Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8475) canniball válasza G@ß! (#8467) üzenetére


canniball
nagyúr

Lehet csak én nem tudom használni a guglit de a Miele-k szívóteljesítményéről semmit nem találtam. A hangjuk 78dBA és 80dBA.
A Philips szintén kb. ennyi (78dBA) és szívás-ügyileg ezt tudja: 500W/34 kPa. (Nekünk FC9170 van az ugyanezeket tudja, szvsz több mint elég és letekerve hangja is alig van, de max. teljesítményen is kevésbé zavaró mint a régi olcsó kategóriás darab.)
Az Electrolux a legcsendesebb (65dBA), de cserébe nem is szív annyira (340W).
Ami még szerintem meghatározó lehet: a "gépház" (ne akadjon már el egy küszöbben), a porzsák kapacitása és beszerezhetősége/ára, a kábelhossz, és természetesen a garancia. Utóbbival kapcsolatban annyit jegyeznék meg hogy az Eluxokra 1 év van, de a szervizben azt mondták a fődarabokat 2 éven belül gariban cserélik.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.