Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) Plata válasza MrYoniko (#59198) üzenetére


Plata
félisten

Meth laborban az upgrade nagyon drága, a felszerelés 1.1 milla a staff 310 ezer,security 570?
Tegnap vettem meg a felszerelést és a staffot,secura nem maradt.

(#59202) Daw93 válasza bluuzia (#59192) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezt a bounty leszedést se értettem sose. Nem hiszem, hogy bárkit az a pár ezer pénz kisegít..

GTA Online: Daweee93

(#59203) Anulu79 válasza Kiskokó (#59200) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha tudnák kickelni a crewban már nem lenne bent ;] - Ez célzás akart lenni a górék felé? :DDD

(#59204) Kiskokó válasza Anulu79 (#59203) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem :)
Csak azt hittem amikor feljebb tettek rangba azzal már tudok kickelni de sajna nem :( :DDD
Én sajátba vagyok úgyis :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59205) Puma K válasza Daw93 (#59202) üzenetére


Puma K
veterán

Az csak egy ok avagy ürügy amiért megölöd a másikat.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59206) szTotyy


szTotyy
őstag

Ha jól tudom, akkor már csak két autó van hátra a Doomsday dlc-ből.
Vajon mi jön utána??? Ha a következő két hét valamelyikén megint duplapénzes lesz a kocsieladás vagy a bunker, az már gyanús lesz egy új, drága kiegészítőre.

(#59207) MrYoniko válasza szTotyy (#59206) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha egy hónap múlva lesz, akkor már anyagilag engem se fog földhöz vágni, mert ma megvettem a kokót (fullos is), meg beindítottam az alap meth-et, az kb 2 nap és fullos lesz... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59208) Plata válasza MrYoniko (#59207) üzenetére


Plata
félisten

Az a baj egy ilyen új DLC vagy 40 misi,ha még két kocsi van hátra a DLC-ből akkor a köv DLC talán 3 hét.

(#59209) MrYoniko válasza Plata (#59208) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Már csak az a kérdés, hogy mennyire lóvétermelő dlc jön... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59210) Plata válasza MrYoniko (#59209) üzenetére


Plata
félisten

Rosszul mondod.Nem lóvétermelő,hanem lóvétemető. :P

(#59211) MrYoniko válasza Plata (#59210) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mert amikor bejött a I/E, vagy az MC, vagy a Gunruning, az mind lóvétemető volt?
Aláírom kezdeti beruházás megvan mindnél, de aztát többszörösen visszatermelte a hasznát annak, aki folglalkozott vele...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59212) Plata válasza MrYoniko (#59211) üzenetére


Plata
félisten

I/E az autólopó raktár nélkül kutyagumit sem ért. :DDD
Mekkora hülye voltam,megvettem mindent,legdrágább iroda,drága raktár,CEO-s járművek,amiket még tuningoltam is raktárban,aztán rájöttem hogy kidobtam hatalmas pénzt az ablakon,mert igazából a CEO-s járműveket sosem használom,hiába vettem páncélt a hajóra,ha úgysem használtam.Egyedül a Cargobob jetsam-et használtam,ökörködésre. :DDD
Még azt a páncélozott kamiont sem használtam meg a többi hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#59213) HussarF válasza Plata (#59212) üzenetére

Sztem nem neked való ez a GTA ;]

(#59214) Plata válasza HussarF (#59213) üzenetére


Plata
félisten

Ez te mondod? :F :N

(#59215) Daw93 válasza Plata (#59212) üzenetére


Daw93
senior tag

Attól, hogy kiad a R* mondjuk 100 millió GTA$-nyi tartalmat, még nem kötelező mindent megvenni. Meg ilyen olyan skin, hupilila színű falfestés 1 milláért, semmit nem érő security szoba a facilitybe, idióta liveryk százezrekért.. tök felesleges dolgok és van még jó pár ilyesmi

GTA Online: Daweee93

(#59216) Plata válasza Daw93 (#59215) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,rájöttem,az utolsó az I/E volt amiben mindent megvettem,de ugye az volt az első ilyen DLC fene sem tudta hogy nem is kellenek majd.

(#59217) Anulu79 válasza Kiskokó (#59204) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor mi az amit az előrelépésed jelent? Vagy csak jól mutat és annyi? :D

(#59218) Kiskokó válasza Anulu79 (#59217) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nemtudom pontosan de nem is izgat. Maga a Rang számít :P
De azt hiszem tagot feltudok venni már így kb ennyi. meg adott szint alattig tudok rangot adni vagy elvenni talán.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59219) Plata


Plata
félisten

Gamestar szerint aki pénteken belép a játékba az márciusban pénzt kap majd.
Meg dupla pénz jár a segítőknek?
[link]

(#59220) Ideg válasza Plata (#59219) üzenetére


Ideg
aktív tag

Dupla pénz jár a CEO vagy VIP segítőknek, ez tuti, kocsieladáskor is 10k-t kaptam tegnap. A belépés meg nem pénteken hanem péntektől:

"Jump into GTA Online starting Friday, February 16th to claim a GTA$ award in March. More details coming Friday."

(#59221) Bjørgersson válasza Ideg (#59220) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Es az MC segitok? :O:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59222) Plata válasza Bjørgersson (#59221) üzenetére


Plata
félisten

Talán új MC-s DLC jön és ezért most a CEO-s bizniszeknek kedveznek.

(#59223) Bjørgersson válasza Plata (#59222) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Meg vagy 3fele gyar? Meno lenne. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59224) L-e-f-i-e válasza Daw93 (#59215) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A secu szobat én szoktam hasznalni facilityben amikor oda spawnolok sokszor sztem jo moka meg ott le is lehet tenni a karit ha arrol van szo. :B

=^-^=

(#59225) szTotyy válasza Bjørgersson (#59223) üzenetére


szTotyy
őstag

Én a mostanság divatos embercsempészetre, netán hölgyek futtatására, vagy valami szerencsejátékkkal kapcsolatos dolgokra tippelnék, mint új tartalomra. Bármelyikben lenne lehetőség, de ezt már többször kitárgyaltuk itt. Lényeg, hogy megy a szekér a Rockstarnak, majd kiderül mi lesz...

[ Szerkesztve ]

(#59226) Plata válasza L-e-f-i-e (#59224) üzenetére


Plata
félisten

Nekem secu szoba nincs benne,de lakás igen.

(#59227) Bjørgersson válasza szTotyy (#59225) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az embercsempeszet szerintem egy kicsit mar sok lenne, hiaba a 18+ meg az auto-, drog- es fegyverkereskedelem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59228) Plata válasza Bjørgersson (#59227) üzenetére


Plata
félisten

Manapság úgyis a csapból is ez folyik,majd migránsokat csempészünk be a városba. :D

(#59229) freeknight válasza szTotyy (#59225) üzenetére


freeknight
őstag

Hölgyek futtatására a #metoo kampány napjaiban annyira ne számítsunk már.

Embercsempészet meg már tényleg picit sok lenne, ennyi erővel jöhetnének a pedofil hálózatok meg los santos holocaust is :D

Most gondolj bele, milyen lenne a biznisz? Bemész a trafficking facility-be és ott lennének láncra verve a vietnámiak? :D Meg fullos rabszolga eladásra bónusz jár? Kiválaszthatnád hogy afrikai vagy ázsiai rabszolgákat lopsz el, egyik bónusz erőre, másik meg intelligenciára? :D

Nagyon messze vinne ez a dolog. Persze, sztoriban volt már róla küldetés, de online-ban bizniszt csinálni a dologból még a rockstarnak is sok lenne.

(#59230) Mr.Csizmás válasza freeknight (#59229) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

map dlc előkészülete jöhetne :U mondjuk városköziben a kamionoknak is lenne értelmük...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59231) szTotyy válasza freeknight (#59229) üzenetére


szTotyy
őstag

Jó pár évvel ezelőtt a Rockstarosoknak lett volna tökük megcsinálni mindegyiket. De ez a világ úgy elpuhul, hogy azt is el tudom képzelni, a következő részben már az embereket sem tudjuk majd elütni (mint 'asszem a Driverben volt, hogy elugranak a kocsi elől).
A GTA a világ kifigurázása volt mindig is, ez ebbe pont beleillene.
A metoo mozgalom meg úgy, ahogy van egy lufi. Ezt mindenki tudta eddig is, még az is aki nem a szakmában van. A szereposztó dívány fogalmát nem ma találtak ki. Ezt a dolgot tényleg ki lehetne figurázni GTA-san, csak manapság nincs vér a pucájukban ehhez a gyártóknak.

Fritz: téényleg, a mapbővítés lenne a legnagyobb durranás!

[ Szerkesztve ]

(#59232) Plata válasza freeknight (#59229) üzenetére


Plata
félisten

Nem rabszolga eladásra kéne gondolni,hanem ami a sztoriba is volt,mexikói emberek csempészetére.
Sztoriban is voltak mexikói menekültek,csak el kellett őket fogni.

(#59233) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#59231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a szereposztó díványos téma volt sztoriban, Michael p*csa lányával. De kb. minden részben volt erre utalás, vagy sztorielem, hogy női adottságokkal érjenek el valamit.

DLC: nekem megérne 60€-t simán egy új map/bővítés, a'la San Andreas.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59234) pokers válasza Mr.Csizmás (#59230) üzenetére


pokers
senior tag

Map bővítés tényleg jó lenne, de az esélye közelít a 0-hoz sztem.
Kamionos, ETS2 féle dlc-t el tudnák képzelni, I/E CEO vonalba bele is illene, plusz értelmet nyerne a MOC Hauler, a Phantom Wedge, és a Wastelander. Sokunknál hónapok óta csak porosodik a garázsba, mert a CEO Workökön kívül másra nem használja senki.

[ Szerkesztve ]

(#59235) freeknight válasza szTotyy (#59231) üzenetére


freeknight
őstag

Soha nem volt hozzá tökük.

Egyetlen egy küldetésben érintették az emberkereskedelmet, akkor is ki kellett szabadítanunk az embereket, tehát a jó oldalon álltunk.
Kurvák meg pimping részei a gta sorozatnak, de más a sztoriban megjelenítve, ahogy te is említed kifigurázva a dolgot, és megint más dolog üzletet csinálni belőle online-ban.
Érted, nézd az mc-ket: drogot termelsz, és eladod. Pont. Ebben semmi poén, kifigurázás nincsen, egy üzlet. Ezt még droggal meg fegyverekkel el lehet játszani, de élő emberekkel már húzós lenne. Nem sokak gyomra venné be.

(#59236) Plata válasza freeknight (#59235) üzenetére


Plata
félisten

És mi van Trevor féle menekült verős küldikkel? :D

(#59237) freeknight válasza Plata (#59236) üzenetére


freeknight
őstag

Más dologról beszéltünk.

Meg a végén ne felejtsük el, hogy az uccsó küldiben Trevor azért a menekültek oldalára állt. ;]

(#59238) szTotyy válasza freeknight (#59235) üzenetére


szTotyy
őstag

A jó pár évvel ezelőtti keménytökűséget például arra értettem, hogy az első részben még a vallásokat is rendesen belevitték a gyalázkodásba :D Pontosabban, amikor krisnásokat kellett telibe gázolni, és járt érte sok lóvé, ráadásul a sikernél egy hatalmas GOURANGA (ez valami krisnás duma) feliratot is az arcunkba nyomtak. :)) Szerintem ma már ilyet nem mernének megcsinálni, sajnos.

(#59239) Plata válasza szTotyy (#59238) üzenetére


Plata
félisten

Valamelyik multis játékban ami aztán be is fuccsolt voltak az utca sarkon repkedő zsidók. ;)
Asszem Family guy játék volt,csak online multis.

(#59240) Mr.Csizmás válasza Plata (#59239) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a 4-ben is voltak szombati vallásúak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59241) Plata válasza freeknight (#59237) üzenetére


Plata
félisten

Annyira nem emlékszem már rá,az első vagy második végigjátszásnál foglalkoztam még mellék küldikkel,de többet nem.

(#59242) Segal válasza Mr.Csizmás (#59240) üzenetére


Segal
veterán

Milyen tapintatosan fogalmaztal:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59243) Plata válasza Mr.Csizmás (#59240) üzenetére


Plata
félisten

Merre mikor?
Valaki adna valami tanácsot hogy lehetne végigvinni a 4-et hogy ne szarakodjon?
Vicc hogy nem tudom végigjátszani,először is a grafika szarakodik.Mediumra véve is beszarik,érdekes az V erősebb beállításokkal sem vacakol.

(#59244) Segal válasza Plata (#59243) üzenetére


Segal
veterán

Gepfejlesztessel;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59245) Plata válasza Segal (#59244) üzenetére


Plata
félisten

Minek,újabb és erősebb kártyával még cifrább hibákat csinál. :D
Esetleg ha újra kiadnák végre rendesen optimalizálva.
Bár lehet az sem segítene.Régi kedvenc játékom felújított változata sem volt jó,a régi 1 gigás videókártyámra azt írta nem elég mert nincs 64mb benne. :DDD
Asszem nvidia 4 mx vagy mi a rák kellett volna neki legalább,

[ Szerkesztve ]

(#59246) ucli válasza Segal (#59244) üzenetére


ucli
senior tag

Több fps-em volt az 5-ben, mint 4-ben, szinte ugyanazzal a beállításokkal. Nem hinném, hogy egy új gép sokat segítene. :U :DDD

(#59247) Segal válasza ucli (#59246) üzenetére


Segal
veterán

Teny es valo hogy a 4 az valami borzalom volt optimalizalasbol... de en szerettem:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59248) Avela40


Avela40
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni a PH Crew-ba. Nyugisan, csapatban szeretnék játszani alkalomadtán egy héten egy, maximum 2 napot. Naponta körülbelül 3-4 órát. Főleg a PvE részét kedvelem a GTA-nak, ezért is szeretnék csatlakozni.

Social Club-on elküldtem a requestet.
Remélem a közösség tagja lehetek én is. :K

Köszönöm,
Gergő

Battlefield 4 nick: Caprin05

(#59249) Segal válasza Avela40 (#59248) üzenetére


Segal
veterán

Csak a Social Club-os nick neved maradt le :P :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59250) hegyipapa válasza Avela40 (#59248) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.