Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) MaxxDamage válasza F-ECT$ (#3950) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor igen, jobban megéri az aréna mint a sima kártyapack vétel ;)
Köszi! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3952) Kanczy válasza MaxxDamage (#3945) üzenetére


Kanczy
veterán

Én arénát mondanék. Ha nyersz kettőt, már 50 gold körül jársz (háromnál fixen), ami azt jelenti, hogy ingyen játszottál (tekintve, hogy ennyi a pluszköltség a boosterhez képest). Én pedig élvezem az arénát és a játékot, úgyhogy ha pluszköltség nélkül - vagy akár 20 goldért - játszhatom, akkor számomra abszolút megéri. Főleg úgy, hogy 7 győzelem fölött a teljes nevezési költséget visszakapod. Persze ha nem érzed, hogy tudsz 3 győzelmet átlagolni, és nem élvezed jobban az arénát, mint a play módot, akkor érdemesebb boostert venni :K

(Köszi mindenkinek a gratulációkat :B )

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3953) ígyvanferi válasza MaxxDamage (#3949) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mindenképp 3 vesztésig megy (kivéve ugye, ha 12-t nyersz, az mehet akár egy botlás nélkül is). Paklit pedig mindenképp kapsz, ha egy darabot sem nyersz.

(#3954) MaxxDamage válasza Kanczy (#3952) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a vélemyényed! :R
A nyerés főként a lapok/szerencse kérdése...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3955) kovsol


kovsol
titán

Egymás után kaptam 3x ugyan azt a palát :F 2x elvertem, egyszer ő vert el. Barron geddonnal szívatott meg.

Utána meg beadott egy mage-t akinek kifogyott a kezéből a lap és csak top deckelt.
Fireball, frostnova, pyroblast. Ezt húzta. Nekem meg ott dekkolt kb 5-6 minion fagyasztva. Neki minion persze nem volt. Ilyen mákom lehetne nekem is már egyszer a végére. :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3956) ChromeX


ChromeX
addikt

Valahol olvastam, hogy patch után teljes áron lehet disenchantolni lapokat? ez mennyire hülyeség? :)

Amúgy toltam egy arénát két winig jutotttam, olyan bortrányul adta a lapokat vagy csak én draftoltam nagyon szarul, de ugy döntöttem még egy ideig hanyagolom, nem éri meg.

Amúgy alig nyitok jo lapot, ma nyitottam hármat és még egy epicet se adott. :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3957) oriic válasza ChromeX (#3956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Valahol olvastam, hogy patch után teljes áron lehet disenchantolni lapokat? ez mennyire hülyeség?"

Ezt hol olvastad? Mert sok értelme nincs. Pont ez a lényege hogy kevesebbért mehet csak.

Live-Die-Respawn

(#3958) kovsol válasza ChromeX (#3956) üzenetére


kovsol
titán

Azokat a lapokat amiket változtattak adott patchben azokat tényleg teljes áron tudod betörni majd. (eddig is így volt)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3959) ChromeX válasza kovsol (#3958) üzenetére


ChromeX
addikt

most nezem a patch noteokoat pyro, 8 manarol 10 az mondjuk elég hard :) van belole egy darabom érdemes megtartani?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3960) ollie válasza ChromeX (#3959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha játszol mage-dzsel igen, ha nem, nem.

***

(#3961) Tyler Durden válasza MaxxDamage (#3954) üzenetére

Ez ebben a formában nem igaz. Kb mintha a pókerre mondtad volna ugyanezt.. Trump, Kripp, Ben és még jópár arc bőven az átlag felett van és nem a draftotás meg a mák miatt, hanem a tudásuk miatt.

Luck vs skill kérdésben ajánlom ezt: skill

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3962) F-ECT$ válasza ChromeX (#3959) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha be akarod törni, akkor várd meg a patchet ;)

Dive ever, work never.

(#3963) kovsol válasza ChromeX (#3959) üzenetére


kovsol
titán

Az jár jól akinek esetleg van arany lapja a változtatott kártyákból. Epic vagy Legendary arany kártyát betörni teljes áron elég jó biznisz :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3964) Kanczy válasza kovsol (#3963) üzenetére


Kanczy
veterán

Holnap sírva-nevetve-örömtől hányva lesz széttörve az arany Argusom 800-ért :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3965) kovsol válasza Kanczy (#3964) üzenetére


kovsol
titán

Nekem persze csak blood imp van arany a változtatás előtt álló kártyákból. De azért az is 400dust.

May the Force be with you!

(#3966) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új paladin run magyar kommenttel, jelenleg 4:2-nél tartok, az utolsó videón még dolgozik a youtube. Sajnos ebben a deckben a végjáték nem létezik, így jött össze a draft, vagyis kicsi esély van a végjátékban a nyerésre.

mod: első 7 meccs már fent van, 5:2 jelenleg

[ Szerkesztve ]

***

(#3967) Klemice


Klemice
senior tag

trump miért lép ki mindig 9 győzelemnél az arénából?

vagy régi videókat láttam amikor még 9 volt a max győzelem?

[ Szerkesztve ]

(#3968) ollie válasza Klemice (#3967) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, kb 1 hónapja lehet 12 győzelemig menni, előtte 9 volt a max.

***

(#3969) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Fu bazzeg ez a matchmaking még elég nagy trágya. Kb még lapom sincs de olyanok közé bedob akik 4-5 kör alatt szétverik a búrámat... Utolsó 6 meccsem mind bukó volt. :) :W

[ Szerkesztve ]

(#3970) Kanczy válasza BoneDragon (#3969) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy van normal matchmaking algoritmus. Amúgy ha van is, 0 játékkal is lehet valakinek 30 legendary-je... ezt nem lehet kiszűrni :N

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3971) F-ECT$ válasza BoneDragon (#3969) üzenetére


F-ECT$
titán

Mivel vertek szét? Illetve mennyit játszottál eddig?

Régebben casualban adhatott bárkit, nem tudom, hogy ott most játszk-e az MMR.

Dive ever, work never.

(#3972) BoneDragon válasza F-ECT$ (#3971) üzenetére


BoneDragon
veterán

Teljesen kezdő vagyok, ma kezdtem. Kb 30 meccset ha letoltam. :) Volt egy csávóka aki minden egyes lépésnél kihasználta a max idejét, azt hittem ott helybe megöregszem. Szerintem több mint 20 percig tartott az a meccs, agyhalál volt. :)

(#3973) F-ECT$ válasza BoneDragon (#3972) üzenetére


F-ECT$
titán

Oh, akkor lehet azért is tudtak elverni.

Dive ever, work never.

(#3974) Sirandrish válasza Tyler Durden (#3940) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah megnézném erre pont leállás van ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3975) Tyler Durden válasza Sirandrish (#3974) üzenetére

Most nézd meg, ebben a pillanatban kaptam le melóhelyen a gépre (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3976) Sirandrish válasza Tyler Durden (#3975) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól látom hogy ez "visszafele" nem működik? Mármint az eddigi meccseimet nem jegyzi?
Vagy csak elkerüli valami a figyelmemet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3977) Tyler Durden válasza Sirandrish (#3976) üzenetére

Mingyá megnézem, csak felháborító módon a munkahelyen dolgoznom is kell :DDD
Az eddigieket szerintem nem tudja honnan beszipkázni, azokat fogja feldolgozni amiket a telepítés után nyomsz + futnia kell a proggynak értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3978) Sirandrish válasza ígyvanferi (#3946) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sose mondtam hogy az Arena rossz vagy hogy a pakli nyitás jobb.
Csupán engem nem szórakoztat/szórakoztatott hogy annyira random minden és 2nél nem tudok többet nyerni.
Jobb szeretem úgy összerakni a paklit ahogy én akarom, aztán ha érzem hogy valahol gyengébb akkor ott javítok rajta.
De majd ha összejön az 1000 win akkor adok még egy esélyt az Arenanak..most sokat fejlődtem úgyhogy lehet már eljutok 3 winig is :P

Tyler Durden Hát az úgy nem kafa...az érdekelt volna hogy mennyi hiányzik még az 1K-hoz :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3979) whitezo88 válasza Sirandrish (#3978) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát igen Arénában az a baj hogy kombókra nehéz építeni, valaki linkelte is hogy pl rugóra ezért nehéz építeni. druida viszont eddig erősnek bizonyult, bár eddig csak ellenem hozták de izzasztott.

(#3980) Kanczy válasza whitezo88 (#3979) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem olyan nehéz azért rugóra, mert jó common lapjai vannak. Gondolok itt a t1 coin+defias ringleader kezdésre, backstab, eviscerate, assassinate, betrayal, deadly poison, stb.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3981) DjDanee87


DjDanee87
addikt

És nem ma jöttek a nerfek, pedig azt hittem.

(#3982) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kell ezen a progin állítani valamit?
Elindítottam, aztán lenyomtam a Mage-el a 40spelles küldit, de nem jelez semmit :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3983) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3982) üzenetére


F-ECT$
titán

Ablakban futott a HS?

Dive ever, work never.

(#3984) whitezo88


whitezo88
nagyúr

arénában is csinálhatnák gyakrabban: wl ellen, ő voidwalker, én wyrm, egymásét leszedjük, 3 körben mirror entity, 4. körben nyomok ki egy apprenticet meg egy fireballt, jön ő 5 manával, kezében vagy 9 lap és feladja :F

(#3985) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3983) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3986) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3984) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet rámászott az asszony :)

Dive ever, work never.

(#3987) Sirandrish válasza ollie (#3966) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah most jutottam el idáig..elkezdtem nézni.
Megtennél még egy szívességet?:)
Ne írd már oda a videó nevébe hogy nyert vagy vesztett meccs..úgy már nem izgi.
A leírásba odaírhatod, azt nem szoktam olvasni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3988) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3981) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez már tuti?

Dive ever, work never.

(#3989) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Eddig nem különösebben érdekelt a Heartstone, de most, hogy rárakták az accomra, kipróbáltam és baromi jó.
Kb minden világos benne, egyedül a craftolás ami kicsit homályos. Elérhető a beta-ban is vagy majd csak a végleges változatban?

Egyelőre csak a tréninget fejeztem be, most kezdtem legyőzni a hősőket, haladok szép lassan.

(#3990) ollie válasza Sirandrish (#3987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ok, kihagyom a címből a meccs eredményét.

tPedro_: igen, van craftolás a bétában is

[ Szerkesztve ]

***

(#3991) Sirandrish válasza tPedro_ (#3989) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van crafting betaban is.
Ezt nézd meg

ollie Most néztem a Pala vs palat...hát egy fokkal tényleg mintha jobb paklija lett volna :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3992) ollie válasza Sirandrish (#3991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az enyémmel az a baj, hogy nem létezik late game, így alig van esélyem nyerni. Ráadásul removal spellek sincsenek, csak egy consecration, de ez ugye pont midgame -ben használható leginkább.

Amúgy a draft készítése után még jobb véleménnyel voltam a pakliról, mint most. Pl. a tauntok totális hiánya miatt esélyem sincs a rush ellen. A draft közben összesen 3 tauntot ajánlott fel a játék, ebből kettő nagyon gyenge volt, a harmadik helyett meg inkább spellt választottam, amire ugyancsak égető szükség volt. Persze a taunt hiánya nem lenne ekkora gond, ha lennének removal spelljeim, de nincsenek.

[ Szerkesztve ]

***

(#3993) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#3988) üzenetére


DjDanee87
addikt

Néztem reggel, még nem volt változás a mai karbantartás vagy mi után. Igaz most meg mintha ki lenne írva holnapra is 1, tehát gondolom holnap lesz patch.

[ Szerkesztve ]

(#3994) Sirandrish válasza ollie (#3992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Néztem a draftot is. Elég siralmas volt valóban.
Bár ahogy nézem a vidiket, azért ezzel is boldogulsz szépen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3995) Sirandrish válasza ollie (#3992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nézem a vididet és eszembe jutott hogy már 6 meccset toltál de pl a Scarlet Crusader-t még nem is láttad. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3996) Tyler Durden válasza ollie (#3992) üzenetére

Ben srácnál olvastam először, hogy nagyon szeret palával meg droodal gamelni. Viszont palánál ha nincs conc meg truesilver, akkor baj van, druidnál meg a swipe-t emeli ki..
Amúgy ismerős amit leírtál, én legtöbbször palával arénázom és a legjobb draftom is 2x consec 2x eq, 1x hammer, 1x truesilver volt..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3997) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mindjárt o... mondok, hogy... WTF!?
Lehet inkább hanyagolom ezt a játékot, mint a WoW -ot, mert annak nem látom értelmét... 10 gameből 8-9 LOSE...
(és a lapok ahogy jönnek / vannak.. úgy játszom el ahogy csak lehet!) ne mondja senki, hogy rosszul csinálom, mert eleve nem lehet rosszul csinálni, max. mikor már 8-10 mana-ja van az embernek és sok 6-10 mana-s lapja.. de akkoris az az okos aki ezt a Gamet kitalálta azt neki na :DDD (Blizzard) - még szerencse, hogy ingyenes a Game
A Daily Q-t nemtudom megcsinálni reggel óta.. pff. (ja és Practice-be már nem számolja a WIN-t... gz)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3998) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, újabb aréna. újabb 3 vereség egymás után. Nem baj jött megint 30 dust, meg kaptam legalább egy arany spell kártyát amit 50ért betörök. :D

100-ért érdemes valamilyen kártyát lekraftolni?

Live-Die-Respawn

(#3999) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól van aludj rá egyet aztán holnap folytatod :D
Legalábbis ez már rád jött vagy 3szor emlékeim szerint :K

Egyébként no offense de ha csak a meccsek 10-20%át tudod hozni az nem a játék hibája.
Annál sokkal jobb voltam már akkor is mikor full basic lapokkal mentem mert nem volt más, neked meg azért már van 1-2 finomságod ha jól rémlik :K
Miből gondolod hogy practice-ben nem számolja a wint?
Jelezni eddig sem jelezte, a napikat meg eddig sem lehetett ott megcsinálni, csak a 100goldosat

orichalcos
Argent Commander
Defender of Argus
Dark iron Dwarf
Faerie Dragon
Harvest Golem

Így hirtelen ezek jutottak eszembe amik jók is ki is jönnek 100ból :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4000) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3999) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt mit csináljak, ha neki is meg nekemis van 2-2 lapom (nálunk) és neki van több lapja lerakva mint nekem, de neki kevesebb a hp-ja ...) meg sok 8/8 -as lapját leverem pl... nem lehet mit csinálni ilyenekkel mikor kirak 3db 8/8 -as lapot több körben.. !!! hagyjuk is !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.