Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59351) Bjørgersson válasza Plata (#59350) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Cserébe sajnos a legkevesebbet is ez adja. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59352) Plata válasza Bjørgersson (#59351) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,meg minuszos ha veszed a supplyt,de milyen klassz belülről.
Remélem jön még valami MC-s dlc.Pár új érdekes gyárral,új eladásokkal.

(#59353) MrYoniko válasza Plata (#59352) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Pont ezen agyaltam, milye üzletet tehetnének be, és pl hulladékos biznisz akár lehetne is...
Vagy vegyi és egyébb hulladékot kéne eltüntetned, vagy vasat, rezet lopni és olvasztani...
(Sőt akkor már emberkéket eltüntetni)
Vagy pl hulladéklerakókat kifosztani, stb...

Elsőre hülyén hangzik, viszont hatalmas stex van egy "hulladék megsemisítőben" ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59354) #81556480 válasza MrYoniko (#59353) üzenetére


#81556480
törölt tag

watse managment :DDD

15g

[ Szerkesztve ]

(#59355) Plata válasza MrYoniko (#59353) üzenetére


Plata
félisten

Vagy jönnek a szépségszalonok,fodrász üzletek és kozmetikusok. :D

[ Szerkesztve ]

(#59356) Anulu79 válasza MrYoniko (#59347) üzenetére


Anulu79
addikt

Én nem bánom, hogy nincs bennük nagy izgalom. Legalább kevesebb az esély a failos szállításra és nem megy annyi befektetett pénz a levesbe. :)

(#59361) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Értem én a viccet, de politikát itt ne, köszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59362) Plata válasza CactuS (#59361) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg itt van Cactus,lehet hogy a következő DLC-ben benne lesz ő is,köv DLC-ben lesz tequila gyár ahova kaktuszt kell majd szedni. ;)
Végül is pia az nem is olyan durva,igazán lehetne szeszfőzde meg hasonló.

(#59363) MrYoniko válasza Plata (#59362) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha drog van, akkor alkohol, dohány is mehetne...
Vagy kávé amit a kokóval össze is lehetne kötni...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59364) Mr.Csizmás válasza Plata (#59362) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] nem lenne szép elfogyasztani a topikgazdát és betépni tőle :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59365) Plata válasza Mr.Csizmás (#59364) üzenetére


Plata
félisten

Tequila gyárban a suplly szerzés abból fog állni hogy kilöknek minket a sivatagba egy machete-vel és szedjé kaktuszt te gyökér. :DDD
Vagy lesz még lovi,ahol a supply lopás abból áll hogy a lócitromot fel kell szedni a pályáról. :D

[ Szerkesztve ]

(#59366) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha már pia "gyár" akkor szerintem az úgy lenne az igazi, hogy szállításnál figyelné, hogy hogyan mész a teherautóval és aszerint törne a pia minél ügyetlenebb valaki. :)

(#59367) Plata válasza Anulu79 (#59366) üzenetére


Plata
félisten

Na az vicces lenne,mert a mostani eladásoknál ugye a postás vagy kukás kocsit szoktuk lökdösni,plusz hegyen völgyön árkon bokron keresztül megyünk vele,pia eladásnál kb fél kilóméter után buknád a rakományt.

(#59368) Reaper


Reaper
őstag

Amúgy szeszcsempészet nem lenne rossz, valami '30as évekbeli verdákkal, meg Tommy gunokkal :D

(#59369) Plata válasza Reaper (#59368) üzenetére


Plata
félisten

Végül is most 30-as évekbeli járgány jött,meg tommygun is van.
Nem CEO iroda vagy MC klubházból lenne indítva hanem maffia házakból.Mint a Godfathher-ben lennének maffia családoknak főhadiszállásai vagy mik.

[ Szerkesztve ]

(#59370) Reaper válasza Plata (#59369) üzenetére


Reaper
őstag

Jaja, ilyesmire gondoltam én is :) maffia vip mission meg elhallgattatni valakit, autót robbantani, stb.

(#59371) MrYoniko válasza Reaper (#59370) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Az a baj, hogy ezek kb vannak, csak nem piával és maffiával, hanem VIP és MC keretek közt...
Pl HH mindkettőben van, ahol el kell tenned a láb alól az emberkéket...

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59372) HoldChore válasza Reaper (#59370) üzenetére


HoldChore
tag

Az is jó lenne már, ha kiszednék a játékból az összes unreal szart. Repülő motor, repülő autó, atomcsapás. Valamelyik tervező túl sok füvet szívott. Ennek a játéknak a valóság közeli élmény a vonzereje. Nem a rakétaegységektől meg szőnyegbombázástól lesz élvezetes a játék. Erőlködhetnének, hogy pl, ne 5 helyre lehessen leadni a lopott kocsit. Biztosan nem lenne nagy meló, akár 100 helyet csinálni. Adhatna nagy bónuszt kármentes leadásra vagy kokó kiszállításra, akkor izgalmasabb lenne. Írjam meg nekik? :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#59373) Anulu79 válasza HoldChore (#59372) üzenetére


Anulu79
addikt

Azt is megírhatnád nekik, hogy lopásnál ne csak kocsit lehessen lopni. Nem lenne rossz mondjuk motort, teherautót, repülőt, helikoptert, jetskyt vagy egyéb járműveket. :)

[ Szerkesztve ]

(#59374) Plata válasza HoldChore (#59372) üzenetére


Plata
félisten

Miért zavarnak,szerintem a repülő autó tök mókás,ma el loptam egy PH-s repülő autóját,egész jó móka.
PH-s sessionban úgysem öl meg senki,így nem is tud zavarni a repülő autó meg egyéb.
Ma egy idióta jött be ph sessionba bajt keverni,de az egy hülye majom volt,nem volt semmi harci járgánya,csak robbanó lövedékes puskája volt meg rpg,de ahhhoz is béna volt hogy azzal megöljön.Kétszer öltem meg egyszer Ap stukkerrel egyszer meg úgy elcsaptam kurumával hogy dobott egy tripla szaltót. :DDD
Nem rám vadászott hanem egy másik Ph-st piszkált,de arra jártam és gondoltam ha másik Ph-st bánt akkor az rám is tartozik.Nem nagyon tetszett neki,meg mondtuk hogy kotródjon a jó édes,szóval oda,ez egy békés session nincs lövöldözés vagy takarodjon,de nem tetszett neki,ö harcolni akart,így meg kapta a harcát.Meg utána a kicket is. :DDD
Mekkora balfék volt te jó ég,vagy hat rpg-t mellém lőtt.Meg lőtt robbanó lövedékes szarral is te de az sem sokat használt.

(#59375) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Bocsi skacok, hogy úgy eltűntem eladás közben.
Elment az áram, mert a központi trafó kigyulladt, szal sehol se volt áram a faluban... :)

De legalább volt jó kis tüzijáték meg égett műanyagszag.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59376) Bjørgersson válasza MrYoniko (#59375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy jo aramszunet sose rossz. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59377) Dtomka


Dtomka
veterán

(#59378) rup1u5 válasza Dtomka (#59377) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Erről a GTA 4 hinta glitch jut eszembe.
Én hiányoltam valami hasonlót az 5- ből. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#59379) zsoca29


zsoca29
tag

Üdv!
A fő küldetést,hogyan lehet kiválasztani?
Mert most nincs küldetés....32% tartok.

(#59380) Segal válasza zsoca29 (#59379) üzenetére


Segal
veterán

Ha nincs fő küldetés akkor valami előkészületet kell csinálni ahhoz ami épp következik. Ezt ki kellett hogy írja. Így nem tudom pontosan miről van szó de ha írsz egy küldetés nevet hogy hol tartasz tudunk segíteni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59381) Heller2 válasza Dtomka (#59377) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nincs bocsánat... :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#59382) Plata válasza Dtomka (#59377) üzenetére


Plata
félisten

Igen már vagy egy hete be linkeltem. :B
Vagy pár napja,vagy mittomén,vagy valamikor,vagy vagy.

(#59379) zsoca29
Valószínűleg annál a küldetésnél vagy aminél el kell lopnod egy kocsit,csak nem figyeltél,menj ki az utcára lopj egy kocsit és a játék majd szól hogy hé haver ez a kocsi tök pöpec rejtsd el valami tuti helyre,vagy azt mondja hapsikám ez a verda szar zúzd le. :DDD
Esetleg annál a küldinél amikor a tengerparton van a köv küldi,csak szeret be bugolni a játék,ilyenkor taxival menj oda.

[ Szerkesztve ]

(#59383) Dtomka válasza rup1u5 (#59378) üzenetére


Dtomka
veterán

:D

(#59381) Heller2
OK

(#59382) Plata
Nem olvastam vissza 300+ hsz-t.

(#59384) Plata válasza Dtomka (#59383) üzenetére


Plata
félisten

Jó engem nem zavar csöppet sem,csak mondtam úgy mellékesen.

(#59354) LaciCRM
Egyébként lehetne,tegnap eladás közben láttam helikopterből szennyvíz telepet.
Asszem az volt.

[ Szerkesztve ]

(#59385) zsoca29 válasza Segal (#59380) üzenetére


zsoca29
tag

Ott tartok mikor a kikötőben kel a konténereket pakolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#59386) zsoca29


zsoca29
tag


[ Szerkesztve ]

(#59387) freeknight válasza zsoca29 (#59386) üzenetére


freeknight
őstag

A második térképen ott van a válasz: el kell lopni a cargobobot a katonaságról. Hs-el jelölve (Heist setup).

(#59388) HussarF válasza Dtomka (#59377) üzenetére

Lol. Lehet a chernoboggal még a vonatot is meg lehetne állítani ;]

(#59389) zsoca29 válasza freeknight (#59387) üzenetére


zsoca29
tag

Már közben megoldottam,Azzal mentem tovább... :)

(#59390) Logitech


Logitech
aktív tag

Lehet másnak nem új infó, de ma úgy hagytam itt a gépet, hogy meth gyár biztonsági kamerát néztem, egyik MC gyár se termelt így semmit, csak a bunker.

(#59391) L-e-f-i-e válasza Logitech (#59390) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Meth gyáram nincs csak koko de nálam termel, akkor is ha ben-t afkzok akkor is ha épp máshol...furcsa lenne ha a meth gyárral pont nem menne viszont bugolni bugolhat , probálj meg kilépni és visszalépni lehet ott lesz minden, régen supplival is volt ilyen bug, azt hittük nem adta meg a supplit pedig de, és rebootig nem mutatta a csíkot csak utána :)

=^-^=

(#59392) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Most nézem, az összefoglalóban hibás a "GTA Online PvP és önvédelmi útmutató HussarF tollából:" link.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59393) Plata válasza VikMorroHun (#59392) üzenetére


Plata
félisten

Persze hogy hibás.
Nem tollal írta. ;)

(#59394) ucli válasza VikMorroHun (#59392) üzenetére


ucli
senior tag

Legalul van. :K

(#59395) HussarF válasza VikMorroHun (#59392) üzenetére

Meg bármikor rákattinthatsz a nevem alatt a blogra :D

De amúgy nem túl up-to-date már az sem, bár az alapelvek azért igazak.

(#59396) ucli válasza HussarF (#59395) üzenetére


ucli
senior tag

Egyszer mondtad, hogy majd az új gépekről írjak pár sort nem?
Szerintem elfelejtettem. :B :DD

(#59397) Met válasza ucli (#59396) üzenetére


Met
nagyúr

Azt is mondta hogy küld el neki? Naugye :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59398) ucli válasza Met (#59397) üzenetére


ucli
senior tag

Tényleg, az ö baja. ;]

(#59399) HussarF válasza ucli (#59398) üzenetére

Mindennek én vagyok az oka ;]

(#59400) Logitech válasza L-e-f-i-e (#59391) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nem léptem ki, csak session váltás volt, az nem változtatott semmin. Nagyon ritkán hagytam itt a gépet hogy termeljen, most nem jött be.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.