Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58951) Plata válasza ucli (#58950) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,először esett az eső,aztán nem,de aztán megint aztán megint nem.
Aztán párszor este is lett,de aztán meg reggel.
Eladtunk ezt is azt is,de néha amazt is.
PP is volt. :DDD
Jah meg egy csomó elcseszett eladás is volt,ma este sok volt a bug.
Jah és még egy jah,páran azt hitték ma este van az autós tali.
De nem ma volt.
Jé és tényleg,Saabe ma nem rákostésztát evett.

[ Szerkesztve ]

(#58952) ucli válasza Plata (#58951) üzenetére


ucli
senior tag

Köszönjük, ez aztán sokakat érdekelt... :U :W :] :DDD

(#58953) Plata válasza ucli (#58952) üzenetére


Plata
félisten

Te kérdezted milyen volt hát összefoglaltam,tömören.
Gondoltam így jó,ha mindent leírok el sem olvastad volna mert lett volna vagy öt oldalas. :P

(#58954) Kiskokó válasza Plata (#58951) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tonhalas pizzát ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58955) Reaper


Reaper
őstag

Valami nem tiszta itt nekem, nemrég elvittünk nekem egy full bunkert, elég sokan voltunk rá majdnem az egész sessiont behívtam, érdekes de szivatós monster truckos volt, aminek a végén én ugye kaptam kb 1 millát, de volt aki 35k-t és volt aki 5k-t kapott. Ez mi alapján van számolva? Nem akarok kitolni másokkal, hogy 5kt kapnak. Esetleg kevesebben csináljuk a küldetést? Adjak mindenkinek rangot? Vagy ez full random? Igazából én nem szoktam figyelni a kifizetést amikor segítő vagyok, az inkább fun úgyhogy nem vettem még észre, hogy mondjuk csak 5kt kapok.

MrYoniko: Természetesen MC-ben voltunk mindannyian, ráadásul elég sokan, majdnem minden truckban többen, plusz 1 vagy 2 heli is volt velünk.

[ Szerkesztve ]

(#58956) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Te úgy kapsz többet, ha minnél több rivális van.
A többieknek asszem fix 35k, vagy az MC-vel a létszám bónusz.
Aki 5k-t kapott, az nem volt a közelben se.

De lehet hülyeséget mondok ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58957) Plata válasza MrYoniko (#58956) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg nekem valakinek az eladásánál nem bevétel volt hanem kiadás,le vont tőlem a játék egy bugos eladásnál 34k-t.

(#58958) VincentVG válasza Kiskokó (#58938) üzenetére


VincentVG
aktív tag

koszi, teszek majd meg1 kiserletet, mert tudom h oriasi elet van online, es nem veletlenul fejleszti ezerrel a rockstar. amikor indult akkor probaltam, meg parszor kesobb.
valahogy mindig egy oriasi kaosznak ereztem, gondolom a sok valaszthato lehetoseg miatt.

(#58959) Plata válasza VincentVG (#58958) üzenetére


Plata
félisten

Az az igazság hogy az online egyedül és public sessionban rakás szar.
Hamar megunnád a sok retardált nyomorékot akinek másból sem áll az élete minthogy shark cardból vagy modolt pénzből felfegyverkezve öli a kezdőket meg egyéb szerencsétleneket a városban.
De más az élet PH sessionban,ott nyugi van és béke,max egymás szívatása esetleg szekálása,de az is csak poén és nem ölünk senkit.
Tegnap például azzal poénkodtam hogy a többieknek azt mondtam hogy aláaknáztam az autópályát,holott nem,de bevették és jó morcisak lettek mikor mondtam hogy csak poén. :DDD
Igazából sosem aknáznám le direkt az utat ahol ők is járnak,mikor még az aknás járgány új volt és dudálni akartam így véletlen aknáztam,de az más volt,akkor gőzöm sem volt hogy a duda akna.
PH-s sessionban nyugisan elvagyunk,ott lehet mindenfélét csinálni,tegnap például fent voltam szerintem kb 5-6 órától este fél tizenegyig,semmi komolyat nem csináltam,volt egy kokó és pénzgyár eladásom,de ezenkívül csak mókázás volt.
Egyébként tegnap volt ölés is,de asszem véletlen,sügér Saabe rám zuhant helivel. :P
Mert épp vezetés közben eszik.
Utána meg én mentem Avengerrel már nem emlékszem kit felhívtam rá és véletlen lelőtt ágyúval egy másik PH-st,meg eladás közben valaki kikapcsolta Friendly firet és szintén az én insurgentemről ágyúval lelőtte a másikat.De szerintem egyik sem volt szándékos.

[ Szerkesztve ]

(#58960) Mr.Csizmás válasza Plata (#58959) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amúgy LSIA-n nyílt pilótaiskola, kedvezményes áron lehet tolni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58961) Plata válasza Mr.Csizmás (#58960) üzenetére


Plata
félisten

Nekem már nem kell.
Van Avengerem. :DDD
Saabe zuhant le helivel nem én. :P
Tényleg tegnap volt eladás,azt hiszem kokó,hívtam annihilatort hogy ugye abban pont beleférünk hatan,erre ezek nem hitték el hogy hatszemélyes és két buzzardal mentünk. :D
Mondtam nekik ott az annihilator az hat fős,pont beférünk,de nem az csak 4 személyes,utána nézték meg hogy tényleg 6.

[ Szerkesztve ]

(#58962) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

dirty mi tortent az utolso eladasnal, hogy csak 3/4 lett a fu?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58963) Anulu79


Anulu79
addikt

A vontot úgy sem lehet kisiklatni, hogy pl. oda megy az egész session egy adott pontra egy helyet telepakol stickyvel és a vont alatt robbant?

(#58964) Plata válasza Anulu79 (#58963) üzenetére


Plata
félisten

Semmi baja szerintem,Avenger ágyúival is megszórtam és aláaknáztam a sineket,meg sem érezte,csak füstölt.

(#58965) ProgenXL válasza Anulu79 (#58963) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt sehogy se lehet.

Gunner for life

(#58966) Kiskokó válasza Anulu79 (#58963) üzenetére


Kiskokó
veterán

Online állítólag nem lehet kisiklatni :D :(

Plata :
Nem ettem akkor éppen :D Csak felakadt a fába a rotor aztán egy másik fába ;] :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58967) Plata válasza Kiskokó (#58966) üzenetére


Plata
félisten

Azt hittem ettél,azt láttam hogy pattogsz a pálmafákon. :DDD

(#58968) MrYoniko válasza ProgenXL (#58965) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Elvipeg Hulk moddal lehet, de az illegális.

Viszont Storyban elvileg 12db stickyvel már epitézhető, vagyis csak felrobban, de nem siklik ki...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58969) Puma K válasza MrYoniko (#58968) üzenetére


Puma K
veterán

"...12db stickyvel már epitézhető..."

Hogy mi? :)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58970) MrYoniko válasza Puma K (#58969) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Szerk:
Elképzelhető akart lenni, csak még nem ébredtem fel buksiban... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58971) Puma K válasza MrYoniko (#58970) üzenetére


Puma K
veterán

Jajó csak pislogtam, hogy micsi aztán villogtak a kérdőjelek a fejem felett :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58972) anorche1


anorche1
őstag

Köszi szépen a válaszokat :R

Szerintetek 2.5millóból meth gyárat vegyek, vagy bunkert vegyek?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58973) Majkee84 válasza anorche1 (#58972) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Én a bunkert venném.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58974) Puma K válasza anorche1 (#58972) üzenetére


Puma K
veterán

Ebben a sorrendben ajánlott a gyárakat venni: Cocaine Lockup, Methamphetamine Lab, Counterfeit Cash Factory avagy coke, meth, cash.

Az MC bizniszek azért jobbak, mert gyorsabban termelnek a bunkerhez képest. A bunker lassabb, viszont az hozza a legtöbbet egyszeri eladásnál.

Szerintem a coke a legajánlottabb először megvenni, mert könnyebb feladat a töltése komolyabb felszerelés nélkül is.

Viszont a bunkernél nem ritkán katonákat kell lőni akik nem kevesen vannak, komolyabb fegyverzetük és járműveik vannak mint a mezei bűnözőknek akiktől az utánpótlást kell megszerezni a fentebb felsorolt üzletekhez.

A játékban elérhető M menüt használd, ott tudod ölteni az armor-t és az életedet snack-el.
A snack-et érdemes Q-val a falnak támaszkodva benyomni, mert akkor instant eszi a karakter és nincs animáció és végig tudod csapkodni a kaját az életed meg gyorsan feltöltődik. Harcok közben jól tud jönni... :)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58975) Kiskokó válasza Majkee84 (#58973) üzenetére


Kiskokó
veterán

+1

Pont most néztem a napokban, a Kokó fullos gyáram volt meg a legelejétől. Most van benne 60 Millió körül a Total.
A Bunker legalább 3-4 hónapra rá jött ha nem később és hiába tűnik lassúnak jobban hoz mint a Kokós (picivle) de Methtől pláne.
A bunkerben fele ennyi idő alatt 40Milla a totál.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58976) Reaper válasza Reaper (#58955) üzenetére


Reaper
őstag

Erre valami? Lassan tele a kokó gyáram is, meg akkor veszek már én is methet. Jó lenne úgy eladni, hogy mindenki jól jár.

(#58977) Puma K válasza Reaper (#58976) üzenetére


Puma K
veterán

Az MC-ben be lehet állítani adott rangokat a csatlakozott tagoknak.

Meglehet ennek megfelelő számú személy fog több pénzt kapni csak és kizárólag. A többiek akik az "izomerőt" képviselik és nincs rangjuk azoknak kevesebb kifizetés jár.

Meglehet a játék automatikusan osztja ki, hogy kinek mennyi adható.

MC-nél bőven elég +3 fő rajtad kívül ha csatlakozik, de már 2 is meg tudja csinálni bármelyik feladatot.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58978) Kiskokó válasza Puma K (#58977) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én egy időbe próbálgattam a rangok kiosztását... semmit nem befolyásolt pénzben.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58979) Logitech válasza Reaper (#58976) üzenetére


Logitech
aktív tag

Attól se függ, hogy viszel árut vagy nem, volt már hogy én pl kukással mentem 5k-t kaptam, aki meg nem csinált semmit csak bent volt mc-ben 30k-t. Legtöbbször azért mindenki megkapja a lóvét.

(#58980) Reaper


Reaper
őstag

Oké, akkor nem aggódok ezen, valami ajas random generátor csinálja, amit talán csak a R* ért meg.

(#58981) Mr.Csizmás válasza Reaper (#58980) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bug, hulladék, f*s, tré, trágya, stb. tessék a RS* munkája a részletekben.

bezzeg batman kocsiját meg a deloreánt be kell rakni, mer' arra áll a paraszt cerkája :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58982) Anulu79 válasza Mr.Csizmás (#58981) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez nem volt valami szép. :D

(#58983) ucli válasza Anulu79 (#58982) üzenetére


ucli
senior tag

De igaznak igaz. :U :D

(#58984) Anulu79 válasza ucli (#58983) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem mondom, hogy nincs benne igazság. :D

(#58985) Gery1337


Gery1337
újonc

Sziasztok a crew ba szeretnék jelentkezni Ingame név : Geryy1337 1 hete játszok a ph sessionben és még nem volt rám panasz. invet/választ előlre köszönöm.

(#58986) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Nu, mára összejött a bunki költöztetésre a stex, szal meg is csinálom, úgyis kong az ürességtől... ;)
Aztán mehet bele az upgrade, ha az megvan akkor kb hányszor kell televennem suply-val, hogy full stock-on legyen?

Igen, akkor is a bunkiba euházok be upgrade-el, mert utána kifarmolom az alap kokó gyár árát, a bunkiban már ott lesz (remélhetőleg) a full stock, és abból mehet is a fejlesztése.

Már bánom hogy a ceo-ba beruháztam, csak az ideg van vele, MC gyárak jobban hozzák a lóvét. ;)

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58987) hegyipapa válasza Gery1337 (#58985) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ezt olvasd el, és csatlakozz itt a crewhoz.

(#58988) Anulu79 válasza MrYoniko (#58986) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jók az emlékeim 2,5 teli supply kell a teli termeléshez. Hova költözöl?

[ Szerkesztve ]

(#58989) Plata válasza MrYoniko (#58986) üzenetére


Plata
félisten

A bunkerbe én úgy emlékszem négyszer kell venni suplly-t.
Ha fullra van upgradelve.

(#58990) Mr.Csizmás válasza Plata (#58989) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem 5?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58991) ucli válasza Mr.Csizmás (#58990) üzenetére


ucli
senior tag

Nekem is 5 rémlik.

(#58992) Plata válasza Mr.Csizmás (#58990) üzenetére


Plata
félisten

Én négyre emlékszem.De majd legközelebb megszámolom ha nem fejlesztek.

(#58993) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nagyon off kérdés: kivel beszéltem a hajóvezetőiről? :DD valamelyik crew tag volt, tudom. :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58994) Anulu79 válasza ucli (#58991) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor elég ködösek az emlékeim. :DDD

(#58995) ucli válasza Mr.Csizmás (#58993) üzenetére


ucli
senior tag

Májkival?

(#58996) Met


Met
nagyúr

Valamelyik nap már volt probléma hogy valaki teleszórta aknákkal az utakat, tegnap arra mentem be a session-be hogy megint valaki aknázott.
Erről le lehetne szokni? Vagy ha már elérte a célját akkor session-t vált az illető, feltéve ha akkor az aknák is eltűnnek.
Nem lenne őszinte a mosolyom ha küldetés közben egy ilyen miatt robbannák fel..és ennek hangot is adnék...és az nem jó... ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58997) Plata válasza Met (#58996) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap idegen aknázott,és én szóltam hogy vigyázzatok mert Maze torony tele aknázva,én ugyanis rámentem kettőre.De nem én raktam le,csak én mentem rá.De szerencsére bírta a gépem.Bár igen szarul nézett ki a hasa.

(#58998) Segal válasza Met (#58996) üzenetére


Segal
veterán

Ha rafutsz egy aknara akkor kiirja hogy ki olt meg tehat konnyen beazonosithato hogy ki nem bir magaval...
Akkor meg lehet kerni hogy ne tegye ha meg ellenall akkor demokraaciat erdemes alkalmazni;]

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58999) HussarF válasza Segal (#58998) üzenetére

Te itt már csak külsős szakértő vagy? ;]

(#59000) ucli válasza HussarF (#58999) üzenetére


ucli
senior tag

Csak visszajár nosztalgiázni. ;]
Ja és 59000 ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.