Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57430) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Beépíthető mosogatógépből melyik az ajánlott?
45 centi szélesre lenne szükségem, olyan 120k a maximum keret.
Amiket néztem:
Candy CDI2D949 Árukeresős vélemények alapján az első, a mosogatógépünk Candy, azzal elégedettek vagyunk, illetve 5 év garancia van most rá. Olyan 103-105k-ba jönne ki.

Gorenje GI52010X Régebbi tesztekben jókat írnak róla, olyan 95-96k lenne, de nincs rajta automata program.

Electrolux ESL4510LO Errőll túl sokat nem tudok, néhány jó vélemény van róla, és tetszik, hogy mosogatás után nyílik az ajtaja. 103k.

A három közül melyik lenne nálatok a befutó? Esetleg valamelyik másikat mondanátok? :R

Ezen felül szükségem lenne egy beépíthető elektromos sütőre plusz elektromos kerámia sütőlapra is. Néztem néhány yt videót és foglalmam nincs, hogy kell ezt bekötni. Amit néztem ott csak simán csatlakoztatható volt a sütőre,a sütő meg dugvillás, de kétlem, hogy mind ilyen lenne.
Szettben érdemes venni vagy külön külön? Egy márka két terméke kompatibilis egymással? Muszáj azonos márkájú sütőlapot venni? 120k körüli a keret erre is.
Valami Amica szépség van olcsón, de lengyel tudtommal és kitudja milyen...
Beko gépei milyenek? Mit ajánlotok? Köszönöm :R

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.