Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58501) szTotyy válasza Dtomka (#58500) üzenetére


szTotyy
őstag

Az evolúcióról jut eszembe, aki játszott a GTA első részeivel:
Mindenki döntötte a fejét a "monitor mögé/mellé", amikor a karakterrel bement egy magas épület mögé/mellé és egy kicsit kitakarta az épület?? Mintha számított volna. Még a játékkal játszó embereket is vicces volt nézni, ahogy dőltek jobbra-balra a monitor előtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#58502) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

QQ:

warstock-os kínálatból mi átfesthető/tuningolható, ami nem légijármű? :D

dubsta, canis mesa, ... ?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58503) Anulu79 válasza Dtomka (#58500) üzenetére


Anulu79
addikt

Te jó ég! Úgy emlékeztem, hogy a San Andreas szebben nézett ki. Hát ezek szerint nem. :)

(#58504) Dtomka válasza szTotyy (#58501) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen én is "dülöngéltem", mikor takarásba került a karakterem.
Első részében a kék-fehér viper volt a kedvenc autóm. Nem tudom ismertétek azt a trükköt amikor sok autót\járművet összegyűjtöttetek majd az egyiket felrobbantva egy láncreakció alakult ki. Melynek jutalma nagyon sok pénz volt :)

(#58503) Anulu79
Van amit nem szépít az idő, legalábbis grafikailag. Minden másra ott a sweetfx vagy a reshade :D

[ Szerkesztve ]

(#58505) Plata válasza Anulu79 (#58503) üzenetére


Plata
félisten

Nagyon furcsa így visszanézni San Andreas-t,az én emlékeimben szép játék volt.
Rengetegszer vittem végig,sosem játszottam még annyit GTA-val mint azzal.
Ezért volt is hatalmas csalódás a 4,hiába van meg az összes kiegje,sosem tudtam még végigjátszani,szerintem még félig sem jutottam el.

(#58506) Mr.Csizmás válasza Plata (#58505) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig a 4 sztorijai a legjobbak :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58507) szTotyy válasza Dtomka (#58504) üzenetére


szTotyy
őstag

Nagy robbantgatásokat csináltunk sokat, azt nem tudtam, vagy már csak elfelejtettem, hogy nagy pénz járt érte. A kedvenc időtöltés az első részben a zsaruk szivatása. Jót lehetett mulatni az AI-n.

Macs: van olyan (warstockos) jármű, amit nem lehet átfesteni? Csak nem le akarsz ereszkedni a fellegekből, hozzánk halandókhoz?

[ Szerkesztve ]

(#58508) Plata válasza Mr.Csizmás (#58506) üzenetére


Plata
félisten

Miért?
Azért mert egy európai migránsról szól?
Még a sztori nem is lenne tán annyira unalmas,ha legalább a helyszín lenne legalább félig olyan jó mint San Andreas,kár hogy GTA V-ben nem adták ki a többi SA helyszínt,szerintem mindenki megvette volna.
Magyarul játszom így megértem a sztorit,de a Vice city is jobb volt nála,San Andreas meg sokkal jobb.

(#58509) MrYoniko válasza Plata (#58508) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mondjuk tényleg jó lenne, ha itt is 3 nagy helyszín lenne mint a San Anderas-ban volt...
Bár egy kocsilopás/suply-zás/kokain&met&fű biznisz biztos hosszadalmasabb lenne...
... vagy mind3-ban lehetne üzlet, oszt a kisebbek az adott területhez tartozna, a nagy eladások csapatban meg mehetne másik városba, nagyobb rizikóval nagyobb bónusszal... ;)

Meg idegesítő, hogy a vonat a sínhez van heggesztve (magyarul nem lehet kisiklatni).

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58510) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#58507) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vettem egy dubstát végül jáccani :DDD [link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58511) Dtomka válasza szTotyy (#58507) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen járt, nézd ~ 1:00 valami készülőben :D
Speedrun: GTA 1 - VC - "Rasta Blasta" (03:12)

Viszont ezt nem ismertem annó:
GTA 1 Infinite Money Glitch

Az V -ben ilyen bugok nincsenek, de van más amivel lehet gyarapítani a vagyont :D (single player!)
GTA 5 Single Player ''INSANE MONEY GLITCH'' MAKE 1 BILLION FAST'' 2017

Nekem az 1, 3, 4 jött be leginkább, de a legjobb a jelenlegi :)

(#58512) Rollvt válasza MrYoniko (#58509) üzenetére


Rollvt
csendes tag

Szerintem bőven nagyobb a 5 térképe, mint a San Andreasé, csak az SA-ban rengeteg volt a kietlen rész, talán azért tűnt nagyobbnak. A vonatot ki lehet siklatani ps-en es xboxon is, csak pc-n nem.

[ Szerkesztve ]

(#58513) Mr.Csizmás válasza Rollvt (#58512) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

GTA map sizes

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58514) MrYoniko válasza Rollvt (#58512) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Akkor lehet csak nekem "kicsi a világ", de aki nagyobb játszótérhez van szokva, az így járt.
Gondolok itt pl: Skyrim, WoW, Firefall (utóbbit sajnálom hogy a fejlesztő leszarta és béta tesztben ragadt)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58515) szTotyy válasza MrYoniko (#58514) üzenetére


szTotyy
őstag

Másnak tűnnek a távolságok lóháton és egy sportautóban.
Terület méretek: Skyrim: 39 km2, GTAV: 127 km2
Közben néztem, ami nem semmi: Just Cause 2: 923 km2 ?!

[ Szerkesztve ]

(#58516) freeknight


freeknight
őstag

Bocs aki ma nekem adott el, és MC-ben maradtunk a végén, hirtelen meghozta a szerelőm a kocsimat (úgy volt csak estefelé készül el), és haza kellett vinnem :)

(#58517) ucli


ucli
senior tag

Skiter0524 kilépne.

(#58518) Segal válasza freeknight (#58516) üzenetére


Segal
veterán

Legalabb lopott kocsi ha mar a gta temaba beszelgetunk rola? Hany embernek kellett meghalnia miatta?:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58519) Dtomka válasza szTotyy (#58515) üzenetére


Dtomka
veterán

És a GTA V összehasonlítva egy korábbi résszel. Az 5 ben elég nagy a pálya.
GTA V Map Size Alternative Comparison

Na de a JC3-ban még nagyobb :D

Just Cause 3 Map Vs GTA 5 Map (Side By Side Size Comparison)

[ Szerkesztve ]

(#58520) Plata válasza szTotyy (#58515) üzenetére


Plata
félisten

Just cause iszonyatosan durva nagy.
Nekem volt egy modom hozzá ami az alap karmot lecserélte olyanra ami két kilométerre lehetett kilőni,így hatalmas távolságokat lehetett át repülni.De így is lófing távolságokat tudtál meg tenni,vadászrepülővel kész unalom volt elmenni a pálya egyik feléről a másikra,arról nem beszélve hogy több ezer város van,kitudja mennyi katonai helyőrség meg egyéb vacak.Bár a világa hatalmas és változatos,sajna akkor sincs benne annyi lehetőség mint GTA-ban.

(#58521) Puma K válasza MrYoniko (#58514) üzenetére


Puma K
veterán

A GTA V a Skyrim-hez képest 3,3x nagyobb.

Hopp elkéstem.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58522) MrYoniko válasza Puma K (#58521) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Oké, hogy az alapterület 3,3x nagyobb, viszont ne felejtsük el a rengeteg belső teret (városok, házak, dungeonok), kiegészítővel meg ugye egy komplett sziget, azon belül meg ugye a másik dimenzió amit a könyveken érsz el...

A másik, hogy gyalog/lóháton/sárkányháton máshogy érezni, mint vadászrepülővel...

De ha szőrszálhasogatás, akkor az alap WoW területét meg 1000% hogy nem éri el, meg ottvannak a kiegészítők plusz területei is (Outland, Northland, Pandaria és a többi ami nem jut eszembe. ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58523) Puma K válasza MrYoniko (#58522) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen szőrszálhasogatás? :F
Inkább részletek...

A Skyrim nem mellesleg a grafikusmotorjából adódoan elavultnak tekinthető. De jobban nem részletezném. Legalább legutóbb 32 Bit-ről áttették 64 Bit-re a játékot.
A bejárható területek mellett csak annyit emléítenék meg, hogy a GTA-ban 1x tölt be a játék és onnantól az egész bejárható. A Skyrim-ben meg mindig tölt ha ki-be mész adott épületekből-dungeonok-ból stb a pályán. Így a GTA-ban is meg tudnák csinálni... de a két játék műfaját tekintve eltérő.

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal... a WoW és a GTA is más-más műfajban játszik a vagy más stílust képvisel ;)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58524) szTotyy


szTotyy
őstag

De a legkirályabb hely: Magyarország, 93 030 km², van egy csomó belső tér, a lányok a legszebbek, és még magyarítás sem kell hozzá!! :D Mondjuk pénzt nehezebb keresni... :((

(#58525) ucli válasza szTotyy (#58524) üzenetére


ucli
senior tag

A Hős utcában meg Gang attackot lehet indítani. :DDD

(#58526) Dtomka válasza Plata (#58520) üzenetére


Dtomka
veterán

"De így is lófing távolságokat tudtál meg tenni,vadászrepülővel kész unalom volt elmenni a pálya egyik feléről a másikra"
Fast Travell?

(#58525) ucli
1x egyedül tizenéves (de közel 20-hoz) koromban átsétáltam a Hős utcán, egy buli után. Láttam mindent, ami minden volt csak szép és nem jó. És, hogy senki nem kötött belém? Igen senki, vagy én voltam szerencsés, vagy ki tudja...

[ Szerkesztve ]

(#58527) szTotyy válasza ucli (#58525) üzenetére


szTotyy
őstag

:D
Ejjha, beírtam gugliba, hogy Hős utca, hát tényleg egy hős, aki végigmegy ott. Na azok az említett legszebb lányok nem onnan származnak. Képzelem milyen lehet egy pizzarendelés leadása:
-.....és hova szállítsuk a pizzát?
-A Hős utcába hozzad, tesó!
-Sajnáljuk, de mára elfogyott a pizza.

(#58528) Plata válasza Dtomka (#58526) üzenetére


Plata
félisten

Tudom hogy van fast travel,de volt küldi amiben nem lehetett.

(#58529) Dtomka válasza Plata (#58528) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah, így már érthető :)
Jó a nagy map, de van olyan helyzet amikor nem előnyös. Én most a JC3 mal (is) játszom, és durva miket tud már benne a figura.
Nagyon jó a graf, és szép a táj. De 1 borzalmas, a járművek irányítása. (autó, heli...)

(#58530) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#58527) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elég a villamosmegállóba kimenned, rohadtsok esetünk van ettől fel-le pár megállón belül, utasbántalmazás, üveg/tükör törése, stb. tavasszal volt egy eset hogy a kiscsaj kutyáját lerugdosták a villamosról, asszem szerencsére kamerás volt, na ezek is "hősök" voltak :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58531) Dtomka válasza Mr.Csizmás (#58530) üzenetére


Dtomka
veterán

"kiscsaj kutyáját lerugdosták a villamosról" És mindenki csak nézte kussban maradva. Hisz a magyar ember nem olyan összetartó mint a ...
Azért ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok ott. Nem nem vagyok kemény, csak az ilyen dolgok kihozzák belőlem az állatot :)

Felszámolják a Hős utcai nyomortelepet
A B13 film jut eszembe

(#58532) Mr.Csizmás válasza Dtomka (#58531) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezek a beherbálozott izék képesek olyanra, amire a gta-ban is csak azt mondanád hogy wtf, befejeli a ragasztott üveget, CAF-on a vezető mögötti üvegfalat beb*ssza, stb. közlekedésbiztonságban (munkám) elég sokféle wtf és kevésbé vicces dolgot láthatsz :U na meg amikor felmennek drogozni a vasúti töltésre a kerepesi út-pongrácz körül, néha elüti őket a vonat.

szerk.: még mindig megvan a telep, csak jön a kampány, és tenni kell valamit 4 évente, hogy szavazzanak azért.

@Totyi az még az avatarkreálós időszakból, vasutast csinált Ndruu, de azóta kis kitérővel BKV-s officer lettem :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58533) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#58530) üzenetére


szTotyy
őstag

ÁhhÁ, szóval a profilképed cicájának ruhája sem véletlen?! Miket meg nem tud az ember.
Csak mellékesen jelzem, a hármason száguldozó Audikra érdemes figyelni! :D

(#58534) Met


Met
nagyúr

Van valami minimumhatár ami alatt nem érdemes supply-t venni mert ugyan annyi ha 1 vagy 2 egységet veszek?

szTotyy A kalapon lévő jel alapján és vasutasnak nézem :DDD

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58535) Dtomka válasza Mr.Csizmás (#58532) üzenetére


Dtomka
veterán

Story on :)
X évvel ezelőtt kis túlzással karnyújtásnyira laktam a Pongrácz úti lakóteleptől (x. ker Hölgy utca). 1 megállóra volt a Hős utca.
Egyszer tesommal vártuk a 37 villamost amikor 1 szipus kést rántott...(nálam jóval magasabb volt)

16-17 éves lehettem, és elborult az agyam, mondtam tesomnak, h én megyek az ütőért. Mondta OK...Rohantam életemben sosem futottam olyan gyorsan. Hazaérve édesanyám megkérdezte: Itthon hagytál valamit? Válaszoltam: Igen! (és az ütőt megmutattam)

Mondott még valamit de már a nagy rohanásban nem értettem. Akkori divat a Buffalo volt, és a lépcsőket leugorva rosszul érkeztem, kiment a bokám. Ezután is próbáltam szaladni, hogy 1x és mindenkorra móresre tanítsam, azt a szipóst....de mire kiértem a megállóba.

Már nem volt ott.Tesomat megkérdeztem, hova lett? Mondta csak elsétált....én dühös voltam. Amit tettem volna, azért biztosan kaptam volna büntetést. De a szemem előtt az lebegett, ha minket fenyeget késsel, akkor nőkkel, idősekkel is megteheti. Nem akartam hős lenni, csak megállítani valakit, aki árt valakinek.

De örülök, h nem értem vissza időben. (tuti infúzión kapta volna a grill csirkét)

Pár perc kellett, h felismerjem, h hibáztam. Miért? Mert magára hagytam tesomat, és az a betépett ember árthatott volna testvéremnek. De Hál Istennek nem így lett! Remélem azon a napon senki nem esett áldozatul annak a "drogos állatnak".
A cigi és a pia is drog, de ennél durvábbat senkinek nem szabadna használnia. Story over! :)

(#58536) szTotyy
Majdnem tökéletesen írtad le. De 75k a teljes, és 60 ha ~félig van...Akkor érdemes venni mikor ~10-20 % -on áll.
Az biztos, megéri inkább venni, mert közben lehet autót lopni vagy eladni.

[ Szerkesztve ]

(#58536) szTotyy válasza Met (#58534) üzenetére


szTotyy
őstag

Az MC-s gyárak supply "csíkjai" fel vannak osztva 5 egységre. Egy egység supply ára 15.000.-, de csak tele tudod tölteni a raktárat, ha veszed. Ez eddig nem nagy újdonság senkinek.
Szerintem akkor éri meg venni, ha egy egységből már majdnem elfogy a supply.
Akkor nem éri meg venni, ha az egység még majdnem teli van. Ha csak egy pici is hiányzik egy egységből, akkor azt úgy veszi vásárláskor, mintha "üres lenne az az egység". A majdnem teli egységet még dolgozzák csak fel!

Nem tudom, mennyire volt érthető, ahogy elmagyaráztam, vagy amit el akartam magyarázni. Esetleg aki érti mi a csudát akartam mondani, az írja le egyértelműbben! :D

[ Szerkesztve ]

(#58537) Plata válasza szTotyy (#58536) üzenetére


Plata
félisten

Biztos hogy csak félig?
Én sosem szoktam kokógyárba lopni csak venni,meg főleg a pénzhamisítóba is.
Ha jól láttam a bunkerbe is több mint félig tölti,mert majdnem háromnegyednél volt mikor arra jártam.

(#58538) szTotyy válasza Plata (#58537) üzenetére


szTotyy
őstag

Fééélig?? Hol írtam, hogy félig? Ennyire hülye lennék, nem látom, esküszöm! :D

(#58539) szTotyy


szTotyy
őstag

üres gyárba supplyvétel: 75.000-
1/5-ig van a gyár supplyval, akkor: 60.000.- feltölteni
2/5-ig van a gyár supplyval, akkor: 45.000.- feltölteni
3/5-ig van a gyár supplyval, akkor: 30.000.- feltölteni
4/5-ig van a gyár supplyval, akkor: 15.000.- feltölteni
5/5-ig van a gyár supplyval, akkor tele vagy! :)
de, ha egy hajszálnyi kis csík is hiányzik az adott egységből, azt már felszámolja úgy, mintha az adott egység üres lenne.

Bunker dettó, csak ott nincsenek láthatóan egységekre osztva a csíkok.

A lényeg, hogy sose legyen üres a gyár, folyamatosan termeljen!!

[ Szerkesztve ]

(#58540) Met válasza szTotyy (#58536) üzenetére


Met
nagyúr

Érthető :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58541) ucli válasza szTotyy (#58539) üzenetére


ucli
senior tag

Én úgy tudom, hogy az adott egységet még földolgozza.

Hősös rész: Nálunk csak két ilyen utca van, szerencsére a város másik felén.
Az egyik a Zsinór, a másik meg a Kórház utca (utóbbi a durvább).
Oda eddig még csak a Google utcaképpel mertem bemenni. :))

(#58542) szTotyy válasza ucli (#58541) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha földolgozza, akkor az nagyon jó hír.
Én arra alapoztam, hogy nem, amikor még korábban vettem egy majdnem teli egységnél supplyt, akkor direkt figyeltem, hogy mennyi idő múlva szállítják le. Ugyan nem voltam a gyárban, de nagyon sanszosnak éreztem, hogy előbb szállították le, minthogy az adott egységet feldolgozhatták volna. Azóta figyelek erre, hogy ne járjak többet így.
De, ha tényleg feldolgozzák, akkor az tök jó, mert így édesmindegy, hogy mikor vesz a játékos supplyt. Így nem veszt az ember pár ezernek megfelelő nyersanyagot. Ami ugyan nem sok, de sok kicsi veszteség sok tud lenni egy idő után.

[ Szerkesztve ]

(#58543) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Nyahh skacok, a mai banázással megvan az 1 milla, hogy is van ez a ceo iroda, vagy autólopás/heist indítás.

Melyik az első ami jobban kell, no meg melyik holnapon érem el...
Ha képmentést csatoltok/vidit úgy hamarabb felfogom... ;)

Köszi előre is.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58544) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#58543) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ceo iroda magában semmire nem jó, autóraktár +1,5 milla.

MC-d van?

csinálj VIP workot, headhunter jó, hostile takeover - LSIA-t kurumával, package finder, stb.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58545) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#58544) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Alap bunkerem van, alap clubhouse az MC-hez, a legolcsóbb 10 garázsos ház a város szélén, meg a legolcsóbb 2 garázsos kint a prérin, a bunkerhez közel...
... meg most mellé 1 milla $.

Az a kérdés, hogy akkor mivel tudom űzni az autórablást, vagy akkor az MC-hez vegyek üzleteket?

De am a heist indítás is jól fizet, azt hallottam, nem beszélve, hogy ha megvannak, akkor pl a kuruma is olcsóbb, ami szintén nincs meg...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58546) Segal válasza MrYoniko (#58545) üzenetére


Segal
veterán

Autólopáshoz ceo iroda kell plusz autólopós garázs (együtt minimum 2,5 milla)
Heisteket meg csak a fun kedvéért is érdemes végignyomni. A kurumáshoz csak 2 ember kell szólsz valakinek biztos segít az pillanatok alatt megvan. Aztán ha már mennek a heistek akkor meg egy megfelelően felkészült csapatot érdemes találni és megcsinálni a CM-et mert az kicsit több mint 12 milla :Y :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58547) Plata válasza MrYoniko (#58545) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem autólopással jobban jársz.óránként egyszer el tudsz adni 4 kocsit,könnyű vissza lopni.
Gyár lassan termel,kell bele cucc és be is támadhatják.A supply-t ha veszed akkor elég drága ha lopod lassan telik.Ez alatt meg eladhatsz kocsit.Azt nem támadják be és autólopás egyszerűbb mint supply.
Heist indítás csak akkor fizet jól ha az utolsót csinálod,az sem túl fényes ma már.

[ Szerkesztve ]

(#58548) MrYoniko válasza Plata (#58547) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Heist-et nem a fizetés miatt akarom tolni, hanem mert minden olcsóbb ha megvan, és 500k-val olcsóbb a deluxo is ha jól emlékszem.
Másrészt ugye fun... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58549) freeknight válasza Plata (#58547) üzenetére


freeknight
őstag

"Heist indítás csak akkor fizet jól ha az utolsót csinálod,az sem túl fényes ma már."

Konkrétan még mindig a legjobb pénzkereseti lehetőség/óra a Pacific Standard :DDD

MrYoniko:

Szia!
Én is az autólopást ajánlom, bár azzal dolgozni kell. 2,5 millió a minimális összeg, amivel bele tudsz vágni.
Ha egy kokógyárat akarsz venni (gyárak közül az termel a legjobban), ott elég megtévesztő az ára. Maga a gyár csak alig 1 millió (legolcsóbbat éri meg venni alamo sea mellett, paletóban innentől kezdve már semmit se vegyél!!!), de arra az 1 millára még jönnek fejlesztések, így 1 gyár végösszege is akörül van, mint az autósbiznisz beindítása.
Ha a bunkeredbe nincsenek meg a fejlesztések még, az is opció hogy ida megveszed ebből az 1 millából.
Én a helyedben ki is hoznám a bunkit paletóból, nagyon rossz helyen van az, főleg ha még nem költöttél fejlesztésekre.

[ Szerkesztve ]

(#58550) Plata válasza freeknight (#58549) üzenetére


Plata
félisten

Hát pacific ha te indítod és egyenlően osztod a pénzt 325 ezret fizet.
Ebből lejön az indítási költség,meg mivel már nincs kurumás trükk sem a pénzből is hagytok el,mivel te vagy a host a setup-ok nem fizetnek.Vagyis ha maximális lóvét is beviszed 225 ezret kaszálsz.
Legalább 1 óra kell hozzá.Így nem hiszem hogy olyan jó.Ha nem te vagy a host akkor 5x26k+325.
Nem számítva a lőszert amit el lősz meg a mellényeket és egyéb vackot.
Ennyit keresel autóeladással is kevés vacakolással.
Akkor éri meg ha Dc-ztetitek a final PS-t.De azt meg ki meri?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.