Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) Mr.Csizmás válasza freeknight (#58600) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem nincs CM-em :U :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58602) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#58601) üzenetére


szTotyy
őstag

Én meg még a régi heistekkel egyetlen percet sem játszottam. :B :D

Szóval MiszterYoniko, ha kell még ember heistezni a jövő héten (keveset melózok), én jövök szívesen, kipróbálnám a régi heisteket. Ideje lenne már! :)

[ Szerkesztve ]

(#58603) Plata válasza freeknight (#58597) üzenetére


Plata
félisten

Én elhiszem hogy heist jó egyszeri pénzkeresési lehetőség,főleg CM-el,mert úgy jön kb 14 milla,de hogy Heist-et tolni esténként és abból megélni,azt már tényleg nem hiszem.
Először is PS-hez 4 ember kell,egy Psre is nehezen találsz 3 értelmes társat nem hogy többre,mindenkinek van CEO és MC biznisze,nem hiszem hogy szívesebben menne heist-elni.Ps minimum 1 óra,régen egy este alatt kb 8-tól 12-ig le toltunk hármat ha nagyon rá voltunk izgulva de inkább csak 1-2t.
Esténként te nem hiszem hogy 3-4 óra ps-re találsz három fix embert.Múltkor is keresett ph sessionban valaki ps-re embert de nem ment senki szerintem.Ps-t randomokkal csinálni meg semmi értelme,úgyis haza vágják.
Magam részéről fix nem mennék már Ps-re,az új heist az más az még érdekes,de már több száz ps-t lenyomtam,kicsit sem hiányzik,a régi kurumás ökörködés jó volt,de már az sincs meg benne.Kurumás glitch nélkül valszeg ennyit sem toltam volna,azzal azért még is csak könnyű volt.Hisz annak idején CM-et is megcsináltuk elsőre.De Cm-ben a Ps és a prison break is kurumával volt meg. :DDD
Az így leírva papíron jól hangzik hogy mennyit kereshetsz vele,de valójában nem hiszem hogy összejönne neked esténként 3-4 Ps.
Ezért mondtam hogy egyszerűbb a kocsi lopás,a kocsilopáshoz nem kell ember,csak az eladáshoz,ahhoz meg Ph sessionban nem nehéz találni embert.Amíg cd-n van a lopás visszalopod 4 kocsit és lazán elmehetsz még jó pár eladásra másoknak.

(#58604) MrYoniko válasza szTotyy (#58602) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Benne vagyok, bár a jövőhéten is még a tanulást nyomom, kisebb megszakításokkal... ;)

A CM-re meg szeretnék rámenni, mert a bónusza jól jönne, gondolom azt host ként és tag ként is megkapom.

Am mint említettem, hajlanó vagyok bárkivel végigtolni, akár tag ként is, hogy neki is meglegyen.

Az áramlástanba meg húzza bele a f****t aki kitalálta, kínoznak szaros 3 kredites tárgyal, amikor a szakirányosok már mind megvannak...
Vegyipari gépészként már nem elméleti áramlással meg származtatással kell számolnom, de ezek a retkek ezt kérik...

Lehet muggert kéne küldenem a tanárra, vagy a Neptunhoz kéne modmenü... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58605) freeknight válasza Plata (#58603) üzenetére


freeknight
őstag

Kérlek, próbáld meg még egyszer elolvasni amit írtam, és értelmezni a mondatokat. Ha mások is megértették, neked is sikerülhet.

(#58606) Plata válasza MrYoniko (#58604) üzenetére


Plata
félisten

CM-et mindenki megkapja,kivéve aki már megkapta.
Ami disznóság. :P
Igazán resetelödhetne évente legalább.
CM-hez le kell tolni sorban ugyanazzal a 4 emberrel az összes heist-et,hard fokozaton hiba és halál nélkül.
Ha hibáztok akkor bukta és kezdhetitek újra az egészet elölről.
Szerintem Prison break-et érdemes kurumával csinálni,elvileg azt még nem javították ki.
A végén kapsz 10+2 misit,10 a cm-ért 2 azért mert ugyanazzal a népekkel mentél.De az öt heist is ad még kb 2 misit összevissza,szóval kb 14 misi.

[ Szerkesztve ]

(#58607) MrYoniko válasza Plata (#58606) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Várj, valamit nem értek.

Az első heist sorozat 2 fős volt, amiben Fritz segített... (Szal akkor hogy van a 4 fő bónusz?)

Vagy az adott Hesit sorozatban legyen ugyan az a 4 fő, heist-enként eltérhet?
Pl a PS-t ugyanazzal a 4 el csinálom, a Doomsday-t meg másik 4 el, akkor is megvan a bónusz?

A CM mindenképp cél, mert abból akarok a bunkerba bevásárolni (upgrade, Deloro, Opressor)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58608) Plata válasza MrYoniko (#58607) üzenetére


Plata
félisten

Az elsőt te valakivel letolod és a másik két ember is külön letolja,utána a többit együtt.

A doomsday más tészta,az alap Cm-hez 5 heist kell.
The Fleeca Job. 2-2 fő.
The prison break. 4 fő.
The humane labs raid.4 fő.
Series A Funding. 4 fő.Szerintem ez a legmókásabb.
The pacific standard Job. 4 fő.
Ezek után külön van a Doomsday CM.Tudtommal.
Ami nagyon szívatós tud lenni az a prison break,a börtönből szökés nehéz.
Humane labs lopakodós küldijénél 1 rossz lövés és bukta.
Series a fundingban a kukás és a hajóról lopós szokott gond lenni.
PS-nél talán a motoros és a convoy,ha bugos heli jön.

[ Szerkesztve ]

(#58609) freeknight válasza MrYoniko (#58607) üzenetére


freeknight
őstag

A CM ne legyen még cél, először told le a heisteket, ismerd meg őket, tudd, mit kell csinálni :)

4 stabil ember kell hozzá, de jól látod, hogy az első heist 2 emberes. Erre a megoldás, hogy a 4-es csoport ketté válik, és külön-külön, de egy időben megcsinálják az első heistet. Utána már rendesen jöhet a többi.

(#58610) Segal válasza Plata (#58608) üzenetére


Segal
veterán

Csak a halalnal bukas a lopakodos kuldinel meg egyik csapattag sem hal meg ha lebuktok szoval az nem kizaro ok. Millioszor ujra lehet azt a kuldetest csinalni csak meghalni nem szabad.

Alap hogy mindenki ismerje a kuldeteseket, legyen 2 tag aki jol tud uszni, ismerjetek a snack es a melleny menet kozbe adagolasat. Vegul az sem art ha mindenkinek van kurumaja es legalabb 2 ember jol tud loni.
Hatalmas buli amugy a cm erdemes vegigcsinalni.

Ja vegul 2 ember jol tudjon repulni.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58611) Plata válasza Segal (#58610) üzenetére


Plata
félisten

Úszni miért kell? Ez nem rémlik már.
Repülés tudom miért,mert prison és humane labs-ban is sok repülő meg heli van.
Emlékszem hogy örültem prison break-nél nem nekem osztották a repülőt,nekem csak el kell csórnom a buszt,jah arról nem volt szó hogy busz csórás után nekem kell vezetnem a harci helit. :Y
Kár hogy heist közben nem lehet használni saját ruhákat,van búvárruhám.
Personal repcsit sem lehet lehívni heist közben?
Amikor utoljára heisteltem ilyen még nem volt.
Ha repülő kocsival megyek heistre az tud repülni?

[ Szerkesztve ]

(#58612) ucli válasza freeknight (#58605) üzenetére


ucli
senior tag

Azt ne várd el tőle ;]

(#58613) Segal válasza Plata (#58611) üzenetére


Segal
veterán

Prisonnal en amikor csak tudtam akkor heli (cm-nel is) vagy max rab.
A human labs fo kuldetesnel kell 2 embernek bemenni az epuletbe rendet rakni de kifele mar a csatornaba kell kiuszni. Ott azert nyomas alatt egy rossz uszo pl mar a bejaratot is eltevesztheti plusz ha esetleg keves levego van nalad akkor is para lehet. En mondjuk ott is az uszast valasztotam. Igaz itt lehet menteni a helyzetet helikopter robbantassal ha baj van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58614) Plata válasza Segal (#58613) üzenetére


Plata
félisten

Még sosem volt gond az úszással.
Mondjuk nekem az a szórakozásom hogy a yacht alatt búvárkodom.
Elég hamar maxos lett az a skillje a karimnak amitől sokáig maradhat víz alatt.

(#58615) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Engem sehogy se akar beengedni sehova...
Ennyit a taliról...
most nem elég hogy nem engedett be, de még ki is fagyott töltés közbe.. :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58616) freeknight válasza Kiskokó (#58615) üzenetére


freeknight
őstag

Nagyon rosszak ma este a szerverek.

(#58617) Joxy71


Joxy71
újonc

Érdemes jelenteni ezeket a modder-eket?
Ez a hétvége elég vacak volt tőlük.

(#58618) Segal válasza Joxy71 (#58617) üzenetére


Segal
veterán

Jelentheted de sok valtozasra ne szamits.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58619) Plata válasza Joxy71 (#58617) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tojnak rá magasról.
Eleinte én is küldtem reportot,de szerintem magasról tesznek rá,amíg nem pénzt csal addig nem gond,majd ha pénzt osztogat ezerrel akkor.Más online játékban is volt már hogy reportoltam valaki,ezért vagy azért,ott kaptam is választ hogy köszönik vagy ilyesmi.
Ha jól emlékszem egyszer egy be hisztizett magyart reportoltam aki a közös cseten kicsit durván berágott.
Képpel küldtem róla reportot,azért mintha kaptam is volna valamit.Bár nem azért jelentettem fel,hanem a gusztustalan viselkedésért.

(#58620) ucli válasza Joxy71 (#58617) üzenetére


ucli
senior tag

A Cockstar a crash reportokat nézi, nem pedig a játékosok visszajelzéseit.

(#58621) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Mert a RockStarnak jó biznisz, hogy ne tegyen semmit a modderek ellen (anticheat).
Fogja, kibannolja valamikor a moddert, az meg megveszi megint, csinál accot, és kezdi előről...

Tőzsdén pl ez jobban megéri neki, mint a shark card... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58622) Reaper


Reaper
őstag

Azért durva volt a tegnap, kemény lag, majd meghülyült a mapom, nem tudtam semmit kijelölni, mert hiába kattintottam bárhova, mindig egy random fix helyre mutatott csak, de minden meló alatt máshova.
Relog után amikor az első sessionbe beértem, frankó szökőkutak voltak az apartmanomban, meg ugye ott volt halhatatlan barátunk is.
Próbálkoztam vagy 10 percig, végül hagytam, és solo sessionben toltam a maradékot, nem nagyon sikerült ismét tiszta PH sessiont találni.
Viszont legalább mostmár megvan a full fejlesztés a bunkerbe végre, bár jópár vasat le kellett ehhez szállítani. Megvettem a supplyt is bele, akkor mostmár remélem dőlni fog a lé, mert megint maradt kb 180km :)

(#58623) Plata válasza Reaper (#58622) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap a szerver tök döglött volt,nem lehetett semmit csinálni,még a telefon sem működött.
Csak autós talin voltam,de ott sem lehetett semmit csinálni,nem lehetett telefonálni mert a telefon lefagyott ha bekapcsoltam.

(#58624) Reaper válasza Plata (#58623) üzenetére


Reaper
őstag

Azért mi elvittünk pár csomagot UPS verdákkal, nem is tudom már kinek, meg pár egyéb :) De nem volt egyszerű, volt, hogy lekértem egy helit, és nem tudtam a menüjéből kimenni, csak kb 5 perccel utána.

(#58625) CactuS válasza MrYoniko (#58621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem valószínű, hogy ez lenne a cél, mindössze kihozzák a maximum profitot az adott szituációból. Összesen ~ 85 millió példányt adtak el, amiben azért bőven van már megszűnt konzolos és nem moddolható Xbox One-os példány is. Ez is szép szám, ugyanakkor a Shark Carddokkal 2016-ban 12 hónap alatt kerestek ~ 700 millió dollárt, amihez nem kellettek jelentősebb fejlesztések, sőt ők maguk is meglepődtek, hogy mekkora fejőstehenet találtak minimális befektetéssel (erről volt egy cikk anno, amikor elérték az 500 milliót, ha jól emlékszem). Azóta csak durvult a pénzhiány, mert már nem ritka a 4-5 milliós járgány.

Egy jó védelmi algoritmust kb. a legnehezebb megírni egy online játék esetében, főleg olyat, ami tartós megoldás (a piacon nem is nagyon létezik ilyen, lásd pl: PUBG, ahol azért szórják ki a játékosokat rendesen, mégis, mindig találnak újabb és újabb csalásokat). Nem hiszem, hogy egy új online védelem bevezetésére sor kerülne ennyi év után. 2 dolgot próbálnak folyamatosan kiszűrni: a szintek növelését, illetve a fekete pénzt. Utóbbihoz elég erős érdekük kötődik, ez könnyen belátható. Ha arra mennének, hogy vegyék meg újra a játékot a csalók, akkor nagyon sok mindenben kellene változtatniuk és ez szembemenne a mostani spórolós szemlélettel.

A spórolás egyébként tetten érhető a szerverek minőségén (kezdetektől fogva mennyi nyűg volt az RSC verzióval), ennyi év után is vannak olyan hétvégék, amikor nem lehet átjutni a loginservereken és különböző bullsh*t hibaüzenetekkel próbálják takargatni a dolgot, aztán ott van a néha még írásban is fájdalmasan tört-angollal kommunikáló inkompetens support.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58626) MrYoniko válasza CactuS (#58625) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

De ha rendesen kiszűrnék a moddolási lehetőségét, akkor az ő bizniszük is jobban menne.
De!
Tőzsdén már jobban kaszál a részvényük, ha játék eladás van, szemben a shark card-al.
Az ok egyszerű, egy tőzsdei elemző nem vágja a hátteret, hanem csak azt, hogy eddig x eladott példány y sharc card bevételt hozott, de folyamatosan veszik, így x' példány várhatóan y' bevételt fog hozni...
Lesarkítva kb így működik, persze olvasnak ők is cikkeket a témáról, de azok nem teregetik ki a szennyest...

De am ha jól emlékszem storyban is lehet csalni a tőzsdével, és az is hasonló alapon megy... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58627) Plata válasza CactuS (#58625) üzenetére


Plata
félisten

Az egyik legviccesebb januári hír az volt hogy a GTA V-ből rekord sok fogyott karácsonykörül meg az év elején.
Az első héten is azt hiszem a GTA V benne volt a Top 5-ben eladásokban.
Kíváncsi lennék vajon 85 milla eladottból hány misit vettek meg újra olyanok akiket bannoltak.

[ Szerkesztve ]

(#58628) MrYoniko válasza Plata (#58627) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha magyar viszonylatba nézzük, nekem pl beleférne többször is, mert fogjuk rá jól keresek, és 50% akcióban még nem is olyan drága...
... de ahol a taknyos kölyök zsebpénzbe kap annyit mint amit én keresek, az kb le is szarná mibe kerül... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58629) CactuS válasza MrYoniko (#58626) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit kezd nagyon off lenni, de azért tegyünk rendet a fejekben.

A Rockstarnak nincsenek részvényei, a Take Two interactivenak vannak. A TTI része pedig többek közt a 2K Games is. A legtöbb eladási hullám akkor indul be, amikor jelentős kedvezménnyel adják a játékot (lásd karácsonykor), RSC változatokat már bagóért mérik az eredeti árához képest. A TTI részvények árának növekedését már rég nem a GTA V mozgatja, a legutóbbi ugrások egy másik Rockstar játéknak az RDR2-nek köszönhető. Pedig abból még egy darabot se adtak el, mégis elindultak felfelé a tőzsdén.

A fejlesztők kapacitása véges, ez a munkaerő fajlagosan elég költséges. A stúdió szempontjából elég esélytelen döntés lenne az, hogy szép lassan 5 éve piacon lévő játékhoz csoportosítsanak át/vegyenek fel munkaerőt, azért, hogy lefejlesszenek valamit, ami jó eséllyel kétes eredményt hozna. Szerinted mennyire reális az, hogy mindenki, aki jelenleg unalmukban "modderkednek" a játékban majd újra megveszik a játékot, ha bannolják őket és a szuperül lefejlesztett méregdrága védelem lehetetlenné teszi a csalást? A sztoriban úgy befolyásolod a részvényeket, hogy szabotálsz, gyilkolsz, stb. A való életben is van hasonló, aminek a való életben is megvan a következménye, többek közt pl.: a bennfentes kereskedelemnek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58630) HussarF válasza MrYoniko (#58626) üzenetére

Ezt már ezerszer átbeszéltük itt. Tök mindegy, a tanulságokat a látottak alapján levonhatja mindenki.

(#58631) MrYoniko válasza CactuS (#58629) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Oki, mondjuk nem tudtam, hogy hogy is vannak a részvényei, csak tippeltem.
Marad az emberi erőforrás hiánya, meg hogy a fejlesztők már a következőn dolgoznak, max lesz annyi eszük, hogy komolyabb védelmet pakolnak bele... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58632) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Nu emberek, döntésre jutottam:
Simon tanácsára elköltöztetem a Bunkerem (még nincs fejlesztve), de nem az lesz az első műveletem, mert az túl húzós lenne.

Jelenleg 1,2 millám van, és kb holnapra a bunkerben a stock is tele lesz, így annak az eladásával telik egy fullos kokó gyárra. Az ha jók a számítások 41 óra alatt (5 eladás) visszatermeli a belefektetett lóvét (ha lopom bele az anyagot).

Ha csak egy kokó gyáram lehet, akkor a következő egy fullos meth labor lenne.
Így már kettő is fial, meg közben unalomból a bunkert is töltögetem.

Harmadiknak gondoltam a CEO irodát meg a kocsilopós motyót hozzá.

Így már 3 lábon álló gazdaságom van, és ha megvan a 2 milla, akkor telepítem át a bunkert és tolom azt is fullosra. De abban első körben csak a kutatás fog menni.

Mit szóltok az ötlethez és a sorrendhez?

De mondjuk megvárom mik lesznek akcióban holnaptól, meg mire ad dupla $ és RP szorzót a R*, mert pl nekem a Slashers és a Lester küldik is nagyon adták (pl Titan Job, Four trailer's, stb), kb semmi nehézség és jó lóvé...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58633) HussarF válasza MrYoniko (#58632) üzenetére

Azt, hogy minek akarsz egy csomó pénzt költöztetésre költeni? Ha már megvetted valahol, akkor jóvanaz úgy

(#58634) MrYoniko válasza HussarF (#58633) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mert többen is mondták, hogy ott szar helyen van, mind eladásban, mind pedig hogy ki kell caflatnom oda, hogy vegyek suply-t. Addigra azt már bőven fedezi a bevételem, hogy beleférjen.
Akkor már minden egy helyen lesz, mert még a facility-t is a 68-as úthoz akarom lerakni, de az a legutolsó... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58635) Plata válasza MrYoniko (#58632) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól értem 2.2 millából akarsz fullos kokót,de biztos elég lesz rá?
Nem emlékszem mennyi az upgrade,de az majdnem 2 milla.Na persze ha security nem kell az félmilla minusz kb.

(#58636) HussarF válasza MrYoniko (#58634) üzenetére

Nem ráérsz? Majd ha már tényleg nagyon zavar, akkor rakd át, ne azért, mert egyesek azt mondják, hogy ott nem jó.

(#58637) MrYoniko válasza Plata (#58635) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Security nélkül 1,8M. De holnap meglátom, utána az már jobban termel mint a bunker jelenleg, valamint megéri pénzből bele venni a suply-t.

De mimt mondtam, megvárom mi lesz holnaptól duplás, mert lehet arra fekszek rá... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58638) MrYoniko válasza HussarF (#58636) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Lusta is vagyok, jobb szeretem ha minden egy helyen van.
Crew sessionnak hála a hydra, a tankok nem nagyon sűrgősek, kb elég jelenleg a kuruma is...

Könnyebb nekem is ha kb egy helyen van minden. Akkor voltam hülye amikor a bunkert vettem oda vettem. Hülye voltam amikor párom öccsére halgattam, bár ő moddertől kapott pár millát, de annyival van előrébb, hogy fullos a bunkere, meg pár harci jármű, pár super sport kocsi...
Nekem hamarabb lesz fullos minden, mert sajna ő az a tipikus vérpistike, de tudja ha velem baszakszik nyakonverem... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58639) Plata válasza HussarF (#58636) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem is fölösleges át rakni,max akkor éri meg ha agyon sok pénze van és nem tudja mire költeni.
Nekem is azt mondták szar a városi kokó gyár,de nem,vacak a groove street autós lopó raktár,de én csípem.
Nekem bejön hogy a kokó gyár és a pénzhamisító a városban van,egymáshoz közel,már csak az Mc-t kéne áthelyeznem,a legdrágább mc van meg de az pocsék helyen van,olcsó kéne a strandnál.Pont a pénz és a kokó közt lenne.

(#58640) szTotyy válasza MrYoniko (#58632) üzenetére


szTotyy
őstag

A pénzszerzésnél az idő még fontosabb, mint maga pénz. Ami persze nem csak a játékra igaz.
Ha lopni akarod a supplyt, akkor azt is vedd figyelembe, hogy a supplylopás mennyi időt vesz igénybe. Egy gyár feltöltése 75.000, ha veszed az anyagot. Csak akkor lopd a supplyt, ha a teljes feltöltés (lopkodás) ideje alatt ezt a 75 ezret bármely más módon nem tudod megszerezni!
Például, ha holnaptól lesz egy olyan adversary mód, ahol 30 perc alatt keresel 75 ezret, de a lopással való feltöltés tart kb.45 percig, akkor már nem éri meg lopni bele az anyagot.
Pláne, ha egy ph sessionben mennek a körbe eladások, ahol kb.7-8 perc alatt lehet keresni 35 ezret. Persze ehhez kell egy olyan időszak, amikor sokan fent vannak.
Én pont ezért tenném a prioritás első helyére a kocsilopós motyót, mert ott, egy kocsieladás ára 80 ezer, ami megvan pár perc alatt (+cd), ha kitapasztalod a gyors lopások mikéntjét.
Persze ez csak az én véleményem, természetesen ha nem szimpi, ne kövesd! :)

(#58641) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#58632) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- ne költözesd a bunkit, majd kimész buzzarddal töltögetni
- ne lopj supplyt sehova, inkább tolj egy vip workot, ha nincs rá pénzed épp
- ne a városban vegyed az mc gyárakat, mert koslathatsz szanaszét vidékre vele.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58642) Triathlete válasza szTotyy (#58640) üzenetére


Triathlete
senior tag

A cd közben pont egy headhunter belefér a Buzzarddal, az két három-perc.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#58643) Segal válasza Triathlete (#58642) üzenetére


Segal
veterán

Van az 5 is. Párszor vártam a yachton hogy valaki lőjje már ki az npc-ket és indulhasson a pp :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58644) Anulu79 válasza MrYoniko (#58634) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem inkább vegyél egy helikoptert. Annak máskor is hasznát tudod venni. Így gyorsan ki tudsz oda érni meg vissza. :)

(#58645) HussarF válasza Triathlete (#58642) üzenetére

Városban. De ha vidéken indíja, akkor szopás.

(#58646) Mr.Csizmás válasza HussarF (#58645) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tó felett nem annyira, akkor körberakja a parton a 4 pontot.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58647) irhejja válasza MrYoniko (#58632) üzenetére


irhejja
tag

Szerintem Autó Import/Export legyen az elsődleges, összességében azzal lehet legkönnyebben és leggyorsabban pénzt csinálni, egyedül is. Ha meg haverokkal tolod akkor még könnyebb lesz, kiszállításkor nem jön NPC, kollekciók, stb.

Első 2-3 órában lopkodni kell az autókat, egy idő után feltöltöd a standard és mid range autókat és csak high-end autókat fogsz lopni (van erre pontos arány is, de kb. 55%-os garázs telítettségnél van). Itt ellehet kezdeni kiszállítani, autónként ugye 80 000$ a profit (Specialist Dealer), de számoljunk 75 000$-al, mivel a sérüléseket neked kell fizetni.

Óránként ki tudsz vinni 3-at, és a 20 perces cool down alatt van időd lopni egy új autó (így mindig lesz kiszállításra high-end verda), meg tolni egy VIP küldetést ami 20 000$ és 25 000$ között fizet (érdemes a 15 percet kivárni a 25 000 helyett, mivel úgy is 20 perces a kiszállítás cool-down).

Ez így óránként kb. 3x75 000$ + 3x25 000$, vagyis 300 000$ ami sokkal több mint amit egy passzív business hoz.

Ha vannak haverjaid akkor még nagyobb profitot lehet csinálni, eladásnál nem jön NPC, szóval simán ki lehet hozni egy 77 500$ körüli átlagot eladásra és ha valaki belép hozzád Organization-be, akkor tudsz VIP Challange-et elindítani, ott van olyan ami 10 perc alatt kb. 50 000-et ad. Így már óránként ~380 000 körül tudsz keresni. Ezt meg majd tovább tudod fokozni Bunkerrel...

Csak összehasonlításképpen, 41x300 000$ az 12 300 000$

Egyetlen hátránya, hogy kicsit monoton tud lenni egy idő után :)

(#58648) Mr.Csizmás válasza irhejja (#58647) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ebből számold le:

- cargobobos küldiket skippelheti helyből, +cd
- paleto bay-ról kell elhozni/odavinni, onnan visszaérni - mondjuk az cd, és ott is vipezhet addig
- a feltöltögetés is 0 profit, tehát 2-3 óráig semmit se keres :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58649) Plata


Plata
félisten

Heti magyar játék eladási lista.

Új játékok
1. Grand Theft Auto V
2. Monster Hunter World
3. FIFA 18
4. PlayerUnknown's Battlegrounds
5. Rainbow Six Siege
6. Dragon Ball FighterZ
7. Middle-earth: Shadow of War
8. The Sims 4
9. The Witcher 3: Wild Hunt GOTY
10. Counter-Strike: Global Offensive

Használt játékok
1. FIFA 17
2. Grand Theft Auto V
3. Far Cry 4
4. Assassin's Creed II
5. Call of Duty WWII
6. Evolve
7. Assassin's Creed
8. Horizon zero Dawn
9. Ratchet & Clank
10. Battlefield 1

Még mindig hasít a GTA. :DDD

(#58650) irhejja válasza Mr.Csizmás (#58648) üzenetére


irhejja
tag

- Cargobob-ot nem szoktam skippelni, ne viccelj egyetlen küldi amiben van kihívás :)
- Paleto Bay valóban messze van, de azért viszonylag ritka, hogy onnan kell elhozni. Nekem oda még nem kellett kiszállítani, legalábbis nem emlékszem rá, szóval nem lehet túl gyakori.
- A feltöltögetés tényleg 2-3 óra kiesés, de bőven vissza hozza a pénzt :)

Persze kinek mi, jó a többi business is, de papíron messze az autós Import/Export a legjövedelmezőbb. Ezért ajánlom mindenkinek azt elsőre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.