Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3395) canniball válasza Ariadne (#3381) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha van hozzá tartalék szűrő akkor kicsit könnyebb a helyzet. :K

A másik témával kapcsolatban mindenkinek köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

Az elektronyos főzőlapot akkor vegyétek úgy hogy nem kérdeztem, marad a gázos lap+elektromos sütő+mosogatógép felállás.

Az árhoz: sajna nem mi nyertük meg az ötös lottót, ennyi van rá. A környékükön lévő boltok (Euronics és tsai.) szórólapjait nézegette éccsanyám, abban vannak akciós szettek (főzőlap+sütő+mosogatógép+elszívó) 160-170k magasságában, csak bennem a Fagor, Ariston stb. márkák nem keltenek túl nagy bizalmat; igaz ha valamihez akkor a konyhagépekhez igazán nem értek, lehet téves előítélet. Így hát megígértem neki hogy rákérdezek, hátha ennél valamivel jobbat is ki lehet hozni egy kis felárral. Jártam ma a Saturnban és a MediaMarktban, úgy láttam már Teka, Bosch stb. sütőt is lehet venni ~65k-s kezdő áron.
Még nem mondtam, de nem az a cél hogy tele legyen mindenféle extrával (eddig is csak annyit tudott tenni hogy feltekeri vagy le), inkább amennyire lehet legyen megbízható.

Szóval leegyszerűsítve a dolgot:
1. Melyik márkát érdemes keresni és melyiket kihagyni?
2. A "nagy nevek" (pl. említettek) olcsóbb gépei is minőségibbek-e mint az eleve olcsóbb márkájúaké?

Mod.
kangool!
Akkor azt mondod csak a gari számít a márka mindegy?
Amúgy ezekre a beépíthetőkre most a Gorenje is 5 évet ad. :K

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.