Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119301) Lacielvtárs válasza Tamoo (#119300) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jogos, ahányszor már megkaptad ebben a topikban ;] de tény hogy azért sznobnak itt senkit sem neveznék :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#119302) Norbi 72 válasza xtremetuning (#119299) üzenetére


Norbi 72
veterán

Voltunk Dunkellel a házimozi stúdióban.

A JBL rendszer brutális! :Y :C

Regger,gyüjtögess.. :DDD

(#119303) PrinceHerceg válasza B.Junior (#119070) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Az a sub ~ 85-ért szerintem szvsz egyáltalán nem drága, és legalább olyan jó is amennyire szép. :K

300 RMS Watt pedig épp nem kevés, szóval szerintem jól járnál vele... mondom ezt úgy hogy én egy 12+ mélyet hajtok, a maga 150W-jával, de az is kihasználhatatlan!

:C

[ Szerkesztve ]

(#119304) xtremetuning válasza Norbi 72 (#119302) üzenetére


xtremetuning
addikt

Erről beszéltem. A nappalit hallgattátok meg ?

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#119305) Tamoo válasza Norbi 72 (#119302) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Elérte az otthoni 12Hz-edet? :D

(#119306) Norbi 72 válasza xtremetuning (#119304) üzenetére


Norbi 72
veterán

Azt is.Jó 2 órát moziztunk. :D

A fenti kis szobában már voltak pici hiányosságok mély tekintetében,és a Sim2 képi világa nagyon szappanoperás volt,túlzott színekkel.Ezzel a srác is egyetértett velünk.

A nappali 3 kört vert a Dream bemutatójára.

(#119305) Tamoo Meghaladta,10 Hz-ről indulnak.. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#119307) xtremetuning válasza Tamoo (#119300) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nekem simán bejön :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#119309) xtremetuning válasza Norbi 72 (#119306) üzenetére


xtremetuning
addikt

"A nappali 3 kört vert a Dream bemutatójára." Jelzem 5.2 az a szoba. ;] És relatíve a 'kis' JBL rendszer.

Erről beszéltem az atmos vonatkozásában. Előbb mindenki csináljon normális 5 vagy 7 csatornát, addig ne nagyon gondolkozzon többen. SZVSZ

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#119310) fehér_ember válasza nebulo5 (#119179) üzenetére


fehér_ember
addikt

"Zenei hangok terén, a Heco-ban csalódtam"

Akkor te valószínűleg csak a Direkt-et halottad, nem hiszem hogy a Concerto Grosso-ról is ez lett volna a véleményed.

[ Szerkesztve ]

(#119311) Norbi 72 válasza xtremetuning (#119309) üzenetére


Norbi 72
veterán

Igértük,hogy nyáron visszamegyünk,ha kész lesz a pincébe a 7.4.4-es nagy moziszoba. :K

(#119312) spiky03 válasza Norbi 72 (#119311) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor ha lehet csatlakoznék én is majd. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#119313) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Sziasztok,

Mostani erősítőmön AUX in-re van kötve a számítógép, viszont kinéztem egy használat helyette, de azon ilyen nincs... cd-,phono-,tuner-,tape-,tape2 dat - in van csupán.
Ezek közül melyikre érdemes rákötni a szgépből érkező sztereó jelet?

Másik kérdés: Kinéztem egy 5.1-es erősítőt is hangfalak nélkül, ha erre kötök két hangszórót sztereóban, akkor mire számítsak? Külön mélyet nem tervezek, vagy csak úgy működne megfelelően?

[ Szerkesztve ]

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#119314) Norbi 72 válasza spiky03 (#119312) üzenetére


Norbi 72
veterán

Ez csak természetes,meg még akinek lesz kedve eljönni. ;)

(#119315) spiky03 válasza Norbi 72 (#119314) üzenetére


spiky03
veterán

Havert is megpróbálom majd rábeszélni. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#119316) Ragadozó válasza vikcsi (#119313) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Szia!
Legközelebb, itt tedd fel kérdésed, vagy hifis topikban...

Bármelyikre kötheted, csak phonora nem szabad...
Olvasd el, az ajánlott cikkekből ezt, van szó a sztereó bemenetekről is.

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#119317) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Az új név beállításra került.

Kérném a véleményeket, hogy tématudnivalókhoz és téma összefoglaló elejére mi kerüljön...

Köszönöm előre is segítséget :R

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#119318) Shingen válasza Ragadozó (#119317) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD Észrevettem, new name........... :)

風林火山

(#119319) muzsikpeti


muzsikpeti
aktív tag

Ott voltam ma Norbiékkal a házimozi studio-ba délután, nem is szabad egy napon említeni a dream atmos-át ezzel a synthesis-el. Meg sem közelítette ennek térbeli pozicionálását, vagy jelenlét érzetét. Egyszerűen fergeteges volt, Sanyiéknak óriási gratula, hogy ilyen szintű szobát, ilyen minőségü hanggal létre tudtak hozni. És még lesz ennél durvább is a pincébe, szóval tudják még fokozni ezt is :)

Voltam reggel a stream-be is, ott a kis Thiel tm3-as monitor okozott óriási meglepetést, méretét meghazudtoló hanggal kényeztet, nagyon jó testet valóságos, nem lufis mélyekkel, olyan térrel , és hitelességgel amire csak sokkal drágább hangfalak képesek. Bármikor elfogadnám otthonra is.
Jó volt a primare spa23 is a quadralokkal a mozi szobában is.

Ezekhez képest a hifi show úgy az egészet egyben értékelve max egy kettes alá, kétszer aláhúzva! Szerintem én többet el se megyek:)

(#119320) Norbi 72 válasza Ragadozó (#119317) üzenetére


Norbi 72
veterán

Kérném a véleményeket, hogy tématudnivalókhoz és téma összefoglaló elejére mi kerüljön...

"Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk,de a házimozival kapcsolatos bármilyen kérdésre ha tudunk szívesen válaszolunk." :)

(#119319) muzsikpeti Fasza,mondom magamban marha ismerős ez a srác,de azért bemutatkozom.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#119321) Quetz válasza PTom81 (#119265) üzenetére


Quetz
őstag

Én annyit szeretnék hozzátenni, hogy hasonló cipőben járok, 2.1 rendszerem van amit 5.1-re akarok felbővíteni. Arra jöttem rá, hogy szinte többe kerül megvenni a centert és két alló hangfalat utólag, mintha akciós 5.0-t vennék. A másik észrevételem, hogy jelenleg a két hangfalam viszonylag közel van a TV-hez, ezért center nélkül is a képernyőre van pozícionálva a hang. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy 2.1 a 3.0 ellenében én a 2.1-re szavazok, De még inkább az 5.0-ra. Kölcsön hangfalakkal próbáltam 4.1-t, azóta is hiányzik :D

(#119322) Ragadozó válasza muzsikpeti (#119319) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Stearm-be menni akartam én is, de majd eljutok legközelebb, Gabesz-hoz mentem GS-t hallgatni :D
Köszönöm szépen itt is a lehetőséget...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#119323) Tamoo válasza Ragadozó (#119322) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

És mit hallottál? :)

(#119324) warezxts


warezxts
senior tag

Wharfedale Valdus 500 (5.0/5.1) és/vagy Wharfedale Diamond 8.4 (5.0/5.1)-es hangfalakhoz keresek erősítőt. Nem kell csúcskategória, csak ami optimálisan kihasználja a hangfalakat és a hangkártya adottságait ami egy Asus Xonar U7 EZEKKEL a tulajdonságaival. Sajnos a bőség zavarában szenvedek, és hogy őszinte legyek, nem is nagyon értek ezekhez a formátumokhoz, mi mit visz ilyesmi, ezért bízom inkább rátok fórumlakókra a döntést. Használtan venném egyébként. Előre is köszönöm mindenkinek!

(#119325) Ragadozó válasza Tamoo (#119323) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Amit Dorian-nal is...előbb-utóbb ilyenem lesz :D kellemes a hangja, GS10-et most hallottam először, de csak mozin...nagyon tetszett...

Egyszer jó lenne a te rendszeredet is meghallgatni :B

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#119326) #09634560 válasza Lacielvtárs (#119294) üzenetére


#09634560
törölt tag

Lépcsőzetesen: Polk-Marantz-Monitor audio-Denon... irány

(#119327) #09634560 válasza Spuri2000 (#119297) üzenetére


#09634560
törölt tag

Egyértelmű polk.. bár páran szeretik a HKTS-t.

(#119328) PTom81 válasza Quetz (#119321) üzenetére


PTom81
csendes újonc

Az 5.0-k legtöbbször tényleg akciósak. Sajnos nekem nem jók mert a frontok is állványos hangfalak lesznek. szettben pedig kevés ilyen létezik.

(#119329) Norbi 72 válasza Ragadozó (#119325) üzenetére


Norbi 72
veterán

Házimozi belépő szinten.

Megtennéd,hogy elválasztod? :K

(#119330) robim válasza muzsikpeti (#119319) üzenetére


robim
tag

Basszus Peti, akkor szombaton már eleve oda kellett volna mennünk... ;)

(#119331) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Tegnap én is voltam az AV TREND & HIFI SHOW-n. Azért mentem el hogy tapasztalatot gyűjtsek, mert nem hallottam még a magam és unokatesóm fillérekből összedobott rendszerén kívül semmi mást, ezért bármilyen hallgatózásnak nagyon tudok/tudnák örülni mind hifi mind házimozi terén. Sajnos elég későn értünk a helyszínre, így már nem tudtunk sokmindent megfülelni. Moziszobákra is kíváncsi voltam, kettőbe sikerült bejutni.
A DREAM CINEMA-ra beülve, eléggé lefagytam, elindult a vetítés és nem értem fel ésszel, hogy mi ez hangzás :F . Próbáltam nagyon erősen fülelni, hogy mélyeket is halljak, de nevetségesen kevés volt jelen, és a közepek és magasok hangja sem volt az igazi, számomra túl erőteljesek voltak, kicsit "üvegszerű" hatásúak (amúgy sajnos csak balszélen jutott hely) és az athmos sem volt meggyőző; a vetített képet nem is igazán figyeltem. Számomra mind magukat, mind a genelec-et sikerült jól beégetniük.
Az AVMAX-hoz ezután keveredtem, a Yamaha elő végfok párossal meghajtott még talán megfizethető árú Klips hangsugárzókból összerakott és két böhöm mélysugárzóval megtámogatott moziélmély már sokkal jobb volt, bár a zenei koncertfelvételnél mutatta azért a hangzás gyengeségét, de sokkal inkább ezt választanám filmnézéshez mint a sokszorosába kerülő genelec rendszert, viszont az a yamaha elő-végfok amivel hajtották ugyanolyan drága mint az összes hangsugárzó együttvéve. Ami nagyon tetszett, a hatásos mélyeken kívül, hogy rajzolták a teret. Mikor az oblivion-nál a "repülő" elhalad a vásznon keresztbe akkor a hajtómű által gerjesztett mélyek is ugyanabból az irányból szelték át a teret és a testemet. A sony-k által vetített képek is jók voltak. A HD-s projektor is teljesen rendben volt, a 3 szoros árú 4K-s sem felbontásban látszott jobbnak, hanem élességben (persze a kettőnek azért akár köze is lehet egymáshoz, de nem feltétlen).

Azt azért nem igazán értem, hogy az ilyen kiállításon, többségében miért csak a több milliós hangsugárzókkal kell demózni? Miért nem lehet az átlagemberek által vásárolgatott modelleket is meghallgatni? Azt sem értem hogy miért nem ugyanazt a tartalmat vetítették a 4K-s és HD-s projektorral, ha már összehasonlítás. És miért nem lehet egy 300-400 ezres projektor képét is megtekintésre bocsájtani, az 1 és/vagy 3 milliós helyett? ...

A végén azért elégedettem távoztunk, mármint amiatt, hogy ezekután sem fogok szörnyülködni az otthoni hangzás miatt és a sztereómat bármikor szívesen hallgatom, annak ellenére, hogy azért mindig javítani szeretnék rajta.

(#119268) Csabroncka
"Azért mire átmertem hívni eltelt egy kis idő ;] , de a végén örültem annak, hogy elsősorban a subot hiányolta.

Persze az is kell, de annak helyes elhelyezése és beállítása legalább annyira nehéz, és időigényes folyamat, mint az 5.0 helyes kalibrálása, után állítása...stb"

Hmm, ez elég furcsán hangzik annak alapján hogy a gyakran javasolt téma összefoglalós thx-es ajánlásba elég egyértelműen meg van adva az 1db. sub helye; a beállítása pedig a másik szintén témaösszefoglalós útmutatás révén. :P

[ Szerkesztve ]

(#119332) robim válasza robim (#119330) üzenetére


robim
tag

Egyébként számomra az idei hifisó egyetlen pozitív élménye a Bose multiroom rendszere volt, méretüket meghazudtoló hangzással.
A többit...inkább hagyjuk, már leírtak elöttem. :K

(#119333) Lacielvtárs válasza #09634560 (#119326) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Marantzrol jókat hallottam. Anno volt Denon erősítő, igaz csak stereo. Nekem nem jött be a hangja. Bár anno Jamo frontjaim voltak. Lehet az volt a baj. Első lepes a hanfal csere vagy az erősítő?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#119334) Ragadozó válasza fehér_ember (#119331) üzenetére


Ragadozó
Ármester

AVMAX az szepi-ék standja volt, 4K-ra nincs meg az anyag, ami full hd-ra, nem tudnak azonos anyaggal demózni, de nem volt az olyan rossz, én kétszer néztem végig, másodjára mást volt a műsor, akkor tetszett a 4K, de ebben osztom XT véleményét, inkább egy jobb full hd-és vetítő, mint egy olcsóbb 4K-ás...

Az olcsóbb vetítő (Oblivionnal nagyon tetszett), jó lenne otthon, a lejátszóval együtt :K

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#119335) Csabroncka válasza fehér_ember (#119331) üzenetére


Csabroncka
addikt

Lehet neked egyszerű volt, nekem a frontok és a hátterek beforgatási szöge és a hátterek dőlésszögének változtatása, legalább 5 kalibrálás és 3-4 jó minőségű film, mire sikerült jól beállítani az 5 hangfalat az új lakásban úgy, hogy tudtam mit kell várnom.

A sub ajánlott elhelyezése nem minden esetben hozza a megfelelő eredményt!

"in medias res"

(#119336) fehér_ember válasza fehér_ember (#119331) üzenetére


fehér_ember
addikt

Természetesen Klipsch és nem Klips :)

(#119335) Csabroncka

"A sub ajánlott elhelyezése nem minden esetben hozza a megfelelő eredményt!"

Hohó; akkor ez egy fontos információ! ;)

(#119337) gyurczy

Sajnos, többek közt, idő hiányában oda sem jutottam el.

Több wifis cucc is volt. Pl. a cabasse-t is halottam, de tuti az sem olcsó

[ Szerkesztve ]

(#119337) gyurczy válasza fehér_ember (#119331) üzenetére


gyurczy
őstag

Azért mentem el hogy tapasztalatot gyűjtsek, mert nem hallottam még a magam és unokatesóm fillérekből összedobott rendszerén kívül semmi mást,

Azt azért nem igazán értem, hogy az ilyen kiállításon, többségében miért csak a több milliós hangsugárzókkal kell demózni?

Az egyik választ a kérdésedre meg is adtad. A másik pedig, hogy egy ilyen kiállításon a kiállító igyekszik megmutatni a kínálat legjobb darabjait, tudásának legjavát, az emberek pedig többnyire erre kíváncsiak. Hunkáéknál egyébként alap Dynaudio doboz volt kint 200 körüli listaárral. Más kérdés, hogy sok milla volt elé pakolva elektronikában. Klipsch is elérhető kategória lehet sokaknak, két szobát is telepakoltak velük.

Mi is jártunk kint ma. Dream Cinema annyival hozott kevesebbet ma, hogy a balos hangszóró kuka volt, durván zörgött benne valami. Human Audio jó hangot hozott idén is, és kevésbé voltak óvatosak mint tavaly, kellene. B&W szerintem nem mutatta meg mit tud, 2014-ben a HES-en Devialettel és Trinnovval az egyel nagyobb sokkal jobban adta. A Stradisound volt tán a show legjobbja, de az 1 milkás ár dollárban azért megmosolyogtató, főleg ilyen kinézettel. Az emeleten volt még valami aktív wifis cucc ami egész jó volt, Sonos alatti árral, kb azzal egyenértékű tudással és hanggal.

(#119338) Vikthor


Vikthor
nagyúr

minek kellett a topik címet megváltoztatni... :F nem értem mi volt a gond az előzővel, na mindegy.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#119339) python1 válasza Vikthor (#119338) üzenetére


python1
veterán

Most keltél fel míííííííí ;] :DDD

(#119340) Gabesz26 válasza z123456789 (#119257) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Bocs a kicsit megkéset válaszért :B . Idén is két szobában demóztak AN rendszert, a fotón ha jól látom az Audio Hungary cuccai vannak. Az Audio Hungary ebben a szobában csak kiállította a cuccait a mellette lévőben volt nekik is bemutató.

(#119341) Norbi 72 válasza fehér_ember (#119331) üzenetére


Norbi 72
veterán

Annak a Yami elő-végfoknak sokkal komolyabb dobozokat kellett volna odapakolni..

Pl. front háttér center

[ Szerkesztve ]

(#119342) Vikthor válasza python1 (#119339) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát most mondd meg... ember nem tud nyugodtan lenni, mindeg kell vmi qrva fontos változtatás...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#119343) Nemir Ombe


Nemir Ombe
addikt

Szuper volt az idei AV & HIFI SHOW!

..... de azt ezért nem gondoltam volna, hogy a só "szinte legjobb" mozihangját egy Yamaha hangprojektor + szub párostól fogom hallani és sztereóban a "kis szobákban" jobb hang lesz, mint a "várólistás" milliós cucc-nál.

Vicces ..... de legalább a kávé jó volt EA-nál! :DD

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#119344) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Másnak is szar a hangkeverés (5.1 DD) a magyar-norvég meccs közvetítésen - a kommentátor visszhangzik mint atom :F

Nem mondom, hogy ámulatba ejtő szokott lenni, de most élvezhetetlen :F

időközben oké lett - balf@szkodtak egyet

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#119345) Nonner


Nonner
tag

Végre eljutottam Pestre és sok jó rendszert hallottam :)

Az Akusztikában Xavian hangfalaksz hallottam és teszteltük a Supra MD06 MKIII tápszűrőt, meggyőzött, hamarosan beruházok rá. Nagyon segítőkész és kedves volt a tulajdonos Úr, barátságos, családias hangulat, ide vissza fogok járni és vásárolni. Csillagos ötös!

A Stream Audioba is elmentem a nyílt napra. Nagyon megérte, rengeteg tapasztalattal és hasznos tanáccsal lettem gazdagabb. :) A quadral hangfalakat egyáltalán nem ismertem, de most több sorozatot is sikerült meghallgatni. Az Argentum 470 is tetszett, az áráért nagyon jó hangot produkál, de az álmom a Chromium Style 6 lett :) A 8-as nagyon jól szólt, hihetetlen mélyeket produkált (a mélynyomót kezdtem el keresni:D), nekem a 6-os bőven elég lenne a szobámba. Gyönyörű teret produkáltak a Chromiumok, szép, finom magasak, megfelelő közép és mély.
A két sorozat szerintem a magasak megszólaltatásában különbözött legjobban és a Chromium íves kialakítása is sokat számított a rezgések kioltásában.

A Primare SPA23-ról és az Audia Flight erősítőről, cd lejátszóról csak annyit tudok mondani, hogy CSÚCS!
A hiDiamond kábelezés szintén meggyőzött, vettem is a HD Reelből, még a banándugókat kell rászerelnem.

Házimoziban 2db T12 sub meghallgatása következett, nagyon ütős és pontos hangjuk volt, nem is kell másfelé keresgélnem a jövőben ezen a téren.

Szintén roppant segítőkész, közvetlen, barátságos hangulat, kötetlen beszélgetések, akció, ajándékcsomag...így kell ezt csinálni, szintén csillagos ötös! Itt is fogok még vásárolni és visszajárok.

(#119346) Norbi 72 válasza Csabroncka (#119344) üzenetére


Norbi 72
veterán

Én a sztárban sztáron röhögök,nem nézek focit... :D

(#119345) Nonner Nem véletlen ajánlgatjuk a Quadral hangfalait.. :K

[ Szerkesztve ]

(#119347) Tamoo válasza Ragadozó (#119325) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nálam majd tavasszal/nyáron lesznek átalakulások. Talán utána lesz érdemes meghallgatni. Legalábbis remélem.
Még nem tudom, hogy hogy legyen. Eddig három variáció merült fel:
(Hátha tudna valaki valami értelmeset hozzászólni.)

5.2
GSFX oldalsó hangszórói lekapcsolva.
7.2 GS10-el
GS10 a sarokba szorítva ami valószínűleg "pazarlás" és nem is ideális Sur.Back elhelyezés. Máshová viszont nem tudnám rakni és a bal még így is nagyon útban lenne.
7.2 RSFX-el
Szóval hátul "csak" silver lenne, az is túl közel egymáshoz. GS-ből nincs bipól, a dipól meg azért nem tűnik jónak mert normális diffúz tér kialakításához zárt téglalap szoba kellene ahol megfelelően kialakulnak a reflexiók .... Persze ettől az RSFX-et is ki lehet/kell majd próbálni dipólban

[ Szerkesztve ]

(#119348) xtremetuning válasza Nemir Ombe (#119343) üzenetére


xtremetuning
addikt

Igen, azt a kvt többen emlegették....

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#119349) Norbi 72 válasza xtremetuning (#119348) üzenetére


Norbi 72
veterán

Kettőt benyomtam. :K

(#119347) Tamoo a 3-as verzió jobbnak tűnik.Bár nekem a fejem mögött 180 cm van hátrafelé.

A 2. T12 lehet,hogy nálad is jobb lenne hátul, ahogy Dunkelnél(Bár az SVS,de most mindegy).

De próbálgatással megtalálod a legjobb megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#119350) Tamoo válasza Norbi 72 (#119349) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem tudnám hátrarakni. Ott van az előszobába nyíló ajtó és a kanapé mögött kell eljutni a lakás többi részébe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.