Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59951) Kiskokó válasza Met (#59949) üzenetére


Kiskokó
veterán

A fentebb leírtakat (crew , friend lista kezelés stb) belekellene írni a szabályzatba első sorba kiemelten szerintem.
Te vagy a máááááás... :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59952) Met válasza Reaper (#59950) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem volt egy ismerősöm, a PICA crew alapítója, egyszer jött be ph-s session-be, jött utána a sok kis picahuszár, töröltem is. :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59953) Anulu79 válasza Reaper (#59950) üzenetére


Anulu79
addikt

Velem tegnap pont a Wifi kolléga volt a bounty vadász.

(#59954) Segal válasza Met (#59952) üzenetére


Segal
veterán

Pedig ferike normalis. Teny es valo hogy nem mindenki az a pica-sok kozul de az alapitojukkal sokat jatszottam anno es semmi problema nem volt vele.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59955) Met válasza Segal (#59954) üzenetére


Met
nagyúr

Én akkor töröltem amikor elkezdett mod-ot ajánlgatni ts-en, hogy az a pénz nincs is amit ad, nem látja az R.
Köszi de nem.
De nem vele volt baj hanem a többivel.
Nem tudom mi az sc neve, én beni-ként ismerem.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59956) Kiskokó válasza Reaper (#59950) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó de a HIHI meg a másik WSDP (vagy nemtudom pontosan mi a klán rövidítése) ezek kis pár fős saját crewok.
A nagy tömeg crewokat kellene kerülni.

Ezzel nincs baj őket én is ismerem bár a Deadalussal az elején volt egy kis szóváltás annó mert ugye nem tudtam, hogy velünk van :D

Értem én amit mondasz, meg egy idő után meg is lehet jegyezni aki sokat velünk van csak na... néha kellemetlen tud lenni.
Na engedjük el, a lényeg amit feljebb is írtam, lehetőleg mindenki tartsa karban a barát listát és csak azokat tartsa meg akiben 1000% biztos hogy normális és nem jellemző hogy jönnek rá a bolondok :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59957) Reaper válasza Anulu79 (#59953) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem nem volt még ilyenem vele, inkább az fordul elő, hogy túltolja a mókázást, ebből ütközés / kill / valami lesz. Viszont amikor meg idegen jön a sessionbe, akit nem tudunk kirakni, akkor legalább terrorizálja őket, volt hogy így maradt meg egy eladásunk, mert lefoglalta a hülyegyereket.

Kiskokó: Egyébként igen, egyetértünk, mindenki a saját listáját karban tartja, figyel a "jelekre" akkor nem lesz gond :)

[ Szerkesztve ]

(#59958) HussarF válasza Kiskokó (#59956) üzenetére

Mármint a WLSA-ra gondolsz? ;]

Na, el is küldöm tesómnak a PHHU linkjét, hogy jelentkezzen. A múltkor belépett a te megtévesztő crew-dba, röhögtem is nagyot. Ő meg nem értette, hogy miért nem látja a crew tagok körül a piros félkört a map-on. Mondtam is neki, gyorsan lépjen ki onnan ;]

(#59959) ucli válasza HussarF (#59958) üzenetére


ucli
senior tag

Én is kérdőre vontam, hogy mit keres ott, de ezek szerint nem sikerült meghatni. ;]

(#59960) HussarF válasza ucli (#59959) üzenetére

Nekem sem tűnt fel sokáig, csak aztán egyszer doomsday heistnél, ahol részletesebb infok vannak a képernyőn, láttam az audi jelet a crew-nál. Mondom, itt valami nagyon félrement :D
Saabe-nak ez a sz.r crew-ja olyan, mint amikor csalók felvásárolnak híres weboldalakhoz hasonló nevű domain-eket, aztán azon keresztül halásznak adatokat.

(#59961) Kiskokó válasza HussarF (#59960) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát pedig ha már nálam bent van az is jó valamire, mert én nem veszek fel senkit csak akit behívok.
Szóval félig meddig szinte törvényes Phhu-s nka lehetne vallani... azé álljon meg a menet ez nem az a kamu crew mint az Ucilé... ;] :P :U

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59962) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Copylacit még nem vettem fel a crew-ba, érdeklen hogy olvassa-e a fórumot, vagy csak jelentkezett. Amúgy ha kitörli a problémás barátait, és kilép a mostani crewból felőlem jöhet. Kérdés megfogja ő ezt lépni.

Van-e olyan aki itt jelenezett, és esetleg nem lett felvéve a crewba ???

[ Szerkesztve ]

(#59963) ucli válasza Kiskokó (#59961) üzenetére


ucli
senior tag

Én csak a bizalmasaimat veszem föl, nem úgy mint te, mindenféle jött-mentet. ;]

(#59964) Mr.Csizmás válasza ucli (#59963) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért vagytok öten évek óta a hokiklubban :P ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59965) Kiskokó válasza ucli (#59963) üzenetére


Kiskokó
veterán

Legyen tiéd az utolsó szó addig úgy se nyughatsz... a kitalációidtól csak felbaszódok. :U :( :N

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59966) ucli válasza Kiskokó (#59965) üzenetére


ucli
senior tag

Milyen kitaláció, milyen hokiklub? :D
A minden jött-ment alatt az újoncokra gondoltam.

(#59967) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Lassan aktuális az új dlc bejelentése. kérdés hány autó kerül még be az előzőből.

Gunner for life

(#59968) Kiskokó válasza ucli (#59966) üzenetére


Kiskokó
veterán

A hokiklubbhoz semmi közöm azt fricit kérdezd.

Az újoncos dolog se igaz mert kb csak olyat hívok be aki elég régóta tag és ismerem onlineból. (nem láttam fent hanem játszottam vele többet akár)
Kérdezd meg az Idén felvett új tagokat bent vannak e. (a crew 10% van bent nálam kb 60 ember, semmi "jött ment")
De mind1 hagyjuk is mint mondtam úgyse bírod ki hogy ne a tied legyen az utolsó szó... a hülyeségről meg nem szeretek beszélni pláne nem ugyan azt ismételni egymás után.

Arról nem is beszélve, hogy ez a saját crewom aminek semmi jelentősége nincs körülbelül, csak hogy legyen egy icipici értelme ezért lett Veteran ahol a régebbi aktiv tagok voltak behívva.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59969) ucli válasza ProgenXL (#59967) üzenetére


ucli
senior tag

Már tesztelik, 20/27-ére várható.

(#59970) Zedddy válasza Met (#59949) üzenetére


Zedddy
újonc

Én mindent elfogadok ami szent és megcáfolhatatlan, de nem egészen értem, kihagytam volna valamit még ahhoz ,hogy bekerüljek ebbe a közösségbe?

(#59971) hegyipapa válasza Zedddy (#59970) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ezt elolvastad megértetted, részedről oké ?

(#59972) Zedddy válasza hegyipapa (#59971) üzenetére


Zedddy
újonc

Először nem, ám ennek hiányát most pótoltam és köszönöm a gyors, segítőkész választ! :)

(#59973) Puma K válasza ucli (#59969) üzenetére


Puma K
veterán

Honnan tudod hogy tesztelik?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59974) Kiskokó válasza ucli (#59969) üzenetére


Kiskokó
veterán

Figyi már Puncil tegnap Platával mi volt az a randi :P ?? ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59975) hegyipapa válasza Zedddy (#59972) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet.

(#59976) ucli válasza Puma K (#59973) üzenetére


ucli
senior tag

[link]

kokó: plata is elmehet a sunyiba... Nemtom, hogy mi a franc baja volt, de ha mégegyszer hozza azt a retkes repülőt a talira, ott helyben szétlövöm. Ha így megy, akkor én is gondolok egyet csak úgy, mint ő és akár neki is eshetek legközelebb bármi ok nélkül.

(#59977) Kiskokó válasza ucli (#59976) üzenetére


Kiskokó
veterán

Plata is ? Miért ki még ?
Már nem szeretsz? :(
Nem vágom amúgy mi volt, valamit beszélt hogy "te kezdted" aztán ő meg véletlenül baszott ki veled nem szándékosan vagy mi :D De nekem 8 csak kérdeztem :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59978) ucli válasza Kiskokó (#59977) üzenetére


ucli
senior tag

Megcsalsz te lotyó, mit vársz? :D
Igen, valami olyat írt, hogy ezzel még tartozik és elkezdett bombázni. Nem volt az annyira véletlen. :U Fricit is meg a kocsimat is kinyírta...

(#59979) Puma K válasza ucli (#59976) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi!

Ez a forrás mennyire hihető azon felül, hogy a Steam-re hivatkozik?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59980) ucli válasza Puma K (#59979) üzenetére


ucli
senior tag

Annyira, hogy [link] :D

(#59981) Ombi5


Ombi5
őstag

udv.

GTAV_Redux 1.3 es a filerise magyarositas egyutt mukodokepes parositas?

(#59982) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Összerakták az első marihuána szállítmányt a gyáramban, úgyhogy kipróbáltam, milyen az eladás saját részről. Négyen voltunk a sessionben, rajtam kívül még 2 PHHU-s meg egy német figura. Naná, hogy az utóbbi rám szállt, és le is lőtte a repülőmet, miután az első pakkot nagy nehezen ledobtam.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59983) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Hjuszton baj van!

Fogta magát a GTA és átváltott story mode-ra különösebb indok nélkül.
Online-ra nem engedett csatlakozni, meg senkire a barátlistámon...

Mondom akkor bezárom és újra eldítom, de most meg be kell jelentkeznem megint az SC-be, meg írja hogy valamiért ez most tovább fog tartani...

Hasonló tapasztalat valakinél?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59984) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Ha bannoltak, akkor arról kapok értesítést, vagy csak nem tudok csatlakozni a rockstar szerveréhez hiba üzenetet?

Szerk.: Ha nálatok is rossz az online, akkor megnyugodtam.

Ami miatt azt hittem h bannolnak: [link]

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59985) Met válasza MrYoniko (#59983) üzenetére


Met
nagyúr

Engem ledobott, nem úgy mint szokott hogy mindenki leftel, hanem ablak hogy csatlakozzak újra.
De nem tudok baráthoz csatlakozni

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59986) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#59983) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem nem elérhető volt pár perce, épp jöttem volna fel :U aztán zárolás a túl sok bejelentkezési kísérlet miatt :W naná, hogy próbálkozik a kliens ha nem válaszol a szerver :o ggwp fosstar.

szerk. most se jó, aszongya lessem a status page-t.

anorche: kapsz üzenetet ingame.

úgy néz ki letérdelt az online :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59987) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#59986) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Hogy bassza szájba magát a R*, pont amikor tele van mindenem és eladnám...

Na mind1, addig letudom a kötelező köröket a nap végére, oszt max megpróbálok 9-10 közt fellesni, hátha jó lesz...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59988) Plata válasza MrYoniko (#59987) üzenetére


Plata
félisten

Néha kiírja hogy saving failed,de itt vagyunk öten sessionban.
Bár mindenki más eltűnt és azt írja sztoriban vannak.

(#59989) freeknight válasza MrYoniko (#59987) üzenetére


freeknight
őstag

Én most indítottam volna, nem enged be. Bár kis előrelépés történt, mert sztoriba most már beengedett, eddig azt se :D
Tudtam, hogy tegnap el kellett volna adnom azt a rohadt bunkit...

Amúgy eskü, ez most szerintem szándékos, hogy ne tudj eladni, kevesebb lóvé legyen az új dlc-re.

[ Szerkesztve ]

(#59990) Reaper válasza Mr.Csizmás (#59986) üzenetére


Reaper
őstag

Jólvan, megnyugodtam, hogy kapnákbe, cloud save timedout, nem tud belépni. Ha el is indul, akkor offline profillal.

Na végszóra legalább elindult, most izgulhatok, verifying game ownership....taking longer that usual... ki ne találja, hogy nem az enyém

Továbbment, na azért!

[ Szerkesztve ]

(#59991) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Mi heten vagyunk egy sessionben tudunk eladni de aki kilépett nem tud vissza jönni és néha van saving failed .

(#59992) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Nekem is 20 perc kellett, hogy bejussak, úgyhogy kitartás :)

(#59993) CactuS válasza anorche1 (#59984) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A banról minden esetben kapsz emailes értesítést.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59994) ucli válasza freeknight (#59989) üzenetére


ucli
senior tag

Nekem is fekete képet adott kokó eladás közben. :U :D
Délelőtt ráálltam (volna) a bunkerre az anti-afk töltőfejjel, de csomószor kidobott, szerintem van valami az összeesküvés elméletedben.

(#59995) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hol találom az aktuális, heti akciókat? Se R* Newswire-ön, se GTA Place-en nem látok semmit. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59996) ucli válasza Bjørgersson (#59995) üzenetére


ucli
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#59997) Bjørgersson válasza ucli (#59996) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, segg vagyok, valamiért azt hittem, ez már a holnapi. :DDD Köszönöm! :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59998) ucli válasza Bjørgersson (#59997) üzenetére


ucli
senior tag

(#59999) Bjørgersson válasza ucli (#59998) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#60000) ucli válasza Bjørgersson (#59999) üzenetére


ucli
senior tag

Ez volt már. :D
Ja és #60000 ;]
Bocs a sok off-ért.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.