Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59151) Plata válasza szTotyy (#59150) üzenetére


Plata
félisten

Sanda gyanúm hogy te benzin helyett valami mexikói ugróbabból készült üzemanyagot raktál bele.
Addig pattogott hogy felrobbant. :P
Vagy lehet hogy Ucli dobálta el a rakétás tankkal. ;)

(#59152) Kiskokó válasza Logitech (#59141) üzenetére


Kiskokó
veterán

ja nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59153) Met válasza MrYoniko (#59139) üzenetére


Met
nagyúr

Eladásnál akkor támadnak be ha egyedül vagy a session-be.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59154) Anulu79 válasza Met (#59153) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jól tudom akkor is betámadnak eladásnál, hogy ha nem vagy egyedül a sessionben. Az kell, hogy ne támadjanak be, hogy a tiéden kívül legyen másik aktív ceo vagy mc.

(#59155) anorche1


anorche1
őstag

Kokainnál, bunkernél a security update mire szolgál? Azt egyinél se vettem még meg. Kell az nekem?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59156) Bady8 válasza anorche1 (#59155) üzenetére


Bady8
csendes tag

Érdemes megvenni. Nem viszik el a motyódat ha van secus

(#59157) Met válasza Bady8 (#59156) üzenetére


Met
nagyúr

Nem a fenét nem, hívott LJT hogy betámadták a gyárat, ok, nem volt kedvem lődözni, session váltás.
Konkrétan üres lett a kokogyár. Az első suply-t megint lopni kellett.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59158) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ez minden idők legjobb tutorial videója! :DDD :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#59159) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Sziasztok! Hegyipapának köszönhetően én is megtaláltam végre a forumot :)

(#59160) Mr.Csizmás válasza olddirtyB (#59159) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azthittem te eddig is itt voltál :U :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59161) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Skacok, lehet hulye kérdés, de őszintén, tőlem mit is várunk... ;)

Naszöval, ha csinálok kiskarit, lvl akármennyi, a lóvét átpumpálom rá, veszek bunkert, MC gyárakat, akkor mindkét karin megy a termelés, vagy csak azzal amelyikkel online vagyok?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59162) Plata válasza MrYoniko (#59161) üzenetére


Plata
félisten

Amelyik online.

(#59163) olddirtyB válasza Mr.Csizmás (#59160) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Kb 10 éve használtam utoljára a prohardver forumot eladásra, így nem tudtam hogy találjam meg a forumot, csak az adás-vétel volt meg :)

(#59164) Bjørgersson válasza olddirtyB (#59159) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szia dirty! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59165) Ideg


Ideg
aktív tag

Srácok, help! Tegnap vettem egy kocsit és én kis naív úgy gondoltam majd berakom egy másik kocsi helyére az egyik garázsba ami már fullon van. Kiválaszottam, hogy melyik kocsi helyére kérem, de az utána lévő screen-t nem olvastam el csak leokéztam. :DDD Na azóta nem találom azt a kocsim aminek a helyére raktam. Akkor az a kocsi bukta? :U

(#59166) Headers válasza Ideg (#59165) üzenetére


Headers
tag

Sajnos bukta.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59167) CactuS válasza Ideg (#59165) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Másik garázsban volt szabad helyed?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59168) Logitech válasza Ideg (#59165) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ha van ezen kívül másik garázsod, ahol van hely, akkor oda átrakja.

(#59169) Ideg


Ideg
aktív tag

Volt helyem másik garázsba, de átnéztem mindet és sehol sincs. :/

(#59170) Reaper válasza Logitech (#59168) üzenetére


Reaper
őstag

Ha replace-re ment, akkor bukta. Én is szívtam már meg így, pedig az egyik 10-es garázsom majdnem üres volt.

(#59171) Ideg válasza Reaper (#59170) üzenetére


Ideg
aktív tag

Akkor vsz arra nyomtam. Pics*ba, vehetem újra a Zentornot. :/

(#59172) Segal válasza Anulu79 (#59154) üzenetére


Segal
veterán

Eleg ha bent van valaki a sessionbe nem kell hogy bejelentkezve legyen barmibe is csak a "tamado" szerepkort el tudja jatszani(akkor is ha akar afk az illeto a lakasaba:))
Amugy meg nem nagy dolog a tamadas ha 100%-ra 0 karral szeretned megcsinalni akkor ahol tudod hogy jonni fog a tamadas (centire pontosan mindig ugyanott tamadnak) ott elotte par meterrel lekered az armored kurumad es ha megerkezett akkor elore gurulsz par metert az eladasra szant kocsival. Tamado kocsik elkezdenek jonni, te kiugrassz a kocsibol (szelso savba vagy jardan kozlekedj vele) es elszaladsz a kurumaig. Rad fognak loni, nem a kocsira. Beugrassz a kurumaba es kilovod a 4x 2 kocsinyi tamadot. Utana viheted eladni a kocsit senki sem fog tamadni. Az egesz max 2 perc plusz eladasnal.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59173) Headers válasza Ideg (#59171) üzenetére


Headers
tag

Hát sajnos az ilyenek benne vannak.

Én még tavaly amikor belekezdtem csináltam olyat, hogy nagy nehezen megvettem az irodát és nem tetszett a név, amit először adtam. Megtaláltam az interaction menüben a lehetőséget, és módosítottam, de azt nem tudtam, hogy ez 250 kiló. Azt a fejet látni kellett volna, amit vágtam, hogy azt a maradék kis nehezen összeszedett pénzemet elbasztam ilyenre :W . Szerencsére a billentyűzet elég masszív volt és kibírta :D. Tartottam is egy kis szünetet ezután.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59174) szTotyy


szTotyy
őstag

Elgondolkodtam azon, hogy lehetne-e kötni bármiféle kisebb összegű fogadásokat akár játékban, akár itt a fórumon is. Például, hogy milyen akció jön kedden, vagy bármi.. Persze játékpénzben. Szóval, ha két fél köt fogadást egymással, akkor szerintetek a nyertes megkaphatja úgy a pénzt egy harmadik félen keresztül, hogy a vesztes tesz bountyt a harmadik emberre, a győztes meg szépen levadássza. Elvileg ez működhet, nem? Csak azért gyanús, mert akkor így lehet egymásnak pénzt adogatni. Igaz, csak kilencezresével, apránként. Gondolom ez azért valahogy korlátozva van a játékban, pont ez előbb említett okok miatt.. :F

Más: egy ideje valamit bepipáltam itt a fórumon, és kapok e-mailr az új hozzászólásoknál. De! Ha Segal, és csakis Segal ír, akkor másfajta értesítést kapok. Valami rios@prohardver... Ez mi a bánat?

[ Szerkesztve ]

(#59175) ucli válasza szTotyy (#59174) üzenetére


ucli
senior tag

Pepipálhattad a rovat/topic melletti pipát.
Rakd a kedvencek közé, az az Itt szóltam hozzá pont fölött van, jobb oldalon.
Bár ha csak segaléról kapsz akkor nemtom.

[ Szerkesztve ]

(#59176) Segal válasza szTotyy (#59174) üzenetére


Segal
veterán

Ez leginkabb sz*pas:DD
Legalabb elsokent ertesulsz rola ha irok:DDD

Headers: Foleg azzal a tudattal hogy ha a ceo iroda megvetelekor irtad volna at a nevet akkor ingyenes lett volna:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59177) szTotyy válasza ucli (#59175) üzenetére


szTotyy
őstag

jaa, mindenkinél jön e-mail, csak Segal hozzászólásinál más az értesítés. Ha egy "normális" ( ;] ) ember szól hozzá, akkor Prohardvert ír ki, ha pedig Segal, akkor Rios-t ír ki. Annyira nincs jelentősége, gondolom csak Segal bugos. :DDD ;] Biztos azért, mert egy dezertőr!

[ Szerkesztve ]

(#59178) ucli válasza szTotyy (#59177) üzenetére


ucli
senior tag

Lol bepipáltam én is, segaléról rios-osat kaptam, a tiedről pedig Ma-sat. :D

(#59179) Plata


Plata
félisten

Lol. :D

[ Szerkesztve ]

(#59180) Headers válasza Segal (#59176) üzenetére


Headers
tag

Annyira noob azért nem voltam. Vételkor is átírtam, csak nem tetszett. :D

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#59181) Reaper válasza Ideg (#59171) üzenetére


Reaper
őstag

Ja, nekem a verseny Mustang, full tuningal ment le a klotyón. De ez van, többet ilyet nem csinálok, megtanultam :)

Plata: Legközelebbi gyorshajtásnál el kéne lőni itthon, lehet én is bekerülnék a hírekbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59182) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Stét!

Egyszer már szemtanúja voltam hogy a "farkastomi20" nevű játékos nem épp van tudatában a crew szabályzatnak és tett már kárt más dolgában, illetve csak úgy lövi a társait.
Akkor el lett poénkodva, meg úgy belefér vagy valami nem tudom mi volt pontosan, de ma engem is hátba lőtt csak úgy, mikor mellette voltam helivel meg se mozdult semmi, elindulok és bamm hátba.
De tegyük fel ezzel se lenne baj, nem lett károm csak meghaltam meg heli off nagy cucc.. de hogy köszönni sem tud, pláne hogy ezután azonnal leftel.
Így azért végképp nem viccnek hat.

Ismeri őt valaki ? Szerintem távozhat a csapatból és a friend listákból.
JAH és a profilja se nyilvános. [link]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59183) Segal válasza Kiskokó (#59182) üzenetére


Segal
veterán

Azért a vízjel ott van a képen ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59184) Plata válasza Kiskokó (#59182) üzenetére


Plata
félisten

Sose hallottam róla.

(#59185) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#59182) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

párszor voltam vele egy sessionben. ha megkéri az ember segít neki, meg velem nem volt zűrje... de a chaten látszik hogy fiatalabb korosztályhoz tartozik :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59186) Kiskokó válasza Segal (#59183) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja csak a vízfejed nincs rajta mert nem jársz fel. Azóta nincs kivel PPznem úgy igazán :(
Lepke volt a méltó utódod egy ideig de "elvesztettük" ;] nem bírta a strapát

On: Én a farkastomit se fórumon nem láttam még de chaten se szólalt meg csak egyszer mikor rákérdeztem, hogy ez mi volt? Annó 1-2 hónapja. Akkor más Ph-s cuccába rondított bele. Már nem emlékszem mit reagált(valamit talán még ö szóltbe agresszívan) de stílusosan leftelt is utána.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59187) freeknight válasza Kiskokó (#59186) üzenetére


freeknight
őstag

Te saját crewba vagy, nem látja a térképen hogy crew társ lennél. Ez már nekem is okozott félreértést.

(#59188) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Sziasztok!

Milyen akció várható mától?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59189) CactuS válasza MrYoniko (#59188) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nézem! ;]

Newswire-ön még nincs kint az official post.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#59190) Bjørgersson válasza MrYoniko (#59188) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remelhetoleg minden ingyen vagy meg annal is olcsobban. :D Rockstar newswire-on nincs meg semmi uj bejegyzes?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59191) Plata válasza CactuS (#59189) üzenetére


Plata
félisten

Nem lehet hogy lejárt a gömböd szavatossága? :D

(#59192) bluuzia válasza Kiskokó (#59182) üzenetére


bluuzia
aktív tag

A múlt héten Attila.Wintert szedte le egy full PH-s sessionben, mert bounty volt rajta.
Elég feledékeny a srác: elfelejtett köszönni, elfelejtette megkérdezni, hogy leveheti-e, valamint elfelejtett bocsánatot kérni emiatt - majd miután letoltuk kilépett. A tag egyszerű, nem kell ragozni.
Szerintem nyugodtan megszüntethetnénk.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#59193) Met válasza bluuzia (#59192) üzenetére


Met
nagyúr

Kick

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59194) Mr.Csizmás válasza bluuzia (#59192) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59195) pokers


pokers
senior tag

Az e heti új autó:

Az e heti akciók:

- Shotaro
- Albany Roosevlet + Valor
- Stromberg
- RCV
- Barrage
- Buzzard
- High-End Apartmanok
- 10 férőhelyes garázsok
- CEO irodák

(#59196) Daw93 válasza pokers (#59195) üzenetére


Daw93
senior tag

A Stormberget most hogy leárazták megveszem, de ezt a fostalicskát tuti nem :D a 190Z-t vártam mára :(((

GTA Online: Daweee93

(#59197) Plata válasza Daw93 (#59196) üzenetére


Plata
félisten

Várható volt hogy ilyen kocsi jön,Valentin napra mindig 30-as évekbeli kocsi jön.

(#59198) MrYoniko válasza pokers (#59195) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

MC gyárakra, vagy bunker eladásra vártam akciót, mert akkor ma 2 gyárat is tudtam volna újítani...

Meth laborba mennyi az upgrade?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59199) Plata válasza MrYoniko (#59198) üzenetére


Plata
félisten

Dettó.

(#59200) Kiskokó válasza freeknight (#59187) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez igaz és tény. De ettől függetlenül a legtöbb (pár új tagot leszámítva) kb mindenkinek friendje vagyok.

meg mint írtam tökmind1 ez a része mert én nem sértődök meg egy egy killen stb ha elpoénkodja vagy bocsánatot kér de ez se köszönni sem tudott sose, meg mint mondtam szemtanúja voltam már hogy mást megtámadott meg kárt okozott neki és akkor is szó nélkül eltűnt.

Ha tudnák kickelni a crewban már nem lenne bent ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.