Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47346) Emu


Emu
őstag

Porszívót szeretnénk venni karácsonyra, de nagyon elvesztem. Minden gyártó oldalán megy a marketing bullshit, aztán ebből mi a valóság....nehéz leszűrni. Árukeresőn is nézegettem véleményeket, de kizárt dolog, hogy ugyanazt a készüléket valakik 5, valakik pedig 1 csillagra értékelik.

1, Mekkora a lakás alapterülete amit tisztán szeretnénk tartani? 98nm
2, Milyen a szőnyeg-szilárd burkolat aránya a házban? Tv előtt van egy kb. 2x3m méretű, illetve a terasz ajtó előtt egy kisebb
3, Van-e poratka-allergiás a családban? Jelen, de tünetmentes vagyok
4, Van-e kisgyermek/gyermekek a családban? 3 is
5, Lakik-e háziállat (kutya, macska) a háztartásban? Igen, egy Golden retriever
6, Fontos-e a minél halkabb és gazdaságosabb üzemeltetés? Igen, de nem elsődleges
7, Átlagosan milyen gyakorisággal vesszük használatba a porszívót egy héten? Napi szinten

Jelenlegi Philips készülékünk 12 évig bírta, ideiglenesen kaptunk kölcsön egy Sencor 8YL-t, de ezzel nem vagyunk megelégedve. Maga a porszívó jó (erős, halk) azonban a hozzá kapott gyári csövek és fejek kritikán aluliak. Nyomásra vetemedik, nem fér be a sarokba, a bútorok alá nem tudok benyúlni vele, szőrt egy örökkévalóság kiszedni a szőnyegből, és nem orszi-porszi kompatibilis. Gyerkőcök iszonyat homokot hordanak be az udvarról.

Tudtok ajánlani egy két típust merre induljak el? Porzsákos, hagyományos porszívóban gondolkodom, esetleg takarítógépben, ami porzsákosként is üzemeltethető.
Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.