy
veterán

Rohaggyálelfelédegyorsanazilyennyitással ;] :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2177) Andapace válasza ollie (#2170) üzenetére


Andapace
tag

Szerintem egy Ysera-t jobban megéri kraftolnod, kivéve persze ha csak rushdeckel szeretsz játszani.
Ha nem, akkor minden más deckbe jobb. Én Trump-tól meg a többi top játékostól legalábbis ezt hallottam, de belegondolva tényleg jobb lehet a kevésbé aggros deckekbe.

(#2178) P00By válasza F-ECT$ (#2153) üzenetére


P00By
nagyúr

Főleg akkor jó, ha bekapod Deathwinget pl. ;] Vagy vmi low cost lapot...

(#2179) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nekem is volt egy szoros meccsem locckal pala ellen. szépen ment amíg jött adventurer+argus meg buffokkal. ugyan volt kezemben twisting, de tartalékoltam. leütöttem 1 hp-ra azután jött ezekkel meg healelt is. nem bírtam áttörni, folyton jött a tauntos mobokkal. 1-re megint lecsaptam, de 2 nagy tauntosa volt, összesen 3 lénye volt. kör, húzok egy panthert. na ez nem a legjobb, life tap és knife juggler :D na mondom 25% bejön? juggler le majd panther is és pont az ellenbe lőtte az egyet :D

(#2180) ollie válasza Andapace (#2177) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Yseram van, az volt az első legendarym, amit nyitottam. Valójában csak a lassú deckekkel jó, én meg többnyire nem lassúval játszok.

Ezek vannak eddig:

Nagy kár, hogy az arany Gelbint nem lehet disenchantolni, mert amúgy semmit sem ér.

[ Szerkesztve ]

***

(#2181) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Amúgy ami szerintem még befog kerülni a játékba. Több lap kezdéskor, nagyobb pakli, Heal felező debuff. Hősre debuff pl 2 körig fele anyi heal stb. Debuffok leszedése pl forozen stb. X % os reflect es buffok. pl 20% esélyel visszaveri a hősre is a dmg-t .Mana drain ellenféltől. Sleep debuff . Nemcsak frozen cc hanem fear /disarm. Bonusz dmg debuff pl 1 adott lapra 2 vel többet sebzel.
Legalábbis nagy része nekem hiányzik. Ha tudnék angolul le is írnám ezeket a blizzes fórumra :)

El. Psy. Congroo.

(#2182) Andapace válasza ollie (#2180) üzenetére


Andapace
tag

Én is őt nyitottam elsőnek(és eddig úgy látszik utolsónak, ~50 packból 1 legendary :c)
Kíváncsiságból, te mennyi pakkot vettél juróból?:D
Gz a lapokhoz.

(#2183) kovsol válasza adamkaa777 (#2181) üzenetére


kovsol
titán

Damage over time spelleket is tolhatnának be. WoW-ban sok féle DoT van azért.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2184) ollie válasza Andapace (#2182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1x2 és 4x15 összesen. Most már tényleg nem nagyon van értelme vásárolnom, mert a lapok többségét be kell törnöm. 2 kivételével megvan az összes common, és 5 kivételével az összes rare, a többit meg ugye még ritkábban adja.

(#2181) adamkaa777: a debuffokat most is le tudod szedni silence-szel

(#2185) DjDanee87: nem csak a frozen, a change attack to 1 és hp to 1 is leszedhető vele

[ Szerkesztve ]

***

(#2185) DjDanee87 válasza adamkaa777 (#2181) üzenetére


DjDanee87
addikt

A frozen "leszedhető" most is, igaz csak silence-el.

(#2186) adamkaa777 válasza kovsol (#2183) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Igen a dot is jöhetne. Oké hogy le lehet silencevel de inkább lenne valami 1 -2 manás lap rá .pl cleanse.

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#2187) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kiakasztó hogy nyerek 3-4et zsinórba aztán megint 4x úgy elkalapálnak hogy nézni is rossz. paladin meg nevetséges az 1 manás +4/+4 buffjaival és hasonlókkal... lehet kéne húznom egyet.

mod: toltam egyet és nyertem is 5 kör alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2188) kovsol válasza whitezo88 (#2187) üzenetére


kovsol
titán


Ez mióta egy manna? :)

Azt se felejtsd el, hogy a palának nincs olyan lapja ami azonnal megöl egy miniont, vagy poly, hex stb.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2189) whitezo88 válasza kovsol (#2188) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor összekevertem mással, de így is szerintem nagyon erős.

(#2190) ollie válasza adamkaa777 (#2186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van 0 manás Silence lap, bár az ugye class specifikus (priest).

(#2189) whitezo88: még mindig jobb, mint egy flamestrike, vagy akár fireball, amivel közvetlenül támadható a hős.

[ Szerkesztve ]

***

(#2191) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Practice-ba az utolsó hőst győzném le épp, erre mikor vége lenne, disconnect. Szerintem mára hagyom a francba. :( :(((

Live-Die-Respawn

(#2192) kovsol válasza whitezo88 (#2189) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem meg egyáltalán nem egy túl erős lap ez, mivel támadni kell az egységgel amire ráteszed, szóval ott esély van, hogy visszakap sebzést. Míg fogsz egy másik class spelljét ott akár targetelhetesz taunt mögötti egységet is és nem kapsz sebzést vissza.

May the Force be with you!

(#2193) Morran válasza ollie (#2190) üzenetére


Morran
csendes tag

szerintem az equality - consecration idegesítőbb mint egy flamestrike

(#2194) Andapace válasza Morran (#2193) üzenetére


Andapace
tag

Vagy Pyromancer Equality és akkor még megmarad a consecrationod :D

(#2195) Morran válasza Andapace (#2194) üzenetére


Morran
csendes tag

köszi, még egy ok amiért utálhatom a paladinokat :D

(#2196) kovsol válasza Andapace (#2194) üzenetére


kovsol
titán

nem is rossz ötlet
mondhattok még pár ilyet, bár ugye ilyenkor a saját egységek is veszélyben vannak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2197) Andapace válasza kovsol (#2196) üzenetére


Andapace
tag

Pedig ez is egy elég ismert kombó.
Nyílván, ezt inkább csak akkor szokták használni ha jó nagy szarban vagy:D
Én személy szerint inkább bekapok akár 6-7 dmg-t is, megvárom, hogy jól feltöltse az enemy a pályát minionnal és akkor puff

(#2198) Morran válasza kovsol (#2196) üzenetére


Morran
csendes tag

ellenfél priest úgy járt, hogy kijátszotta az auchenai soulpriestet és circle of healinggel gyógyítás helyett kivégezte a saját minionjait :D :D

(#2199) ollie válasza Andapace (#2197) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg elfelejtettem, hogy a coin is spell, és kijátszottam, amikor kint volt a pyromancerem, és néhány 1 hp-s minionom. :DDD

***

(#2200) kovsol válasza ollie (#2199) üzenetére


kovsol
titán

Az kellemetlen :)
Én meg ma toltam egy Murloc vs Murloc mérkőzést :) rég vártam már erre xD voltak ám agyon buffolt egységek rendesen, nem is tartott sokáig. Persze az ellenfél nyert, mert ő kezdte a mérkőzést így kör előnyben volt.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.