Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58751) freeknight válasza irhejja (#58749) üzenetére


freeknight
őstag

Viszont a fejlesztéseket bukod.

Én nagy híve vagyok a vidéki gyáraknak, de ha minden városi gyárad fullos, annyit nem ér az egész.

(#58752) HussarF válasza freeknight (#58748) üzenetére

Ez a meme jutott rólad eszembe :DDD

Nem túl jól matekozol. Egy nagyraktárat 37 körből tudsz megtölteni, míg egy hangárt 50-ből egyedül. Ráadásul ládázós supply missionok átlagban gyorsabbak, mint a hangárosak. És teljes hangár eladásért, ha azt választod, ami 50-nél a legnagyobb bónuszt adja, csak 800k körül kapsz, ha jól emlékszem (fejből mondom), nagyraktár eladásért viszont 2,2 milla körül (jó, le kell vonni a ládák árát, de nettó akkor is több, mint 1,5 milla).
Szóval pénz/idő-ben nézve a ládázás kb. 2x-ese a hangárnak.

[ Szerkesztve ]

(#58753) irhejja válasza freeknight (#58751) üzenetére


irhejja
tag

Hmmm... ha a fejlesztés bukó, akkor jól át kell gondolni... :W

Köszi srácok!

(#58754) Anulu79 válasza HussarF (#58752) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a ládázás az ami a ceoban a számítógépen van a kocsilopás mellett a bal oldalon?

(#58755) Plata válasza Anulu79 (#58754) üzenetére


Plata
félisten

Igen.
Ha nem is hoz nagy hasznot azért elég jó,a raktárban ahogy gyűlnek a ládák az egész jó.
Főleg az ékszereket jó lopni.De az ritkán jön.
Néha van hogy a raktár mellől kell lopni ládát.

(#58756) Met válasza Anulu79 (#58754) üzenetére


Met
nagyúr

Igen.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58757) Anulu79 válasza Plata (#58755) üzenetére


Anulu79
addikt

Lopás közben van ellenállás is? Lehet ketten is lopni a ládákat? Amúgy mennyibe fáj egy raktár?

(#58758) Plata válasza Anulu79 (#58757) üzenetére


Plata
félisten

Fogalmam sincs mennyi a raktár,mikor kijött CEO én a legdrágább irodát,mozi melletti raktárat vettem és majdnem megvettem minden CEO járművet upgradelve,ami nagy hülyeség volt,se kamiont,se repülőt se hajót se semmit nem is használtam. :D
A hajóval mentem egy próba kört,oszt annyi.
Jah a cargobob-al néha poénból szórakoztunk.

[ Szerkesztve ]

(#58759) Anulu79 válasza Plata (#58758) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor kénytelen leszek este ránézni az árakra. Persze csak ha nem felejtem el. :DDD

(#58760) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hallló

Annyit a fenti témához, hogy tényleg ha már ennyi új tag van legalább a meglévő tagok figyeljenek már oda (főleg az ÚJ-ak) kik vannak a barát listán
Illetve én még mindig azt tanácsolom ha szemétség ha nem,hogy hiába van jó fej magyar társaság hiába segit stb én attól nem veszem fel Friendnek és ezt kérném másoktól is.
Ha akar ajánlással!! lépjen be a PHHU-ba. De addig semmi friend list.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58761) freeknight válasza HussarF (#58752) üzenetére


freeknight
őstag

Teljesen jól számoltam, ugyanazokat a számokat írtam én is, mint te is. Egy dolgot nem veszel figyelembe: magasról lefosom, mennyi kör feltölteni. Teljesen lényegtelen adat. Csakis az idő számít. Ez pedig egy fullos raktárnál sajnos 10 óra körül van, mert ott a cd is. Tegnap sessionben is megerősítettek, hogy ennyibe telik.

Ahogy a leírásból látszik, kb ennyi idő 2 raktárat feltölteni is (teljesen kiikatatod a cd-t).

És hogy miért hangározok? Nem azért, mintha annyira megérné, de azt megvettem, és ha már ott van, használom (egyébként a smugglers run megjelenése óta ez a 2. feltöltés, amit csinálok :DDD ). Én még nem játszottam gta-val, mikor kijött a ceo-s ládaraktár, az i/e után kezdtem, akkor pedig azt érte meg venni, és azóta sincs ládaraktáram. Neked van, mert gondolom akkor megvetted, és ugyanazon okból töltöd te is, mint én a hangárat: kell a változatosság.

Szóval, ha megvan a ceo raktár, töltögessétek, de befektetésként nem látom értelmét magamnak megvenni. A hangárnak sem, viszont ha akarod a huntert/akulát, akkor az viszont egy paywall, amit le kell tudni.

Egyébként van rá elég lóvém, én meg is venném, mert ez egy olyan dolog, ami nincs meg, de minden játékban egy dolgot utálok a legjobban, az pedig a kötelező cooldown... idegrángást kapok tőle. Meg teleszemeteli a szép kis irodámat, ami kis dolog ugyan, de eléggé idegesítő. :(

[ Szerkesztve ]

(#58762) Met válasza Kiskokó (#58760) üzenetére


Met
nagyúr

Nálam csak PHHU-s van listen és swy, de ő ritkán van fent.
Volt hogy küldtek felkérést de elutasítottam mert nem volt crew tag.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58763) MrYoniko válasza Kiskokó (#58760) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

A mai nap én már egy részét szelektáltam, de csak a crew tagok fognak maradni, meg akiket személyesen! IS ismerek. ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58764) freeknight válasza HussarF (#58752) üzenetére


freeknight
őstag

Nyugi, megveszem a raktárat :DDD

Na nem azért, mintha annyira megérné, de baromira kíváncsi vagyok valami újdonságra :)

Large raktárak közül melyiket éri meg venni? Cypress Flats a legolcsóbb, párszor oda segítettem is supplyzni még régen, kényelmesen le tudok szállni a buzzarddal. De lehet valami drágább jobb helyen van. Vagy a cd miatt igazából mindegy?

(#58765) Mr.Csizmás válasza freeknight (#58764) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. mindegy, mert:

- cooldown (azalatt visszaérsz a ceo-ba)
- a térkép minden pontjáról kell összelomizni a ládákat
- a magasabban levőkbe szenvedősebb a furgonos lopásoknál (cserébe viszont 3in1 rögtön megvan)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58766) freeknight válasza Mr.Csizmás (#58765) üzenetére


freeknight
őstag

Aha. 2 kérdés.

Ahogy látom, a large fullos eladások is teljesíthetőek egyedül. Eladás közben is üríthetek sessiont, megmarad a cuccos? Solóban tervezem eladni és azonnal üríteni szeretnék, ha csak 1 valaki is bejön.

Látom írtad, hogy van furgonos lopás is. Itt nem működik az, mint pl a gunruningnál meg a hangárnál, hogy szétlövöd a furgont, és helivel viszed be a cuccost?
Mert ha nem, a furgonos totjázás miatt csak központibb helyre veszem a raktárat.

Ja, még egy harmadik dolog is eszembe jutott. Biztos, hogy csak a large raktár éri meg a legjobban? Ahogy nézegetem a payout táblázatokat, sehol nem írnak eladott ládamennyiség után adott bónuszt, mint pl a hangárnál.

[ Szerkesztve ]

(#58767) Majkee84 válasza freeknight (#58766) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Megmarad. Én is úgy szoktam, ha bejön idegen.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58768) Mr.Csizmás válasza freeknight (#58766) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vegyél a kicsibe egy környit, és add el dc-vel :D

utóbbi kérdésre is ez a válasz, próbáld meg felrobbantani egy próbakörnél.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58769) Plata válasza freeknight (#58764) üzenetére


Plata
félisten

A mozi mellettit ne válaszd,nagyon klassz helyen van,de pont helivel szar a megközelítése.Mert nincs udvara csak egy beálló és mindenhol lámpa oszlopok vannak.Cargo bob-al meg savage helivel leszálni rémálom,buzzardal nem annyira.De nekem nagy helik vannak csak.

(#58770) Plata válasza freeknight (#58766) üzenetére


Plata
félisten

Fullos eladás egyedül?
Azt kétlem,a fullos 111 ládás eladásnál titannal kell menni,amit még be is támadnak,vagyis védeni is kell vadászrepülővel repülö kocsival vagy helivel.
Ha szétlövöd a furgont ami szállítja akkor bukod az árut,régen nem volt ph session és simában csináltam,párszor gyökerek kilőtték a lopandó furgont és buktam a cuccot.Helit lelehet lőni az elejti,de furgonnal robban a cucc is.
Régen csináltam aktívan amikor kijött,de úgy emlékszem akkor azt mondták csak a nagy raktár éri meg.Második raktárat azért vettem mert sok volt a pénzem és nem tudtam mire költeni. :DDD

(#58771) Majkee84 válasza Plata (#58770) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Itt egy tegnap esti fullos eladásom amit egyedül csináltam. Nem csak a titános van.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58772) Plata válasza Majkee84 (#58771) üzenetére


Plata
félisten

Meg hackelted a játékot. :P
Én csak titanost láttam annó.

(#58773) HussarF válasza freeknight (#58764) üzenetére

Én aztán nyugodt vagyok, teljesen mindegy nekem, hogy mit veszel meg mit nem ;]

Amúgy a Cypress a 2. legdrágább, miről beszélsz? :DDD
Én a Wholesale Furniture-t ajánlanám, van mellette nagy placc helikopternek is. Nyilván a Darnel Bros jobb helyen van, de az a legdrágább.Esetleg a Logistics Depot-ot tudom még ajánlani.

(#58766) freeknight
Itt a furgonos lopások a legjobbak, mert az azt jelenti, hogy a 3 ládát egyszerre tudod bevinni és nem kell külön-külön szaladgálni velük. Furgon szétlövés csak a smugglers run tartalmakkal működik.

És biztos, hogy a large raktár éri meg a legjobban. Nem jó táblázatokat néztél akkor.
Itt van a lényeg. A ládák fajlagos ára (PPC) egyre nő, ahogy nagyobb a stock.

(#58770) Plata
Igazad van ebben. A legtöbb lehet, hogy megcsinálható egyedül is, de van, ami nem. A Titan-os mellé kell valaki, aki lelövi az ellent, mert járt már úgy haverom, hogy egyedül vitte a Titan-t, azt az NPC-k szétlőtték mire a végére ért. Itt meg még külön szopás, hogy nincs részkifizetés. Vagy leszállítod az egészet vagy buktad az egészet (Titan esetén. Kisebb repülőnél, ha van pl. 3, akkor ha egy megsemmisül, vége az eladásnak, de a stock kétharmada visszakerül a raktárba).

[ Szerkesztve ]

(#58774) Plata válasza HussarF (#58773) üzenetére


Plata
félisten

Igen emlékszem a titanra régen,én mindig jöttem Savage helivel,abban ketten is tudunk lőni,azzal védtük titanokat,volt amikor egyszerre három NPC heli támadta be.
Nem is emlékszem olyanra hogy ne Titan lett volna,olyan is volt hogy full Titan eladást lőttem szét yacht-al,de nem direkt. :DDD

(#58775) Met válasza Mr.Csizmás (#58765) üzenetére


Met
nagyúr

Ha 3 ládás supply-t veszek a raktárba akkor 3 helyről kell összegyűjteni, az ok de egyedül végig lehet csinálni?
1 ládásnál nem láttam időkorlátot, több ládásnál sincs?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58776) HussarF

Ja, meg ugye arról nem is volt még szó, hogy néha bead rare item-et, amit beviszel, utána egyből el tudod adni (mivel egy láda így a bevitel és az eladás is gyorsan megvan egyedül is) amin szokott lenni kb. 100k nettó profit

(#58774) Plata
Pedig full random. Sokszor ad be hajót is, meg teherautókat, kis repülőket. Na az kvára nem neked való lenne, mert az olyan, hogy le kell szállni (sokszor) nagyon szűk helyekre, még gyakorlott pilótáknak sem egyszerű, ráadásul ott vár egy rakás ellenség. Azt inkább 4-en jó csinálni. Macskának tetszene az.

(#58775) Met
Random. Van, hogy egszeerre be tudod vinni a 3-at, ha furgonban van pl. Van, hogy 3-szor kell fordulni, de egy helyen vannak. Meg olyan is, hogy helik viszik a ládákat és ha egyenként szeded le őket, akkor máshova kell mindig menni érte. Vagy ha embereknél van, akik szétfutnak, azok is el tudnak szaladni messzire. Ilyen esetben javasolt egyébként nem egyszerre megölni őket vagy lelőni a heliket, mert amíg élnek és viszik a ládát, addig nincs azokra a ládákra global signal. Mondjuk ez az olyanoknak fontos, mint én, akik nem üres sessionokben tanyáznak, hanem szeretik az izgalmat.

[ Szerkesztve ]

(#58777) Mr.Csizmás válasza Met (#58775) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

random, vagy egyben, vagy 3 ládát kell bevinni, általában egy helyről.

(#58776) HussarF rare item dropra mitől lesz esély? btw ezért szoktam beírni, hogy van-e munka, nem pedig eladás, mert ilyen hurcibálósban is segítek szívesen :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58778) Plata válasza HussarF (#58776) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus a hajós tényleg.Az még rohadtabb.Olyan egyszer volt de nagyon gàz.
A hajó rém lassú és közben lövik is.

[ Szerkesztve ]

(#58779) HussarF válasza Plata (#58778) üzenetére

Nem olyan vész az. Hajósból is több fajta van. Van, amikor csak beszállás előtt kell kinyírni mindenkit, van, amikor meg közben jönnek jetski-vel, de egyik sem nagyon vész. Meg ha megveszed az upgrade-et a hajóra, akkor is lassú, de azért tűrhetőbb a sebessége.

(#58777) Mr.Csizmás
Nem tudom, de elég nyilvánvalóan akkor droppol, ha szoktál ládázni. Amikor nem ládázok, sosem szól az asszisztens, hogy rare cargo van.

[ Szerkesztve ]

(#58780) Mr.Csizmás válasza HussarF (#58779) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na majd délután beugrok a bányába a fiúkákhoz :DD vizes ládázáshoz meg úgyis van ingyen dodo nálam.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58781) HussarF válasza Mr.Csizmás (#58780) üzenetére

Én azt Buzzarddal vagy Hydrával vettem fel mindig. Csak a víz felett már óvatosnak kell lenni, mert ha egy lehelettel lejjebb ereszted, mint kéne, akkor úszhatsz :D

(#58782) Plata válasza HussarF (#58779) üzenetére


Plata
félisten

Az enyém fullra tuningolva.Páncélozott is.
De másnak segítettem eladni.

(#58783) Mr.Csizmás válasza HussarF (#58781) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszem már fixelték a vízből felvevőset, de lehet csak utasoldalira nem lehet már. dodo le tud szállni, és felmászni rá a t. munkatársak :D

savage-nel meg a lopakodónál küszöbig lehet meríteni a gépet.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58784) Plata válasza HussarF (#58781) üzenetére


Plata
félisten

Jut eszembe.Vizes eladásnál valaki helivel akarta védeni egyszer rég.
Csak a hullámokkal nem számolt.Hajót hozzávágta a helihez hullám.Az mekkora volt.Jah meg ugyanez volt cargobob-al.

(#58785) HussarF válasza Mr.Csizmás (#58783) üzenetére

Ha küszöbig meríted, az már bent marad :D

Utas lehet, hogy nem tudja így felvenni, de úgy is egyedül ládázik az ember, ez nem gond.

(#58786) Taci válasza Majkee84 (#58771) üzenetére


Taci
addikt

Jól látom, hogy 2,8M dollárt kaptál érte? :Y :Y :Y

(#58787) Majkee84 válasza Taci (#58786) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Igen, +25% van a ládás eladásokra. Meg volt bent még egy crewtárs, arra is kaptam egy kis bónuszt. Az akció ideje alatt még tervezek 2 eladást. :))

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58788) ucli válasza Mr.Csizmás (#58783) üzenetére


ucli
senior tag

Nem fixelték, nekem sokszor dobott mostanában olyat, és engedte, hogy fölvegyem.

(#58789) ucli válasza Met (#58775) üzenetére


ucli
senior tag

Van mindnél időkorlát, csak nem mutatja.
Egyszercsak küld egy sms-t az asszisztens, hogy nem tarthatjuk meg a cuccost olyan sokáig, és elindít egy timert.
Tegnap pont így szoptam be, tengerről kellett volna behozni a ládákat, közbem pedig Szabival dumáltam. A helit sikerült belemártanom a vízbe olyan 3 percnél, mire kijutottam maradt kemény másfél percem. Persze helit nem tudtam hívni, ezért megpróbáltam kocsival bevinni, de reménytelen helyzet volt. :D

(#58790) Met válasza ucli (#58789) üzenetére


Met
nagyúr

De azért általában egyedül megoldható a dolog általában.
Ha bukta van akkor csak annyit buksz amiért vetted a supply-t nem az eladási értéket gondolom.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58791) HussarF válasza Met (#58790) üzenetére

Minden megoldható egyedül is. Van, amikor nagyon messziről kell hozni a ládát és külön kell mindet. Olyankor előfordul, hogy mikor az utolsót viszed, már jön a telefon, de akkor sem kell nagyon sietni.

(#58792) ucli válasza Met (#58790) üzenetére


ucli
senior tag

Általában megoldható általában ;].
Ha nem bírod bevinni, akkor csak azt az egy ládát bukod.

[ Szerkesztve ]

(#58793) HussarF válasza ucli (#58792) üzenetére

Ha nem pofázod el az időt, vagy nem úszva hozod ki egyenként a vízből a ládákat, akkor simán megoldható ;]

(#58794) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Na skacok, csak hogy belezavarjak a raltár biznisz téma állóvizébe:

VC-hoz azt mondtátok, hogy érdemes szakadt vasakkal megtölteni a garázst, hogy csak high-end verdákat tudjak lopni és azokat vigyem...
Annyi a kérdésem, hogy a lopáson mennyi a CD, valamint lopni tudunk-e többen, és ha igen, akkor több-e a CD a lopásra? Eladásra mennyi a CD, az változik-e ha többen adunk el?

Köszi előre is. ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58795) gabesz222 válasza MrYoniko (#58794) üzenetére


gabesz222
csendes tag

1 fős eladás: 20p cd
2 fős eladás: 30p cd
3 fős eladás: 40p cd
4 fős eladás: 50p cd

Egyszerre pedig csak egy autót lehet lopni akárhányan vagytok ceoban :)

SC: oldmeme

(#58796) Segal válasza MrYoniko (#58794) üzenetére


Segal
veterán

Lopasra viszont nincs cd mehetsz egybol a kovetkezoert.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58797) Reaper válasza Segal (#58796) üzenetére


Reaper
őstag

Van rajta CD, csak általában több időt vesz igénybe elhozni a vasat meg visszamenni az irodába. Én szoktam néha látni cdt de akkor is már csak max fél perc.

Yoniko: azért ha fogsz egy top range vasat akkor azt el is adhatod egyből.
Plusz, nem tudom mennyire ismert, de ha mondjuk sok a random a sessionben, és nem akarsz npcket se, amit privát session ad, akkor amikor végzel a tuninggal és kiálltál a garázsból, na akkor tisztítasz egyet, és akkor se npc se mások :)

[ Szerkesztve ]

(#58798) Segal válasza Reaper (#58797) üzenetére


Segal
veterán

Jo.ha igy nezzuk akkor a cargobob-os utan is van ha kiugrassz a helibol es hagyod a kocsilopast de mint irtad is mire visszaer az ember az irodaba 1-1 alkalmat leszamitva mehet egybol a kovetkezo lopas.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58799) Plata


Plata
félisten

Volna egy nagyon hülye kérdésem,de csak most úgy eszembe jutott.
Szóval tegyük fel hogy Avenger-t át rakom autópilótára és kiugrom belőle,akkor le zuhan vagy ott marad a levegőben?
Ha nem tudjátok majd este kipróbálom.

(#58800) Mr.Csizmás válasza Plata (#58799) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a delorean leereszkedik lassan.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.