Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) CactuS válasza MrYoniko (#58850) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vegyész-gépész, szóval Meth és és Ceo-autólopás. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58852) Mr.Csizmás válasza anorche1 (#58832) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a térkép mértani közepén, a háromszögben :D de ahogy látom intézkedtél.

városi gyárak = sux, mert messzire kell vinni, szar utakon :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58853) anorche1 válasza Bjørgersson (#58842) üzenetére


anorche1
őstag

(#58843) MrYoniko

Köszi! :R

Megint lenne egy kérdésem:

Haverommal csináljuk az én sima heist -jeimet, de még nem csináltuk meg az összeset. De elkezdtük az ő doomsday hesit -jeit. Az összes setup -ot megcsináltuk, most jönne a fő cucc, de kiírta, hogy ha letoljuk ezt a missziót, bukjuk a "Criminal Mastermind Challenge II" -t.
Ezzel pontosan mit bukunk?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58854) Mr.Csizmás válasza anorche1 (#58853) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a CM2 a doomsday heistekre vonatkozik. enterezd le, ha CM-re tápolsz majd, úgyis válogatott legénység kell, meg minden, addig meg lehet ugrálni a heist A1-A2-A3 dolgai között.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58855) Anulu79 válasza CactuS (#58845) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jól csináltam akkor itt a ph-s discord link. :)

(#58856) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

$294.000 helyett $343.500-at kaptam CC eladásra, miért? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58857) Majkee84 válasza Bjørgersson (#58856) üzenetére


Majkee84
aktív tag

A konkurens ceo/mc-k miatt kapsz bónuszt.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58858) MrYoniko válasza Bjørgersson (#58856) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Nekem a bunker eladás volt így, 750k helyett 855k-t kaptam, ami akár még több is lehetett volna elvileg ha mégtöbb konkurens van... ;)
Mindenesetre egy kellemes meglepetés volt...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58859) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Zsir, koszonom! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58860) HussarF

De miért nem távolra adjátok el a cuccot? Az alapból 1.5x-ös szorzót jelentene a bevételre.

(#58861) MrYoniko válasza HussarF (#58860) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én távolra adom el, de alap bunker távolra is csak 750k-t ad, a fejlesztett ad 1M fölött...
No meg alap bunkerbe kipróbáltam, hogy ha veszem a suply-t, akkor kb ugyan annyit csinál stock-ra, ha távolra viszem. Magyarul míg nincs fejlesztve, addig parkolópályán van a bunki... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58862) Bjørgersson válasza HussarF (#58860) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De honnan veszed, hogy nem úgy adjuk el?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58863) HussarF válasza Bjørgersson (#58862) üzenetére

294ezer nekem úgy rémlik, hogy amennyit közelre kapsz a CC-ért. Vagy a tied sem fejlesztett?

(#58864) Bjørgersson válasza HussarF (#58863) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De fejlesztett. :K Közelre 196, távolra 294. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58865) HussarF válasza Bjørgersson (#58864) üzenetére

Akkor jó. Már régen cash-eltem.

(#58866) Met


Met
nagyúr

Tegnap volt egy olyanom, hogy.
Vittem a cuccot eladásra, bevittem a csomagot és elkezdett pörögni fent az xp, mint amikor repülünk is kiírja hogy +200 xp azért mert másokkal repülök.
Azt hittem akkor is azért írja mert bevittem a csomagot, bár nem láttam még ilyet.
De nem múlt el.
95-96 között voltam kb. félúton, majdnem 96ig felért.
Ez bug vagy valakinél bekapcsolva maradt valami mod? Nem volt bent idegen, rögtön azt néztem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58867) HussarF válasza Met (#58866) üzenetére

XP-vel jár az is, ha eladást csinálsz.

(#58868) Heller2 válasza Met (#58866) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ha taggal, presidenttel repültök, kocsikáztok közösen, akkor adogatja hozzá rendesen, alacsony szinten látványosabb, mert kevesebb kell a szintlépéshez.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#58869) Met válasza HussarF (#58867) üzenetére


Met
nagyúr

Ja az kimaradt hogy még nem volt bent az összes csomag, tehát nem azért kaptam mert sikerült az eladás.

Heller2 Egyedül voltam a kocsiban.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58870) Heller2 válasza Met (#58869) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akkor valaki félrenyomott a menüben :)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#58871) Mr.Csizmás válasza Met (#58866) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2-4-600-at ad helyzettől függően, külön a ride with, és a flying with témában, +xp a presidentért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58872) Met válasza Mr.Csizmás (#58871) üzenetére


Met
nagyúr

Ez azért egy kicsit több volt amit kaptam, kb. ha iskolabusszal vittem volna ez egész crew-t :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58873) MrYoniko válasza Met (#58872) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Lehet néha ki kéne kapcsolni a Trainert... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58874) Heller2 válasza Met (#58872) üzenetére


Heller2
aktív tag

Látom teher az a pár xp! :P
Akkor este kapsz egy 20 szintet..jóóóó!? :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#58875) Met válasza MrYoniko (#58873) üzenetére


Met
nagyúr

Ha lenne szerinted beírnám ide hogy lebuktassam magam? :P

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58876) Kiskokó válasza Met (#58875) üzenetére


Kiskokó
veterán

Érdekes, de az tuti hogy mikor ezt mondtad CSAK PHHU-s volt bent.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58877) Met válasza Kiskokó (#58876) üzenetére


Met
nagyúr

Y menüben nézted? Mert én csak ott, de van amikor ott nem mutat mindenkit.
Vagy az csak akkor van ha sokan vagyunk bent?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58878) Heller2 válasza Kiskokó (#58876) üzenetére


Heller2
aktív tag

Igen és nem is sokan, akkor értem be a sessionbe, amikor a chat pont kiírta ezt a "96" témát...
Saabe, Saabe....

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#58879) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#58876) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap pont nem, új session volt, és kiírta alul, hogy randomxyz gone insane, vagy mi. Y-ban nem volt benne, esc - online - player listben igen, és ezt 2-3x ellenőriztem :U persze utána beírtam a kicket chatbe.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58880) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#58879) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem nem írt ki olyat, de amúgy players-be nem ellenőriztem csak Y-al néztem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58881) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Skacok, ha már itt tartunk:
M menüben Inventoryban ír olyat, hogy Cash, de szürke, elvileg a nálunk lévő pénzből lehetne dropponi?
Vagy mi a fenének van bent, ha nem lehet használni... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58882) Heller2 válasza MrYoniko (#58881) üzenetére


Heller2
aktív tag

Régen lehetett adni, mondjuk eladás után a CEO, vagy klubelnök tudott pluszt adni

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#58883) Plata válasza MrYoniko (#58881) üzenetére


Plata
félisten

Úgy emlékszem régen heist időkben a pénzt át tudtad adni annak akivel együtt voltál heistben.

(#58884) MrYoniko válasza Heller2 (#58882) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Kár hogy most nem lehet.
Összedobhatnánk nekem a kokó+meth+pénzhamisítóra valót, és pár nap alatt vissza is tudnám adni a "hitelt" ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58885) anorche1


anorche1
őstag

Eddig 2x adtam el kokaint, 1x mikor csak 1 csík volt tele, akkor helikopterrel kellett 4 vagy 5 helyre mennem, és 1x mikor 2 csík volt tele. Ekkor 2 motorral kellett elvinnem az árut, amire volt fél órám.
Ha jó sejtem, akkor 3 csíknál 3, 4 és 5 csíknál 4 ember kellene a szállításhoz. Én viszont egyedül játszom. Így is megtudom oldani, mikor 3-4-5 csíknyi anyag van, ad annyi időt a játék? Vagy inkább ürítsem ki mindig 1-2 csíknál?

Az irodai gépnél, a vehicle cargoban, a raktáramnál van egy százalék (jelenleg 55), ez mit jelent? Ha megtelik vennem kell új raktárat?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58886) Majkee84 válasza anorche1 (#58885) üzenetére


Majkee84
aktív tag

A postakocsis kivételével egyedül is meg lehet csinálni az eladásokat. Gondolom a warehouse telítettségét, nem kell újat venni. Elég eladni az autókat.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58887) Plata válasza Majkee84 (#58886) üzenetére


Plata
félisten

Én a gyárakat tuti nem próbálom meg többször egyedül.
Mindig elbuktam,hiába vittem el időben az elsőt el és értem vissza,mire visszamentem a gyárhoz a kukás vagy postáskocsi tönkre ment és buktam az eladást.Volt hogy szimplán füstölt volt hogy beleállt a betonba volt hogy feldőlt. :U

(#58888) HussarF válasza Plata (#58887) üzenetére

Lol :DDD
A mónika show-s jelenet jutott eszembe rólad. Adott már neked elég pofont a sors meg az élet ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#58889) ucli válasza HussarF (#58888) üzenetére


ucli
senior tag

Biztos elég volt az? ;]
Bár a nyelvtankönyvet már kiütötték a kezéből. ;] ;]

(#58890) Plata válasza HussarF (#58888) üzenetére


Plata
félisten

Eleinte megpróbáltam egyedül eladni,de pár cumi után feladtam.Szerintem képet is raktam be annak idején,mert állati röhejes volt ahogy hazamentem a gyáramhoz erre kocsik bele voltak állva betonba meg füstöltek. :DDD
Mondjuk csak először volt vicces,később csak dühítő.
Ez olyan volt mint amikor elvesztettem pár kocsit mert saját cargo bob-al akartam lopni,kellett pár baleset mire rájöttem hogy fölösleges vele vacakolni,mert tuti a cargo bob a szar.
De a múltkori rakétás lopás is állati volt,fort zancudo elől kilőttem a rakétás kocsival,erre telibe kaptam egy helit. :C
Mondjuk azon jót röhögtem megint.
Egyébként az este átfestettem az Avengert,nem bírtam el viselni a sárga szinét.
Vicc de második festésre tök olcsó volt,asszem 3200 valamennyi dolcsi volt a perlescent festése.

[ Szerkesztve ]

(#58891) szTotyy válasza Plata (#58890) üzenetére


szTotyy
őstag

Valamikor a múltban nem viselkedtél csúnyán egy öreg cigányasszonnyal? Lehet rád rakott valami rontást, vagy átkot! :)

anorche1 az mc gyárakat nyugodtan eladhatod egyedül, lesz rá idő. Ha postakocsist kapsz - ahogy Majkee is mondta -, az az egyetlen, amire nincs idő. Ilyenkor válts sessiont, és kezdd újra! A cuccod megmarad, csak egy minimális veszteséged lesz.

[ Szerkesztve ]

(#58892) Plata válasza szTotyy (#58891) üzenetére


Plata
félisten

Nem hiszem,lehet Ucil rám nyomott egy átok hacket. :P . ;]
Van arról valahol infó hogy egy Avenger hány rpg-t bír ki?
Avengert úgy hagytam autopilótával erre valami sügér rálőtt legalább 5 rakétát,de nem zuhant le.

[ Szerkesztve ]

(#58893) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Üdv!
Múltkor felmerült egy érdekes kérdés bennem, és nem találtam rá a választ sehol, de hátha valaki közületek megtudja mondani:
Mi van akkor ha valaki rendelkezik dobozosan a játékkal és később megveszi Steamen is! Vajon összeszinkronizálódnak az achievementek vagy nem? Onnantól kezdve csak Steamen keresztül lehet indítani? Az tiszta, hogy nem lesz két játéka, de érdekelne mi történik ilyenkor.
Szerintetek? :))

(#58894) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni Story módban meglett michaelre a pénzem egy Zentornóra plusz egy 30,000 dolláros garázsra. Megvettem a garázst és utána a kocsit,de amikor bementem a garázsba nem volt ott a Zentorno!
Most lehet valamit csinálni vagy elment a kocsi? Már neten mindenhol utánanéztem ennek! :O

[ Szerkesztve ]

(#58895) anorche1 válasza Peter_06 (#58894) üzenetére


anorche1
őstag

Kell egy kis idő amíg leszállítják.
Öld meg magad, és akkor aszem kapod is sms -t, hogy megjött.

(#58886) Majkee84 és (#58891) szTotyy köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#58896) ucli válasza WhiteHawk24 (#58893) üzenetére


ucli
senior tag

Külön működik a kettő, elvégre kettő külön accountod van hozzá.

(#58897) WhiteHawk24 válasza ucli (#58896) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Akkor rosszul tudom, hogy a Steames acc. mellé kell külön regisztráció a Social Clubba?

[ Szerkesztve ]

(#58898) ucli válasza WhiteHawk24 (#58897) üzenetére


ucli
senior tag

Az is kell mellé.

(#58899) WhiteHawk24 válasza ucli (#58898) üzenetére


WhiteHawk24
tag

És mi van akkor ha olyan accountot adok meg amin alapból már megvan a GTA5 dobozos verziója?
Tudom, hogy nem életszerű a dolog, csak érdekel mi van ebben az esetben...

Más is feltette már a kérdést csak válasz nem jött rá: [link]
Mondjuk én venni nem akarok, csak érdekel mi történne...

[ Szerkesztve ]

(#58900) ucli válasza WhiteHawk24 (#58899) üzenetére


ucli
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor azt nem engedi.
De ebbe nem vagyok biztos.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.