Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) Majkee84 válasza hegyipapa (#58700) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Köszi az infót, pont 75%-on van a nagy raktáram. :D
Valaki megvette már a Neon-t?

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58702) freeknight válasza Plata (#58697) üzenetére


freeknight
őstag

Már megint jönnek a félinformációk ;] :D

Bunker és Mc bizniszek nem adnak semmiféle bónuszt mennyiségre.
Teljesen mindegy, mikor adod el. Ami bónuszt ad mennyiségre az a ládázás meg a hangár.

A fejlesztett bunker full stockja 700k-t ér. Azért kapsz 1 millió feletti összeget, mert Los Santosba adod el.
Tehát ami bunkerre és mc bizniszre bónuszt ad: hova adod el ("location bonus") és hány ellenséges (nem mc tag) ember van a sessionben ("high demand bonus").

Ezért is jobb bunkert mc-ben eladni, mert ceo-ként eladva pl high demand bonus sem jár, és a segítők is keveset kapnak kézhez.

(#58703) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Mai nappal bejött a Hardest Target admittom én milyen mód.
Dupla $ és RP jár érte.

Lehet nem fizet annyira jól mint más, viszont jelenleg kell az RP, hogy meglegyen a 120-as szint az unlock-ok miatt és a full hp miatt is... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58704) Plata válasza freeknight (#58702) üzenetére


Plata
félisten

Jaj ne már,már megint jönnek a hülyeségek? :DDD

(#58705) Anulu79 válasza MrYoniko (#58703) üzenetére


Anulu79
addikt

Mit takar ez a mód?

(#58706) MrYoniko válasza Anulu79 (#58705) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Hardest Target:
Team deatmatch, megfűszerezve azzal, hogy csak a célpont megöléséért jár a pont. Percenként mindig más a célpont.

Hogy pontosan mennyit lehet kaszálni, azt nem tudom, Vesztesként 10k-t ír, győztes körnél meg 20k-t.

Eggyet mentem csak, abban 1xvesztettünk, 2x győztünk, így kaszáltam a végén 78k-t.

Gondolom minnél több körre van állítva annál nagyobb szorzó van rajta.

Ha gondoljátok mehetünk egy full crew-ost este, de akkor a győztes csapatban akarok lenni (nagyon kell a lóvé, mert a ceo iroda elvitt mindent, és 1,5M a kocsilopós garázs... ;) )

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58707) MrYoniko válasza hegyipapa (#58700) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Nem a 2 bunker van leárazva, hanem a bunker renoválása is 25%-al olcsóbb, ha jól olvastam.
Upgrade-et nem néztem olcsóbb-e.

Viszont a Warehouse-ok is le vannak akciózva, a legolcsóbb large kerül annyiba most mint a normal... ;)

Ja és a CEO iroda renoválása is akciós.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58708) hegyipapa válasza MrYoniko (#58707) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Van renoválás akció is, de jól írtam mindent :)


[ Szerkesztve ]

(#58710) Daw93 válasza Majkee84 (#58701) üzenetére


Daw93
senior tag

Én megvettem a Neont, nagyon szép, eddig az egyik legjobban sikerült autó. Érzetre kb ugyanaz mint a Raiden csak talán kicsit jobban ficánkol :D

GTA Online: Daweee93

(#58711) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Valamit állíthattak kocsilopásnál, mert ha helivel üldöznek gyorsabban jönnek a sorozatok és 3-8 ezer közötti minusszal tudom csak bevinni.
Ma kb. 4 ilyenem volt - bár lehet, hogy romlottak a reflexeim.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#58712) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap ránk csatlakozott a munkatársam SC neve: Reicsi
Segített is szállításoknál, úgy tudom nem volt vele problémája senkinek.

Szeretne tag lenni, küldött is jelentkezést a Crew-ba, csak ide nem szeretne regisztrálni és "leírni az életét". :)

Gondoltam akkor írok helyette, mert ismerem személyesen, ennyit megtehetek érte... ;)

Most meg logolok is befele, hátha csurran-cseppen valami meló... :)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58713) ucli válasza MrYoniko (#58712) üzenetére


ucli
senior tag

Nem kell leírnia az életét, de azért egy rövidebb bemutatkozásra méltassa már azt a crew-t, ahová jelentkezik. :U

(#58714) CactuS válasza ucli (#58713) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Főleg, hogy az aktív tagok lassan szeretnének egy előszoba crewt. Szóval igen, csak itt jelentkezve tudunk jelenleg új crew tagokat fogadni.

Más: Elkezdtem átköltöztetni néhány gyárat a várostól északra mert elég volt a hegymenetes kukásautóból. Hát, nem olcsó dolog. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58715) Plata válasza CactuS (#58714) üzenetére


Plata
félisten

Van egy rossz hírem,nem csak a városi gyár eladásnál kell hegymenetes autókázás.
Tegnap és tegnap előtt is voltam olyan hajmeresztő szar eladáson,kint a francos sivatagban volt a gyár,az egyiknél postás másiknál kukás autóval voltam,hova küldött?Arra a rohadt hegyre,az egyik kanyarnál gondoltam levágom az utat,majdnem összetörtem az autót,mert a térkép nem mutatta hogy ott szakadék van. :DDD
Végül is rövidítettem de nagyot zakóztam.

(#58716) Majkee84 válasza Daw93 (#58710) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Akkor majd elkérném egy körre, ha leszel. A következő kérdés csak Uclihoz szól: megéri megvenni szted? ;]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58717) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Skacok, Strenght növelésre van tippetek?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58718) ucli válasza MrYoniko (#58717) üzenetére


ucli
senior tag

Indíts valami nappali missiont és menj ki a partra ütlegelni a népeket. :D

(#58719) Plata válasza MrYoniko (#58717) üzenetére


Plata
félisten

Mindjárt le fognak hurrogni,de én golfozással és tenisszel húztam fel,nagyon gyorsan.Azt hiszem már 25-ös szinten max volt.

(#58720) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Sziasztok, szeretnek jelentkezni a crew-ba. Anno meg xbox 360-n jatszottunk baratokkal, most megvettem pc-re.
Jelenleg alacsony szinten vagyok, ceo car export-import kuldeteseket csinalom(/csinalnam ha kedves orosz kollegak nem akarnanak szetloni raketaval). Szoval a motivacio nyugodt pve public session, ugy hogy mas jatekosok is vannak bent.
Altalaban hetvegen jatszom es 1-2 hetkoznap este 1-2orakat.
A logout szabalyzatot elolvastam. Rockstar nevem: kzoltan

(#58721) Anulu79


Anulu79
addikt

Ilyen kocsit miért nem látok sűrűn?

(#58722) bluuzia válasza Anulu79 (#58721) üzenetére


bluuzia
aktív tag

South Los Santosban, Grove street környékén spawnol, sárga, zöld és lila színben.
Ugyan itt a Mananán kívül néha Peyotet, Tornadot vagy Buccaneert dob, szinte egész nap. Néha kettesével. :D
Rare car-nak (Én NPC tuningoltnak szoktam nevezni) minősül, így értékesebb, mint egy normál autó.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#58723) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

napi javaslat: az egész THCC crew legyen feketelistás. szarrá moddolnak fű alatt egy nyugis sessiont. :U :W

3 gyanús kis tetű:

[link]

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58724) ucli válasza bluuzia (#58722) üzenetére


ucli
senior tag

Inkább csak eszmei értéke van, mint annak a Voodoo-nak, amit lowriders előtt alig lehetett találni. Rá meg egy hónapra kijött a Dlc, és 5500 dolcsiért osztogatták.
Hozzátenném, több hónapig kerestem , nem kicsit beszéltem csúnyán, amikor kibiggyesztették szinte ingyen. :W :D

(#58725) ucli válasza Mr.Csizmás (#58723) üzenetére


ucli
senior tag

Ja, akkor ezért tűnt az egész játék olyan lassúnak... :U
Pedig ők is ellenzik a moddolást (tudtommal).

(#58726) hegyipapa válasza kzoltann (#58720) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam socialon, és fészen is a jelentkezésedet.

(#58727) Plata válasza Mr.Csizmás (#58723) üzenetére


Plata
félisten

Na ugye én megmondtam mikor kettő bejött hogy modderek és inkább le is léptem.

[ Szerkesztve ]

(#58728) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Rockstar Games Humble Bundle

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58729) Mr.Csizmás válasza Plata (#58727) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

THCC crew homepage

– Viselkedéseddel ne hozz szégyent a nevünkre!
– Játssz fair módon!
– Ne akadályozd/támadd a játékosokat eladás vagy bármilyen üzleti (CEO/MC) aktivitás közben!
– Csalás és modolás tilos!

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58730) Plata válasza Mr.Csizmás (#58729) üzenetére


Plata
félisten

Na persze és a lekvár teszi el a nagymamát. :DD
Ha én THCC-st látok inkább elhúzok,mert ahol ezek megjelennek ott modder terem.
Tegnap mikor bejött kettő én mondtam többieknek hogy húzok mert ezek csalók.Aztán kiderült hogy azok is. :P
Át mentem Saabe-hoz azzal meg milyen jól jártam bazz,Saabe-nak valami speckó sessionje volt,az autólopások röhejesek voltak,0 meg 1700 dolcsis károkkal vittem be zsinórban az autókat,akkor volt károm ha elbénáztam és meg közöltem egy oszlopot,kb.A helik tök bénák voltak,vagy felrobbantak vagy lekoptak.
Eladtam bunkert,kokógyárat gond nélkül,de aztán mikor pénzhamisító jött sorra akkor megint jöttek csalók és elbaszták az eladást,de leléptem és minimális kárral köv sessionban eladtuk.

[ Szerkesztve ]

(#58731) Met válasza Mr.Csizmás (#58729) üzenetére


Met
nagyúr

Írni a vezetőnek?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58732) ucli válasza Met (#58731) üzenetére


ucli
senior tag

Olvasd el a ”bemutatkozásukat”... Az egész csapat olyan (tisztelet a kivételnek)

(#58733) Mr.Csizmás válasza Met (#58731) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm...

2.) Bővítés második lépésben – Kiskapu a külsősöknek

Mivel jelenleg csak az első bővítési szakaszra koncentrálunk, így külsősök egyelőre egy kis segítségért cserébe léphetnek be.
Amennyiben egy külsős lát egy (valódi) THCCrew tagot csalni, pénzt kéregetni, bármilyen glitch-et, modot használni vagy bármi szabályzatnak nem megfelelő dolgot csinálni és erről videó anyagot is tud biztosítani, úgy belépést nyerhet. Hogy miért csak nyerhet? Mert természetesen a bebocsátást kérő külsős profiljának is meg kell felelnie a szabályzatunknak. Ez amolyan kiskapu, de mégiscsak esély a bejutásra.

Jelezni egy THCCrew szabálysértést:
E-mail címre – hessacreed@gmail.com

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58734) CactuS válasza ucli (#58732) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Off, de én ahogy olvastam valahogy folyamatosan egy 18+os helyzet rajzolódott ki előttem. Ha így nézed, akkor legalább vicces, egyébként meg sajnos elég sokat elárul a vezetőségről az a bemutatkozás...

Mr.Csizmás: Olvastam azt is, de én nem fűznék hozzá sok reményt. A bemutatkozást elolvasva bőven 90 utáni születésűnek gondoltam a hölgyet, de máshol azt írja, hogy 87-es, szóval elvileg egy felnőtt ember.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58735) Plata


Plata
félisten

Én nem tudom hogy mennyi THCC-s vagy az egész THCC csalókból áll-e,de én már jó rég óta ha meglátok egy THCC-s tagot akkor parázok,sosem volt velük jó tapasztalatom.Ahol feltűnnek ott modderek is megjelennek.
Ha már van két THCC akkor tuti hogy lőttek a sessionnak,amúgy se nagyon szeretem az idegeneket,de most pár esti játékban találkoztam idegen magyarokkal akikről kiderült hogy jó arcok.Tegnapelőtt és tegnap is elvoltunk idegen magyarokkal,akik jöttek segíteni eladni meg egyéb és nem volt velük gond.

[ Szerkesztve ]

(#58736) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Akkor nem egy sessionben voltunk, én pont az ellenkezőket tapasztaltam (egy tegnap előtt esti példa): [link] ...
Az egy dolog, hogy teljesen nyíltan felvállalja, hogy csal. De ahhoz már pofa kell, hogy a másikat lenézze amiért becsületesen játszik.

Kandur: tudom hogy ismeri, eddig velük játszott.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58737) Mr.Csizmás válasza Majkee84 (#58736) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

f*szt nem lehet, hetente veszek milliós cuccot...már nem tudom mit vegyek, talán ceo iroda rumlizás lesz legközelebb :D

btw. ebben a sessionban voltam ezekkel eladni...AttilaEdward mondta tegnap hogy ismeri őket, a droppos gyerek most kapott kimenőt a tél utolsó napjáig :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58738) freeknight válasza Plata (#58735) üzenetére


freeknight
őstag

Ebben teljesen egyet értünk.

Tudom, itt is van fórumban aktív THCC tag (asszem pont Michael az arcképe), de ettől függetlenül a saját tapasztalatom az, hogy amint megjelennek a THCC-sek, valahogy mindig lesz csaló a sessionben...

Úgyhogy én mától bojkottálom ezt a bandát, azonnal megyek üresbe ha csak 1 is feltűnik.

De egyébként nem egy modder volt már ph crewban is, és kezdünk kicsit sokan lenni egyébként is.

(#58739) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#58737) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Elég csak az én példámat nézni: tegnap délelőtt még csak 500k $-volt a bankban, estére meg már megvolt a CEO iroda meg a kocsi garázs is, és maradt kb 100k $.
Akárhogy számolok 2M lazán összejött, abból 855k $ volt maga a full stock alap bunkerem, a többi a ti eladásaitokból jött össze, meg pár Sentinel XS.

Nekem még csak majd most kezd el beindulni a történet az autólopással, de ha jól számolok jövőhétvégére már ott lesz a fullos kokó, meth és pénzhamisító is. Bunker áttelepítése és felfejlesztése.
Bár most akciósan gondolkozok egy nagy Warehouse-on, hátha megérné az is a befektetést, mert pl szombaton az autólopást akarom megtolni... ;)

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58740) freeknight válasza MrYoniko (#58739) üzenetére


freeknight
őstag

Én is nagyon gondolkozom a warehouse-on, nekem mai napig nincs, pedig több, mint 1 éve tolom a játékkal...
Az a baj, hogy abból egyből 2-t kéne venni, hogy ne legyen Cooldown a lopások között.

(#58741) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#58739) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bunkert ne telepítsd át, csak a fél árát adja vissza :U inkább buzzardra spórolj.

@freeknight: sztem du. veszek egy kicsit, hogy abba forgassam be a cd miatt, és rögtön eladnám, amint telik, hogy kapjanak a segítők is zsét még.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58742) Met válasza freeknight (#58740) üzenetére


Met
nagyúr

Érdemes a nagyobbat venni abból?
Tegnap én is vettem egy közepeset és gondolkoztam hogy ha veszek másikat akkor is van e CD a lopások között, de akkor ezek szerint lehet így trükközni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58743) Plata válasza freeknight (#58740) üzenetére


Plata
félisten

Nekem kettő van,egy a beach mellett a pénzhamisító gyár szomszédságában,egy meg fent Vinewoodban.
De csak a nagyban van lopott cucc.Őszintén szólva nem emlékszem hogy mennyi de nem sok.
Rég felhagytam vele.A három ládás lopáshoz helikopter kell,azzal meg bénázok.Legtöbbször a három ládás küldi nekem az 3 helikopter lelövése volt,kocsival is meg lehet csinálni,csak éppen a hazaszállítás nehéz kocsival.Helikopterrel meg könnyű lenne ha nem zuhannék le.

(#58744) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#58741) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Be kell valjam, hogy nem tetszik nekem se, hogy át kell költöztetnem, de így, hogy a főüt melletti leakciózva csak 1,7M nem bánom.
Route 68-on van az MC székházam, szeretnék mindent egy helyre telepíteni, mert akkor nagyon gyorsan megvan a feltöltős kör. A bunkiba meg egyszerűbb lesz suply-t lopni (mert szeretem és izgi, végre lőhetek/pusztíthatok). Szal ezt akciót nem akarom kihagyni.

De szerintem az első egy fullos Warehouse lesz, amit ha feltöltök már fedezi a bunker telepítését, utána jöhet a többi...

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58745) freeknight válasza Met (#58742) üzenetére


freeknight
őstag

Erre nem igazán tudok mit mondani, mert nincs warehouse-om, de de ebből itt minden kiderül, most én is ezt tanulmányozom. A közepes warehouse 42 ládát bír, a nagy 111-et. Én 2 közepeset tervezek venni, mert 2 nagyot egy örökkévalóság lenne feltölteni. A reddites fickó 8 percet számol 3 ládára, így utána matekozva szerintem 10 óra csak ezzel eltöltött játékidő lenne mind a kettőt feltölteni (amúgy 1-et is kb ennyi lenne, mert 5 perces cooldown van, ha igaz). Plusz itt ugye a supply is pénzbe kerül, 2 raktárnál egyszerre 3 ládával számolva kb 1,3 millió feltölteni őket... Az árukon kívül, amiért megvetted a raktárakat.
Persze valamennyire visszahozza az árát, de ha indítasz egy fullos eladást, és valakinek a kedves THCC-s ismerőse berobbant cheattel, vagy csak kitesz a járműből (mint tegnap), én törölném is le abban a pillanatban a játékot.

Meg ugye minél több raktáras supplyt és eladást csinálsz, annál mocskosabb lesz az iroda:

Nálam már csak ez komoly visszatartó erő :D

Én azt mondom inkább hangár, ott ha egy cheater tönkreteszi az eladásodat, időn kívül legalább pénzt nem buksz, mert ott a supply ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#58746) HussarF válasza freeknight (#58740) üzenetére

Miért vennél 2-t? Indítasz egy HH-t két ládalopás között vagy lopsz egy kocsit addig a garázsba. Addigra letelik a cd. Én is mindig így csináltam. Tök se töltögetne kettőt. Azért van ott a többi biznisz...
És csak a nagyot érdemes venni.

[ Szerkesztve ]

(#58747) Met válasza freeknight (#58745) üzenetére


Met
nagyúr

Eladást csak nyugis session-be szoktam.
Nem akarok erre ráállni csak gondoltam amíg termelnek a gyárak és nincs eladás senkinek akkor egye-egy ládát bedobni, aztán ha tele lesz akkor eladni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58748) freeknight válasza HussarF (#58746) üzenetére


freeknight
őstag

Valószínű egyet sem fogok venni :D

Jó ötlet, én is gondoltam rá, csak ott bukik el, hogy ph-s sessionben folyamatosan pörög a PP :DDD

De akárhogy számolom, nem éri meg sajnos, alig hozna több lóvét a hangárnál, én meg miért is akarok rosszat magamnak és egy sz*r bizniszt beszerezni drága pénzért? :(

Met: tegnap én is nyugis sessionben indítottam autóeladást, aztán csak kirakott minket a kocsikból egy vicces kedvű THC-s paraszt...
Kb ezen az elven pörgetem én is a hangárt, amit írtál, mert nekem csak az van. De jobb az autóbizniszt pörgetni, amíg állnak a gyárak és nincs eladás.

[ Szerkesztve ]

(#58749) irhejja


irhejja
tag

Költözésnél pontosan mennyit bukik az ember egy üzleten?

Gondolkodom én is azon, hogy kiviszem az MC részt Blaine County-ba, jelenleg minden a városban van, mindegyikből a legdrágább és minden fel van fejlesztve teljesen... :F

(#58750) Plata válasza irhejja (#58749) üzenetére


Plata
félisten

Fél árat számolnak be.
Legalább is nekem úgy volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.