Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) Segal válasza Kender23 (#59049) üzenetére


Segal
veterán

A jatekba a mobilodon van egy benny menupont. Ott tudod megnezni es akar megvenni is azokat a jarmuveket amikkel be fog engedni de egy jotanacs. Bennyhez vastag penztarcaval erkezz:)) Mocskosul draga nala minden.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59052) Triathlete válasza Segal (#59051) üzenetére


Triathlete
senior tag

Azért az durva, hogy mióta nem játszol és mennyire kened a témát! :)
Én már sokat felejtettem :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#59053) Segal válasza Triathlete (#59052) üzenetére


Segal
veterán

Ez pont az a fo szempont volt amiert egyfolytaba hajtottam a jatekba :)
A kedvenc idotoltesem volt a jarmuvek vasarolgatasa/tuningolasa :B

Sok minden megmaradt es annak ellenere hogy egyre jobban tavolodok a visszaterestol mert most meg az oculusomhoz sikerult touchot venni es most pont le van arazva a Serious Sam VR Bundle:))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59054) CactuS válasza Triathlete (#59052) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akartam is már kérdezni, hogy PUBG frissítés van, vagy mi, mert most kb. aktívabb a hozzászólásokban, mint amikor még játszott. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59055) Mr.Csizmás válasza CactuS (#59054) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megint fps droppos patch jött ki :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59056) Segal válasza CactuS (#59054) üzenetére


Segal
veterán

Januar volt es februar van ami legandasan "jo" honap a vendeglatasba. Hetek ota orizzuk a langot melohelyen de amig a penzem ugyananyi mint ha dolgoznek is erte meg stabil a wifi addig engem zavar ez a legkevesbe:DDD
Amugy meg kerdesedre valaszolva igen ma volt egy 29 megas PUBG frissites:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59057) anorche1


anorche1
őstag

Meg mindig mukodik az, amit az osszefoglaloban van, hogy ha tv -t nezzek akkor 15p utan nem dob ki?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59058) Met válasza anorche1 (#59057) üzenetére


Met
nagyúr

Igen csak ne tedd le tálcára a játékot.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59059) Mr.Csizmás válasza anorche1 (#59057) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem borderless 1080 van, annyi lenne fullscreenben is, így viszont simán tudok alt-tabolni game közben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59060) ucli válasza anorche1 (#59057) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, de ha messze van a tv és valami épületben vagy, akkor elég csak valami nehezet rátenned a W-re, hogy mozogjon a karaktered, szintén nem fog kidobni.

(#59061) anorche1


anorche1
őstag

Xbox one -n sajnos nem mukodik, kirakott :(
Az analaogok legumizasa/ragasztasa sem mukodik, a igy is kirak :(

Szerk.: A legumizast epuleten kivul probaltam, most megprobalom belul.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59062) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nálatok megy perpill? :U elindítottam, joinoltam vkire, ház felülnézetnél visszadobott singlebe, ok, quit game, azon is eltipródott pár percet a szerver, gondolom syncelni akart...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59063) negyven2 válasza anorche1 (#59061) üzenetére


negyven2
veterán

Működik az, csak ha kikapcsol a kontroller akkor ugyan-úgy kickel

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#59064) Reaper válasza anorche1 (#59061) üzenetére


Reaper
őstag

Én ugyan PC-n, de kontrollerrel így szoktam megoldani, miután leülök mondjuk egy székre az afk-t.

(#59065) Puma K válasza Reaper (#59064) üzenetére


Puma K
veterán

Szegény kontroller poros kicsit... :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59066) anorche1 válasza Reaper (#59064) üzenetére


anorche1
őstag

így próbáltam, de nem jó :(
A box/kontroller érzékeli, hogy ugyan folyamatosan ugyanabban az irányba tolom az analógot, úgy gondolja, hogy biztos csak valamit véletlenül ráraktam a kontrollere, és ugyanúgy kikapcsol :( Akkor is, ha össze kötöm őket microusb kábellel.

Holnap megpróbálom azt, hogy nem az Xboxhoz csatlakoztatom, hanem a gépemhez, és az xbox appon keresztül irányítom a boxot.

Más:

Bunker esetében is van elég időm arra, hogy 3-4 járműnyi árut adjak el? Mert most 15percet adott arra, hogy a térkép tetejéről (a legolcsóbb bunkert vettem) eljussak a városba egy nyergessel. Aminek az elején volt ilyen "ugrató" ezért szórakozásképp az összes autót arrébb löktem. Viszont ez valójában sebzi a kamiont, és a városban fel is robbant. Nagy nehezen találtam másikat, és 14másodperccel a vége előtt sikerült leszállítanom.

De ha 2-3-4 járműre is ennyi időt ad, akkor olyan messziről nem tudom megcsinálni :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59067) Plata


Plata
félisten

Ma este valakinek az eladásánál kaptam egy spéci fegyvert.
Ultra op egyszer használatos labda. :D
Sebzése az nulla.


Profi csapatot is kaptam eladásnál.

[ Szerkesztve ]

(#59068) negyven2


negyven2
veterán

90 milliónál jár a GTA V! 2017-ben 15 milliót adtak el belőle!! Csak az év végi ünnepi időszakban 5 milliót!!!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#59069) Bjørgersson válasza negyven2 (#59068) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kivancsi lennek platformokra lebontva is a szamokra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59070) negyven2 válasza Bjørgersson (#59069) üzenetére


negyven2
veterán

Bár a VGchartz elvileg csak a dobozos kiadásokat számolja, de az ottani adatokból kiderül, hogy 60 millió adtak el a konzolos kiadásokból lemezesen. Azt is érdemes tudni, hogy konzolon általában a digitális értékesítés 25% körül van. Így elvileg konzolokra kb 75 millió az eladott darabszám. A maradék 15 millió lehet a PC-s.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#59071) Reaper válasza Puma K (#59065) üzenetére


Reaper
őstag

Ne is mondd, mellettünk építkezés, mindenen centis por van amint szellőztetünk egyet, pedig az asszony elég gyakran takarít. :(((

anorche1: De durva, én simán megcsináltam valamelyik nap egy bolognait otthon, afk-ba rakva ezzel a módszerrel, kb fél óráig, simán nem dobott ki.

(#59072) Plata válasza anorche1 (#59066) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem 25 vagy 26 perc van 4 járműnél.
Tegnap ennyit adott.

(#59071) Reaper
Ceo irodában,lakásban yachton tévé elé ültetve nem dob ki a játék,bunkerben és egyéb épületben a biztonsági kamera elé rakva is jó.

[ Szerkesztve ]

(#59073) HussarF

Azt nem tudjátok, hogy a Maze tower melletti felhőkarcoló mikor épül már fel? 5 év alatt nem sok haladást láttam...

;] ;]

(#59074) Plata válasza HussarF (#59073) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem soha,Ucil folyton lelövi a munkásokat emiatt áll az építkezés. :P

(#59075) negyven2 válasza HussarF (#59073) üzenetére


negyven2
veterán

Főleg úgy, hogy alapvetően a sztori szerint 2-3 hónappal járunk a GTA V sztori módja előtt. Illetve kb. 131 GTAév telt el az Online a indulása óta.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#59076) MrYoniko válasza negyven2 (#59075) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Magyarul akkor egyre több repülő autó fog jönni a játékba, mert már a jövőben vagyunk... :)

Am egy kövi DLC-ben nagy dobás lenne, ha befejeznének minden építkezést, és egy újabb (facility vagy bunkehez hasonló) objektumot kapnánk, akár borsos áron, ami nekik üzlet, de nekünk meg új cél...
Mondjuk informatikai cég, ami hackeléssel foglalkozik, mint az első, 2 fős heist, vagy embercsempészet...
... vagy ha már a jövőben járunk úgyis akkor egy csillagkaput rejt... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59077) Segal válasza MrYoniko (#59076) üzenetére


Segal
veterán

Eszmeletlen menyisegu lehetoseg van meg a jatekba de nyilvan nem fognak mindent elsutni itt mert ugye nyilvan hagyni kell valamit a VI-nak is.
Amugy annak ellenere hogy az V-be a story lett volna az elsodleges (ugye ahhoz jott volna dlc is) es az online meg csak ugy volt, felelmetes hogy igy is mit hoztak ki belole.
Bele lehet gondolni mi lesz a VI-ba ha ott eleve az online reszhez fogjak megtervezni a varost ami megint minimum masfelszer akkora lesz mint az V-be...
Itt iden en meg 2 dlc-t varok amibol minimum az egyik nagyon durvan draga lesz aztan jovore meg szep lassan egyre lassulobb frissitest ahogy egyre tobb fejlesztot csoportositanak mashova. Aztan remelhetoleg jovore meg bejelentik a VI-ot:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59078) Plata válasza Segal (#59077) üzenetére


Plata
félisten

A RDR2 ősszel jön ki,addig még kell valamiből pénzt csinálni. ;]

(#59079) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#59076) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

annak örülnék inkább, ha Lester felfedezné a csudi hackelésével, hogy az Illuminati/háttérhatalom/Soros eddig rejtegette San Fierrot és/vagy Las Venturast valami HAARP segítségével, és valójában ott voltak mellettünk...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59080) Segal válasza Plata (#59078) üzenetére


Segal
veterán

Meg mindig nagyon veszik a jatekot ezt el kell ismerni. Mondjuk nem lennek annak a helyebe aki ma kezdi az online-t. Alig ismer valamit es mindenki masnak meg mar olyan fegyver es harci jarmu parkja van amit meg egy hadsereg is megirigyelne...
Amikor en voltam kezdo (pc-s megjelenes napjan) mar akkor is voltak nalam sokkal jobban felfegyverezett emberek pedig meg 20% tartalom ha benne volt a mai jateknak.
En is remelem hogy meg sokaig lesz azert hozza frissites kar lenne parlagon hagyni a jatekot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59081) Puma K válasza MrYoniko (#59076) üzenetére


Puma K
veterán

A GTA IV sokkal üresebb volt az V-höz képest, de még is legalább 500-600 órám belement (dobozosan volt meg a játék és az RSC helyett Games for Windows LIVE volt a IV-hez kapcsolva az meg nem mentette a játékidőt mint ahogy a Steam-nél is csak adott évtől kezdve jelezte ki...)
Már ott is rengeteg lehetőséget hagytak parlagon... ez ilyen Rockstar szokás... a játékaikból sokkal többet és jobbat ki lehetne hozni, de nem teszik meg. Feltételezhetően okkal tesznek így...

Itt azaz a V-ben pl van kaszinó is, amin ott a lobogó nagy betűkkel, hogy OPENING SOON.. meg lehet találni videókat épületek belsejéről amik ki vannak dolgozva de te oda se single se online küldetés során nem teszed be a lábadat.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59082) Plata válasza Puma K (#59081) üzenetére


Plata
félisten

Eredetileg tervezték a sztori dlc-t,ki is volt írva,amire ha rákeresel talán valahol van róla lementve kép a neten.
De amikor Online elindult Pc-n is és rohadtul termelte a lóvét kidobták.
Ha igaz ezek a pletykák már a pálya is kész volt. :O

[ Szerkesztve ]

(#59083) Gigi01


Gigi01
őstag

Online elindítok egy küldetést,vagy hogy hívják,csatlakoznak 3-an,és amikor betölt,én kifagyok.Ma is,tegnap is.Csak áll a karakterem.Ez mi? :O
Full kezdő vagyok online,azt sem tudom merre menjek,erre még szívat. :DDD

(#59084) Anulu79 válasza Segal (#59080) üzenetére


Anulu79
addikt

Lassan én is 1 éve játszom már a játékkal de még nagyon sok mindent nem tudok róla. :) Én élvezem, hogy vannak dolgok amikkel lehet szórakozni és úgymond küzdeni érte. :)

(#59085) Segal válasza Anulu79 (#59084) üzenetére


Segal
veterán

Te hamar bekerultel a ph kozossegbe ahol tobbnyire beke van de en 138as szintnel csatlakoztam addig publikba jatszottam random emberekkel. Ugy meg azert kicsit kemenyebb minden a jatekba. Alapesetbe abba is hagytam volna ujra (elotte egyszer mar abbahagytam) csak utana a kozosseg vegett teljesen masik oldalarol ismertem meg a gta-t. Hirtelen nem arrol szolt a dolog hogy 1 utcahosszon 10en akartak kinyirni hanem egymas segitese volt a cel es ez tetszett csak ugye igy meg lenyegesen gyorsabban lehetett fejlodni es utana egyszer csak azt vettem eszre hogy mar mindenem megvan. Az is ami amugy marhara nem kellett volna csak megvettem mert miert ne.
Pont ez hoztam fel par napja hogy tok jo hogy meg mindig ingyenesen frissitik a jatekot de nekem az elsodleges cel mindig az uj kocsi vasarlas es tuningolas volt es mivel ezt nem tudnam csinalni jelenleg ezert jegelve a visszateres.
Total OFF de tegnap kiprobaltuk haverral a Serious Sam VR valtozatat coop-ba hat valami fergeteges elmeny aki tudja probalja ki:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59086) freeknight válasza Segal (#59085) üzenetére


freeknight
őstag

Én szó szerint hányingert kaptam tőle :DDD

Ez ugyanaz, mint a 3d-vel, mindkettő réges-rég létező technika és mindig felkapják, de sajnos az emberi agyat és szemet egyszerűen nem erre találták ki.

(#59087) Segal válasza freeknight (#59086) üzenetére


Segal
veterán

En szerencsere mindkettovel kompatibilis vagyok:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59088) Anulu79 válasza Segal (#59085) üzenetére


Anulu79
addikt

Így már értem! Jól bírtad, hogy eddig húztad közösben. Adj el néhány régebbi kocsit és akkor lesz helye az újaknak. :D

[ Szerkesztve ]

(#59089) Puma K válasza freeknight (#59086) üzenetére


Puma K
veterán

Lehet réges-rég létezik, de az ár, kijelzők, hardverek teljesítménye és az ott megalkotott világ tartalma és megjelenítése most jutott el odáig, hogy egy átlag ember számára is elérhető legyen minden szempontból az otthonában.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59090) freeknight válasza Puma K (#59089) üzenetére


freeknight
őstag

A hardverek fejlődtek mögötte, de a megjelenítés ugyanúgy működik, mint az '50-es években.
Haverom is túladott már az Oculuson, neki hányingere ugyan nem volt, de fél óra múlva mindig elkezdett fájni a feje.
Ez is ugyanúgy ki fog menni a divatból, mint a 3D, pedig emlékezzünk, mennyire az volt a jövő a 2010-es évek elején.

(#59091) Met


Met
nagyúr

Hétvégén összerakom a másik gépet, az offline mentés backupoláson kívül van még más dolgom a GTA-val?
Az online a felhőbe ment.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59092) Bjørgersson válasza Met (#59091) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Letölteni / telepíteni. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59093) freeknight válasza Met (#59091) üzenetére


freeknight
őstag

Imádkozni, hogy szeresse az új hardver és driver kombinációt :DDD

De ezen kívül semmi dolgod. Ha steames a játék, dobd át azt a meghajtót az új gépbe, amin volt a játék, és akkor le se kell mégegyszer töltened. (Lehet, hogy működik a rockstaros verzióval is)

(#59094) ucli válasza Met (#59091) üzenetére


ucli
senior tag

A crash reportokat visszaküldő fájlt töröld ki. ;]

(#59095) CactuS válasza ucli (#59094) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van olyan, akin az sem segített. ;]

Met: Elvileg már van story mód felhő mentés is, így nem kell külön kiszednek azt a mentést, bejelentkezéskor az új gépre visszatölti.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59096) Met válasza freeknight (#59093) üzenetére


Met
nagyúr

Steam-es de a hdd-ről átrakom ssd-re, hátha gyorsabb lesz.

ucli nem értem, de biztos poénos:D
CactuS akkor először megpróbálom hátha leszedi, ha nem akkor bemásolom.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59097) freeknight válasza Met (#59096) üzenetére


freeknight
őstag

Én is átraktam, nálam voltak mikrolaggok, azokat megszüntette.

(#59098) Puma K válasza freeknight (#59090) üzenetére


Puma K
veterán

Az alapja lehet az 50-es évektől létezik, de technikailag megvalósítani avagy a gyakorlatba ültetni és az emberek otthonába vinni csak nem régen lett kivitelezhető a szélesebb rétegek számára.

Nem szeretem egyiket sem, de technikai és megvalósítás szempontjából a VR jóval komolyabb és élménydúsabb mint a 3D.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59099) ucli válasza Met (#59096) üzenetére


ucli
senior tag

A trainerektől általában sokszor crashel a játék, és a Cockstar azok reportjaiból szűri a hekkereket.

(#59100) Met válasza ucli (#59099) üzenetére


Met
nagyúr

Van egy trainer trainer ami törli a report fileokat ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.