Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) F-ECT$ válasza MaxxDamage (#3347) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem tudom, hogy csináljátok...
Mit?

amíg a 20/19 szintre nem értem el addig nem is volt különösen nehéz (Ranked lvl)
Igen, addig nem nehéz, sőt. 20-15 között sem vészes, 15-10 között kezd kicsit bedurvulni a helyzet, itt már legendek / epicek is jönnek, és nagyon ritka a gyenge játékos is. 10 alatt nincs még tapasztalatom, de valaki már elvitte innen 5-ig is.

arénát 1x toltam 3-at és 3 lose mageval...
Ezen ne lepődj meg: nézz meg néhány videót, nézz streamet és gyakorolj. Teljesen más játékstílus kell oda, és sok múlik a lapválasztáson is. Néha a legjobbak is 0-3 győzelmet érnek csak el.

Fireball-om van csak Pyro-m / legendary / rare-m 1db se.
2 dolgot tehetsz: veszel paklikat, amikben vagy benne lesz vagy a felesleges lapokat betörve craftolsz; illetve rohadt sokat arénázol, és onnan szerzel paklikat.

Gold-ból a deck / +kártya lapokra megyek, de eddig semmi extra nem esett...
Hányat nyitottál? Olyan 20 paklinként esik 1 legend, és olyan 5-10 paklinként meg 1 epic.

ja és megvan az a 20 mana-s kártya ami kb. semmire se jó.
Jó az, de csak bizonyos játékstílushoz. Pl most elég népszerű egyes wari deckekben, illetve néhány control deckben is. (Hagyod magad levinni 10-15 hp közé, kiraksz 2 ilyet kb ingyen, és közécsapsz egy defendert.)

Dive ever, work never.

(#3352) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3350) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem még sose sikerült..most is csak azért rángattam mert pont az a lap csúszott be LJ alá ami ki akartam játszani, aztán picit durci lettem.

Rankedról nem tudok nyilatkozni hogy milyen erős ellenfelek jönnek, ahogy azt sem tudom hogy mi alapján dönti el esetleg a rendszer hogy ki, mennyire erős. Rankeden ugye megvan a szinted de casualba (ezt így hívják?:D) nem tudom. Meg egyébként mi vagy ki számít gyengének? Egyre kevesebb meccset tudok menni anélkül hogy 1-2 vagy akár 3-4 legendaryt is az arcomba toljanak, tegnap pl olyan Warri ellen mentem aki kijátszott 2 Gorehowl-t, 1 brawl-t, egy Ragnarost meg még Grommash Hellscream-je is volt és ki tudja még mi maradt a paklijába, mert kb 13-15 kör lehetett a meccs. Szóval ezek alapján nem nagyon tudom elképzelni hogy milyen paklik lehetnek rankeden ha ezek a "gyengébbek".

Lényegében arra akartam kilyukadni hogy szerintem egyszerűen unrakeden bárki jöhet, rankeden meg olyanok akik a te szinteden vannak (+-2?) és ennyi. Nem hiszem hogy gyengébb paklik lennének unrankeden.
Főleg mivel egy legend rangú is gyakorolhat unrakeden.
Nah mindegy..nem tudom az elvet :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3353) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3352) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg MMR alapján kapsz ellenfelet, tehát a casualnak nem szabadna könnyebbnek lennie, de ott mégis nagyobb %-ban nyerek.

Dive ever, work never.

(#3354) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3353) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom azért nyersz itt nagyobb %ban mert rankeden csak olyan ellenfeleket kapsz akik kb egy szinten vannak veled, míg unrankeden ugye van esélyed belefutni 1-2 gyengébb emberkébe is.

Mondom..ötletem sincs hogy működik, de ha a legjobb lapokkal találkozom unrankeden is, akkor nehezen tudom elképzelni hogy rankeden jobbak lennének...lévén hogy nincsenek jobbak :D
Az persze más tészta hogy rankeden, főleg magasabb szinten már nem nagyon fut bele az ember gyengébb játékosokba, de ettől még nem lesznek gyengébbek ugye az unrankedes paklik.

Azt is kétlem hogy "hozzám igazodna" a rendszer az ellen sorsolásánál mert nekem összesen 2 legend lapom van az is 2 külön pakliba, mégis 10ből8szor tuti hogy legalább 1-2t kijátszanak ellenem..
Meg az a tegnapi warri deck..több epicet játszott ki 1 meccs alatt mint ami nekem összesen van. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3355) MaxxDamage válasza F-ECT$ (#3351) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R

Igen, addig nem nehéz, sőt. 20-15 között sem vészes, 15-10 között kezd kicsit bedurvulni a helyzet, itt már legendek / epicek is jönnek, és nagyon ritka a gyenge játékos is. 10 alatt nincs még tapasztalatom, de valaki már elvitte innen 5-ig is.--> 1x voltam 19-en de visszaestem 20 -ra és csak majdnemhogy "rontottam" 20-on maradva... 3-at egymás után nemigazán nyerek.. :(

arénát 1x toltam 3-at és 3 lose mageval...
Ezen ne lepődj meg: nézz meg néhány videót, nézz streamet és gyakorolj. Teljesen más játékstílus kell oda, és sok múlik a lapválasztáson is. Néha a legjobbak is 0-3 győzelmet érnek csak el.--> igen, ezt észrevettem, mert olyan ellenfelek voltak akik epic / legendarí -val tolták :O

Fireball-om van csak Pyro-m / legendary / rare-m 1db se.
2 dolgot tehetsz: veszel paklikat, amikben vagy benne lesz vagy a felesleges lapokat betörve craftolsz; illetve rohadt sokat arénázol, és onnan szerzel paklikat.--> egy láma kérdés :D "hogy lehet törni" ? mert van olyan lapom amiből több is van.. (2-3db pl.)

Gold-ból a deck / +kártya lapokra megyek, de eddig semmi extra nem esett...
Hányat nyitottál? Olyan 20 paklinként esik 1 legend, és olyan 5-10 paklinként meg 1 epic.Y 5-10 biztos volt (nem számoltam) de 1db epic / legendary se esett még :N

ja és megvan az a 20 mana-s kártya ami kb. semmire se jó.
Jó az, de csak bizonyos játékstílushoz. Pl most elég népszerű egyes wari deckekben, illetve néhány control deckben is. (Hagyod magad levinni 10-15 hp közé, kiraksz 2 ilyet kb ingyen, és közécsapsz egy defendert.)--> köszi az infokat ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3356) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3354) üzenetére


F-ECT$
titán

A hozzád igazodást nem az epic/legendary lapok alapján teszi, hanem hogy mennyi meccset játszottál, abból mennyit nyertél és kik ellen. No, végülis mind1.

A másik kérdés, hogy vajon mikor lesz ranked reset? Most jó lenne játszani a kezdeti "őrületben" is.

Dive ever, work never.

(#3357) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3355) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Crafting..itt láthatod hogy kell betörni a lapokat.
2. Arenaba meg nagy valószínűséggel te is kapsz epic/legendary lapokat csak jól kell őket összeválogatni.

F-ECT$ Hát aztat én nem tudom :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3358) F-ECT$ válasza MaxxDamage (#3355) üzenetére


F-ECT$
titán

.--> igen, ezt észrevettem, mert olyan ellenfelek voltak akik epic / legendarí -val tolták
Tök random lapokat dob fel. Van, hogy 0 legendary jön, van, hogy 3. Azért 1-2 epic általában szokott jönni, de anélkül is lehet nyerni párat, ha a több lap jó.

5-10 biztos volt (nem számoltam) de 1db epic / legendary se esett még
Elhiszem, de ez olyan kicsi minta, hogy ebből nem tudsz következtetni. Amit írtam, az több száz nyitás átlaga.

köszi az infokat !
;)

Dive ever, work never.

(#3359) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3357) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi :R
Közbe megtaláltam, (egyszerű, de nagyszerű :P )

(#3358) F-ECT$: mondhatni még nem is gameltem sokat (csak mageval) és a deck-em is jól összerakva van esély a nyerésre (főként) persze ha van 1-2 jó lapom is :D

ez az össz Game-m (mit is várhatnék nem?) ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3360) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3359) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát akkor uccu neki..
Minden karit 10re mondjuk úgy hogy közben kifilézed az összes expert AI-t (ha még nem tetted volna meg).
Ha minden kari 10en van akkor unlockolod az összes basic lapot ami mellé kapsz alapba 100goldot (1pakli).
Ha az összes expert AI-t levered az még 100gold , persze csak ha az még nincs meg.
A 100win-re is feküdj rá, bár lehet az is megvan ugyanis számolja a gyakorlást is viszont sajna nem jelzi, de ha még nincs meg akkor irány neki mert az 300gold..

Szerk: egyébként inkább szerencse kérdése mert én pl itt tartok :

Minden goldomat paklira költöm és eddig kaptam 7 darab epicet és 2 darab legendet.
Valaki meg még nálam is gyengébb rátával küzd, szóval nem kell elkeseredni..jönni fog az :K

Kérdés: Az egyébként miért van hogy amit gyakorló módban tol az ember, azt nem jelzi és mégis számolja? Meg se lehet nézni sehol hogy mennyi az össz win?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3361) Lézerparaszt válasza F-ECT$ (#3350) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én pont az ellenkezőjét vettem észre, rankeden 2-3x annyit nyerek mint casualon. Igaz csak rank 14-en vagyok mert most más játékkal vagyok elfoglalva, de a napikat azért megcsinálom, és casualon eléggé szenvedek vele, míg rankeden (idáig) kb 5-ből 4x nyerek. Persze azért a napi miatt nem fogok áttérni rankedre.

Sirandrish: szerintem csak más playerek elleni győzelem számít. Ismerek valakit akinek 90 körül van a győzelme playerek ellen, aztán elment gyakorolni az innkeeperrel pár hétre és még semmit nem kapott érte.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#3362) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#3361) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem úgy adta meg a 100win acsit hogy kb 60wint jelzett..ezért gondolom hogy a practice is beleszámít..persze aztán lehet hogy tévedek.

Ráadásul ha megnézed pl ugye a 100goldos quest az egyetlen ahol lehet practiceban is menni és az is van odaírva hogy "in any mode." És a Win 100 illetve 1000 acsinál is az van írva.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3363) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3360) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Gondolom nem ma kezdted :C :DDD
Igen jó, hogy mondod a 100win -es dolgot, azt csak Ranked -be adja meg ugye ? (vagy Casual-ba is ?) :F
WoW -al toltam 2004 (kezdetek) -től Panda-ig (mikor a Renesis elvándorolt BS -ről Ragnára) azóta Frozen.. na ráfekszek a 100win -re (az 3 deck + mindjárt) :P , de még addig van mit aprítani :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3364) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3363) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ma...tegnap :D
Amúgy pont írtam hogy szerintem a practice is beleszámít.
Lényeg a lényeg..ha még nincsenek meg az expert ai-k akkor essél neki mert az is gold, plusz minden hőst lv10ig húzzál fel..ha nem is tetszenek, practice-ban pikkpakk felmennek és az megint gold :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3365) F-ECT$ válasza MaxxDamage (#3359) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ez még semmi, ne csodálkozz ha elvernek. Minden hőst meg kell ismerni, szóval húzd fel mindet 10-re, és én azt javaslom, hogy minddel verd végig az összes expert ai-t.

Dive ever, work never.

(#3366) oxox válasza k4rL^ (#3342) üzenetére


oxox
addikt

Ave, hdmi-t meg nem probaltam, alig melegszik, nagyon faja cucc. Itt vettem 65k ert. Az uj gondolom egy 100assal tobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3367) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megint semmi jó...:(

Live-Die-Respawn

(#3368) whitezo88 válasza oriic (#3367) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezek jó lapok pedig.

(#3369) Sirandrish válasza oriic (#3367) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ilyet nyitottam..

Mellesleg a tiedbe az a Hunter és Druid lap nem rossz :N

Szerk: és az a Merchenary se gyenge..mondjuk azt még én sem raktam pakliba de itt-ott keresem neki a helyet :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3370) MaxxDamage válasza F-ECT$ (#3365) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Többet nem is kérdek asszem, nem vagyok már "kocka" , hogy annyit toljam (csak felhúzom magam a sok LOSE -tól...) :((( (szép lassan... / napi q-k) nem ez az élet.. :DDD

(#3364) Sirandrish: gondoltam :P ;]

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3371) oriic válasza whitezo88 (#3368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó a Warden meg Hyena jónak tűnik.

Live-Die-Respawn

(#3372) ígyvanferi válasza MaxxDamage (#3370) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A mennyiség nem egyenlő a minőséggel.

(#3373) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3370) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lv10-re felhúzni az összes karit practice modban seperc alatt megvan..nem kell hozzá napokig játszani.
Mellesleg ezt egybe tudod vonni az expert AI-k kiiktatásával, ergo két legyet egy csapásra, arról nem is beszélve hogy mire ezek szépen lassan megvannak és netán igazam van (azaz a gyakorlás is bele számít az acsiba) addigra még a 100win is összejön :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3374) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3373) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"expert AI-k" --> az mi is pontosan ? :D

(#3372) ígyvanferi: pontosan ! (skin-ed Larry Drake ?) :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3375) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3374) üzenetére


Sirandrish
legenda

practice mod..ha ott az összes alap AI-t leverted akkor fen a jobb felső sarokban lesz egy kis nyilacska amivel expert-re tudod állítani..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3376) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mindig tanul az ember..nézem ezt a KOTH cuccost, aztán mit látok..a Silence leveszi a freezt? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3377) csoki válasza Sirandrish (#3376) üzenetére


csoki
senior tag

mindent buffot/nerfet levesz ami a kártyára van írva, warlock corruptionjét is például :) ha más kártya ad neki buffot paszívan akkor azt természetesen nem (pl: sw. champion +1/1-e)

(#3378) Gyuri27 válasza Sirandrish (#3376) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is tudtad? Ciki! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3379) Konczi06


Konczi06
tag

#3349 valaki tud választ adni? :))

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#3380) Sirandrish válasza Gyuri27 (#3378) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha cikinek érezném akkor nem írtam volna be...mondjuk ettől még lehet ciki :D
Én nagyon kevés silencet használok, amikor meg teszem azt én freezeltem még soha, senki sem szedte le magáról. :B

csoki Azt tudtam..mármint hogy a "passzív" +-t nem búkja el, de ez tényleg új volt :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3381) slayer007 válasza Sirandrish (#3376) üzenetére


slayer007
tag

Bármit, ami a kártyára van "rátéve" (freeze, buffok, taunt, deathrattle, laphúzások, stb) leszed.

Lehet döntő egy freeze leszedése.
Pl mage ellen, aki fagyasztja az egész boardod, van 5 hp-ja, leszeded a freezet egy sw championrol pl, es már halott is. :P
Amúgy silence nélkül én nem rohangálnék :P

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#3382) csoki válasza Sirandrish (#3380) üzenetére


csoki
senior tag

azt is tudtad hogy a warlock corruptionjét is leszedi? :)

szívattam én már meg ezzel ellenfelet :D

[ Szerkesztve ]

(#3383) Sirandrish válasza slayer007 (#3381) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig nagyon jól megvoltam silence nélkül, de lehet bepattintok ide-oda 1-2 spellbrekert most már :C
Egyébként ahogy én látom elég kevesen használnak..gondolom rankeden más a helyzet, de engem pl nagyon ritkán silencelnek le :K

csoki Őszintén, nem találkoztam még ilyen helyzettel..mármint hogy én adok vagy kapok Corruptiont, és azt én vagy az ellen leszedem/leszedi...szóval nem, nem tudtam :B
Bár én nehezen tudtam volna leszedni, lévén hogy fogalmam sem volt róla, de még egyik ellenfelem sem volt ilyen szemfüles, vagy szerencsés :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3384) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3375) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

igen, megvan ! köszi ! :R
(roha*t nehéz az... 4 "secret" card-ot kirakott a mage... pl. csak néztem) :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3385) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3384) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi extra..1 kis másolás, 1-2 destroy, ilyesmi:D
Csak egyszer kell megverni ha nehéznek érzed. Mondjuk éppen azért gyakorlásnak sem utolsó :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3386) F-ECT$ válasza slayer007 (#3381) üzenetére


F-ECT$
titán

Amúgy silence nélkül én nem rohangálnék
Pedig nagyon sok deckben nincs. Mint ahogy sok mage deckben sincs már poly. Kicsit felgyorsult a játék, és inkább mindent erőből próbálnak megoldani az emberek, mert az mindig jó, míg a silence helyzetfüggő. Pedig szerintem is jól jön, de valahogy nekem sem fért be sehova. A druid deckemben majd lesz, de ahhoz kellene még 2-3 legendary. (Eldöntöttem: megvárok még 1 legend nyitást, és ha az nem sylvanas lesz, akkor azt fogom lecraftolni.)

Arénában viszont "kötelező" a silence.

Dive ever, work never.

(#3387) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3385) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, sokat lehet tanulni / látni mit mi után tol el... pl. :D :K
Még 3 kari van amivel 10-et kell tolni és akkor pontosan mi(t) is érek el / mi lesz ? :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3388) DjDanee87 válasza MaxxDamage (#3387) üzenetére


DjDanee87
addikt

100 gold jár minden basic lap megszerzésért: rejtett questek

(#3389) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#3386) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, Trump is az első helyre rangsorolta a Spellbreakert a common/basic neutralok között. Én berakom a saját deckjeimbe is.

(#3390) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..a poly is egyre ritkább..pl nálam sincs egy darab se.
Persze vannak helyzetek amikor jól jönne, de azért bőven kezelhető általában anélkül is a dolog :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3391) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#3389) üzenetére


F-ECT$
titán

Mint ahogy az Ooze is. Tegnap elmentem 7 győzelemig, a 8-ik ott ment el paladinnal, hogy turn 3-on kiraktam a sword of justice-t, az ellenfél meg ráhívta. Olyan hátrányba kerültem onnan, hogy esélyem se volt felállni.

Dive ever, work never.

(#3392) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na végre megvan az all level 10. Ideje volt. Most már csak döntenem kell hogy arena, vagy nyitok pakkot...Jó lenne egy legendary már nekem is. :)

Live-Die-Respawn

(#3393) slayer007 válasza oriic (#3392) üzenetére


slayer007
tag

Aréna. Ha szarul sikerül buksz 50 goldot, ha jól, nyerhetsz 300at a pakli mellé... szerintem nem nagy kockázatvállalás. :P
Kaptam már 3 flamestrike+ 2 pyro + 2 fireball + 2 frostbolt mágust is jó minionokkal, kb lehetetlen volt vele minuszosan kijönni.... 3/3 is már jó, nem hogy 9-12 win. :)

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#3394) Sirandrish válasza oriic (#3392) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyissad a pakkot ezerrel. 3ból 2be legend lesz..gyerünk :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3395) MaxxDamage válasza DjDanee87 (#3388) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

hmm jól hangzik ! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3396) Andapace


Andapace
tag

Kexksz említette feljebb a decket, amivel ma mentem "szerencsét próbálni" rankeden.
Eddig 9/9 win, 45 perc alatt rank 16 0 csillagról 12 1 csillag. (Tudom, hogy ez low level, de én eddig csak casual-ban játszottam.)Egyébként meglepő, hogy casual-ben mennyivel jobb emberek játszanak mint itt 14-5 környékén.
A meccsek valahogy így néznek ki mind. [link]

Ha valaki egyszerűen akar climbelni és akad kb 800 dustja mindenképp ajánlom neki azt a decket.

[ Szerkesztve ]

(#3397) F-ECT$ válasza Andapace (#3396) üzenetére


F-ECT$
titán

Sylvanas önmagában 1600 dust + 2 pyro is kell. Én tegnap toltam vele párat pont rank 12-n, ott 3/3 volt az arányom. (Ez annyiban nem mérvadó, hogy kicsit kevés ennyi meccs a megítéléshez, illetve nincs sylvanasom, csak black knight-om.)

Kíváncsi vagyok, hogy feljebb is jól teljesít-e.

Illetve mi az "álom" kezdés az első 4-5 körben ha te vagy az első, illetve ha te vagy a második?

Dive ever, work never.

(#3398) kexksz válasza F-ECT$ (#3397) üzenetére


kexksz
addikt

Ez.

[ Szerkesztve ]

(#3399) F-ECT$ válasza kexksz (#3398) üzenetére


F-ECT$
titán

:) Ha nem is pont ilyen, de hasonló volt. 2-ik, 3-ik körben csak hero abilityt tudtam elnyomni...

Dive ever, work never.

(#3400) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3399) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ehhez mit szólsz? Ezt nem rég sikerült kihozni :D

Üres board, 6. kör és...hát izé :D

kexksz Durva :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.