Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59801) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A hangaros DLC nekem teljesen kimaradt. Linkeltek nekem rola valami leirast, hogy ne mobilon kelljen keresgelnem? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59802) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

némi konteó (a la chemtrail :DDD)

2015.04.15-én jelent meg a game. azaz most lesz 3 éve. mi van ha az évfordulóra kiegészítik a mapot mindhárom várossal? :DD mondjuk a doomsday beteljesül, és a téridőtorzulással ott teremnek. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59803) Triathlete válasza szTotyy (#59800) üzenetére


Triathlete
senior tag

Úgy legyen! :K

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#59804) Reaper


Reaper
őstag

Én azért el tudok képzelni valami tenger alatti, vagy esetleg hadihajós részt, ha már annyira ki van dolgozva minden a víz alatt és senki se nézi. Orbital cannon után szabadon pedig mondjuk Tomahawk rakéta egy ilyen bázisról :)

(#59805) Bjørgersson válasza Mr.Csizmás (#59802) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy esetleg HL3. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59806) Mr.Csizmás válasza Bjørgersson (#59805) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bekerül a vállról indítható pajszer :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59807) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#59806) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Vagy valami zombi-apokalyps-os mód, mint annó ami volt a Vice City-hez...

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59808) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Földönkívüliek lesznek.
Kutató laboratóriumot kell majd venni és a katonasághoz vagy a LSIA reptérre kell leszállítani az eredményeket.
Merryweatheres ellenállás adott + megszerezheted a rivális CEO eredményeit, amelyeket felvéve sajátodként adhatod le. Extra pénz, mert nem te dolgoztál a cuccal és nem kellett fizetned a fejlesztésekért.

ezt most talátam ki, de szerintem lenne benne potenciál. Végre igazi harcok lennének online, mert nem a megsemmisítés és a másik szivatása lenne a cél, hanem az árú megszerzése.. :D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#59809) Reaper


Reaper
őstag

Repülőgép anyahajót akarok venni, úgyis benne van már a játékban az egyik kedvenc heist előkészítőnél és akkor már legalább megspórolnám a hangár árát. Tuti megérné és eléggé megtolhatná az ökörködés faktort :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59810) Gyula84 válasza Bjørgersson (#59801) üzenetére


Gyula84
veterán

[link] :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#59811) Bjørgersson válasza Gyula84 (#59810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyaldmeg. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59812) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Ilyet adtak, ez azért kellemes:

Ó, platac is kapott, akkor lesz mivel rombolnia az autós talikat.

[ Szerkesztve ]

(#59813) CactuS válasza Gawamatsu (#59812) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ez elvileg az áfa visszatérítés a vásárlások után. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59814) Ideg válasza CactuS (#59813) üzenetére


Ideg
aktív tag

Pár hsz-el feljebb beszéltük ki, hogy ez vsz nem az lesz. Legalábbis nem csak az. Az adóvisszatérítés max 1.250.000 lehet, de itt mindenki 1350k -t kapott eddig. Fura. Én egyébként még semmit. :O

(#59815) CactuS válasza Ideg (#59814) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

100-200k szokott keringeni a rendszerben, amit időnként megkapnak a játékosok. Lehet csak a szokásos hiba a rendszerben. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59816) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ezt is megéltem, bár nem tudom mi ez. A 10%os cuccból is max 500K jönne kb... plusz az a 250 amit ígérgetnek megint :D
De van egy sanda gyanúm hogy ez tuti a múltheti bugos MC dupla "fizetés" miatt adják.
Valaki 1,75M-et kapott.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59817) Segal válasza Kiskokó (#59816) üzenetére


Segal
veterán

Akkor megnyugodtam hogy nem kell visszatérnem pp-zni :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59818) freeknight válasza CactuS (#59813) üzenetére


freeknight
őstag

Én a visszatérítéses akció során nemhogy nem vásároltam semmit, hanem fel sem léptem, csak egyszer :D .
Ahhoz képest én is megkaptam az 1,35 milliót, a való életben is elfogadnék ilyen visszatérítéseket :DDD

(#59819) Logitech válasza freeknight (#59818) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nem tudsz esetleg egy képet betenni róla? ;]

(#59820) Met válasza Kiskokó (#59816) üzenetére


Met
nagyúr

Én is ennyit kaptam tegnap.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59821) freeknight válasza Logitech (#59819) üzenetére


freeknight
őstag

Minek, úgy se bizonyít semmit, másét is letölthettem és felrakhatnám ;]

(#59822) VikMorroHun válasza Met (#59820) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem bezzeg még nem jött meg a visszatérítés, pedig jól jönne, hogy vásárolhassak egy gyárat a motoros klubomnak. Viszont ma elkezdett követni egy fickó. Jött egy darabig utánam, és nem volt egyértelmű, hogy most támadni akar, vagy csak szórakozik, mindenesetre nem tudtam lerázni. Egy idő után meguntam. Kiderült, hogy a golyóálló, páncélozott autó nem bírja a sticky bombot. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59823) Met válasza VikMorroHun (#59822) üzenetére


Met
nagyúr

Tegnap amikor nekem adtunk el bunkert, mászkált az egyik lerakási ponton egy idegen, nem támadt csak ott rohangált, azért kilőttem nehogy eszébe jusson sticky-zni vagy rakétavetőzni. ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59824) Headers


Headers
tag

A múltkor már kérdeztem, de hátha mostmár tud valaki valamit.
A PH-s discord-dal mi történt?

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59825) bluuzia válasza Logitech (#59819) üzenetére


bluuzia
aktív tag

:) :) :D :DDD :DD :)) :C :C

Bocs Tamás, hogy ma reggel leléptem amikor bejöttél, de beelőzött téged egy idegen játékos 5000-es rankkal. Pont eladtam egyedül és nem voltam kíváncsi, hogy milyen ötletes dolgokkal tudna elszórakoztatni.

MET: ha egyszer megveszed, akkor az összesre ráteheted, bár valamim miatt (talán BUG) lehetnek kivételek.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#59826) Met


Met
nagyúr

Az egyedi rendszám az csak egy autóra jár vagy az összesre?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59827) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

No skacok belogoltam én is, a héten elöször, meg is kaptam az 1,35M $-t én is.

Ami nagyon érdekelne, hogy meg akarom venni az Avengert, és feltétlenül kell bele fegyver és kocsi műhely?
Csak mert nekem ezek a MOC-ban már megvannak, így nem feltétlenül költenék rá, ha ugyan azt tudja...

Jövőhéten meg szerintem még nem DLC fog jönni, hanem inkább kocsi eladás-ra bónusz. Ez csak egy tipp, de ha jól tudom, akkor idén csak az nem volt, minden másra lezongorázták már...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59828) bluuzia válasza MrYoniko (#59827) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Akkor nem kell bele, csak ha nagyon sok pénzed van :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#59829) Anulu79 válasza Headers (#59824) üzenetére


Anulu79
addikt

Törölve lett. De ha minden igaz akkor DU el tudom küldeni az újnak a linkjét.

(#59830) Bjørgersson válasza Met (#59826) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindre.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59831) Met válasza Bjørgersson (#59830) üzenetére


Met
nagyúr

Az jó mert voltam bent LSC-ban és nem volt a listában a rendszám.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59832) Logitech válasza bluuzia (#59825) üzenetére


Logitech
aktív tag

Kb. 3 mp-ig voltam csak a sessionben, láttam a magas szintűt, egyből lefteltem, csak afk-ra hagytam ott a gépet.

Megpróbáltam teamviewerrel irányítani a játékot, kép az volt, de lefelé nézett a karakter, nyilakat hiába nyomtam nem ment sehová, amikor az egeret megmozdítottam csak körbe pörgött gyorsan a kép.

(#59833) Segal válasza Met (#59831) üzenetére


Segal
veterán

Ezzel mar regen is sok problema volt. Nekem speciel atom stabilan mukodott mindig elerheto volt de akik kesobb csinaltak azok mar heteket vartak mire mukodott es akkor is bugosan.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59834) Met válasza Segal (#59833) üzenetére


Met
nagyúr

Tegnap vagy tegnap előtt kérdeztem játékban, azt mondták hogy elvileg rögtön meg kellene jelennie.
Majd néha ránézek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59835) DavePublic


DavePublic
újonc

Sziasztok! Egyik ismerősömmel játszottunk és mondta a PHHU crew-t és szeretnék jelentkezni, szóval 1-2 infót leírok magamról első sorban.

- szinte napi szinten tudok játszani (tanulástól függ)
-most 16 éves vagyok és szeretnék egy jól működő és segítőkész klánba csatlakozni, és erről azt hallottam, hogy ilyesmi :)
-social club nevem: DavePublic
-gta-ban 154-es szintű vagyok tapasztalatom az elég sok, és ha kell valakinek segítség és éppen ráérek akkor nagy valószínűséggel segíteni szoktam neki
-discordot és teamspeakot szoktam használni, de skype is szóba jöhet, mikrofonom nem recseg és nem súg

Social Club-on küldtem jelentkezés!
További jó játékot! :)
- Đave

Đave

(#59836) simon105 válasza Met (#59834) üzenetére


simon105
tag

Én voltam, aki írta. Leírom, hogy minek kellene történnie, hátha segít.
Az alkalmazásban a Garage fülön kiválasztod az autót, a Plates fülön elkészíted a rendszámot, majd a Customize fülön érdemes valamit módosítani még (enélkül nem mindig fogadja el a rendelést, én az ablak fóliázáson szoktam variálni, mert olcsó visszaállítani), megnézed, hogy a jobb felső sarokban a kívánt rendszám van-e és rányomsz az Order gombra. Ekkor meg kell jelennie egy számla szerű oldalnak, ahol a rendszám (100k) és a másik módosítás (pl. 1,5k) ára szerepel, és alul el tudod fogadni. Ha megvan, a játékon belül (elvileg azonnal) kapsz egy SMSt, hogy az adott kocsit vidd be a legközelebbi LSC-be, ahol nem a szokásos sok soros menünek kell lennie, hanem csak a rendelést tudod rátenni a kocsira, vagy eladni azt. Ha felraktad 100k-ért, utána már az összes kocsin ingyen tudod használni a rendszámot.
Ahogy a játék chatet már többször telesírtam vele, én korábban beleestem ebbe a hibába (kösz Bluuzia a linket innen is), és valószínűleg ezért nem történt semmi, amikor bementem a kocsival a műhelybe, de az SMSt akkor is megkaptam azonnal. A névváltásom viszont úgy néz ki, megoldotta a problémát, és úgy emlékszem pont azelőtt ment minden újra hibátlanul, mielőtt kérdezted.

(#59837) anorche1


anorche1
őstag

Én is megkaptam az 1.35 misit (xo -n játszok).
Nincs valami hivatalos infó, hogy ez most akkor mi? Ezen felül még kapok adóvisszatérítést?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59838) Evoryd


Evoryd
újonc

Sziasztok,

Szeretnék jelentkezni a crewba. 187-es szintű vagyok. Napi 1-2 órát vagyok fent.

Játékon belüli nevem: Evoryd

(#59839) hegyipapa válasza Evoryd (#59838) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Helló

Te szoktál velünk játszani, és voltál a vasárnapi talin is igaz ?
Szabályzatunkat olvasd el !

[ Szerkesztve ]

(#59840) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Skacok, valaki lesz online éjfél után, mert kb akkorra érünk haza (Nyíregyháza mellé) Veszprémből.
Vagy a holnap reggel 8-10-ig is jó nekem, teljesen televagyok mindennel IS!

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59841) CactuS válasza DavePublic (#59835) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia,

Örülök, hogy jelentkeztél itt, hamarosan valaki elfogadja majd a jelentkezésedet RSCn. Üdv köztünk, arra készülj fel, hogy a társaság döntő többsége 20-25 év feletti, így a korkülönbségből alkalmanként lehetnek problémák. Abszolút nem bántásból, csak, hogy ne érjen semmi meglepetés. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59842) Evoryd


Evoryd
újonc

Igen, elolvastam a szabályzatot

(#59843) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ilyet se láttam még. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59844) Headers válasza Bjørgersson (#59843) üzenetére


Headers
tag

Én elég sokszor kapok ilyet, ha például egy mission-re fogadok el meghívást. Szóval szerintem nem olyan különleges esemény ez. :N

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59845) pokers válasza Bjørgersson (#59843) üzenetére


pokers
senior tag

Pedig elég gyakori üzenet, legalábbis én már soxor találkoztam vele. :K

(#59846) Puma K válasza Bjørgersson (#59843) üzenetére


Puma K
veterán

Majdnem egész 3 év alatt én sem láttam még ilyen üzenetet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#59847) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Az mitől függ, hogy kapok-e 35000-et egy kocsi eladás után, vagy csak 5000-et a SecuroServtől, mert ügyes segítség voltam?

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59848) Mr.Csizmás válasza VikMorroHun (#59847) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1. kollekció 2. sima eladás

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59849) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Ma tapasztaltam egy jópofa bugot:
Leültem a kanapéra, de se tv-t nem tudtam bekapcsolni, se felkelni róla...

Utóbbit a valóságban tapasztaltam már, amikor munkába kellett indulni... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59850) Anulu79 válasza VikMorroHun (#59847) üzenetére


Anulu79
addikt

35000-et akkor kapsz, hogy ha vagy te vagy akinek segítesz kollekciót adsz/ad el. Ezt onnan tudod, hogy eladás előtt nincs tuningolás. Ha tuningolni kell a kocsikat akkor nem kapsz 35000-et az eladás után.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.