Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Andapace válasza ollie (#2199) üzenetére


Andapace
tag

Erről a coin kérdésről amúgy lehetne vitatkozni, elég OP ha a combokat nézzük.
Én mostanában spell dmg combo rugó deckel tolom, és megkockáztatom, hogy ha coinos oldalon kezdek akkor dupla annyit nyerek. Ringleader-t hoznám fel példaként, de eviscerate és még egy csomó combo lap is ott van. Emelett még egy plusz kártyát is tudsz választani negyedikként, amit ha a másik oldalon vagy ott nem lehet csak random húzod.

(#2202) kervantas válasza Andapace (#2201) üzenetére


kervantas
aktív tag

A mana wyrm + coin + mirror image is elég erős.

(#2203) Kashim válasza Morran (#2198) üzenetére


Kashim
őstag

Úgy úgy, ma is ellenem az okos Priest. Kirakta Auchenai Soulpriestet a Lightwellje után kínjában. Leölte az Abomination-ömet, ami ugye halála után mindenre 2 sebzést leoszt. Aztán mint aki jól végezte dolgát, Lightwellje szépen ledarálta magát a következő köre elején. :DDD

(#2204) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Uh mekkora meccset toltam Mage-el Warri ellen.
Vagy 10 körig fej-fej mellett mentünk de aztán felülkerekedett szép lassan.
Volt 6 HP-ja meg 2 shieldje, nekem meg 22..aztán egy körből, windfury meg mittomén milyen combok után levert 1hp-re meg leverte a gnomomat ami lesebezte a 2 shieldet...és mi jött nekem? FIREBALL!!! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2205) oriic válasza Sirandrish (#2204) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a windfury de köcsög lap amúgy. Tegnap is épp nyertem volna, erre behozta lapot és persze hogy legyőzött...

Live-Die-Respawn

(#2206) Sirandrish válasza oriic (#2205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát le kell verni :D Meg amúgy annak is van 1 kör pihi szóval számíthattál rá hogy mi fog jönni :D

Amúgy ilyen sz*rt se nyitottam még :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2207) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok..ezek a Murlocjaim vannak.
Mi hiányzik még hogy megkapjam a legendet? Az epic? Mármint csak az epic?

SZerk: oh jól látom hogy hiányzik még egy rare is?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2208) oriic válasza Sirandrish (#2206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vetted a paklit?

Live-Die-Respawn

(#2209) Sirandrish válasza oriic (#2208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Goldért vettem :D
Ma szerintem végre odaér a balanceomra egy pár euro, majd abból veszek és akkor megkapom a szuper legendet :D
Remélem jobb nyitások lesznek mint ez volt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2210) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Te jó ég:

Live-Die-Respawn

(#2211) Sirandrish válasza oriic (#2210) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ráértek a srácok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2212) oriic válasza Sirandrish (#2211) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben most néztem egy videót, hogy 1millió HP-ra vittek fel egy miniont...Sok értelme van, valós játékban sose tudnak ilyet lehozni.

Live-Die-Respawn

(#2213) Sirandrish válasza oriic (#2212) üzenetére


Sirandrish
legenda

Linket lécci...meglesném :K

Ez meg 1 milliárd :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2214) ígyvanferi válasza Sirandrish (#2206) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én meg csak ilyen sz.rokat nyitok.

(#2215) Kanczy válasza oriic (#2212) üzenetére


Kanczy
veterán

Neked egy ilyen videónál tényleg az jut eszedbe, hogy "á, minek, úgyse lesz tényleg ilyen"? :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2216) Sirandrish válasza ígyvanferi (#2214) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazán megérkezhetne már a balance-ra a pénzem...nyitok 2 ragnarost amiből az egyik golden lesz amit betörök :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2217) oriic válasza Kanczy (#2215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mutass egy videót ahol 1milliós hp-t hoztak össze, random ellenféllel. :)

Live-Die-Respawn

(#2218) Kanczy válasza oriic (#2217) üzenetére


Kanczy
veterán

De komolyan ez a legfontosabb? Nem lehet valami csak fun? Miért kell értelme legyen? Annyira cinikus ez a hozzáállás :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2219) Sirandrish válasza oriic (#2217) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lényegtelen..volt 2 unatkozó gyerek akik megnézték mit tudnak kihozni a cuccosból...és ezt sikerült :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2220) oriic válasza Sirandrish (#2219) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lemaradt egy smile abból a hsz-ből, egyetek meg. :) Amúgy elvileg végtelen lehet a heal is meg a attack is ahogy olvasom.

Live-Die-Respawn

(#2221) Sirandrish válasza oriic (#2220) üzenetére


Sirandrish
legenda

A srácoknak a vidin 1MRD után valahol egyszerűen megsemmisült a minion :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2222) kervantas


kervantas
aktív tag

Bad luck Brian: rámegyek rerollra, és aztán beadja ugyan azt a questet. :))

(#2223) Morran válasza kervantas (#2222) üzenetére


Morran
csendes tag

szintén :(((

(#2224) Kanczy válasza kervantas (#2222) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem is :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2225) kexksz válasza kervantas (#2222) üzenetére


kexksz
addikt

Ez elég gyakran előferdül. :)

Ledobtam a 60 goldos questet és kaptam egy 40 goldosat, éljen! :D

[ Szerkesztve ]

(#2226) ollie válasza Sirandrish (#2207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rányomsz a crafting mode-ra, és látod a hiányzó lapokat. Amúgy 2 murloc hiányzik, a harmadikat, a legendary-t, ingyen kapod, ha megvan az összes többi.

(#2206) Sirandrish: szerintem a mage lapon kívül mindegyik egész jó.

[ Szerkesztve ]

***

(#2227) whitezo88 válasza kexksz (#2225) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is, de legalább rendes paklival kell megcsinálni, mert 5öt vesztettem és 1t nyertem inkább ledobtam.

(#2228) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Olyankor mi van amikor vennék paklit balanceról és amikor rányomok kódot kér..megadom neki és csak elhalványul(vagy sötétül) a kép és nem történik semmi?

Szerk: Kiléptem onnan majd vissza és pörög ott valami és azt írja hogy a meghatalmazásra vár.. :F

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2229) Sirandrish válasza Sirandrish (#2228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól van..megvan..a sima pw-met kérte én meg azt hittem hogy az sms-ben kapottat..
Nah nyitogatok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2230) Sirandrish válasza Sirandrish (#2229) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát...elég sz*rok lettek..de azért a 3. elmegy :K

De legalább megkaptam a legendet :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2231) ollie válasza kervantas (#2222) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem már 3. napja ezt csinálja, valami bug lehet.

(#2225) kexksz: csak 40 goldosból szabad újat kérni, mert az esetek 80%-ában 40 goldosat kapsz.

(#2230) Sirandrish:

1. Mad Bomber egy nagyon jó 2 drop
2. Druid of the Claw, Venture Co Merc nagyon jó kártyák
3. Azure Drake nagyon jó, Pyroblast az egyik legerősebb kártya, minden mágus álma
4. Harvest Golem az egyik legjobb 3 drop, Faerie Dragon az egyik legjobb 2 drop
5. Temple Enforcer, Stormforged Axe nagyon jó kártyák
6. Harvest Golem, Cult Master nagyon jó kártyák
7. Mindegyik nagyon jó kártya

Szerintem kifejezetten szerencsés voltál. Persze ezek nagy része common, vagyis csak 40 dust craftolni, de ha nincs dustod, akkor nem tudsz craftolni.

[ Szerkesztve ]

***

(#2232) kexksz válasza ollie (#2231) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, közben rájöttem.

(#2233) Sirandrish válasza ollie (#2231) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rosszul mondtam.
Nem sz*rok csak már megvannak így nem fejlődök általuk..kb ennyi.
A pyro viszont nyammih :D Bár be is repült a paklimba :B

Hja és a Madbomber mindig engem üt ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2234) ollie válasza Sirandrish (#2233) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pyroblastom nekem még mindig nincs, egyet sem nyitottam. Bár tény, hogy most már nem okozna gondot a craftolása, de mivel kiábrándultam a mágusból, amúgy sem játszok vele.

***

(#2235) Sirandrish válasza ollie (#2234) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is csak akkor ha napihoz kell :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2236) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Üdv.

Haverom említette hogy állítólag nem lesz már több reset. Ez valós lehet ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2237) ollie válasza AlyArkhon (#2236) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Blizzard szerint nem lesz, én hajlamos vagyok hinni nekik. :D

***

(#2238) DjDanee87 válasza AlyArkhon (#2236) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen most újra megerősítették hogy nem lesz, mikor mondták hogy januárig minden jelentkező kap kulcsot.

Tegnap Trump 3 mad bomberrel a pakliban arénázott. Mikor egyszer összejött neki a legjobb ami kisülhetett belőle írta valaki a chaten, hogy neki a mad bomber csak egy 1-el drágább flame imp általában :D

(#2239) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Köszönöm a gyors választ ! :R

Akkor ezek szerint lehet tolni nyugodtan nem fogják törölni és amit vásárlok lapokat azok is maradnak ... :R

thx.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2240) ollie válasza AlyArkhon (#2239) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A pénzed amúgy sem veszne el, mert goldban wipe után is visszaadták.

***

(#2241) kervantas


kervantas
aktív tag

Felraktam a 200K dps-es geraemet RMAH-ra (Dio3), hátha elmegy és akkor veszek card packokat. :DDD

(#2242) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Oric-al toltunk vagy 5 meccset! Jó volt... :K
Köszi szépen a csörtét :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2243) kovsol válasza Sirandrish (#2242) üzenetére


kovsol
titán

Amikor baráttal játszik valaki azt play gamenak vagy gyakorlásnak számitja?

May the Force be with you!

(#2244) oriic válasza Sirandrish (#2242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, egy győzelmem azért volt. :D Gyakorlok meg gyűjtögetek, csak kevés időm van játszani. :(

Live-Die-Respawn

(#2245) whitezo88 válasza kovsol (#2243) üzenetére


whitezo88
nagyúr

99% hogy nem play, mert akkor kb 3 perc alatt meg lehetne csinálni a napit, csak fel kell adnia a másiknak.

(#2246) kervantas válasza kovsol (#2243) üzenetére


kervantas
aktív tag

Questeket nem adja.

(#2247) Sirandrish válasza kovsol (#2243) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyakorlásnak..legalábbis questet nem adja meg úgy és 10goldot sem kapsz 3 win után.. :N

orichalcos Lesz az még jobb is..főleg ha nem a mage-el akarsz jönni...mert akkor kénytelen vagyok én is azzal menni :P :P

slayer007 600 gold...te jó ég..egyszer volt annyim mikor az elején 1órán belül toltam be vagy 3-4 questet :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2248) slayer007


slayer007
tag

Hú gyerekek, olyan paklit kaptam arénába, szegény ellenfelek... :D

Bár kétszer is kaptam paladint, eléggé megizzasztottak, a sok healjükkel. :P

Aréna pakli

Az elején pedig még van 2 Arcane missiles meg egy Ice lance :P

Im insane, what's your excuse?!

(#2249) slayer007 válasza Sirandrish (#2247) üzenetére


slayer007
tag

Jól szokott sikerülni az aréna, meg napi max 1et tudok arénázni, időhiány miatt... bár úgy érzem, hogy képes leszek elszórni ezt a goldot az ünnepek alatt :D

Im insane, what's your excuse?!

(#2250) Sirandrish válasza slayer007 (#2249) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már nem szoktam arénázni...csak felhúzom magam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.