Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) peppe79 válasza Zeki (#56145) üzenetére


peppe79
senior tag

Fixen beépített -, vagy egyedi csereakkumulátoros, olcsó gépet vásárolni (legyen szó bármilyen gépről is), bizony óriási lutri. Nekem van olyan Hitachi, Metabo szerszámgépem, aminek az akkumulátora sok-sok év használat után, még mindig ~50-60%-os kapacitású, míg volt olyan hobby B&D fúró-csavarozóm, ami mindössze 1 év után jutott erre a szintre. Pesze olcsóból is ki lehet fogni néha egész jó példányokat, de többnyire inkább csak a szívás van velük.

A porszívóra rátérve: ami csak úgy véletlenszerűen "pattog" ide-oda, azzal egy kínlódás az egész takarítás. Van olyan ismerősünk, aki ilyen porszívót vett, ráadásul nem is olcsón (80e). Egyik szobából a másikba kell rakosgatniuk, de már az akkumulátora is gyendélkedik. Persze, utólag ők is bánják, hogy megvették.
Nálunk 70nm-es a ház, ebből cirka 60nm-t kell takarítania a robotnak (a fürdő, a wc, és kamra kiesik). Kb. 1 óra, mire végez, pedig az enyém szisztematikusan halad (Xiaomi mi robot). Egy random géppel ez lassabban/kevésbé hatákonyan menne.

Ja, és még valami: érdemes azt is mérlegelni, hogy milyen könnyen jutsz majd hozzá a tartozékokhoz (főkefe, hepa szűrő stb). Jövőre vége a szép időknek, és értékhatártól függetlenül, minden eu-n kívüli csomag vámköteles lesz.

(#56152) peppe79 válasza st6969 (#56146) üzenetére


peppe79
senior tag

Én is pont azon gondolkodtam, hogy megvárjam a BF-t, vagy megvásároljam inkább 55 ezerért a Kontarktortól.
Aztán pont feltűnt egy a Turbado-n olyan áron, amit már nem tudtam visszautasítani: 48690 ft volt, 2 év teljes körű garival, és ingyenes szállítással. De már nincs nekik egy darab sem. Remélem, nem lesz vele semmi gond. Ha mégis, akkor legfeljebb visszaküldöm nekik.

(#56153) kemperlama válasza kemperlama (#53010) üzenetére


kemperlama
csendes tag

Sziasztok,

Vegul egy Electrolux Pure 8.2 kerult beszerzesre.

https://www.electrolux.hu/vacuums-home-comfort/vacuum-cleaners/vacuum-cleaners/vacuum-cleaner/pd82-4mb/

Eddig elegedettek vagyunk, sokkal csendesebb, mint az elozo es minosegibb termeknek tunik eddig.

A smart funkciot nem mindig hasznaljuk, mert neha jobb a fix beallitas a szivoerore.

Az, hogy a bekapcsolas csak a porszivon lehetseges, a csovon nem, megszoktuk.

Koszonom a hozzaszolasokat!

udv,

kemperlama

Si vis pacem, para bellum.

(#56154) st6969 válasza peppe79 (#56152) üzenetére


st6969
őstag

Annyiért otthagyhatatlan volt, gratulálok :C Figyelgetem, hátha lesz még nekik...

(#56155) spileraaa


spileraaa
senior tag

Ennél van jobb vétel?
Kärcher K 4 Classic

vagy hol érdeklődjek ha rossz helyen járok?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#56156) BB9000 válasza Piftuka (#56140) üzenetére


BB9000
senior tag

Olyannyira bevált, hogy lehet, hogy veszek mégegyet. Ennyiért ajándék!

(#56157) FattyDove


FattyDove
őstag

Dupla paplant ki szabad mosni 6 kilós felültöltős mosógépbe? Nem túl vastag a cucc, a címke szerint lehet gépben mosni, csak azt nem tudom, hogy mennyire szerencsés ezt nem ipari gépben mosni.

+ Nedvesen tegyem a gépbe, vagy szárazon?

(#56158) Zeki válasza FattyDove (#56157) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mosoda. Vagy 10 kilós gép, de abban is szoros lesz.

(#56159) FattyDove válasza Zeki (#56158) üzenetére


FattyDove
őstag

Most nézem (Mindent pamut 40-en hadosztály tagja vagyok), van rajt Duvet funkció, akkor gondolom csak lehet

[ Szerkesztve ]

(#56160) Teaway válasza FattyDove (#56157) üzenetére


Teaway
veterán

Ez ilyen „egybe” paplan? Nincs külön huzat, külön töltet? Mi a töltet? Ha a címke engedélyezi a gépi mosást 40 fokon, akkor mehet a Duvet 40 fokon.

Nincs itthon csokid??

(#56161) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!
Ma elromlott a fél éves Samsung mikrónk. [link] Elég nagy a család így nehezen tudjuk nélkülözni a mikrót még a garanciális ügyintézés időtartamáig is.
Ezért sürgősen kellene egy másik. Mik most az ajánlottak? Kb. hasomló paraméterekkel mint ez a samsung volt.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#56162) ribarszki válasza csanady97 (#56161) üzenetére


ribarszki
őstag

Le tudod írni, hogy mi a hibajelenség?

[ Szerkesztve ]

Cafe Gene kávépörkölő eladó - hardverapró

(#56163) csanady97 válasza ribarszki (#56162) üzenetére


csanady97
tag

Ma reggel kinyitottam az ajtaját, leverte a biztosítekot a lakásban. Azota nem kapcsol be, nem kap áramot. Valószínűnek tartom hogy zárlat.

(#56164) ribarszki válasza csanady97 (#56163) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha zárlat, és elszállt az elektronika/alaplap akkor menthetetlen. De az is lehet, hogy egy biztosíték adta föl a mikróban. Nincs egy kisgépszerelő, műszerész a közeledben aki rámérne, ránézne? Ennyit szerintem megérne a dolog.

Cafe Gene kávépörkölő eladó - hardverapró

(#56165) Hzi válasza spileraaa (#56155) üzenetére


Hzi
aktív tag

Hali, arra vigyázz, hogy a tömlő és a pisztoly egyben van, ezért elég drága a cseréje, ha netán...

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#56166) #94529552 válasza ribarszki (#56148) üzenetére


#94529552
törölt tag

Pedig én pont így csináltam. Vettem egy olcsó noname robotot, mert nem hittem, hogy ér valamit ez a technika, és meggyőzött ez a gagyi is, hogy van értelme, aztán most majd innen akarok feljebb lépni. Bár akkor sem a csúcsot céloznám meg.

(#56167) attiati válasza koxx (#45747) üzenetére


attiati
veterán

Most már tényleg megveszem az első elektromos fogkefémet.

Ez az oralb sensi ultra-thin fej vajon rámegy valamelyik kínai gépre?

Ha nem, akkor az Oral B Smart 6000-es sorozatból vennék.
Bármi ellenvetés?

(#56168) BBéci válasza attiati (#56167) üzenetére


BBéci
titán

Mióta halogatod?
2003-óta használok Oral-B-t, kínaiakkal nincs tapasztalatom. Szerintem nincs szükség smart képességekre, mókusvakításnak tartom. Amit 4 éve használok, annak van masszírozó funkciója, egyszer kipróbáltam, azóta sem. Feleségem ugyanígy volt vele. Kiadtunk feleslegesen 4-5000 forintot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#56169) #94529552 válasza attiati (#56167) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nekem is volt vagy 2 évig használatban egy hasonló, komolyabb Oral-B forgófejes fogkefém, a Triumph 5000, és szerintem ezt a felesleges lépcsőt te egyből kihagyhatnád, és rögtön a következőre léphetnél, hogy veszel egy szónikus fogkefét, pl. az akciósan kb. hasonló árban lévő Philips Diamond-ot. Bár a kevésbé drága verziókkal is indíthatnál nyugodtan, például a Philipstől, Panasonictól, Oclean, Xiaomi-tól,.... vagy az OralB-től a Pulsonic-kal. De a még olcsóbb és szintén kínai termékeket se kellene figyelmen kívül hagyni ebben a szegmensben.

(#56170) koxx válasza #94529552 (#56169) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most, hogy az oral b 8900-am mellé vettem egy philips 4300-at, azt tudom mondani, hogy nincs semmi különbség tisztítási hatékonyságban. A philipsnek talán a legnagyobb hátránya, hogy iszonyat drágák hozzá a fejek. Philipsnél ugyanolyan felesleges megvenni ezeket az 50 ezres modelleket mint OB esetén. Nekünk is triumph 5000 volt az első elektromos fogkefénk, 5 évet szolgált, imádtam. Az akkuja döglött meg végül, állandóan töltögetni kellett.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#56171) solti válasza attiati (#56167) üzenetére


solti
aktív tag

nekünk is smart6-os van, 2018-ban vettük. Az akksija az egyre gyengébb, bár az első évben fogmosásokat leszámítva a töltőn volt, úgyhogy nem biztos, hogy mérvadó.
Egyébként is a reggeli 2x2 percet bírja ki amíg asszonnnyal fogat mosunk, utána lehet töltőn, van a fürdőben áram. 2-3 napos utazásra nem viszünk töltőt, hosszabbra már kell.
Tisztítani szuperül tisztít, bár nekem szónikus még nem volt, de szerintem itt sokan az android-><-iphone összehasonlítás csapdájába esnek. Tehát a kínai pótfejes occsó oralb-t hasonlítják mondjuk a 3x annyiba kerülő szónikushoz.De lehet, hogy én tévedek, de inkább hitvitának tűnik. Valszeg ha bármivel is mosod a fogadat (és jól mosod), az bőven elég...
A smart szériával kapcsolatban még annyit, hogy nekünk a smart része teljesen felesleges, az app se mutatja hol mosol fogat, csak azt, hogy hol kéne, meg mennyi ideig csinálod. Ami praktikus, azok a 30 másodperces jelzések, hogy jöhet a következő kvadráns. Ezt meg tudja olcsóbb is. Nekünk van még vagy 6 gyári pótfejünk most, ha elhasználjuk, lehet, hogy kipróbálunk egy középkategóriás szónikusat...

(#56172) st6969 válasza koxx (#56170) üzenetére


st6969
őstag

"A philipsnek talán a legnagyobb hátránya, hogy iszonyat drágák hozzá a fejek."

Én részben emiatt vettem Xiaomi Oclean SE-t, kb. 15ezer Ft-ért (meg azért, mert a Philips évente beázott és/vagy az indukciós töltője adta meg magát, 2x is cserélték garanciában). Aztán most meg pislogok, hogy 10$ 2db fej, lassan egy árban van a Philipsével :(((
Ezt leszámítva nagyon meg vagyok vele elégedve, most is ezt venném. Akksi 2 hónapig bírja, és 6 óra alatt újra feltölthető. Rezgés erőssége a 4 fokozatból 3-ason már erősebb, mint a Philips, 2-esen érzésre kb. ugyanaz. Hittem a marketingnek, hogy minőségi sörtét használnak hozzá. Van app is, BT-n csatlakozik, ahol magadnak testreszabhatsz pár dolgot, pl. mennyi legyen a fogmosás teljes ideje, jelezzen időnként, hogy válts területet, erősség, rezgés módja (normál, fehérítés, masszázs). Meg valami alapján dob egy %-ot, hogy az adott fogmosás mennyire volt "hatékony". Ez utóbbit nem is értem, mi alapján megy, bizonyára mókusvakítás. (Én az appot egyébként nem használom, nem igazán érdekelnek ezek a statisztikák, egyszer beállítottam rajta a paramétereket, ahogy nekem jó, azóta meg se nyitottam).

(#56173) kismedve1982


kismedve1982
tag

Oral-B-ről váltottam Xiaomi szónikus fogkefére.
3db fej 2000Ft
Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500
Jobban tetszik, szerintem kíméletesebb is a szónikus, + viccesebb a fogmosás is :) és tényleg sokáig bírja az akku.

(#56174) BBéci válasza solti (#56171) üzenetére


BBéci
titán

"a reggeli 2x2 percet bírja ki"
Sosem végzek 2 perc alatt, nekem 2,5-3 kell a teljes, alapos tisztításhoz. Haverom, felesége, lánya volt nemrég nálunk, erről is beszélgettünk, ők szintén a hosszabb időt tarják megfelelőnek.
Úgy gondolom, ínymasszírozásra (is) jobb a forgó/rezgő, mint a szónikus.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#56175) polonic válasza agabe (#55641) üzenetére


polonic
félisten

Most jutott eszembe, ezt meg akartam mutatni korábban, hogy pakold meg így a gépet. Így lesz gazdaságos a működése.

(#56176) ogreee


ogreee
csendes tag

Sziasztok! Van egy régebbi whirlpool mosógépünk ami egyszer csak elkezdte engedni a vizet magába üresen is , látom hogy a dobba telik a víz.
Jól sejtem hogy a mágnesszeleppel lehet a baj?(egyébként tökéletesen mos)
PLS help

(#56177) BB9000 válasza ogreee (#56176) üzenetére


BB9000
senior tag

Nem az a lényeg, hogy üres, vagy ruhákkal teli a mosógép. Akkor is folyatja magába a vizet, amikor be se kapcsolod? Vagy mi ?

[ Szerkesztve ]

(#56178) ogreee


ogreee
csendes tag

igen akkor is telik vízzel mikor nem megy.
De kaptam telefonos segítséget, ( a fürdőszobai mosdókagyló szennyvize valószínű visszafolyik)teszek egy próbát , aztán meglátjuk mi lesz

(#56179) st6969 válasza kismedve1982 (#56173) üzenetére


st6969
őstag

Hol van 2000-ért 3db fej? Dobsz egy linket? :R

(#56180) tibbike01


tibbike01
őstag

Amúgy, ha már fogkefe téma.
MDW9HU44 kuponkóddal 5600-ft 8db Oral B fej.

(#56181) kismedve1982 válasza st6969 (#56179) üzenetére


kismedve1982
tag

(#56182) arcsin válasza kismedve1982 (#56181) üzenetére


arcsin
senior tag

Xiaomi soocare x3-m van. Ilyen fejet valahonnan belehet szerezni itthon?
LOL hölgyeknek arctisztítós appendix is van :Y

[ Szerkesztve ]

(#56183) #94529552 válasza koxx (#56170) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát, ha majd bele jössz rendesen a Philipssel, akkor mint általában mindenki is, majd észre veszed a tisztább érzést a fogakon, és hogy ez tovább is tart a másiknál(remélhetőleg) Meg talán azt is, hogy nem kell többet forgófejes. Persze melósabb a forgósnál, mert úgy kell végig dörzsölni vele, mint a kézi hajtású fogkefével, aztán meg lassan végig vezetni alul-felül, mindenütt. Ez a szájban lévő folyadékon keresztül buborékol, rezegtet, tisztít...,de biztos néztél már a használatáról videót, vagy leírást.
Az Oral-B-m NiMh aksija még mindig oké, bár olyan 2 év után egyszer csak nem töltődött, ekkor egy szét-összeszerelés után valahogy meggyógyult. Most vagy 4-5 éves lehet és inkább már a hangja ami riasztó. Pár havonta azért töltőre teszem, csakúgy, mint a finom kis Remington Sonicare-t is, amivel a szónikusok elkezdték nálam a pályafutásukat. A Remington ugyan nem merül le állásában, mert Lítiumos.

BBéci, ha még nem is próbáltad a két technikát, úgy nehéz lenne megítélni, hogy melyik milyen a másikhoz képest. De vélhetően a fogorvosok többsége sem ajánlja a forgót ráküldeni például, ha valakinek fogíny problémája van, mert még nagyobb bajt okozna vele.

(#56184) #94529552 válasza arcsin (#56182) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha be is lehet szerezni itthon, az ott valószínűleg nem original fej, mint amilyen a Xiaomi-nál kapható hozzá. Mondjuk attól még lehet jó, nem ismerem. Kinézetre nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#56185) kismedve1982 válasza arcsin (#56182) üzenetére


kismedve1982
tag

(#56186) spileraaa válasza Hzi (#56165) üzenetére


spileraaa
senior tag

ezert kérdeztem melyik ajánlott Magasnyomású mosó

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#56187) attiati válasza #94529552 (#56169) üzenetére


attiati
veterán

Azt mondod, hogy fognyaki problémákra még jobb a szónikus, mint bármi más?

Kipróbáltam a fenti OralB Sensi Ultra-Thin fejet és arról biztosan tudom, hogy megfelel nekem.

(#56188) #94529552 válasza attiati (#56187) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igen, szerintem jobb, mivel mechanikailag nem cincálja meg a fogínyt, hanem óvatosan te mozgatod, ahogy érzed, de ha neked az Ultra Thin fej megfelel, akkor ok. Bár ínyproblémára inkább a Gum Care típusú fejeket fejlesztették elvileg a Philipsnél és a Braunnál is, meg egyes típusokon van Sensitive mód is. Vagy kérdezd meg még a fogorvosodat is.

(#56189) Hzi válasza spileraaa (#56186) üzenetére


Hzi
aktív tag

Nézd meg a Makitákat, azokhoz jó áron vannak a tartozékok. Pl. ezt: [link]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#56190) arcsin válasza kismedve1982 (#56185) üzenetére


arcsin
senior tag

hogyha jól emlékszem, amikor megrendeltem évekkel ezelőtt a fogkefét,. akkor lehetett hozzá kapni különböző fejeket(hivatalosakat) Volt sensitive, deep clean meg hasonlók, de azóta csak egy félét kapni hivatalosan.

(#56191) Janoo_07 válasza attiati (#56187) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Én is ilyen problémával küldök, és a Philips Sonicare G3 Premium Gum Care vagy a Sonicare G2 Optimal Gum Care ajánlott rá. Én mind a kettőt használtam. Most az előbbiből van egy 4-es packem, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon kíméletes a fogínyhez.

(#56192) weiss


weiss
addikt

Berghoff cuccokról van valami vélemény? Tescoban lehet kedvezményesen venni pontokkal, de ha nagyon rossz, inkább mást veszünk.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#56193) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

Okoz bármilyen problémát ha a hűtőszekrény belsejét higiénikus törlőkendővel (vagy higiéniai törlőkendővel) törlöm le/át?
Ezekkel a nedves törlőkendőkkel gyorsan lehet felületeket tisztítani.

A hűtőket elvileg ki kell húzni, kell puha rongy, langyos víz, kereskedelmben kapható mosószer. Letörölni a belsejét. Utána tiszta vízzel és ronggyal megint letörölni. Utána száraz ronggyal. Végül vissza lehet dugni a konnektorba. Ez rengeteg idő, ennyi nincs.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#56194) arcsin válasza tknof1871 (#56193) üzenetére


arcsin
senior tag

Szerintem nem para kendővel. Én mondjuk a DM-es hűtős spray-vel szoktam takarítani, kiszedni a polcokat. Inkább kicsit több időt szánok rá, HO-ban van idő ilyesmire.. :U Mondjuk kihúzni nem szoktam mert akkor fagyasztó is engedni kezd. De átszoktam törölni a belsejében a falakat is egy mikrószálassal legalább ha takarítom.

(#56195) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok,

Ez mennyire ajánlott vagy éppen nem ajánlott:

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#56196) 8


8
senior tag

Sziasztok!
Ez a mosógép jó ár/érték arányú lehet? Illetve minőségben milyen?
[link] LG F2J6WY1W
Csak a keskeny fér el. Mintha az rémlene, hogy az LG az egyik legjobb.
Másik opció lenne egy felültöltős, de azt gondolom, hogy elöltöltősből sokkal jobbak vannak.

köszönöm

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#56197) Galahed válasza 8 (#56196) üzenetére


Galahed
senior tag

Nekem ebből a F2J7-es van (2 éve) az majdnem ugyanaz, régebben akciós volt (130ezer).
Eddig egyszer látta szerelő, a nagy viznyomás kilukasztotta a mosószeradagolóból érkező csövet. Garanciában javitották (Volt hozzá kiegészitő biztosítás is, (nem a Media markt-é hanem BBox-os,) nagyon flottul intéztek mindent, nekem tényleg csak egy hívásomba került és másnap volt vidéken, falun szerelő... és ez nagy szó...)
Amúgy mivel extra takarékos, nem is mos annyira szépen (a feleségem szerint) mint a régi elekrolux felültöltős, nagyobb kapacitású mosógép. A centrifuga is kényesebb, nagyon ki kell egyensúlyozni a ruhatöltetet, mert nem fog centrifugázni...Lehet azértmert csak egy ponton van felfüggesztve a dob... (a felültöltősök közül is jól meg kell nézni hogy ne egyoldalon legyen csak megfogatva a dob.)
Legközelebb biztos, hogy felültöltős lesz, igy nem kell az ajtóablak körűli gumi réseiből a szöszöket, vizet, stb összevadászni, takarítani.

(#56198) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

30 éves Zanussi-Lehel fagyasztónk motorja morgó hangot ad ki.
Teljes motorcsere vagy más megoldás is lehetséges?
Van egy szintén Lehel fagyasztónk fele akkora térfogattal, de kérdés, hogy az a motor kompatibilis lenne-e?

Másik kérdésem, milyen fertőtlenítőszert tudnátok ajánlani hűtőhöz?( Sanytol univerzális tisztítószer?)

(#56199) FattyDove válasza grafnet (#56195) üzenetére


FattyDove
őstag

Ebben az árban ez teljesen jó vétel. Nem inverteres a gép, de ezen kívül semmi "gond" nincs vele. Az inverteres párja most épp 100k, ennyi felárat nem ér meg a dolog.

(#56196) wolperting: Erősen ajánlott. Az, ami tudásban kevesebb (pl gőzfunkció), most jelenleg 99k. Szerintem nem éri meg lespórolni ezt a 20k-t.

[ Szerkesztve ]

(#56200) grafnet válasza FattyDove (#56199) üzenetére


grafnet
veterán

Köszi,

MM-ban néztük.
13k a különbség, mert a sima éppen akciós.
Megpróbáljuk lejjebb vinnibaz árát, s meglátjuk.

Köszönöm neked is!

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.