Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) szTotyy válasza hegyipapa (#59250) üzenetére


szTotyy
őstag

Egyszer a szabályzat mellé ugyanígy - az ezt olvasd el alatt - belinkelhetnéd a Háború és békét! ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#59252) Plata válasza szTotyy (#59251) üzenetére


Plata
félisten

Az meg hogy jön ide?
Én olvastam a háború és békét,kb ötvenezerszer hosszabb. :DDD

(#59253) martin0297


martin0297
tag

Sziasztok!
18 év feletti playereket keresünk haverommal heistekre, és egyéb más őrültségekre. Egész jól játszunk, én 59-es szinten vagyok, ő 102-es. Valamint én 21 éves vagyok, ő 26, szóval nem kell számítani őrült rage-ekre, káromkodásokra stb. :R :DD

GTA online nevem: martin0297
Várom én is a neveket akik szívesen játszanának velünk. :R

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59254) Plata válasza martin0297 (#59253) üzenetére


Plata
félisten

Kérlek ne haragudj meg nem kötekedésnek szánom,de az 59-es szint komolyabb heistekhez még egy kicsit kevés.Kevés az életed kevés és gyengébb armor lehet nálad.Max hp-t azt hiszem 100-as szinten éred el,a legjobb fegyvert meg talán 120-as szinten.

(#59255) szTotyy válasza martin0297 (#59253) üzenetére


szTotyy
őstag

Lépj be a PH-s crew-ba és könnyen találsz a célodra játszópajtásokat.

Ha nem vagy tag, akkor olvasd el ezt és ezt ( ;] ) aztán social clubon keresztül jelentkezz!

Bocs, nem tudtam volna elaludni este, ha nem linkelem be a másodikat!

[ Szerkesztve ]

(#59256) martin0297 válasza Plata (#59254) üzenetére


martin0297
tag

Semmi gond :) Max armor megvan amúgy, napi szinten játszok, szóval gyorsan megyek felfele.
Doomsday heisteket már kicsináltuk, mind a 3 Actot.

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59257) martin0297 válasza szTotyy (#59255) üzenetére


martin0297
tag

Köszönöm a tippet, megtesszük a lépéseket! :)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59258) martin0297


martin0297
tag

Jelentkeztem a PH crewbe, martin0297 néven. :)
Szinte minden nap játszok pár órát, nyugis sessiont akarok, PvE-t, kissé idegölő már, hogy a supplylopásomba beavatkoznak, vagy épp az eladást teszik gallyra az agresszív "csesszünk ki a másikkal" playerek.
Valamint modderek is sokan vannak sajnos. Ritka,hogy nincs egy sem public sessionökben.

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59259) Daw93 válasza Plata (#59254) üzenetére


Daw93
senior tag

Már megtárgyaltuk itt párszor hogy a szint kb semmit sem számít. Aki balfsz az 700-as karakterrel is az lesz. Aki meg ügyes az lv 30-on is ügyes.

GTA Online: Daweee93

(#59260) Plata válasza martin0297 (#59258) üzenetére


Plata
félisten

Ph sesionban nyugi van,nagy ritkán téved be balfék.
Egyébként magasabb szinten több armor lehet nálad,nálam ha jól emlékszem 10 super heavy armor van,meg még vagy 40 egyéb valami event miatt.
PH sessionban sok órát lehet játszani balhé nélkül.
Tegnap este is volt egy gyökér aki el akarta cseszni az eladásunk,valami rakétás páncélozott taligával támadott meg minket Buggy-s bunker eladás közben,szóltunk neki hogy álljon le de nem ált,vicc hogy pisztollyal kilőttem a páncélozott szarjából,rakétákkal sem tudott eltalálni.Töbieket is megtámadta,párszor meg is halt,eladás után lehívtam akulát ő meg valami szutyok repülőt,négy rakétát kibírt aztán kampec.
Jah és tegnap én is megöltem egy crew tagot,nem szándékosan és nem is akartam bántani,kocsi lopás közben rendőrök meg helikopteres autós tetvek üldöztek a hegyen át,lester cd-n volt így a zsarukat sem tudtam lerázni,és dobáltam ki egy rakás bombát,valamelyik sajnos nem rendőrt kapott el hanem Hacseki-t akit nem is láttam,csak kiírta a játék hogy megöltem.Bár nem is láttam a térképen sem,de gondolom valamelyik eldobott stickybe ment bele vagy egyéb szarba amit a zsarukra hajigáltam.

(#59259) Daw93
Volt idő amikor még nem volt CEO meg MC és mindig pacificra jártunk,csak hard ment és arra is emlékszem hogy 100-as szint alatt be sem vettek senkit.Mivel 100-as szinten éred el a max hp-t,gondolom ezért,bár én annó láttam olyan host-ot is akinek a minimum a 150-es szint volt.Pedig glitchelve csináltuk PS-t. :D
Emlékszem rá mert engem is kidobtak párszor 150-es szint alatt.

[ Szerkesztve ]

(#59261) Segal válasza Plata (#59260) üzenetére


Segal
veterán

Amikor eloszor mehettem ilyen ps-re hegyipapaekkal annyira agyon volt glitchelve hogy azt sem tudtam mit kell csinalni pedig alapesetbe tudtam hogy kell a pacificos feladatokat vegigcsinalni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59262) Daw93 válasza Plata (#59260) üzenetére


Daw93
senior tag

Pedig nem kell nagy tudás npcket gyilkolászni. Az hogy nem vesznek be valakit mert kicsi a szintje az nem azt jelenti hogy bamba az illető, hanem akik nem veszik be azok nem normálisak. A kis szint nem egyenlő a játszani nemtudással.
Ha nagyobb vagy ugyebár felold egy két jó fegyót meg lehetőséget ami által jobb leszel, de 90%-ban a skill számít (ez persze nem minden jatékban van így, főleg nem az mmokban)

GTA Online: Daweee93

(#59263) Logitech válasza Segal (#59261) üzenetére


Logitech
aktív tag

Akitől mi "tanultuk a tutit" még a signal-nál Avi-ért is egyedül ment a szigetre, a parton kellett várni, végén a pénzzel a bankban dekkolni volt a feladat. :D Aztán kitanultuk a szakmát.

(#59264) martin0297 válasza Daw93 (#59262) üzenetére


martin0297
tag

Én egész jó játékosnak tartom magam, BF1-t is nyomom, ott átlagban 1.8-2.1 K/D értékem van.
GTA-ban meg nehezebb is meghalni NPC-k ellen, ésszel kell lenni, armor+snack+fedezék.

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59265) Plata válasza Daw93 (#59262) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem legtöbbet a motorosnál volt gubanc,ott mindig meghalt valaki.
Voltam olyan motoros setup-on is aminél valamelyik dinnye kitalálta hogy menjünk a metró alagúton,ott mentünk erre valakit elcsapott a metró.
:D
Azokon jókat röhögtem,meg volt aki eltévedt a metróalagútban és valahol bánatban jött fel.

[ Szerkesztve ]

(#59266) martin0297


martin0297
tag

Egyébként ha bunkerben megveszem a supplyokat, ahelyett, hogy lopom őket, akkor egy 75ezres feltöltés mennyi supplyt ad? Feltölti az egész csíkot, vagy csak kb negyedét mint egy lopás?

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59267) hegyipapa válasza martin0297 (#59258) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet.

(#59268) Met válasza martin0297 (#59266) üzenetére


Met
nagyúr

75k a full töltés, mindegyik gyárnál.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59269) martin0297


martin0297
tag

Hiszen akkor teljes mértékben megéri tölteni, egy full stock elvileg 700-800 a jelenlegi upgraddel.
Igen nagy haszon. Lopással sok idő elmegy.

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59270) szTotyy válasza martin0297 (#59266) üzenetére


szTotyy
őstag

Egy 75 ezres supplyvétel 140.000 dollárnyi productot termel a bunkerben. Ha ezt leszállítod a távolabb pontra, akkor 210k dolcsit kapsz.

JA!! Egyéb GTA online érdekességet találsz még a képes fórumon is!! Köztük hetente van kocsiszépségverseny és autós találkozó is!

[ Szerkesztve ]

(#59271) martin0297 válasza szTotyy (#59270) üzenetére


martin0297
tag

Köszönöm! :)

Sztotty: Ez még így sem rossz arány, pláne tekintve,hogy voltam olyan hülye zsugori, mint a facility esetében.. megvettem a legtávolabbit mindkettőből. eleve a legolcsóbb egyben. De az elején nem gondoltam, volna hogy minden küldi/cucc a városban lesz. Megbántam :D

Na és mivan akkor ha veszek még egy bunkert mondjuk? Abban is ugyan úgy elindíthatom a gunrunningot, és párhuzamos időben 2 bunker termeli a fegyókat?

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59272) Segal válasza martin0297 (#59269) üzenetére


Segal
veterán

Mindenkepp vedd mert annyi ido alatt amit a supplyzassal toltesz sokkal tobb penzt kereshetsz.
Amugy meg vedd figyelembe hogy a gyaraidnak napi levonasa is van igy a haszon az kevesebb:(

En akkor pislogtam parszor amikor randomokkal mentem heistezni. Nem keves alkalom volt amikor brutal meglepetes ert hogy milyen glitchek vannak mar a pacific elotti heistekbe is.
En is voltam amugy olyan tarsasaggal ps-ezni (csak negyedik ember kellett nekik mert epp visszamondta az aznapit a negyedik) hogy az elejen a postaskocsi fenykepezest is 1 ember csinalta:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59273) Plata válasza martin0297 (#59269) üzenetére


Plata
félisten

Én úgy emlékszem 4 feltöltéssel lesz teli,más szerint 5-el,megint elfelejtettem megszámolni mennyi volt,de egy teli PH-s sessionban a bunker eladás olyan 1.2 millát ad.
Hétszáz ezret ír,de távolabbi eladásra 1.05 millát ad,plusz erre jönnek a bónuszok.
Múltkor ennyit kaptam olyan 80-85%-os bunkerért.

(#59274) HussarF válasza martin0297 (#59271) üzenetére

Nem tudsz egyszerre 2-t venni. Ha megveszel egy másikat, akkor csak az lesz a bunkered. Most azt nem tudom, hogy beszámolja-e az előzőt valamilyen szinten.

(#59275) szTotyy válasza martin0297 (#59271) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem lehet két bunkered egyszerre. Ha szeretnél még bunkert venni, akkor az első árát, ha jól tudom felébe beszámítja

[ Szerkesztve ]

(#59276) martin0297


martin0297
tag

Tehát nem lehet párhuzamban futtatni többet. Nem értem ennek az okát :D
Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként hogy tudok crew only sessionbe menni? Rámentem, hogy join crew, de csak 2 PHHU tag van rajtam kívül, a többi player random.

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59277) Plata válasza martin0297 (#59276) üzenetére


Plata
félisten

De lehet közben gyárad.
Nekem van Bunkó bunker,kokó meg meth gyár és egy pénzhamisító.
Mellé CEO iroda és autólopás.
Van még két ládás meg egy repülős raktáram,de foglalkozik vele a ragya.

(#59278) martin0297


martin0297
tag

Ez az autólopás dolog hogy működik? :) GTA online univerzuma számomra ködös még egyenlőre, kb 2 hete van meg :D

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59279) Segal válasza martin0297 (#59278) üzenetére


Segal
veterán

Ez mar millioszor le lett itt irva olvass kicsit vissza de diohejba. 40 kocsi fer a garazsba de 32nel soha ne legyen bent tobb. 10 standard 10 mid es 12 top van ez 32 darab utana ma4 valamelyik ismetlodne. Gyujtsd ossze a 10 standard es 10 mid kocsit es ne add el. Igy minden korbe top kocsit lophatsz es adhatsz el ami egy hatalmas glitch a jatekba. Sokkal jobban lehet keresni vele mint az mc-vel. Persze melosabb is az teny. Emelett meg gyujthetsz kollekciokat is ami a segitoknek tobb penzt ad.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59280) ucli válasza martin0297 (#59276) üzenetére


ucli
senior tag

Aokat a sessionöket mi csinàljuk, úgu, hogy valaki ledobatja magát üresbe, aztán meg behív mindenkit.
Segal: újabban már a főnök is megkapja a bónuszt. :K

(#59281) martin0297 válasza ucli (#59280) üzenetére


martin0297
tag

Áhá, értem így már :D
Haverom mindjárt küldi a requestet a crewbe, imix0512 a neve. :R

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59282) Segal válasza martin0297 (#59281) üzenetére


Segal
veterán

Neki is be kell itt mutatkozni ez alapfeltetel a felvetelhez.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59283) VikMorroHun válasza Plata (#59265) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én egyszer a gyémántrablásos balhéban is eltévedtem (sztori eleje) az alagútban... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59284) martin0297 válasza Segal (#59282) üzenetére


martin0297
tag

Átadtam neki.
Egyébként, most vettem bunkerba supplyt. Pénz eltűnt, de a supply sehol. Később kerül kiszállításra a bunkerbe?

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#59285) Plata válasza martin0297 (#59284) üzenetére


Plata
félisten

Igen később jön,kapsz sms-t hogy megérkezett a cucc.
Van hogy 5-10 perc.

(#59286) Heller2 válasza martin0297 (#59258) üzenetére


Heller2
aktív tag

Hiszen Te is ezt csinálod ... :P :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#59287) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Megvolt az első sikeres csapat tevékenység a részemről. A kocsi eladás nem gond, csak kerülgetni kellett az akadályokat, meg eljutni a célhoz. A helikopteres kokó leadásnál viszont nem sokat tudtam hozzátenni a sikerhez. Ehhez tudnátok néhány tippet adni? Arra már rájöttem menet közben, hogy kell irányítani a helikoptert, de azért nekimentem néhány dolognak útközben.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59288) Mr.Csizmás válasza VikMorroHun (#59287) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pilótaiskola nálam :U :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59289) Plata válasza Mr.Csizmás (#59288) üzenetére


Plata
félisten

Ugyan,te meg a repülés,mit is tudna tőled tanulni. ;)
Jöjjön hozzám,megtanítom hogyan kell profin lezuhanni. :K

(#59290) Met válasza VikMorroHun (#59287) üzenetére


Met
nagyúr

Offline nem játszottad végig a story-t?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59291) Plata válasza Met (#59290) üzenetére


Plata
félisten

Az ma már nem divat,én is megvettem karácsonyi ajándéknak GTA V-öt meg Ps4-et hozzá,oszt nem volt türelme játszani a sztorival. :Y
Az első küldiket letolta azt ennyi.

(#59292) Bjørgersson válasza Plata (#59291) üzenetére


Bjørgersson
félisten

PS4-en én se játszottam volna végig. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59293) Plata válasza Bjørgersson (#59292) üzenetére


Plata
félisten

Miért,nekem ugyan úgy bejött mint a Pc-s,kivéve hogy folyton megnyomtam az autóból kiugrás gombot mikor telefont akartam felvenni. :DDD
Pár küldetésben besegítettem neki az elején mert nem ment.Meg mutattam pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#59294) Bjørgersson válasza Plata (#59293) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De kinek neki?!?!!?!? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59295) Plata válasza Bjørgersson (#59294) üzenetére


Plata
félisten

Gyereknek,ugyan kinek. :(((
Karácsonyra kinek vennél Ps4-et?

[ Szerkesztve ]

(#59296) Reaper


Reaper
őstag

No, mivel ma ledobált a játék, sokadjára sikerült ismét a többiekkel egy sessionbe kerülni, majd elkértem Skytól az Akulát, hogy kipróbáljam, mire a gta exe leállt, úgy érzem mára ennyi elég volt. Csak hogy miért tűntem el és bocs a gépért.

(#59297) Bjørgersson válasza Plata (#59295) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Basszam már meg, hogy nem vagyok gondolatolvasó. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59298) Plata válasza Bjørgersson (#59297) üzenetére


Plata
félisten

Pedig milyen jól megélhetnél belőle. :DDD

(#59299) ucli válasza Bjørgersson (#59297) üzenetére


ucli
senior tag

Hagyjad, az sem érti, aki ismeri. Szerintem még ő sem tudja mit beszél. :U :D

(#59300) Gyula84 válasza ucli (#59299) üzenetére


Gyula84
veterán

tintázgat biztos :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.