Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58351) VikMorroHun válasza freeknight (#58291) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Bizony, többször előfordult, hogy végeztünk egy munkával, visszarakott a játék egy akármilyen sessionbe, a társam meg puff, szó nélkül lelőtt.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#58352) HussarF válasza VikMorroHun (#58351) üzenetére


HussarF
addikt

Én olyankor utánamentem, szétkempeltem, had tanuljon ;]

(#58353) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azért az már tényleg kritikán aluli, hogy lassan 1 milliárdnál járnak a Shark Cardokkal, de egy dinamikus terhelhetőségű szerverre nem telik nekik, 9 előtt kezdtem el fellépni Onlineba, még nem sikerült. Plata, STOban még mindig az a pénzéhes banda a tulaj?;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58354) Headers válasza szTotyy (#58322) üzenetére


Headers
tag

Az az én eladásom volt (a második eset, amit írtál). :D
Volt izgalom a végén rendesen, de ügyesen meg lett csinálva. :K

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#58355) Plata válasza CactuS (#58353) üzenetére


Plata
félisten

Egy milliárd az már vagy tavaly előtti hír volt nem?
Az hát.
Mondok valamit,a STO-ban kijött a Discovery lock box,tiszta őrület van érte.Asszem most rohadt nagyot kaszálnak vele.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#58356) CactuS válasza Plata (#58355) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, az a 600 milla volt anno, de igazából mindegy, mert akkor is egy vicc, ahogy a support minősége is. Ilyen téren még mindig a Blizzard vezet toronymagasan, ők rájöttek, hogy kompetens supportosokkal nagyon nagy aduász.

A grafika mintha szebb lenne (vagy ezek nem az engine által renderelt képek?), de nekem sajna még mindig túl bonyolult a játék, így időről időre elveszi a kedvem. És nyilván a Pay to Win se kedvez, pedig most érek a Voyager sorozat végére, bennem lenne a boogie.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58357) Plata válasza CactuS (#58356) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen eléggé P2W.
De én már régi játékos vagyok,meg szemfüles így nekem minden megvan,most úgy 630 dollárnyi kp lapul várva az újabb hajókat. :B
Ma kezdődött a 8 éves event,emiatt olyan lag van mint atom,sok a játékos szerver trágya.
Nem tudom a grafika valamivel jobb lett,vicc hogy jobb gép kell neki mint GTA-nak.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#58358) CSB29 válasza ucli (#58329) üzenetére


CSB29
aktív tag

Nem tudom mit csináljak :(
Továbbra is fenn áll a gond. Mindig ablakban és gyalázatosan szaggatva indul a játék. Később átállítva a játék maga jó, de a menüben max 5fps-em van és használhatatlan. Egyéb ötletek? :F
Köszönöm!

(#58359) MrYoniko válasza CSB29 (#58358) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Az nagyon gáz, a laposomban a 940M szépen elviszi, max nem 60 fps-el, csak a felével.
DirectX csere esetleg, vagy valamiből régebbi drivered lenne?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58360) HussarF válasza CSB29 (#58358) üzenetére


HussarF
addikt

Nekem is csinált olyat régebben, hogy menüben brutálisan beszaggatott. Nem tudom, hogy mitől volt, de már jó ideje nem csinálja.

(#58361) ucli válasza HussarF (#58360) üzenetére


ucli
senior tag

Biztos bekapcsolva hagytad a trainert. ;]

(#58362) Plata válasza ucli (#58361) üzenetére


Plata
félisten

Miért láttad már hogy neki valaha ki volt kapcsolva? :Y

(#58363) HussarF válasza Plata (#58362) üzenetére


HussarF
addikt

Bezzeg amikor szórtam rád a milliókat, nem panaszkodtál ;]

(#58364) Plata válasza HussarF (#58363) üzenetére


Plata
félisten

Jó is lett volna. :P
Vagy mégsem?
Eddig összesen 700 ezret robbantottak alám.Sok éve.

(#58365) HussarF válasza Plata (#58364) üzenetére


HussarF
addikt

Alám vagy 10-12 milliót biztosan, bár Gunrunning DLC elején kb. ennyi pénzem volt és el is vették az utolsó centig

(#58366) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Én se bánnám, ha valaki szórna pár millát, még nagyon az elején vagyok...
Majd ha beindul már jönni fog szépen...
... remélem... :)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58367) Plata válasza MrYoniko (#58366) üzenetére


Plata
félisten

Kapnál is olyan szép banánt meg minuszt hogy csak na. :DDD

(#58368) HussarF válasza MrYoniko (#58366) üzenetére


HussarF
addikt

Korrigálják később a számlát. Akkor elég szarul esik. ;]
Én nem voltam boldog, amikor nagy nehezen összekapartam 12 millát, hogy mire jön a gunrunning, jól be tudjak vásárolni, erre mindent levontak, amikor beléptem.
Pedig a moddolt pénzt direkt elégettem, hogy ne zavarjon be a játékba. Szóval így dupla szívás volt.

(#58369) szTotyy válasza MrYoniko (#58366) üzenetére


szTotyy
őstag

Az én tapasztalataim a kezdeti fejlődésről, hátha valaki újnak egy picit segít:
Amikor elkezdtem 4 hónapon keresztül egyedül nyomtam, amolyan magányos farkasként. Legtöbbször a duplapénzes, duplaRP-s játékmódokkal játszottam. 4 hónap alatt el is értem a 200-as szintet. Aztán meguntam a magányos életet és jelentkeztem itt a crew-ba, úgy hogy a fórumot mindvégig követtem információszerzés céljából. Megtetszett és jelentkeztem. Az azóta eltelt 10 hónapban meg csak kb. 150 szintet léptem előre (ugyanannyit játszok). Viszont a pénzszerzés meg jobban beindult így, csapatban. Aminek jobban is örülök, mert az, hogy hányas szintű vagyok, teljesen hidegen hagy. A szintekért nem kapok új autókat :) . (Persze, kisebbként kevesebb RP kell a szintlépéshez) A szinteknek úgyis csak addig van jelentősége, amíg nem unlockolsz mindent.
Röviden: amíg, ha az elején a szintlépés a fontos, akkor csináljon az ember heti duplapénzes játékmódokat! Ha a pénz, dolgozzon az ember crew sessionben.

(#58370) Puma K válasza HussarF (#58368) üzenetére


Puma K
veterán

+1

Ez még a yacht-os időszakban/DLC-nél volt mikor bejött mint újdonság:

Volt 4-5 millióm amit rendes munkával szereztem. Hozzám vágtak több részletben de összesen 10 milliót. Így volt 14-15 millióm egy idő után egyben akarva-akaratlanul elszórt pénzből.
Én is elégettem egyszerre az egészet.

Ezután hónapok teltek el és játszottam a játékkal úgy mint addig, majd látom egyik belépéskor, hogy korrigálták a számlámat... szám szerint 16 milliót vontak le tőlem amit legális úton szereztem adott idő alatt.

Ha levontak volna a 16 millióból 10-et és rajta hagyják a 6 milliót, akkor azt mondom oké.
De így a roksztar csinált nekem -6 milliót mert balf@szok egy multis játék rendes és elvárható üzemeltetéséhez ami magában foglalja a csalók elleni védelmet... ami itt gyakorlatilag nincs.

Az ilyenek miatt van az hogy állandóan privát szerveren vagyunk és a haverokkal-ismerősökkel a hozzánk becsatlakozókat figyeljük, hogy mit csinál és hányas szintű aztán ha muszáj, akkor megy a kick vagy új szerver készítése.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58371) Mr.Csizmás válasza Puma K (#58370) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

provident@GTAO :DDD :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58372) Ideg válasza CSB29 (#58358) üzenetére


Ideg
aktív tag

A menü sztem mindenkinél szaggat kicsit. Nálam ingame 60fps van, persze kompromisszumokkal, de a menüben az egér picit darabos. Mondjuk csak a story modra kell rákattintani, többet nem is látom a menüt, szóval kibírom. :) Egyébként a teamviewert megnézted? Én sokáig nem tudtam, hogy mi a pöcsért indul mindig ablakba és default beállításokkal aztán külföldi fórumon olvastam, hogy a Teamviewert ki kell lőni. Utána egyből indult fullscreenben. Egyébként Nvidia Experienceben optimalizáltam énis, teljesen jól belövi.

(#58373) freeknight válasza Puma K (#58370) üzenetére


freeknight
őstag

Nem szoktak többet levonni. Tőlem centre pontosan annyit vontak le, amennyit kaptam csalótól. Szóval ezért kár sírni.
Azért is, mert nem a "tiszta" jövedelmedet vonták le! Miután "elégetted" (értsd: tisztára mostad, ingóságokba mentetted), a yachtot kocsikat már nyilván nem fogják visszavenni, később kell állnod a számlát, már a saját pénzedből. Ez így is az igazságos.

(#58374) HussarF válasza freeknight (#58373) üzenetére


HussarF
addikt

Nem vagy tisztában a fogalmakkal. Az elégetés pont azt jelenti, hogy olyan dolgokra vered el, amivel nem szerzel semmit. Én pl. oda vissza váltogattam a yachtom színét, mert az darabonként több százezres tétel volt. A végén ugyanazt a színt adtam neki, ami eredetileg volt, szóval pont ugyanott voltam, mint előtte, csak mínusz pár millióval, amit csalótól kaptam. Ezért is rágtam be kurvára, amikor tisztességes voltam, mégis levonták.

(#58375) szTotyy válasza HussarF (#58374) üzenetére


szTotyy
őstag

Sajnos, vagy épp nem sajnos, a lényeg ugyanaz amit Freek mondott. A R* nem nézi melyik (legális, vagy illegális) 1 dollárosodat költötted el éppen mire. Jogosulatlanul kaptál x összeget. A r* levont x összeget. Ennyi. Ez szerintem is rendben van így. A r* nem tudhatja, hogy te az "elégetést" mi célból csináltad.

[ Szerkesztve ]

(#58376) freeknight válasza HussarF (#58374) üzenetére


freeknight
őstag

A legtisztességesebben akkor jártál volna el, ha nem nyúlsz ahhoz a pénzhez.

Én a yachtos sztoridra úgy emlékszem, hogy meg akartad néz ni, melyik színkombináció áll legjobban neki, ezért váltogattál, tehát azért volt cél. Én mikor a yachtot vettem, megnéztem a színekről egy videót és ennyi.

Csak két dolog: ha a valóságban véletlenül utalnak neked pár milliót, hogyan jársz el tisztességesen? Elmész és elvered minden szükségtelen szarra, vagy felhívod a bankot, hogy bocsi, baj van? (vö.: írsz a supportnak, hogy moddoltak rád lóvét).
Másik: nem várhatod el a Rockstartól, hogy ellenőrizgessék, ki "becsületesen égette" a pénzt, és ki vett belőle ténylegesen dolgokat? Mi alapján döntöd el? Végülis 10 db X80 Proto is felesleges lehet egy embernek, míg másnak értelme van, hogy különféle színekben megvan neki a kedvenc kocsija.

(#58377) HussarF válasza freeknight (#58376) üzenetére


HussarF
addikt

Jól emlékszel. Hogy ne legyen teljesen értelmetlen a dolog, ezért megnéztem több színben is, mivel nem volt róla rendes összehasonlító videó róla sehol. Be is raktam ide az eredményeket, hogy más is profitáljon belőle. Most is meg lehet még nézni, ha valaki visszateker.

Amit ezután mondasz, viszont butaság.
Mi köze ennek ahhoz, hogy ha a bankban valaki tévesen utal neked? Full hülyeség a hasonlat.
Ráírok a supportra? Lol, ezt nem mondod komolyan? Írtam én is, és sokan mások is, kaptunk egy autoreply-t, hogy oké, ha nem csaltál semmi gond, és ennyi.
A Rockstar-nak igenis azt kellett volna mondania, hogy le fogjuk majd vonni a pénzt, ne nyúljatok hozzá. Ehelyett hónapokig, fél évekig nem történt semmi és nem kaptunk semmi infót arról, hogy mégis mit kéne tenni. Én még azt is megértem, aki ennyi idő alatt beleunt és hasznos dolgokra költötte el a pénzt.
Le se szarták. Utána meg nagy hirtelen korrigáltak mindent. Ha így meg tudják tenni, akkor miért nem tudnak wipe-olni naponta vagy hetente?
Nagy fasz lépés volt az akkor sok mindenkivel szemben, aki próbált tisztességes lenni, de ezt már megszokhattuk tőlük. Ők ilyenek. Mindig leszarták a normális játékosokat, egyedül akkor emelték a seggüket, ha a pénzük forgott veszélyben.
Lehet azóta sem csak heti 1x lépnék fel, ha nem egy ekkora szarrágó banda lenne. Hát igen, ahogy mondták is, nem egy Blizzard...

(#58378) szTotyy válasza HussarF (#58377) üzenetére


szTotyy
őstag

Pedig Freek hasonlata pont tökéletes. :K
Egy valós banknál is ugyanezt csinálnák. Csak a valóságban még karperec is járna hozzá.

(#58379) freeknight válasza HussarF (#58377) üzenetére


freeknight
őstag

Akkor nagyon rosszul emlékszel, nem azt írták neked válaszban, hogy semmi baj. A Rockstar support minden moddolt pénzes ticket válaszában leírja, hogy időnként átnézik a számlákat, és levonják a jogosulatlan összegeket. Ez nálam azt jelenti, hogy figyelmeztettek. Ha nem vetted komolyan vagy nem figyeltél rá, nos az már a te hibád.

2017 január 4.-én írtam a Supportnak, hogy kaptam plusz lóvét cheatertől, ne bannoljanak, egy részlet a Tier 3-as supportos leveléből:

"If you are contacting us because you are worried that you may get banned -- If you have not engaged in any cheating, you do not need to worry about getting suspended or banned. However, we may remove the illegitimately gained funds during one of our sweeps."

Ennyi, a többit kár ragozni. Én komolyan vettem a supportot, és mindig ott volt a számlámon az a plusz 13 millió, amit moddoltak rám. Pár hónappal később, a Gunrunning megjelenésének napján vissza is vették. Nem lett semmi bajom, mert ezen kívül volt nálam 15 millió, amit előtte grindoltam duplapénzes heistből. Kényelmesen megvettem a fullos bunkert és a MOC-t, és még maradt is nálam 3 milla, a levonás után.

Te "elégetted" a lóvét, és téged nulláztak is. Ne haragudj, de ez már egyéni szociális probléma, engem pl nem nulláztak azzal (és sokan másokat sem), hogy elvették a moddolt lóvémat.

(#58380) Met válasza szTotyy (#58375) üzenetére


Met
nagyúr

Ez szerintem is rendben van.
Max annyi hogy ha lenne rá lehetőség megforgatni akkor jól járnál.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58381) HussarF


HussarF
addikt

Jó, hát akkor én voltam a hülye. De igazából, az alatt a körülbelül 8-9 hónap alatt, amióta a játékkal játszottam, mikor bejött a Gunrunning dlc, nem volt ilyen sweep, így nem tudtam, hogy mire kell számítani. Még mindig azt mondom, hogy ezt sokkal gyakrabban kellett volna csinálniuk, akkor kevesebb félreértés lett volna.

Ettől függetlenül az a rész igaz, hogy hogy állnak a tisztességes playerekhez.

(#58382) Puma K válasza freeknight (#58373) üzenetére


Puma K
veterán

Én tapasztalatot írtam le és véleményt közöltem.

Arról nem tehetek, hogy a roksztar dilettáns módon áll hozzá az Online részéhez a GTA-nak és csak a pénzszerzésre megy minden mással pedig gyakorlatilag egyáltalán nem foglalkozik: nincs csalók elleni védelem és nincsenek rendes szerverek.

Nem mellesleg megjegyzem 2015. májusától játszok majdnem napi szinten az Online-al így láttam a fejlődését-mélypontját.

Arról nem tehetek hogy anno belépés után a kocsimmal a garázsból kihajtva nyilvános szerveren elteleportálnak, kalitkát tesznek rám és szórják a pénzt másodpercek alatt több milliót, és nem csak én jártam így hanem tömegesen akik aztán chat-en szidták minden módon-nyelven az adott jómadarat akiről feltételezhető volt, hogy ő trükközik a többiek kárára.

A Rockstar support-ról csak annyit, hogy lassan 3 év alatt nem kevesen tapasztaltuk meg, hogy sz@rt sem érnek a gyakorlatban.

Ha meg írtál is nekik akkoriban, hogy vonják le nem csináltak semmit.
Ismerős írt nekik, nem reagáltak semmit majd később tőle is elvették minden pénzét azon felül amit a csalók rá is dobáltak és mindenkire aki az adott szerveren csak fent volt... ez ellen megint nem lehetett mit tenni és nem is az volt a megoldás amit a roksztar csinált.

Haveromékat is megdobták +1300 lvl-el ami ellen aztán végkép nem tudtak semmit tenni belépés után, mert másodpercek alatt történt meg és még csak nem is teleportálták el őket sehova.

Írtak annak rendje és módja szerint a support-nak még abban az órában, hogy mi volt ki volt képeket társítva és le se sz@rták őket. Viszont őket állandóan kick-elni akarják nyilvános szerveren, mert azt hiszik róluk, hogy csalók... a pénzért könyörgő emberekről nem is beszélve akik privát üzenetekkel is bombázzák őket azon felül, hogy ingame is írogatnak nekik.

Ezek mind olyan dolgok amik ellen a mezei játékos nem tud mit tenni aki csak játszani szeretne pont ezzel a játékkal.

Ezt a játékot készítők feladata lenne gondolni és megelőzni, hogy a gyakorlatban is használható védelmet-megoldást biztosítani amit érdekes módon más online játékokat készítő-üzemeltető cégeknél sikerül.

Nem a support-al akarok beszélgetni-csetelni, hogy szevasztok a védelem nélküli játékotokban ez és az történt...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58383) ucli válasza freeknight (#58379) üzenetére


ucli
senior tag

Egy Tier 3-as supportos sokkal értelmesebb választ tud adni, mint egy Tier 1-es.

(#58384) MrYoniko válasza ucli (#58383) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Tier 3 nem az alap WoW-ban volt a topp gear?
Vagy ez a Tier nem az a Tier?
Boccs az offért...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58385) ucli válasza MrYoniko (#58384) üzenetére


ucli
senior tag

Wow nekem teljesen kimaradt, de Wot-ban is voltak tier-ek, ott is rangot határoztak meg. Gobdolom a két Wo- játék között van összefüggés. :D

(#58386) MrYoniko válasza ucli (#58385) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

A WoT-ban a tank szintjét jelenti a Tier, minnél nagyobb, annál több hp, tűzerő, páncél és átütés stb...
A WoW-ban az adott DLC-ben a legjobb gear szett megnevezése, de azon belül is Contentek vannak:
Varian: lvl60 max szint, Tier 1,2,3 és ahogy jöttek a Contentek úgy jött a Tier 1,2,3. Tier 3 fullosan kevés embernek volt eredetin (40 fős raid, csak a profik bírták teljesíteni).
Burning Crusade: lvl70 max szint, Tier 4,5,6. Ezeket már könnyebb volt kiszedni.
Wrat of The Litch King (WoTLK): lvl80 max szint, Tier 7,8,9,10 és azon belül is Normal/Hc. Itt már annyira könnyűvé tették, hogy kb mindenki CtF (Content Full) tudott lenni.
Catalysm: lvl85 max szint, Tier 11,12,13. Itt már a talentfába is belenyúltak, hogy a bénák is tudjanak érvényesülni.
Mists of Pandaria: lvl90 max szint, Tier 14,15,16. Itt már talent fa helyett skill fa van, hogy az 5 évesek is érvényesülni tudjanak... ;)
Warior of Dreanor: lvl100 max szint, nem tudom itt még Tier-ek vannak-e mert már nem toltam vele.

Ez am mind komoly, komplett DLC, rengeteg tartalommal, új területtel amit nem sorolok, de a Catalysm-el a régi területeket is teljesen átrajzolták...

Bocs a hosszú offért, megpróbáltam rövidre fogni, de a WoW maga egy borzasztóan nagy téma. Pláne a sztorija (van pár könyv, ami az egész alapját képezi)
Csak érdekesség képpen a Varian WoW bejárható területe kb a GTA V 5-6 szorosa, és csak bővült... ;)

De ha már supportról beszélünk ide is vághat a Blizard support sikere:
Van rá lóvéja, mert egy DLC kb 30$, és havonta még fizetni kell hogy játhatsz online olyan 10-15$-t, és rengetegen játszanak vele -> nekik van rendesen pénz esőjük, van miből fizetni a supportot, aki kb 5-percen belül reagál a ticketre...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58387) Plata válasza MrYoniko (#58386) üzenetére


Plata
félisten

Azért a WoW területét ne hasonlítsuk a GTA-hoz,elvégre egy rahedli kontinensen játszódik.Meg bolygón.Meg teknősbéka hátán. :K
Jelenleg is aktív WoW-os vagyok,igaz nem HC hanem a fun kategóriában.Cataclysm kiegig játszottam aztán abbahagytam Legionnal tértem vissza,de új accountal mert a régit elhagytam. :D
WoT-ban a tűzerő és tier nem mindig függ össze.T8 light kontra T10 heavy.

(#58388) Rollvt


Rollvt
csendes tag

Segítséget kérnék. Sikeresen elloptam a 32. autót is, de a kollekcióból még sok hiányzik. Nem csak 32 féle autó van és utána ismétli? Eddig egyet sem adtam el, szép sorjában gyűjtögettem, gondolom akkor kettő sem lehet így egyféléből.

(#58389) Plata válasza Rollvt (#58388) üzenetére


Plata
félisten

De 32 tipusú autó van,de rengeteg féle rendszámmal és kinézettel.
De ha 32 után lopsz egy autót akkor olyat fog adni ami már van,csak másképp néz ki és más a rendszáma.
Bár nekem már réges rég nem volt 32-nél több.Csak egyszer kétszer nagyon régen de mióta itt írták hogy ne pakoljam tovább nem is loptam többet.
Azt lehet még megcsinálni hogy ha megmondod hogy neked milyen rendszámú kocsi kell mondjuk egy 811 pistike rendszámmal akkor ha valakinek olyan jön esetleg felajánlja neked,ha neki nem kell kollekcióba.

[ Szerkesztve ]

(#58390) Headers válasza MrYoniko (#58386) üzenetére


Headers
tag

Mert a rockstarhoz nem ömlik a lóvé a sharkcard-okból, hogy rendes supportot tudjon nyújtani...

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#58391) Segal válasza Rollvt (#58388) üzenetére


Segal
veterán

32 kocsi van de mindegyikbol 3 fele. Tehat ha lopsz egy 33.-at akkor az tutira olyan lenne amilyen mar van csak a szine es a rendszama lenne mas. Ettol fuggetlenul ne lopj ujat.
2 felekeppen folytathatod innen a dolgot. Ha a profit a fontos akkor csak top kocsit adj el es amig nem leped at a 32 kocsit addig ugyanazokat a tipusokat kell majd visszalopnod. Magyarul minden korbe top kocsit adhatsz el.
A masik lehetoseg hogy a kollekcokra mesz ra ez a segitoknek lesz jo. Ebben az esetben olyan kocsit adj el ami nem kollekcios es akkor ugyanazt kell majd visszalopnod de az ellopando mar lehet hogy a kollekcios lesz. Mint irtam mindegyikbol 3 festesu/rendszamu van de csak az egyik a harombol a kollekcios. Ha nem adt adja utana sem kenytelen leszel ujra eladni amig be nem adja a kollekciost.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58392) MrYoniko válasza Plata (#58387) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Azért tisztázni kéne mire való a heavy és a light tank... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58393) Plata válasza MrYoniko (#58392) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem halasszuk el témát mert nagyon off,de a light tank arra való hogy bulizzunk. :DDD

(#58394) Rollvt válasza Segal (#58391) üzenetére


Rollvt
csendes tag

Ma is tanultam valami újat. 🙂 Igen, azt olvastam, hogy a 32 autó után érdemes a top verdákat eladni és azokat újra ellopni, csak azt hittem a 32 után a kollekció is tele lesz. Többször játszom egyedül, így nem gáz, ha nincs meg a teljes kollekció. Köszönöm a segítséget Neked is és Platanak is! 🙂

(#58395) Jacikaaa


Jacikaaa
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy Gtx 970 videókártyát!
Pontosabban ezt:
EVGA GeForce GTX 970 Superclocked 4GB GDDR5 256bit PCIe (04G-P4-2974-KR)
Felrakom a drivert hozzá meg mindent ami kell.
Elindítom a gta 5 egy idejig kb 30 perig stabilan 55 70 fps közöt van de utána lemegy 30 ig ez mitől lehet
A többi alkatrészem egy i5 4670 es és 16gb ddr3 1600mhz Kingstone Savage rammal
Először külön hdd re raktam fel majd ssd re telepítettem és akkor is ezt csinálja
válaszotokat köszöünöm előre is!

(#58396) szTotyy válasza Jacikaaa (#58395) üzenetére


szTotyy
őstag

Szija
Biztosan az a baj hogy túl hosszú idelyig játszol valamint a hejesírás és az írásjelek hiánya is közrejátszhat ebben ;] ;)

Amúgy valaki mondott már egy ilyen problémára megoldást régebben, miszerint egy régebbi driverrel működött rendesen. Nem biztos a megoldás, de érdemes lehet kipróbálni...

[ Szerkesztve ]

(#58397) Jacikaaa válasza szTotyy (#58396) üzenetére


Jacikaaa
csendes tag

Mi köze a helyesírásnak ehhez? Attól megy a játék xd vagy nem hehe

(#58398) Segal válasza szTotyy (#58396) üzenetére


Segal
veterán

Az amd videokartyaknal szokott lenni ez meg nvidia. Csak sajna pont a 970 aminek a valodi memoriaja 3.5gb es a maradek 0.5gb az tetu lassu. Valoszinuleg pont az van soron amikor a lassulas bekovetkezik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58399) Jacikaaa válasza Segal (#58398) üzenetére


Jacikaaa
csendes tag

Akkor eladom és veszek egy gtx 1060 ast nem sajnálom a pénzt gondoltam ez is elég menyiért lehet eladni 40 50 ezer kb?

(#58400) Laraxior válasza Jacikaaa (#58399) üzenetére


Laraxior
titán

Hogy megéri most VGA-t váltogatni... Főleg az 1060 vásárlása mekkora biznisz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.