Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58651) Mr.Csizmás válasza irhejja (#58650) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elméletben tényleg jó, de aztán a 3-4. autó után már kezd kilenni a tőkéje az embörnek, nem beszélve a pontok közötti császkálásról, cd-nél lesni hogy mikor jár le, stb.

gyarapításra tényleg jó, de nulla befektetésről indulva nyet. akkor inkább kokó alap, supply lopkodás, elad, megveszi belőle a két upgradet, secu nem kell (hanem figyelni nem szundizni MC aktívban), mégegy kör lopkodás, eladás, onnantól gazdaságilag önfenntartó, és mehet a többi biznisz.

ez még mindig egy játék, elsősorban a szórakoztatás a cél, nem pedig rabszolgáskodni, mint napi 8 órában :D

apropó, ha már passzív biznicc: ha fel van töltve, akkor lehet menni másoknak segíteni, ahol 4-15 perc alatt jön 30k, 1 óra alatt ha mennek az eladások, ez 90-150k.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58652) Segal válasza Plata (#58649) üzenetére


Segal
veterán

Addig van jóság a gta-ba amíg az rdr2 meg nem jelenik. Utána szegény hanyatlásra lesz ítélve :( Nyilván jön majd utána is némi frissítés de érezhetően kevesebb.
Idén esélyt sem látok még az utód bejelentésére de jövőre már elképzelhetőnek tartom hogy odadobják a rajongóknak a csontot :)) Aztán lehet elölről kezdeni a farmolást ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58653) Triathlete válasza Segal (#58643) üzenetére


Triathlete
senior tag

A pépétekkel meg állandóan foglaljátok a helyet tíz percig, a három perces HH előtt, ami 5-7ezerrel ad kevesebbet. Megoldás az üres.

HussarF: persze, továbbá tudni kel melyik szögből kell lőni az instant kill miatt.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#58654) Segal válasza Triathlete (#58653) üzenetére


Segal
veterán

Én már nem :DDD de amúgy tény, viszont ennél a semmire kapod a pénzt míg a HH-nál röpködni kell meg gyilkolászni. Sok vele a meló :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58655) Plata válasza Segal (#58652) üzenetére


Plata
félisten

Nem biztos,mivel az RDR2 konzolra jön és Pc-re max 2 év múlva addig a GTA-val is foglalkoznak,mert hihetetlen de PC-n hasít legjobban a GTA biznisz.GTA Online pc-s része keres a legjobban,tavaly volt egy cikk hogy az összes konzolon nincs annyi bevétel mint a Pc-n,ha igaz még RDR-es GTA online dlc is jönni fog,bár nem tudom mi a frászt tesznek bele,talán cowboy meg cowgirl ruhát?
Vagy lesz majd szénásszekér meg lovaskocsi GTA-ban?
78-adik autó szépségversenyre szénás szekérrel kell majd jelentkezni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58656) irhejja válasza Mr.Csizmás (#58651) üzenetére


irhejja
tag

Szerintem ember függő, 200+ eladás után még egyáltalán nincs kint semmim, sőt mostanában egyre nagyobb a kedvem hozzá mivel elkezdtem autókat vásárolni és ott ingyen lehet tuningolni, kipróbálni színeket, stb.

CD-t, nem kell lesni, nyomsz egy Importot majd egy VIP et, és lejárt a CD.

0-ról szerintem, pont, hogy a passzív business ami felejtős, upgrade-ek nélkül, állandó supply lopkodás (supply küldi alatt nem is termel...), megtámadnak, stb. Ha már van pénz és megtudja venni az ember egyben akkor nem rossz, Bunker + Kokó, és supply vásárlás 75 000$-ért, Kokó kb. dupláz, Bunker kb. tripláz.

De hát na, kinek mi... :)

(#58657) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Akkor beruházok az autóbizniszbe, de lehet nem ma veszem meg, mert egyrészt nincs még rá 2,5M keret, másrészt ma jobban kell tanulnom, mert holnap állásinterjúra lettem behívva... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58658) Plata válasza Mr.Csizmás (#58648) üzenetére


Plata
félisten

Én útálom a cargobob-os küldiket,de mostanában egyet sem kaptam.
De most már a rakéta autós küldiket is útálom,múltkor akkora rohadt pechem volt,mikor kilőttem a kocsival a levegőbe telibe kaptam egy rohadt helit és belestem a tengerbe. :D
Mostanában bombás is ritkán van.

(#58659) freeknight válasza Mr.Csizmás (#58651) üzenetére


freeknight
őstag

Az autólopás a legjobb biznisz, és nem is unalmas, 10 milliót simán össze lehet szedni szórakozva. Én már 50 millió profitnál járok, na most már tényleg tele van a tököm vele, de simán a legrövidebb küldiket adja (nekem cargobobot már hónapok óta nem ad, én úgy tudom, azt ki is vették, mert bugos), és alamo sea déli partjánál messzebb sose kell mennem kocsiért, és 60%-ban városi lopások vannak.

Nekem pl a hangár halál unalmas, fél óra alatt láttad az összes küldit.
De csak példaként, ha napi 2 kocsit ellop és elad (kb 50 perc, ha full egyedül nyomja) sokkal jobban keresett, mint bármelyik mc biznisszel vagy bunkerrel.

(#58660) Mr.Csizmás válasza irhejja (#58656) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Common question: Which location to select?

Answer: Sandy Shores. It has shortest selling missions in the city - main reason. Why is it better to sell in the city? Suppose there's a jet coming to take you out. In LS you got lots of high buildings, parking garages and all the other structures to help you. What do you have in the desert? Trees and cactuses.

Final question: Are they more profitable than I/E stuff?

Short answer: no.

Long answer: maybe, only if you own all of them upgraded. You will end up doing A LOT more supply runs and sales and you will ALWAYS need to rely on friends to do selling with. And don't forget that the combined cost of them is over 12-16M, fully upgraded (4-8M stock). Whileas your entry to I/E stuff is starting from 2.5M, without any upgrades.

itt egy illusztráció, hogy mire is gondolok, adott ugye a 3 jövedelmező MC (kakaó, met, CC), trivia: mindig a "másik" zónába eladás fizet jobban, városi gyár -> vidék, vidék -> város

pirossal a városhoz legközelebbi vidéki mc gyár, kékkel jelölgetve azok a helyek, amikhez városi eladásnál kell szenvednem - ezúton is üdvözlöm a lustább elvtársakat :P [link]

(#58659) freeknight még mindig aktív küldi az autós, háttérben mehet a bunker+mc. :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58661) Plata válasza freeknight (#58659) üzenetére


Plata
félisten

Paleto bay-be a csirke szoborhoz szoktam kapni autólopást.
A cargobob-os szerintem bugos volt,saját cargobob elejtette a kocsit.
De nekem a hangár küldetésekből nem sokat láttam,loptam vagy 2 láda cuccot aztán hanyagoltam.

(#58662) irhejja válasza Mr.Csizmás (#58660) üzenetére


irhejja
tag

Ezt nem értem miért másoltad be nekem...

Ugyanazt írják amit én, hogy az Import/Export éri meg jobban... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58663) freeknight válasza Mr.Csizmás (#58660) üzenetére


freeknight
őstag

Sose lesz nagyobb haszon az MC bizniszeken, mint a kocsilopáson. Maximum akkor, ha agy nélkül farmolod, legalább 3 irgalmas szamaritánussal, akik hajlandóak órákon át farmolni, 5 óránként 30ezer dolcsiért cserébe :DDD
De ez már ott bukik, hogy az MC-s supply runok sokkal unalmasabbak és lényegesen lassabbak, mint az autózás (autólopásnál ritkán kell 5-6 km-re elvinni egy furgont vagy securitys dögöt :D ).

Szerk: persze, én nagy híve vagyok az mc-knek, meg a bunkernek is, csak megveszem bele a supplyt és profit, de egy feltörekvő újoncnak 5 órnként az a nettó 200k amit kb egy gyár megtermel, egy nagy semmi.
Inkább először legyen az autós raktár, aztán kiegészítésnek jöhetnek az MC bizniszek.

[ Szerkesztve ]

(#58664) Segal válasza Plata (#58655) üzenetére


Segal
veterán

Raketameghajtasos szenasszekeret, felfegyverezheto lovakkal:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58665) Mr.Csizmás válasza irhejja (#58662) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

még mindig aktív biznisz, azt felejted el. nekem repcsivel/helivel kb. 5 perc körbejárni az mc iroda -> készletek ellenőrzése -> go tölteni a megfelelő helyekre -> bunker csekk/töltés, pipa. jó, tíz perc mert lezuhanok, ok. szóval eltelt tíz perc, mehetek autót lopni :)) váltogatva még nem is unalmas, de WoW módra grindelni cd kivárással, instant, nem kezdőknek való,csak elveszi a játék örömét.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58666) Plata válasza Segal (#58664) üzenetére


Plata
félisten

Jah persze,ha sok babot etetsz a lóval akkor könnygázt termel. :D

(#58667) Segal válasza Plata (#58666) üzenetére


Segal
veterán

Kicsit ereszd el a fantaziad. A megjeleneskor gondoltad volna pl hogy repulo autok lesznek a jatekba?
Ez pont az a jatek amibe barmi belerakhato. Az RDR2-be sokkal kevesebb fantazia van de az lesz az ujdonsag azt kell majd leginkabb tolni a fejlesztoknek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58668) Mr.Csizmás válasza Segal (#58667) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na akkor kövi RDR2 content update jöhet

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58669) freeknight válasza Segal (#58667) üzenetére


freeknight
őstag

Engem érdekelne a RDR, de konzol-only sajnos :(
Bár ilyen vga árak mellett egy alsó-középkategóriás kárty árából lassan kijön egy konzol :DDD

(#58670) Plata válasza Segal (#58667) üzenetére


Plata
félisten

Nekem kell a tengeralattjáró,mondjuk lehetne új lakóhely. :D
És rakhatnának bele a játékba igazi vitorlást is,amivel lehetne valóban vitorlázni,hatna rá a szél meg egyebek

(#58669) freeknight
Nem biztos,mivel a GTA V Pc-n rohadt nagyot kaszált,valószínű hogy késéssel de Pc-re is jön.

[ Szerkesztve ]

(#58671) irhejja válasza Mr.Csizmás (#58665) üzenetére


irhejja
tag

Na álljunk meg egy pillanatra!

Senki sem mondta, hogy az I/E ÖNMAGÁBAN jobb mint egy aktív+passzív mód.

Én azt mondtam, hogy elsőre azt érdemes megvenni, mert a legjobban jövedelmező üzlet. Ha már van pénzed és meg tudod venni az MC-t és a Bunkert, akkor érdemes azt is bevonni a rotációba, bár akkor is a Bunker a nyerő, mivel 75 000$-ért veszel supply-t és abból 210 000-re tudsz kiszállítani és 1 járműves lesz a kiszállítás, ami max 15 perc, tehát 3 óránként (azt hiszem annyi idő kell neki) egy VIP küldetést ki tudsz cserélni egy Bunker kiszállítással. Én így csinálom.

Azért is Bunker, mert azt CEO-ként tudod csinálni, tehát I/E és Bunker megy és nem kell átmenni MC-be, nem vonja le az MC fenntartási díjat, stb.

Papíron ez a legjövedelmezőbb teljesen solo pénzszerzési módszer:

~75 000x3 ami 225 000 (óránként 3 autó I/E)
~25 000x3 ami 75 000 (óránként 3 VIP küldetés ha 14 percig csinálod)
=300 000

Három óra alatt ez 900 000$ + 210 000 a Bunker - 75 000 amit supply-ra költesz, ami 1 035 000$ ez teljesen solo egyedül, akár "solo public" session-ban.

Ha esetleg vannak haverok, ezt fellehet vinni ~1 260 000$ körülre.

Ennyit önmagában sosem fogsz keresni az MC-vel, még akkor sem ha megvan az összes teljesen kifejlesztve és csak lopod a supply-t.

[ Szerkesztve ]

(#58672) Mr.Csizmás válasza irhejja (#58671) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

papíron igen, csak épp senki nem órákig körhintázni, csak a Segal féle fanatikusok.

RS*-nál se hülyék, valszeg nálunk okosabb közgazdászokat alkalmaznak az ilyenek kiszámolására, és balanszolására, ld. még Blizzard, ott már patikamérlegen meg az SC2 dolgok nerfelése/oppolása.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58673) irhejja válasza Mr.Csizmás (#58672) üzenetére


irhejja
tag

Jó hát ez mindenre vonatkozik, semmivel sem jobb lesupplyozni az összes MC business-t, ott is órákig fogsz körhintázni, ha meg vásárolsz akkor igazából csak a Kokó az ami érdemleges profitot termel.

Ahhoz meg nem kell közgazdász, hogy kiszámold mennyit termel egy business óránként vagy rotációnként, és melyik éri meg legjobban.

A balansz meg közel sem tökéletes.

Mind1. ez túl lett tárgyalva, papíron I/E a legjövedelmezőbb önmagában, I/E+Bunker ha aktív+passzív. Aztán mindenki döntse el, hogy mit élvez jobban, elvégre szórakozás a cél.

(#58674) Plata válasza irhejja (#58673) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a pénzhamisító is egész jól termel kokó mellett,na persze van bunker is.Meg autólopást is nagyban űzöm.

(#58675) szTotyy válasza irhejja (#58673) üzenetére


szTotyy
őstag

Nagyszerű lezárás.
Akkor más: mi jött a mai napon? :)

(#58676) Plata válasza szTotyy (#58675) üzenetére


Plata
félisten

Háát felénk nagyon nagy szél. :D

(#58677) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Új autó érkezett :

(#58678) Mr.Csizmás válasza hegyipapa (#58677) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oszt elbírja a hálózat ezt a sok delejest? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58679) Plata válasza hegyipapa (#58677) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudod véletlen hogy át lehet tuningolni nyitottra?
Gondolom nyithatóvá biztos nem.

(#58680) irhejja válasza hegyipapa (#58677) üzenetére


irhejja
tag

Jól néz ki, már vártam. Lehet ez lesz az első elektromos autóm :K

(#58681) HussarF válasza irhejja (#58680) üzenetére

Én az elsők között vettem meg a Khamelion-t. Before it was cool. ;]

(#58682) hegyipapa válasza Plata (#58679) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Lehet photoshoppal :D :D

(#58683) Plata válasza hegyipapa (#58682) üzenetére


Plata
félisten

Akkor nem is érdekel.

(#58684) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Akciós Járművek :

LF-22 STARLING
CARGOBOB
CHEETAH CLASSIC

(#58685) anorche1


anorche1
őstag

Valaki nem tudna segiteni nekem gta 5 heistben?
Az emp delivery -t nem tudjuk megcsinalni haverommal mar vagy fel eve, mert a 2 random masik ember mindig elcseszi :(

Szerk.: Kimaradt, hogy xbox one -on.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58686) Plata válasza anorche1 (#58685) üzenetére


Plata
félisten

De hát az nem olyan vészes,csak lopakodni kell meg hangtompítós fegyver kell,egyedül akkor szar az a küldi ha csináljátok CM-et,csak sima Hard fokozaton nem vészes.

(#58687) anorche1 válasza Plata (#58686) üzenetére


anorche1
őstag

Normalon probaljuk :( :O

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58688) Plata válasza anorche1 (#58687) üzenetére


Plata
félisten

Pedig nem olyan nehéz,két ember megtudja csinálni,másik kettő meg a kocsiban vár,két jó csipa huszár kell.
Ts előny hogy egyszerre tudjátok csipázni a párosokat.
Ha haveroddal fogjátok magatokat előre mentek,a két randomnak meg mondjátok kussoljanak a kocsiban és várjanak a jeletekre.Ti ketten mentek és hangtompítós sniper puskával a fenti arcokat meg a páros őröket kiszeditek,a páros őröket egyszerre kell kilőni.A többit hangtompítós pisztollyal is lehet intézni.

[ Szerkesztve ]

(#58689) Plata válasza Plata (#58688) üzenetére


Plata
félisten

Jah igen ha kilövitek az őröket szólhattok a két randomnak hogy hozzák be a kocsit a célhoz,feltöritek az ajtót majd elmenekültök az ott levő autóval.

(#58690) Reaper


Reaper
őstag

No, nekem tegnap volt max 1 órám, olyan fél12 től fél1ig este, elég sokan offline voltatok, így csak elvittem 3 autót, megcsináltam pár sightseer küldetést meg vettem supply a bunkerbe.
Végre fullos a kicsike, átállítottam hogy research maxon, ha jól emlékszem ezt írtátok régebben, hogy először full fejlesztés, majd utána mehet a termelés? Félig van a raktár, az már gondolom nem szólózható?

Plata: Én arra gondoltam, hogy mikortól ad mondjuk nem egy teherautót hanem kettőt, nyilván kicsi az esély, ha pl az insurgentes szállítás kell, hogy azt egyedül meg tudom csinálni adott idő alatt.
Nekem tetszenek az MK2 fegyvere, azért tolom a fejlesztést.

[ Szerkesztve ]

(#58691) Plata válasza Reaper (#58690) üzenetére


Plata
félisten

Ph sessionban szólózható szerintem,de publicban biztos nem.
Én akkor is termeltem vele cuccot amikor nem volt fullos a fejlesztése,a research nem izgat.
Úgy sem kell semmi.

(#58692) irhejja válasza Reaper (#58690) üzenetére


irhejja
tag

175 000$ Blaine County-ba vagy 262 500$ Los Santos-ba a maximális amit 1 járművel viszel ki (ezek az értékek a teljesen kifejlesztett Bunkerre vonatkoznak).

Lényegében ha belépsz a bunkerba a Value ami ki van írva ne legyen 175 000$ felett, akkor garantált az 1 jármű.

[ Szerkesztve ]

(#58693) Reaper válasza irhejja (#58692) üzenetére


Reaper
őstag

Hoppá, szerintem azon túl vagyok már, akkor majd este segítséget kérek hozzá, vagy ha fél bunkert nem éri meg elvinni, akkor hagyom ahogy van.

(#58694) MrYoniko válasza Reaper (#58693) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én is fullos stock-ra várok, mert annak bónusza van elvileg...
Lehet este tele is lesz, és lehet vinni az enyémet, legalább telik majd az autólopás beindítására... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58695) Reaper válasza MrYoniko (#58694) üzenetére


Reaper
őstag

Lehet én is akkor visszaállítom addig, amíg tele nem lesz, és akkor legalább lehet vinni :)
Egyébként én is az autólopásból szedtem meg magam, feltöltöttem a raktárat, hogy már csak top ranget adjak el, na az sokáig tartott, de az szólóban is simán ment..
Viszont a legnagyobbat akkor kerestem vele, amikor a többiek segítettek és egy session alatt elvittük 4esével mind a 12 top range vasat :)

(#58696) irhejja válasza MrYoniko (#58694) üzenetére


irhejja
tag

Én úgy tudom csak a CEO Special Cargo ad mennyiségi bónuszt, minél több a cucc annál többért tudod eladni.

Bunker nem ad bónuszt ha teletöltöd... én legalábbis nem tudok róla? :F

Ezen kívül Lobby bónusz van még kiszállításoknál (MC és Bunker), 1% minden játékosra aki a Lobbyban van (és nem tagja a klubodnak/szervezetednek).

(#58697) Plata válasza MrYoniko (#58694) üzenetére


Plata
félisten

A bunkeremben 700 ezret ér a stock ha tele,de amikor eladjuk 1milla fölötti pénzt kapok.
Bónusz jár érte ha sok a rivális cég is.
Mc-ben adom el nem CEO.
Azt hiszem 1.05 misi jár érte.Plusz minusz pár tízezer.

[ Szerkesztve ]

(#58698) irhejja válasza Plata (#58697) üzenetére


irhejja
tag

Azért, mert van közeli és távoli kiszállítás. MC-nél is ugyanez van. Autó I/E 3 féle kiszállítás is van.

De az nem a stock mennyiségétől függ. Az alap érték mindig a közeli kiszállítás, pl. tele bunker 700 000$ és a távoli mindig +50%, tehát 700 000$ + 50% ami 1 050 000$. De ez ugyanúgy vonatkozik mondjuk 100 000$ értékű stock-ra is, távoli kiszállításnál az 150 000$.

Az meg teljesen mind1. hogy CEO-ként vagy MC President-ként viszed ki. MC-ként többet kapnak a társak :)

[ Szerkesztve ]

(#58699) Mr.Csizmás válasza Plata (#58697) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+a létszámért is jár bónusz, 1%/fő (max 25%)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58700) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Most többet fizet a ládázás !

Full Small Warehouse sells for $300,000
Full Medium Warehouse sells for $918,750
Full Large Warehouse sells for $2,775,000

Akció van a raktárakra is. (WAREHOUSES)

2db Bunkerre is akció van :
· FARMHOUSE BUNKER
· THOMSON SCRAPYARD BUNKER

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.