Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Tyler Durden válasza whitezo88 (#3647) üzenetére

Vicces most minden. Olyan paklikkal lehet találkozni, hogy csak pislog az ember.. Az előbb egy pala kontroll dekk féle vert meg, Kripparian módon Yseraval kivégezve.. :Y

kovsol: big grat, elég sokféle dekkbe bele tudod paszírozni :C

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3652) Andapace


Andapace
tag

Szerintem most elég elit szint lehet a 18, mert itt hármat vesztettem OTK warrior és hasonló nyalánkságok ellen. :DD
Akinek nincs sok ideje és gyorsan akar rankot lépni próbálja meg 1-2 nap múlva. :W

(#3653) ollie válasza Gyuri27 (#3620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elolvastam a cikket. Alapvetően nem rossz, de szerintem elég sok mindenben téved. Értékelem a munkáját, nem arról van szó, hogy rossz lenne, inkább értődik rajta a ranked mentalitás, arénához kicsit máshogy kell gondolkozni. Ettől függetlenül, kétségtelenül hasznos cikk.

***

(#3654) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3649) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megvan és megy ez így is :K :R
(jó lapokat kapva) :P

hát nem dobtam el magam.. :D

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3655) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3654) üzenetére


Sirandrish
legenda

Golden epic...az nice..bár azt nemigen kell betörni :N

kovsol Annak már az én fejem is tudna örülni :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3656) DjDanee87 válasza MaxxDamage (#3654) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ancient of Warra nekem is fáj a fogam, de még nem volt hozzá szerencsém eddig.

Hol van a Lightning Storm amikor kellene? egyértelmű lose lett a vége

(#3657) Gyuri27 válasza ollie (#3653) üzenetére


Gyuri27
félisten

A videó is érdekes. Ha egy kezdő hozza azt amit a srác. Átlag 5-6 aréna win. Azért az nem rossz.
Lesz sikerélmény, dust, pakk.
Ha tudsz jobb leírást linkeld nyugodtan. Mert nekem is sokat kell még fejlődnöm.

xsmokex-2113 a btagom. Ha valaki olykor akar velem pvp-ni (tesztelni vagy egyéb okokból) az vegyen fel.
Ne felejtsétek a reqbe beírni, hogy ph, különben törlöm egyből. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3658) Tyler Durden

Nahh indul az esti aréna szezon, rohamra :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3659) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3642) üzenetére


F-ECT$
titán

A portal volt az. Nem nyírtam ki, mert azt hittem következő körben lethal leszek, meg persze nem számítottam még 2 legendre a következő 2 körre, így visszagyógyult 15-re, de mivel nem volt tauntja, ezért a minionok beverték 10 alá, utána meg jött a pyro.

Dive ever, work never.

(#3660) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3619) üzenetére


F-ECT$
titán

Amit 4-ik kör 2-ik meccsén csinált a sámli 6 hp-nál, na az a nem semmi.

Dive ever, work never.

(#3661) whitezo88


whitezo88
nagyúr

megint. 21es pala, 2. narancs. mindegy ez van :) (Tinkmaster, illetve egy arany BK)

[ Szerkesztve ]

(#3662) OnSeT


OnSeT
őstag

Egész jó ez az arénázás. Most csak 3 wint sikerült összehozni de így is elég szép csomagot adott be. Eddig úgy tudtam, kártyát csak magasabb győzelmi számnál ad szólóban. :D

(#3663) Andapace válasza OnSeT (#3662) üzenetére


Andapace
tag

Nekem ma egy 6-3-ra adott 90 goldot és 40 dustot meg ugye a pakkot. Korrekt :D

(#3664) F-ECT$ válasza OnSeT (#3662) üzenetére


F-ECT$
titán

1 győzelemnél is jöhet már plusz kártya.

Dive ever, work never.

(#3665) Tyler Durden

Ma waterloo van arénában számomra. 3at toltam és 5 win volt a legjobb valamint szégyenszemre ma futottam egy 0:3-at :O

Onset: Pakkot fixen kapsz + vmennyi goldot/dustot. 0 győzelemnél 2 dobozka van, 3 vagy 4-nél 3 dobozka utána meg nagy ugrás van, én 10 winnél kaptam 4et, feljebb meg még nem jutottam..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3666) Kanczy válasza whitezo88 (#3661) üzenetére


Kanczy
veterán

Azt ugye tudod, hogy reset volt?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3667) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Lorewalker Cho mindig érdekes dolgokat produkál: Randuin Wrynn Highlight #36

(#3668) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mai terv teljesítve: rank 19 :)

Dive ever, work never.

(#3669) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ilyen se volt még.
Egy Rouge úgy lerusholt hogy a 6. körben nekem kellett feladnom úgy hogy a legdurvább lénye egy 3/2es Ooze volt :D

Meg volt egy nagyon jó meccsen egy Shaman ellen...volt vagy 25kör, de a végére elfogytam aztán bezúzott, viszont volt akkora mázlim hogy a kövi meccsre ugyan azt a Shamant sorsolta ellenem, és meg is bosszultam magam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3670) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Zsír volt ez a Fight Night Hearthstone bajnokság..
Főleg hogy azok nyertek akiknek szurkoltam..
Annak meg kifejezetten örülök hogy azt a kecseget az utolsó meccsben szétgyalázták ;]

Direkt nem írtam csapatot, sem nevet hátha valaki még nem látta

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3671) Andapace


Andapace
tag

Yaaay :D Sokáig vártam erre.

(#3672) föccer válasza Andapace (#3671) üzenetére


föccer
nagyúr

Szép :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3673) whitezo88 válasza Andapace (#3671) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a BK-tól eltekintve is jó nyitás!

(#3674) Sirandrish válasza Andapace (#3671) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gz..már én is rég nyitottam legendet szóval már rám is rám férne :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3675) MaxxDamage válasza Andapace (#3671) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Grat hozzá, épp ma találtam szembe magam egy ilyen lappal :D
Nekem ma semmi említésre méltó nem jött a konyhára :(

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3676) P00By válasza MaxxDamage (#3675) üzenetére


P00By
nagyúr

Én ebből három kártyát is használok!

(#3677) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3675) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Summoning Portal és a Explosive Shot nagyon jók.
Sőt..szerintem az Earth Shock és a Noble sem rossz.
Szóval semmiképp sem kell szomorkodni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3678) ollie válasza MaxxDamage (#3675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Cabal Shadow Priest jó, az Explosive Shot szuperjó, az Earth Shock meg tökjó.

***

(#3679) P00By válasza DjDanee87 (#3667) üzenetére


P00By
nagyúr

Szeretem ezeket a videókat, jókat mosolygok rajta :)

(#3680) MaxxDamage válasza ollie (#3678) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Őrülök, hogy így látjátok, majd berakom a "megfelelő" helyre asszem :K :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3681) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3673) üzenetére


F-ECT$
titán

A bk a jobb legendek között van szvsz.

Dive ever, work never.

(#3682) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#3681) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lévén, hogy akármilyen tauntot intsa öl.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3683) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3681) üzenetére


Sirandrish
legenda

"a BK-tól eltekintve IS jó nyitás!"

Tehát ha az nem lenne, akkor IS jó lenne..így viszont állaaaat! :K

Legalábbis szerintem így gondolta :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3684) whitezo88 válasza Sirandrish (#3683) üzenetére


whitezo88
nagyúr

így van.

(#3685) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hehe, a 9. winnél tartok azzal a szörnyű paladin deckkel, én olyan háromra tippeltem. Itt van az összes meccs az utolsó kivételével, azt még convertálom.

***

(#3686) whitezo88


whitezo88
nagyúr

tudom hogy reset volt de már rank22n eltaakrodhatnának a ragnarosos-3 legendarys skillmatyik. csak azért nyert, mert kirakta egy holy nova után. 1 kör kellett volna. direkt hordázós hunterrel játszom, de csak kontrollok jönnek kb.

mod: én megint :U nem baj ilyenkor jó nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#3687) P00By válasza whitezo88 (#3686) üzenetére


P00By
nagyúr

Múltkor olyat kaptam, h ragnaros és a következő körben lemásolta. Persze a kezemben semmi használható sem volt :D

(#3688) whitezo88 válasza P00By (#3687) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is ugyanaz. 22-es: Cairne, Ragnaros, Sylvanas, majd Facelessel másolni. köszi. (sajátomat bezzeg nem húzom be...)

[ Szerkesztve ]

(#3689) kovsol


kovsol
titán

Ma vagy 10-t vesztettem és mind úgy, hogy 1-2hp volt a végén mind a kettőnknek. Idegesítő már nagyon.

May the Force be with you!

(#3690) Ereshkigal válasza whitezo88 (#3686) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Egyelőre nem veszítesz csillagot, ne idegeskedj, mert csak árt. ;)

(#3691) whitezo88 válasza Ereshkigal (#3690) üzenetére


whitezo88
nagyúr

abba is hagytam mert most egy hunter gyilkolt le 6. körre.

(#3692) oxox válasza kovsol (#3650) üzenetére


oxox
addikt

nemszeretlek :B kihúztad előlem

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3693) MaxxDamage válasza whitezo88 (#3691) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

engemis folyamat gyilkolnak, :aggasztó... de ez van :DDD
(ezt rühelltem WoW arenába is... meg mikor futkoztak ide-oda pff.) azis a legelején volt a jó mikor bevezették anno... :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3694) Gyuri27 válasza oxox (#3692) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kapásból tudnék 10 olyan lapot mondani amit jobban szeretnék mint ragnarost. Ezek fele sima rare vagy epic. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3695) kovsol válasza Gyuri27 (#3694) üzenetére


kovsol
titán

Szabad tudni mik ezek? Kíváncsi vagyok.
Én azért örülök a Ragnarosnak, mert több pakliba is befér, és míg a rare és epic lapok craftolására van esély belátható időn belül, addig az 1600dust az nagyon sok egy legendary lapért.

May the Force be with you!

(#3696) Gyuri27 válasza kovsol (#3695) üzenetére


Gyuri27
félisten

Defender of argus, azure drake, blood knight, blizzard, faceless manipulator, si7, stampeding kodo.
Legendből: hogger, black knight, sunwalker.
Persze lenne még.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3697) ollie válasza Gyuri27 (#3696) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sunwalker csak rare.

***

(#3698) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#3696) üzenetére


F-ECT$
titán

A sunwalker nem legend.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3699) Gyuri27 válasza ollie (#3697) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mindegy. No szóval. Nem mondom, hogy sírnék ragnaros láttán, de bőven van még ami hiányzik.
Amúgy meg gyorsul a játék. Sokszor nem éred el a 8 kört. Meg ha el is éred nem biztos, hogy ki is húzod.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3700) xavix13


xavix13
senior tag

Asszem nem bántam meg hogy a 200 goldom ma aréna helyett pakliba öltem. :))
Mondjuk nem egy Sylvanas szint, de ahhoz képest hogy milyen szarokat nyitottam mostanában, most örül a fejem. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.