Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Akiknek indukciós főzőlapjuk van, nyilatkoznának a zajokról?
Rengeteget olvastam utána, a fizikát is megértem, viszont sajnos egy ismerősnek sincs, hogy élőben meg tudjam hallgatni mit produkál egy ilyen kütyü.

Az is olvastam, hogy simán normális egy bizonyos szintig, hogy sípol búg kapcsolgat stb.
Illetve hogy leginkább az edény minőségén típusán múlik a búgás.

Építkezni tervezünk, válogatjuk össze a műszaki tartalmat, mindennel megvagyok egyedül a főzőlap lutri.
80 vagy 90 cm széles lesz, itthon nem nagy választék van ebben a méretben hagyományos fűtőszálas kerámialapból, inkább az indukciós megy minden gyártónál ahogy látom.

Tudom hogy gyorsabb és ez által sokkal gazdaságosabb az indukciós. De félek a sípolástól a monoton magas frekvenciás zajoktól, olyan szinten, hogy akár a főzési sebességből is leadnék. Napelem rendszer lesz, szóval a fogyasztás másodlagos. Ha kiadok 2-300 ezret egy főzőlapra akkor az legyen patent. 80-asból németeknél találtam siemens hagyományost, azon is gondolkoztam hogy bepróbálok egy 80-as indukciós Bosch-t, és ha nem jó akkor jöhet a helyére a siemens hagyományos üvegkerámia.
Háztartási gépeknél is van elállás a vásárlástól, ha kipróbálsz valamit és nem olyan ló mint amilyet szerettél volna?

Indukciósok mennyire sípoltok?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.