Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59751) Plata válasza ucli (#59750) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi de ennek a hsz-nek mi volt a tartalma?

(#59749) Kiskokó
Tegnap előtt eladás közben beszéltük hogy milyen jó lehetne ha meg lehetne venni azokat a nagy házakat is.
Nekem az tetszik ami fent van a hegyoldalban és félig tó veszi körül,majdnem olyan mint egy kis szigeten lenne,de max félsziget.Még ha 20 misi lenne is az ára megérné,mert klassz helyen van.
Azt hiszem ha sikerül egy 10 misit félre teszek a jövő hétre.
Hátha jön valami jó,de még CEO garázsba vennék +20 helyet,Facilitybe security-t,meg még talán az eheti autót.

[ Szerkesztve ]

(#59752) Intruder2k5 válasza ucli (#59750) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És a 200 hsz-ből mennyi szól a GTA-ról, és mennyi Plata-ról? A kérdés költői volt, nem várok választ...

Viszont megkérek mindenkit, hogy most már engedjétek el ezt a témát, Plata Te pedig próbálj meg kicsit a minőségre és a tartalomra is ügyelni, és nem "csetként" használni a fórumot!

Köszönöm!

(#59753) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

No skacok lenne 2 kérdésem:

1.: korlátlan ideig lehet ugye afk-olni a tv előtt, már csak az a kérdés merült fel bennem, hogy ha alt+enter kombóval ablakra rakom, és pl megnyitok egy böngészőt, akkor is tv-zik-e tovább, vagy kivág mert nem aktív ablaknak érzékeli?
Ez suli miatt lenne fontos, mert akkor közben jegyzőkönyveznék...

2.: Ha pl afk-ban hagyom a karit, és elmenek dolgozni, akkor tudok-e suply-t venni melóból pl teamviewer segítségével?
Máskülönben nem sokat ér nekem a dupla bunki epadási bónusz a héten...

Köszi előre is a szakmai válaszokat... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59754) hegyipapa válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


hegyipapa
senior tag

1. Kérdésedre : Igen tudsz, én volt hogy afk közben youtube videót néztem, vagy böngésztem a neten sima ügy.

(#59755) Ideg : Érdekes nálam mükszik a dolog. 20p videót megtudtam nézni, és nem vágott ki.

[ Szerkesztve ]

(#59755) Ideg válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


Ideg
aktív tag

1. Ha más ablak aktív a GTA5 előtt akkor ugyanúgy kivág pár perc múlva, hiába TV-zel.

Szerk.: Hegyi akkor lehet csak elindított valamit gyorsan youtubeon. :D Engem mindig kivágott 3-4 perc múlva hiába tvztem.

2. Ugye supplyt csak a bunkiban tudsz venni, tehát teamvieweren keresztül el kell szenvedned a bunkiig, supplyt venni majd vissza a TV elé. Sztem tudnád irányítani, max nagyon darabos lenne a kép és nagy lenne a válaszidő. Régen én is beléptem WoW-ba TV-en keresztül tradelgetni, mondjuk a GTA azért más tészta. :D

[ Szerkesztve ]

(#59756) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

borderless window, rendes felbontáson - mintha fullscreen lenne. akkor büntethetlenül tudsz alttabolni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59757) hegyipapa válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Távoli játékot egyszer próbáltuk GTA 5-el de lehetnek, késések és problémák, hálózat és gépfüggő is.
Mi VPN-en használtunk plusz a steam otthoni továbbítást.
Ügye a VPN-en azért kellett nem csak otthoni legyen illetve annak kezelje.

[ Szerkesztve ]

(#59758) Kiskokó válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


Kiskokó
veterán

1.
AFK TV előtt mindig is ment. Elvileg a gyáras kameráknál is működik.

Ha ablakra rakod mind1 mit csinálsz olyankor 2perc a türelmi idő is kirak amúgy pedig 13-14perc az IDLE határ.
Pedig úgy is próbáltam, hogy a GTA-t is Ablakba tettem de akkor is kirakott ha nem az volt felül. Teljes képernyön meg végképp kirak ha alt-tabozol.

DE mivel 2en is írjátok, kipróbálom megint ablakba mert az fasza lenne ha lehetne rendesen gépezni futó GTA mellett

2.
Használsz teamviewert? Letölöttem már az appot de még nem izzítottam be.
Lehet segítséget kérnék majd azzal kapcsolatban. Nem lenne rossz egy távoli elérés a gépemnek

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59759) Plata válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


Plata
félisten

1.Volt már hogy kb 10-15 percig afkoltam a játékban,a bunkerben a biztonsági kameráknál hagytam a karit,múltkor afk közben megvolt nyitva a fórum és az emailfiókom,mert pár fényképet másoltam át telefonról gépre és küldtem el emailben.Engem nem dobott ki ugyanúgy ott maradtam PH-s sessionban.
De túl sokáig nem merném ott hagyni,ha ott is hagyom 5-10 percre biztonság kedvéért paszívra teszem,ha bejönne hacker sessionban ne tudjon megölni.Otthagyni a karit órákra biztos nem merném,mostanában elég sok hacker lett.Bár lehet hogy most variáltak vele valamit,mert valamelyik este a CEO irodában afkolt a karim tévé előtt,én meg kimentem teáért vagy kávéért a konyhába és amikor visszajöttem pont kickelt a sessionból,igaz ugyanoda is tett vissza.

(#59760) ucli válasza MrYoniko (#59753) üzenetére


ucli
senior tag

Teamviewerrel párszor próbáltam már supplyt venni, telefonnal nem fogsz elmenni a bunkerig, mert nem úgy kezeli az egeret és billentyűzetet. A legjobb az lenne, hogyha csinálnál mellé egy anti-afk scriptet ami spamelné a w-t és az s-t, hogy ne menjen el a világba a karaktered de ne is dobjon le. A szêk mellől könnyebb lesz belépni. :K

(#59761) Heller2 válasza hegyipapa (#59742) üzenetére


Heller2
aktív tag

Igen, 2.100.000 a teli bunker. De megint állandóan "saving failed" villog bal oldalt

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#59762) Plata válasza Heller2 (#59761) üzenetére


Plata
félisten

Most nincs transaction failed?
Segítőknek normál bér jár bunkernél vagy emelt?

(#59763) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Bunker eladásnál nem csak a tulajdonos kap több pénzt,hanem a segítőknek is többet ad :). 30-35K helyett 70K körül van.

[ Szerkesztve ]

(#59764) Heller2 válasza Plata (#59762) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ezt nem tudom, mert igaz, voltak fent crew tagok csak mindenki össze-vissza, afk, stb.
Meg én úgy is egyedül adok el, csak belesett az egyik Insu a vízbe, aztán sessiont váltottam, így nem tudom lett volna ha.... ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#59766) Headers válasza Heller2 (#59761) üzenetére


Headers
tag

Én 2.541.000-et kaptam.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59767) #81556480 válasza Headers (#59766) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem voltak más rival ceo-k a sessionben? mert arra jár bónusz.

(#59768) hix19980517


hix19980517
kezdő

Sziasztok Elkészült a Vasárnapi Low Rideres Autós Találkozó videója Remélem elnyeri a tetszéseteket elég sok munka volt vele... Próbáltam zenére vágni hát ennyire sikerült következő majd biztos jobb lesz :D Köszönöm ha elismeritek munkámat ha tetszik egy lájkkal és feliratkozással tisztelj meg. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#59769) Headers válasza #81556480 (#59767) üzenetére


Headers
tag

Ez valamiért teljesen kiment a fejemből. :DDD
Akkor oszolhatnak, nincs itt semmi látnivaló.
(Törölni már nem tudom a hsz-t.)

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59770) MrYoniko válasza ucli (#59760) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Majd megpróbálom ugyanazt a robotot beüzemelni, ami a WoW-ban napi 400k-t termelt nekem annó...

Elvileg a R* nem tudja kiszűrni.
Annyit csinál, hogy emulál egy billentyűzetet és egeret, és annak a nyomkodására tudok programot írni.

De ahogy számolok 2 fullos bunker eladás nekem bőven elég, hogy meglegyen az avenger, meg egy kis plusz... ;)

Esetleg nem termel gyorsabban a bunker, mert úgy lenne még csak OP... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59771) ucli válasza MrYoniko (#59770) üzenetére


ucli
senior tag

Makrók/ makróhoz hasonló scriptek használatáért nem jár banán, de az a biztos, hogyha te írod meg és hozzárendelsz egy hotkeyt.

(#59772) Ideg válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


Ideg
aktív tag

Elég menő lett! :C :C

(#59773) hix19980517 válasza Ideg (#59772) üzenetére


hix19980517
kezdő

köszi! :)

(#59774) Mr.Csizmás válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyen hurkát nyersen amelyik downvote-olta :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59775) szTotyy válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


szTotyy
őstag

Elismerés a beleölt időért, munkáért! :R Jó lett, és persze várjuk a vidit a következőről is. :)

(#59776) Reaper válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


Reaper
őstag

F@sza lett, szép munka :C :R

(#59777) hix19980517 válasza Mr.Csizmás (#59774) üzenetére


hix19980517
kezdő

Köszönöm hogy tetszett :D az a 2 dilikeolo tuti youtube csoportból valaki ;)

(#59778) hix19980517 válasza szTotyy (#59775) üzenetére


hix19980517
kezdő

Köszi! örülök hogy tetszett :D ha ennyire tetszik valószínüleg lesz még ilyen a közeljövőben :)

(#59779) hix19980517 válasza Reaper (#59776) üzenetére


hix19980517
kezdő

Köszi ;)

(#59780) Mr.Csizmás válasza hix19980517 (#59777) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

apró trükk: képpel is tudsz linkelni, mégpedig úgy hogy az url linkelésnél a szöveg egy képlinkelés beillesztés.

[L:http://jútúb linkje][IMG:http://kép linkje][/IMG][/L]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59781) Kiskokó válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez azé nagy poén : :DDD :DDD

"► Support The Producer"

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59782) hix19980517 válasza Mr.Csizmás (#59780) üzenetére


hix19980517
kezdő

köszi sajnos már nem tudom szerkeszteni :S

(#59783) hacseki30 válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


hacseki30
tag

Le a kalappal, nagyon jó lett! :C :C :R

(#59784) olddirtyB válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nagyon zsír lett! Köszönjük! :R

Csak Hegyi lamboja nem kellett volna oda :D

(#59785) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Jó reggelt kívánok! :))

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#59786) Kiskokó válasza bluuzia (#59785) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem azért amúgy de a f..omat bekaphatja a rockstar, hogy az ígért pénzekből kb az 1/3-át ha megkaptam valaha is...
A Hermes-es karácsonyi pénzt se kaptam még vissza azóta se.. ezek a lépj be ekkor meg akkor akciókból is kb 1-et kaptam meg összvissz... :(((

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59787) Bjørgersson válasza Kiskokó (#59786) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Hermeses penzt szerintem en kaptam meg helyetted. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59788) anorche1 válasza bluuzia (#59785) üzenetére


anorche1
őstag

De miért ennyit kaptál?
Nem úgy volt, hogy vasarlasokbol 1 misi vissza jar, es 250k -t kapsz, ha beleptel az ido intervallumban?

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59789) MrYoniko válasza hix19980517 (#59768) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Szép munka, bár nekem kicsit sötét (lehet nem kocsiba kellett volna megnéznem nappal telefonról, úgy hogy körülöttem vakít a hó) ;)

Csak így tovább, én kb sokadjára tudtam volna valami hasonlót összerakni. :R

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59790) Segal válasza Kiskokó (#59786) üzenetére


Segal
veterán

Nyugalom.
Március harmadikáig ígérték :)
De ha nem kapod meg akkor egy pp erejéig visszatérek hogy némileg kárpótolva legyél :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59791) Ideg válasza anorche1 (#59788) üzenetére


Ideg
aktív tag

+1

Ezt én se nagyon értem. Ugye max 1250k-t kellett vna visszakapnod.

[ Szerkesztve ]

(#59792) bluuzia válasza anorche1 (#59788) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ha úgy van ahogy írod, akkor 100 ezerrel kaptam többet. (Plata is ennyit kapott, azt mondta.)
De fogalmam sincs hogy számolják.
Múlt héten több mint 5 millát költöttem, elvileg abból is visszajött valamennyi.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#59793) Ideg válasza bluuzia (#59792) üzenetére


Ideg
aktív tag

Akkor még ennyit se kellett vna kapnod. Február 16-26 között minden elköltött GTA$ után 10% -ot kapsz vissza. Tehát kb 5millát költöttél, annak a 10%-a az 500k és ehhez jön hozzá a login bonus ami 250k. Érdekes ez a R*. :DDD

(#59794) MrYoniko válasza Ideg (#59793) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Lehet hozzácsapták a failed-eket is, akkor viszont nekem laza 2milla környéki összeget kell hogy adjanak... ;)

Vagy csak az van, hogy Blu ilyen csókos a R*-nál... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59795) szTotyy válasza bluuzia (#59792) üzenetére


szTotyy
őstag

Én is ezt az összeget kaptam. Pedig tuti nem költöttem 10 millát az elmúlt héten. Na mindegy, örülök neki, valószínűleg szükség lesz rá a jövő héten..

(#59796) Triathlete válasza szTotyy (#59795) üzenetére


Triathlete
senior tag

Miért mi lesz jövő héten? :Y

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#59797) Ideg válasza Triathlete (#59796) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hát mivel elfogytak a kocsik amik ugye hetente jöttek a Doomsday DLC óta, plusz az elmúlt hetekben olyan bónuszok voltak amivel jól lehetett keresni, ezért benne van a pakliban, hogy jövő héten megint lesz egy kis update. Szerintem erre gondolt a kollega is. :)

[ Szerkesztve ]

(#59798) Plata válasza bluuzia (#59792) üzenetére


Plata
félisten

Igen 1.35 jött. nekem is.
Be is tudom bizonyítani mert le fényképeztem.

Csak eddig nem tudtam írni mert nem voltam gép közelben,a mobilom meg sikerült kint hagyni a kocsin és egy picit befagyott.

(#59797) Ideg
Csak kérdés hogy milyen DLC lesz,vajon MC vagy CEO vagy tényleg egy újabb fajta épületet kapunk és új fajta biznisz.
Remélem nem egy újabb repülős biznisz,a hangáros sem jött be,de a ládázást újra csinálgatom Deluxo-val,azzal tényleg nem nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#59799) Triathlete válasza Ideg (#59797) üzenetére


Triathlete
senior tag

De eddig is voltak ún üres hetek miután elfogyott a friss tartalom nem? -Én legalábbis úgy emlékszem.. Meg azért ezeket a DLC-ket valahogy megszellőztetik mindig..

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#59800) szTotyy válasza Triathlete (#59799) üzenetére


szTotyy
őstag

Remélem nem lesznek üres hetek. Az biztos, hogy amióta én játszom (1,25 év :) ) nem volt még üres hét. Talán nem is lesz.. A hangáros dlc-nél is úgy emlékszem, csak pár nappal előtte jelentették be. Hátha érkezik valami infó a következő napokban..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.