Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59651) ZoliBen


ZoliBen
tag

Sziasztok,

Szeretnék jelentkezni a crewba. 70-es szintű vagyok, már rég óta játszok, csak nem olyan gyakran. Heti 1-2 napot vagyok fent.

Játékon belüli nevem: BluBullSensei

Üdv,
ZoliBen

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#59652) ucli válasza ZoliBen (#59651) üzenetére


ucli
senior tag

(#59653) Archttila válasza freeknight (#59650) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszi a segítséget!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#59654) Mr.Csizmás válasza ucli (#59652) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és ezt, I-II-III. csak a tisztánlátás kedvéért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59655) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#59654) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha gondoljátok tudok én is agyvérzést fokozó egyetemi tananyagot tartalmazó linkeket...

De kapásból kettő jut eszembe:
Dr. Tisza Miklós - Metalográfia
Dr. Komócsin Mihály - Anyagismeret

De nyugi, van még ott, ahonnan ez jött...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59656) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#59655) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszony csinálja a pszichológia MA-t, akarsz róla beszélni? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59657) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#59656) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Nem, nem.
Az asszony csak szenvedő alanya a buksimban tomboló, káosz bugyraiban fellelhető pszihopata&szadista énemnek...

De most melóban vagyok, így minden baromságomat a munkatársaimra eresztem, bár ők ezt annyira nem élvezik... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59658) Plata


Plata
félisten

Ma meglepően sok hacker volt,először még a tali előtt volt valami idióta magyar,valami reardált panda vagy pandaa crewből,aki játszotta az eszét hogy nem modder,azt hiszem először talán Zsadnokot ölte meg?
Utána engem próbált,ugyanis mondtam valamit a modderekről,valami nagyon nagyon csúnyát a származásukról meg egyébről.Nem tudott megölni akkor elkezdett rám dobálni pénzes zsákokat,de olyan szerencsétlen barom volt hogy épp beültem kocsiba és nem tudott csak olyan 20k dolcsit hozzám vágni.
Tali után nem rég megjelent két modder,akik rá szálltak Wi-fi-re,robbantgattak mindent,amikor mondva lett nekik hogy tetves modderek azzal próbálták mentegetni magukat hogy saját magukat robbantgatták fel. :D
Ők nem modderek mert ők is meghalnak.Nagyon ugattak hogy senki ne reportolja őket mert ők nem modderek.

(#59659) Segal válasza Plata (#59658) üzenetére


Segal
veterán

;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59660) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Kívácsi vagyok, hogy, az 1milla $ mikor osztja a R* a visszatérítésre, mert 10 milla $ elvertrem a 10 nap alatt:
CC remdes áron +akciósan a fejesztése kb 850k +1,1M
MoC 1,78M
Opressor 2,5M
Facility 1,8M kb
Nagy raktár szintén 1,8M kb
Suppy vásárlások lazán kitesznek 2M $-t

Na meg a logines 250k is jár elvileg...

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59661) Ideg válasza MrYoniko (#59660) üzenetére


Ideg
aktív tag

Február 27. és Március 6. között. Nyugi, előbb-utóbb meg fogod kapni. :)

(#59662) Plata válasza Ideg (#59661) üzenetére


Plata
félisten

Jöhetne visszatérítés transaction failed miatt is.
Több millát buktunk vele.

[ Szerkesztve ]

(#59663) Joxy71


Joxy71
újonc

Pénteken belépéskor adott a Rockstar 500 000 GTA$ :R

(#59664) Ideg válasza Joxy71 (#59663) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ojha, mire fel? :) Aktívan játszol?

(#59665) Headers válasza MrYoniko (#59660) üzenetére


Headers
tag

A logines 250-et én már vagy 3-4 napja megkaptam.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59666) Met válasza Plata (#59658) üzenetére


Met
nagyúr

PNDA volt.
Amikor én szóvá tettem hogy ezek hogy kerülnek ide Ucil mondta hogy ismeri őket.
Én úgy tudtam "crew szabály" hogy csak ph-s van barátlistán. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59667) VikMorroHun válasza Plata (#59658) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Hát, én bizony jelentettem tegnap egy magyar csalót, mert egyrészt játszhatatlanná tette a játékot, másrészt nem akartam, hogy 2000 dolcsi/mp sebességgel érkező láthatatlan pénz miatt engem vágjanak ki.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59668) ucli válasza Met (#59666) üzenetére


ucli
senior tag

Csak kettőt ismerek belőle, és nem, nincs benne a szabályzatban, hogy ki kinek van a listáján.

(#59669) Plata válasza Met (#59666) üzenetére


Plata
félisten

Nem emlékszem pontosan mi volt azoknak az állatoknak a crew neve,a report előtt megnéztem és valami pandaaaaaaa volt írva a karakterhez,hogy mi a crew név rövidítése nem tudom.

(#59670) Bjørgersson válasza Met (#59666) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szep is lenne, ha a sajat crewnkbol nem lehetne senki a baratlistan. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59671) Met válasza ucli (#59668) üzenetére


Met
nagyúr

Azért tettem idézőjelbe.
Sokszor szó volt róla hogy jó lenne ha csak ph-s lenne a listán mert hiába van egy normális IGN-es jön rá a többi buzi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59672) MrYoniko válasza Met (#59671) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha az ilyen vadbarmokat blokkolom, akkor is tudnak ránk csatlakozni?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59673) Borg71


Borg71
csendes újonc

Sziasztok,

Szeretnék jelentkezni a crewba. Eddig fiammal segítettük egymást, míg bele nem futottunk 2 hacker/modderbe akik megöltek/elárasztottak pénzzel minket felváltva, míg ki nem léptünk. Másnap 1 hónap ban fogadott minket. Ezt elkerülendő szeretnék belépni. Holnap este (27-én) kapom vissza resetelve a karaktert (Borg71). Amennyiben pozitív az elbírálás belépnék. Az 1 hónap alatt hozzászólásokat, szabályzatot, mindent elolvastam. :-)

Köszönettel:
Borg71

(#59674) Met válasza MrYoniko (#59672) üzenetére


Met
nagyúr

Sajnos igen, a blokkolással csak az üzenet küldést tudod.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59675) hegyipapa válasza Borg71 (#59673) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#59676) Plata


Plata
félisten

Bakker a GTA V megint tarol,ilyen sok hackert bannoltak vagy mi?
Top 40 Entertainment Software (All Prices) Week 8 Year 2018
Ending 24th February
TW Title Age Rating Publisher
1 FIFA 18 PEGI 3+ EA SPORTS
2 GRAND THEFT AUTO V PEGI 18+ ROCKSTAR

[ Szerkesztve ]

(#59677) VikMorroHun válasza Plata (#59676) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Lehet, hogy azért adtak el belőle 90 milliót, mert van benne 9 millió hacker, akik mind megvették 10-szer? :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59678) Borg71 válasza hegyipapa (#59675) üzenetére


Borg71
csendes újonc

Köszönöm, mihelyt aktív lesz a karim, jelentkezem

(#59679) Plata válasza VikMorroHun (#59677) üzenetére


Plata
félisten

Valószínűleg igen. :D

(#59680) Plata


Plata
félisten

Újabb GTA hír.

(#59681) ucli válasza Plata (#59680) üzenetére


ucli
senior tag

Brit tudósok pedig bebizonyították, hogy a békák megsüketülnek, hogyha levágják a lábaikat, ugyanis az ”ugorj” szóra nem ugrottak.
A cikknek annyi értelme van, mint ennek a hsz-nek... :U

(#59682) Segal válasza ucli (#59681) üzenetére


Segal
veterán

De gamestaros cikk azt meg muszaj belinkelni.
Biztos reszvenye van Platanak naluk:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59683) ucli válasza Segal (#59682) üzenetére


ucli
senior tag

Azt sem értem, hogy egyáltalán a Gamepod konkurenciáját minek itt kell reklámozni?
Tudom, hogy itt nincs róla (még) hír, de akkor is...
Olyan, mintha BMW szalonban szeretne Mergát venni... :W :U

(#59684) Segal válasza ucli (#59683) üzenetére


Segal
veterán

Neked meg biztos prohardver reszvenyed van;]:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59685) Ybron válasza ucli (#59683) üzenetére


Ybron
senior tag

Kb a nagy büdös semmiről szól. Gondolom ráért a szerkesztő és gyorsan összeírt valami semmit.

(#59686) ucli válasza Segal (#59684) üzenetére


ucli
senior tag

A Ph legalàbb tud írni, meg nem a kedves felhasználók tapasztalatait használják föl a főoldalon levő cikkekben (lásd Gamestar - új nV driver).

(#59687) Plata válasza Segal (#59682) üzenetére


Plata
félisten

Mi a rosseb,van gamestarnak részvénye? :Y
De gondoltam érdekes hír,hisz lehet hogy jön újabb GTA.
Régen szerettem a ganestart,amikor még fóruma is volt,meg az írók értelmesek voltak,régen,nagyon régen,ma már olyan válogatott emós nyominger banda van hogy az gáz,mondjuk megszokásból nekem még jár az újság.
De hát már 20 éve is vettem. :B
Megszoktam hogy nekem jön,még nem mondtam le.Talán egyszer. :D

(#59688) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha GTA hír, akkor R* newswire vagy GTA Place.

Új GTA Online logót védett le a Rockstar Games

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59689) #81556480 válasza Bjørgersson (#59688) üzenetére


#81556480
törölt tag

Így van. a Ph / gamepod azért nem hoz le ilyet, mert rajtunk fanokon kívül nincs hírértéke.

(#59690) Plata válasza Bjørgersson (#59688) üzenetére


Plata
félisten

Ez ugyanaz a hír csak máshonnan.

(#59691) ucli válasza Plata (#59690) üzenetére


ucli
senior tag

Ja, csak éppen a Gs kifelejtette az alsó update részt, ami a Gtaplace-n leírtak.

(#59692) Segal válasza ucli (#59691) üzenetére


Segal
veterán

De akkor nem clickbait:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59693) Bjørgersson válasza Plata (#59690) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sírjak vagy nevessek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59694) Plata válasza Bjørgersson (#59693) üzenetére


Plata
félisten

Miért ne mindkettőt? :P
Hé most jut eszembe,ez amolyan magyar szokás nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#59695) Joxy71 válasza Ideg (#59664) üzenetére


Joxy71
újonc

Furcsáltam én is, mert csak december 20.án vettem meg, azóta majdnem minden nap játszom valamennyit.

(#59696) Plata


Plata
félisten

Amúgy nincs senkinek semmi infója hogy holnap milyen akciók várhatók?Vagy hogy jövőhéten még is mi várható?
Jöhetne holnaptól dupla bunker akció. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.