Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58551) MrYoniko válasza freeknight (#58549) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

A bunkert fejlesztés előtt el akarom onnan hozni, vagy a katonai reptér mellé (mert ott akarok hangárat), vagy a prérire, a másik reptér mellé...

A heist meg mint írtam az unlockolás miatt érdekel. Jelenleg a legolcsóbb apartman érdekel, amiből el lehet indítani. Gondolom utána találok vállalkozó szellemű vállalkozókat, akikkel végitoljuk az összest, abból már telik az autólopás beindítására.
Aztán gondoltam a bunkert felrántani, a fejlesztések miatt...

Szal most az első nekem a Heist-es legolcsóbb apartman, mert nem mindegy mennyiért veszek Kurumát és egyébb fínomságokat... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58552) Mr.Csizmás válasza Plata (#58547) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

betámadás 99%-ban akkor van, ha teli van, és sokáig áll, ÉS aktív MC-ben vagy. :U

ja és még mindig jobb a profit/idő, mert veszel bele supplyt, utána nem kell állnod felette, hanem mehetsz mást csinálni :P

[link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58553) Plata válasza Mr.Csizmás (#58552) üzenetére


Plata
félisten

Én lusta vagyok supply-t lopni. :B
Mindig veszek bele.
Sosem vagyok aktív MC-ben,mert még sosem volt támadás a gyáraimban és nem is szeretnék.
Ez nem neked szól csak ide írom,azt mondtátok a városi gyárak szarok a vidéki jó.Mert jobb az eladások onnan.
Hát egy büdös lószart,tegnap sok sok eladásban volt részem,kb 7-től 1-ig fent voltam.Nekem csak 2 autó és egy kokó volt,de sokat segítettem,olyan elcseszett szar vidéki eladásokat kaptam. :U
Egyszer majdnem összetörtem a kukás kocsit mert olyan szar útra kellett mennem vele.

[ Szerkesztve ]

(#58554) Mr.Csizmás válasza Plata (#58553) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

idd meg a kávédat mesterpilóta úr, azt írtam hogy venni kell vele, mert a tekergés az alulmotorizált furgonokkal minden csak nem kifizetődő :))

MrY is tegyen majd próbát velük, kell egy kis befektetés, de utána nettó haszon a napi 5 percnyi supply vételt leszámítva.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58555) Plata válasza Mr.Csizmás (#58554) üzenetére


Plata
félisten

Épp azt iszom. :DDD
Egyébként én csak azt írtam hogy én amúgy is lusta vagyok supply-t lopni,akár kifizetődő akár nem.Inkább megyek el másnak eladni mint lopni supply-t.
És tudd meg hogy igen is jó pilóta vagyok.
Tegnap már egész jól leszálltam egy repülővel. :D
Csak az egyik szárnya szakadt le meg kigyulladt a bal motor,de amúgy semmi baja nem volt.

(#58556) Mr.Csizmás válasza Plata (#58555) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

fejlődsz, na :)) én is megiszom az éltetőt :U

(#58557) Plata olyan nekem is szokott lenni a Nokotával, olyankor hagyom szanaszét random utcákon :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58557) Plata válasza Mr.Csizmás (#58556) üzenetére


Plata
félisten

Az mekkora volt már mikor utaztunk hárman buzzardal,én vezettem és a levegőben tönkre ment. :DDD
Többiek nem értették miért nem a Maze toronyhoz megyek,miért szállok le előtte vagy 100 méterrel,azért mert a heli tönkrement közben.Egyszerűen lerohadt. :D
Azt hitték nem tudom hol a Maze torony,tudtam én,csak a heli be adta kulcsot,mák hogy landolni tudtam vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58558) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#58554) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Reggeli szentháromságon én már túl vagyok. Most vethetem be magam a tanulásba (áramlástan; elektronika). :O

Minden esetre egy heist-es apartmant fogok venni a lentebb írt indokok miatt (legfőképp, hogy legyen ház a városban, mert most nincs), ha tényleg olyan jól fizet összességében, akkor a végére lesz annyi amiből telik egy full CEO-ra (már ha az az autólopós :) ), meg addigra a bunker is tele lesz stock-al, abból is lesz egy "kevés", bár azt vissza akarom forgatni... ;)

Na de a lényeg: melyik a legolcsóbb apartman, amiből tudok heist-et indítani?

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58559) Plata válasza MrYoniko (#58558) üzenetére


Plata
félisten

Legolcsóbb apartman 200 ezer dolcsi.
High end apartman kell,abból a legolcsóbb 200 ezer.
Nem tudom mi a neve,nekem csupa milliós meg 500 ezres kérók vannak. :B
Kivéve a kuruma glitch garázs.

(#58560) Mr.Csizmás válasza MrYoniko (#58558) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mobil - net (8-as gomb) - dinasty8 - [link] itt a lista

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58561) ucli válasza MrYoniko (#58558) üzenetére


ucli
senior tag

A Poi-k jelzik.

(#58562) freeknight válasza Plata (#58550) üzenetére


freeknight
őstag

Nem fogok nagyon számolgatni, ha akarod te is megteheted, de a kokó 5 óránként termel bruttó 420k-t (ha veszed bele a supplyt, nettó 232ezret), míg hostként a ps-el óránként megkereshetsz bruttó 500k-t :)) .
Ha valaki nem host és végig marad, még többet is.
Autóval óránként 320k-t tudsz kb összeszedni - picit többet, ha egyedül vagy és keményen farmolod, vip workkel pörgetve a leállást, és jóval kevesebbet, ha többen vagytok, és segítesz eladogatni is.

Szóval igen, még mindig a PS a legjobb pénzszerzés.

[ Szerkesztve ]

(#58563) Plata válasza freeknight (#58562) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,ha ps-en magadnak 500-at adsz akkor a többieknek nem sok jut.
De a bruttó 500k-ból lejön a 100k kezdési költség,meg egyéb.
Feltéve ha minden pénzt eltudtok vinni,valaki kimerte már próbálni DC-s PS-t?

[ Szerkesztve ]

(#58564) MrYoniko válasza Plata (#58563) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Oké, mi az a PS? :)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58565) Laraxior válasza MrYoniko (#58564) üzenetére


Laraxior
titán

Pacific Standard nevű heist.

Minden szep es jo amit leirtak ezzel kapcsolatban, de ha nincsen beloled 4 akkor felejtos. Egyszer ketszer oke hogy megcsinalod, de allandoan varni a tobbiekre, randomokra...
Jobb ha autot viszel be, a bunkerbe meg veszel mindig egy-egy adag supplyt 75k-ert, 210-ert el tudod adni egyedul, mert egy jarmuvet ad.
Ezt le tudod nyomni abban az idoben amig varsz hogy el tudd adni a kovetkezo kocsit. 20 percenkent megy.
20 percenkent meg el tudsz kotni kettőt, tehat az a garazs hamar megtelik.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#58566) Plata válasza MrYoniko (#58564) üzenetére


Plata
félisten

Pacific Standard Heist,az utolsó Heist 1.250 ezer dolcsit fizet,feltéve ha ki tudod mindet vinni biztonságban,a pénz nálad van menekülés közben,amit elhagysz belőle azt bukod,a pénzt 4 felé osztja a host.

(#58567) ucli válasza Plata (#58566) üzenetére


ucli
senior tag

1,25 millió lesz az, vagy ha úgy tetszik 1.250.000

(#58568) Plata válasza ucli (#58567) üzenetére


Plata
félisten

Jah tényleg,figyelmetlen vótam.

(#58569) szTotyy válasza Plata (#58568) üzenetére


szTotyy
őstag

1.250ezer az nem 1.250.000?? ..vagy épp 1,25 milla ?? :D
Bárhogy osztom, szorzom, kivonom, deriválom, kumulálom, a három szám nekem ugyanannak tűnik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#58570) Plata válasza szTotyy (#58569) üzenetére


Plata
félisten

Neem,az nem annyi az 1.250 szorozva sokkal osztva kevesebbel. :P
Ittam már kávét de olyan álmos vagyok hogy mindig elfelejtem a felét amit akarok írni.

[ Szerkesztve ]

(#58571) freeknight válasza Plata (#58563) üzenetére


freeknight
őstag

Ha magadnak fél millát adsz, az pont 40%, a többieknek egységesen 20% jut.

Senki nem szokott 25%-osban osztoszkodni, ph-sok közül sem: a többiek nem keresnének annyival többet, mint amennyit a host bukik rajta. Ráadásul paradox módon ez még csak nem is igazságos elosztás, ne felejtsd el, hogy a hostnak kell állnia az elején a 100k-t és egy forintot nem kap a setupokért sem.

A többiek még így is 250k-t keresnek a finálén a végén így setupokkal együtt 380k üti a markukat, de mivel nekik nem kellett kifizetni az elején a 100k-t, csak 20k-val keresnek kevesebbet, mint a host, azt hiszem, így a legigazságosabb.

[ Szerkesztve ]

(#58572) MrYoniko válasza Plata (#58570) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Maradjunk a Süsü a sárkány-ban említett számolós módszernél:
"Sokszor nyolt az nyolcvannyolc." ;)

De ha már matek, akkor az 1.250ezer számomra is 1,25 millát jelentett, mert matematikában a . (pont) helyiértéket jelöl, míg a , (vessző) tizedes értéket...
Bocs, meglévő matekszigó átka... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58573) Plata válasza freeknight (#58571) üzenetére


Plata
félisten

Én ha Ph-sokkal mentem 25%-ot adtam.
Úgy rémlik.
De egyébként most PS-t mennyire lehet megcsinálni maxosan kuruma bug nélkül?
Még szerintem nem nagyon foglalkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#58574) ucli válasza Plata (#58573) üzenetére


ucli
senior tag

Ha mocikkal mentek a kijelölt úton, úgy, hogy a pénzesembör megy elöl és nem lövöldöztök, akkor a zsaruk se fognak lövöldözni, max csak elütni, de ugye azokat ki lehet kerülni.

(#58575) freeknight válasza Plata (#58573) üzenetére


freeknight
őstag

Az előbb kiszámoltam, levezettem neked (hogy neked már ne kelljen vele fáradnod..), hogy miért igazságtalan a 25%-os leosztás, és miért igazságos az 40-20-20-20.
Ezek után mit nem lehet felfogni? Vagy csak szándékosan trollkodsz?

De igen, lehetséges max pénzzel menni. De máshol is bukhatsz, nem csak PS-en - 320k profitot te az életben nem érsz el óránként autózással, mert a többiek összetörik a kocsid, te még akkor is összetöröd, mikor hozod be, ki kell fizetni 48 percenként a fenntartási díjakat is.
Az mc bizniszeken már abban a pillanatban buktad a profit kb felét, hogy úgy döntöttél, veszed bele a supplyt...

[ Szerkesztve ]

(#58576) Plata válasza freeknight (#58575) üzenetére


Plata
félisten

Nem arra vagyok kíváncsi mennyire lehet megcsinálni kuruma nélkül,régen csak azzal toltuk,max poénból insurgenttel.
Ha motorral mentek a rendes úton mentek,vagy még működik az a rövidítős trükk?
Mert arra emlékszem hogy nem arra mentünk amerre a játék mutatta hanem saját úton.
Lehet hogy én mentem rossz emberekkel motoros PS-en,de nem emlékszem olyanra hogy valakit ne csapott volna el egy NPC vagy lőtt le heliből zsaru.

[ Szerkesztve ]

(#58577) szTotyy válasza freeknight (#58575) üzenetére


szTotyy
őstag

Meg lehet azt az összeget kocsilopással csinálni óránként. Két eladás közt mondjuk belefér az egy kocsilopás mellett még egy-egy pl.: láda lopás, vagy 48 pecenkét egy drága kocsi bevitele LSC-be. Igy már a törési költségek is fedezve vannak.

[ Szerkesztve ]

(#58578) Laraxior válasza Plata (#58573) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor jó szarul jártál... :DDD

Kifizettél 100.000-t az indításhoz, itt kezdődik, tehát már 100.000 mínuszban vagy.
Aztán körönként nem kaptál 26.400$, összesen: 132.000$

Aztán a végén az 1.250.000-at leosztod 4felé, az 325.000$

Tehát, te kaptál 225.000$-t (Mert ugye 100k az indítás)
A többiek meg kaptak 457.000$-t.

Szép napot! ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#58579) Plata válasza szTotyy (#58577) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap sikerült két kocsit is bevinni törés nélkül,vicc hogy az egyik t20 volt.

(#58578) Laraxior
Volt már hogy többet is adtam,mert kezdő volt és nem volt semmi pénze. :P

(#58580) freeknight
Randomokkal voltam motorral,valaki kitalálta hogy ugrassuk át a folyót mert tud rövidebb utat,hogy lőttek zsarukra vagy sem azt nem tom,én csak magamra figyeltem,úgysem szeretem a motort nem hogy még lődözzek rajta.
Én a kurumást szerettem,a kurumával sem a rendes úton mentünk hanem a homár telep mellett a hegyre.Meg olykor insurgenntel az autópályán,mert az volt a buli hogy az autópálya tele volt rendőr autókból állított akadályokkal.

[ Szerkesztve ]

(#58580) freeknight válasza Plata (#58576) üzenetére


freeknight
őstag

Én már nem egészen értem mit akarsz, csak azt látom, valamin mindig ellent kell mondanod :D

Teljesen lényegtelen merre mész azzal a motorral, Ucil leírta, hogy az a lényeg, hogy ne lőjétek a zsarukat, és akkor ők se lőnek titeket: max pénzt el lehet vinni.
Nagyon rosszul emlékszel, heliből nem lőhetett le zsaru, mert heli nem is spawnol PS fináléban, és le van írva, hogy nem lőnek a zsaruk, ha nem lősz rájuk. Az hogy nálatok ki bukott fel motorral meg ki nem, egyéni szociális probléma, meg kell tanulni vezetni ;]

Lehet ott a probléma, hogy félinformációkkal és megfakult emlékekkel nem kéne okoskodni? :U

[ Szerkesztve ]

(#58581) ucli válasza Plata (#58576) üzenetére


ucli
senior tag

Hát ha lövöldöztök mint az állat, jóhogy ki fognak titeket szedni. :U

(#58582) Plata válasza freeknight (#58580) üzenetére


Plata
félisten

Nézd neked lehet hogy bejön a Ps-el pénzt keresni,de hogy én még egyszer nem csinálnám,főleg nem kuruma nélkül,azért az még is csak nyugis volt.
Meg ahhoz kell még 3 ember aki jön is veled végig,nem lép le,randomokkal megcsinálni meg már tuti nem lenne hangulatom.Régen sem szerettem tök randomokkal,főleg akkor volt vicces ha hacker jött be a csapatba.
Azért voltak érdekes dolgok,mikor az összes NPC kocsi felrobbant,vagy azt vetted észre hogy azt a szigeti veszedelmet mikor mentettétek ki az egyik srác egyszer csak elteleportál vele és kész a setup,vagy amikor a katonai teherautóval teleportált.Olyankor azért volt para,hogy vajon most emiatt majd kapok büntit vagy sem.
Mondjuk azért voltak vicces esetek is,amikor be bugolt a convoy-nál a heli és a föld alól lövöldözött minket rakétával.
Inkább eladok 4 kocsit egy óra alatt meg segítek eladni a többieknek.
Négy kocsit nem tart soká visszalopni utána meg mehetsz eladásokra amik adnak 30-35 ezret is.

(#58583) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Egy másik kérdés, ha csinálok "kis karit", akkor azzal is meg lehet csinálni az arany revolveres küldit ami nem kis lóvét ad, vagy az csak 1x lehet/acc?
Csak mert akkor lehet lenyomom azzal is, mert az is jól jön... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58584) ucli válasza MrYoniko (#58583) üzenetére


ucli
senior tag

Csak egyszer kapod meg érte a pénzt.

(#58585) Plata válasza MrYoniko (#58583) üzenetére


Plata
félisten

Az arany revolveres él még?
Mert akkor este a másik karimmal én is megcsinálom.
Ha működik.

(#58584) ucli
Francos franc.

[ Szerkesztve ]

(#58586) MrYoniko válasza Plata (#58585) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Amikor kezdtem január elején még ment és adta is a lóvét a fejlövés chalange után... ;)

Csak nem tudom, hogy 2 karira is adja-e... ;)

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58587) Kiskokó válasza freeknight (#58580) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem védeni akarom Platát (még a végén nem állnak velem szóba a többiek ;] ) , de ő csak azt mondja, hogy neki nem jön be a PS-t csinálni pénzszerzés céljából.
Én is megértem, mikor kuruma volt meg dcztük a finálét persze hogy toltuk mint a szar. De alapjába véve szenved vele a franc. Motorral is csináltam nem egyszer, nem nehéz de ott van még másik 3 ember..
Én például soha nem csináltam semmilyen heistet randommokkal ... túl macera ahhoz hogy egyáltalán élvezzem, pláne nem hogy pénzt szerezzek ezzel.

A 25% meg pedig igen is ment régen minden heist finálénal sokunk között.
Talán a vége felé mikor már mindenki végigment a heisteken és már tényleg csak a kurumás PS farmolás ment akkor talán az miatt hogy mindenki csatlakozott volna de sokan nem tudtak indítani stb na akko kezdtünk átállni a 20% osztásra.

Mintha rémlene, naaagyon az elejéről mikor első pár alkalommal játszottunk Hegyiékkel, le lettem szúrva, hogy ne legyek már mohó és ne akarjak 25% kapni :D
Bár így utólag látva igazuk volt, de mi régen sokan mindig 25-25-öztünk. De ez ugye egyéni szokás csak, Plata is erre utalt.

Dawe - Papamaci? Ugye? Vagy csak én voltam akkor is már ilyen jófej hogy 25%-ot osztogattam?
Ja és a lényeg Saabe For Pres' :R

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58588) Met


Met
nagyúr

Vennék valami repülő eszközt hogy ha pl. mc eladásnál nem elég a buzzard a többiek is tudjanak haladni.
Kérdés, kell hozzá hangár? Vagy megveszem és le tudom kérni a mechanictól mint bármelyik autót?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58589) Kiskokó válasza Met (#58588) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kell hozzá hangár, onnantól nem lesznek Pegasusosak a cuccok amiket oda beraksz.
De sokszor szar helyre pakolja le, és personal-nak veszi.
Legjobb mikor lekéred, elrakja a picsába, de te is a semmi közepén vagy és az autód elveszi mellőled.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58590) Mr.Csizmás válasza Met (#58588) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pegasus rep. = csak reptérre rakja
personal: van csomó spawn point, fentebb linkeltem 1-2 hete.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58591) Puma K válasza ucli (#58574) üzenetére


Puma K
veterán

Vagy van egy másik lehetőség:

Rá kell ülni a motorokra, beadja a végpontokat, majd le lehet szállni.

A két fő plusz akinél van a pénzzel teli táska (a bankban előzőleg egy ember pakolja a pénzt) elindul a nem messze lévő weed gyárhoz és felmásznak a létrákon a tetejére. Egy pedig elindul valamelyik Vinewood vagy Vespucci-nál rendőrőrs vagy kórház irányába a helikopterleszállón lévő heliért. A rendőrösöknél kicsit mászókázni kell, de fel lehet jutni.

A 2+1 fő a weed gyár legtetejére a létrákon felmegy, akinél a pénz van az szépen lapít, a másik kettő aki vele van meg dinamikusan pásztázza az eget minden irányból plusz nézi a minimap-ot.
A földet csak egyik oldalról kell kontroll alatt tartani ahonnan ti is felmásztatok, hogy ne tudjanak utánatok jönni a rend éber őrei.

A pénzes ember azért jó ha nem csinál ilyenkor semmit a lapításon kívül, mert akkor lentről tutira nem fogják meglőni még véletlenül sem ahogy ő is rendezkedik. A helikoptereket meg időben kell leszedni, hogy érvényesülni se tudjanak. Így a pénzes ember egyetlen egy találatot sem fog kapni.

A weed gyárnál lévő kis téren található épületek tetejére van hogy felmásznak az NPC-k és onnan próbálkoznak érvényesülni. Ezekre érdemes figyelni. Sok bajt nem tudnak onnan okozni, de ha pont a táskás társunkat csipegetik és belőle meg hullik a pénz az bosszantó lehet, ha mi azt veszteség nélkül szeretnénk megcsinálni.

A pénzes embert védő két fő ha szépen együtt dolgozik, akkor a helikopterek személyzetét kilőve tud minden veszélyt könnyen és gyorsan elhárítani, de egy a fontos, hogy a felmászni próbáló fakabátokat közben is figyelni kell.
A helikopterek leszedésénél nem kell RPG-t vagy minigun-t pazarolni (bár tény hogy látványos), elég egy gépfegyverrel lőni a bent ülőket. Azoknak úgy is elég akár egy golyó és már zuhan is a heli és nem is lövöldöznek belőle.

Közben megérkezik a helikopteres társunk, őt célszerű nem meglőni. A táskás ember jó ha beül a pilóta mellé, a többiek meg hátulra. Senki ne lőjön és szépen meg lehet érkezni a kijelölt végponthoz, majd beszállni a motorcsónakba és elmenni befejezni a rablást.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58592) Plata válasza Kiskokó (#58587) üzenetére


Plata
félisten

Igen,ha egymást közt Ps-eztünk mindig 25% volt,randomokkal 20%.
De nekem a leg emlékezetesebb Ps az volt amikor ti csináltátok a CM-et és én valahogy bekerültem a ti Ps finálétokba. :DDD
Az mekkora volt,én lestem hogy mi a francot keresek itt,ti is lestetek hogy én mi a frászt keresek ott.
Hogy hogy a fenébe kerültem én sztoriból a ti heistetekbe máig rejtély,de jó hecc volt. :DDD
Kb olyan volt mint amikor ládás eladás közben szétdobott minket a szerver és átmentem sztoriba savage helivel. :D Láttam sztoriban hogy ti mit írkáltok.

[ Szerkesztve ]

(#58593) Kiskokó válasza Plata (#58592) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen emlékszem ezekre, mindig csináltál valami okosságot... kezdesz gyanús lenni...

gyanúsan béna. ;]
Amikor Storyba kerültél és Online voltál, akkor Rupi vezette a Titán-t full ládás eladás közben és ő is leftelt, a gép meg lezuhant nesze neked millióók :D
Ez volt az mikor írtam a supp-nak és vissza adták az eladás árát :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58594) Met válasza Mr.Csizmás (#58590) üzenetére


Met
nagyúr

Akkor magyarul nincs értelme csak erre a célra venni valamit.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58595) Kiskokó válasza Met (#58594) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ha nincs Hangárod és azt is meg kell venned akkor pláne..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58596) Plata válasza Kiskokó (#58593) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem az állati poén volt,sztoriban online karival és savage helivel. :D
Közben láttam hogy írkáltok összevissza,de a térképen nemvolt senki,se az Online házam meg egyebek.
Szerintem gyanús hogy te ott voltál és te csináltál valamit. :P
Rossz menüt aktiváltál a mod menüben.
Mondjuk rúgjuk ki Plata-t sztoriba,vagy fordítva,rántsuk be sztoriból Plata-t.
Mert heistnél sztoriból kerültem közétek. :K

De legalább nem én vezettem a Titan-t,én csak védtem a hátsótok harci helivel. :DDD
Mondjuk lehet ha harcra került volna sor a nagy buzgóságban titeket is lelőlek. :D
Egyszer megtörtént,hogy védtem savage-el valakinek az eladását és véletlen lelőttem egy Ph-st aki arra tévedt. :B

(#58594) Met
Ha veszel hangárt,ne hogy Crew színre fesd a helid,büdösül ronda. :D
Savage crew színűre festve baromi randa lett. :K

[ Szerkesztve ]

(#58597) freeknight válasza Kiskokó (#58587) üzenetére


freeknight
őstag

Semmi baj, nekem se jön be PS-t csinálni pénzszerzés miatt, de az egész egy óriási baromságból indult, amit ő mondott: "Heist indítás csak akkor fizet jól ha az utolsót csinálod,az sem túl fényes ma már.
Ezt mindenképp meg kell cáfolni, mert nem igaz, és a mai napig messze a legjobb pénzkereseti lehetőség.
Az már más kérdés ki mit szeret csinálni. Én is unom már a PS-t, de ami baromság, az baromság.

(#58598) MrYoniko válasza freeknight (#58597) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Viszont 1x mindenképp megéri megcsinálni, egyrészt a first bónusz miatt, másrészt meg unlock-olva sokkal olcsóbbak a cumók.

Itt van pl az én esetem: 200k-ért megvettem a legolcsóbb, Fritz segített megcsinálni (ez úton is köszönöm neki) az első job-ot, és 0%-ot kért, mert még kezdő vagyok, nekem jobban kell alapon, de 30%-ra tudtam csak levenni a részesedését.
A first bónusszal kereken 200k-t kaptam, magyarul visszajött az apartman ára, meg a kuruma is 150k-val olcsóbb lett.
Számomra ez tiszta haszon... ;)

De ha úgy van én is segítek szívesen végigtolni, mert ezeket az unlock-okat ki kell használnu, meg amúgy is, fogjunk össze alaon... ;)

Pénzszerzés miatt meg ha nem lenne benne az a sok unalmas videó, akkor még gyors is lenne, meg kb egyformán kaszál mindenki, nem úgy mint a kokó, meth, bunker és egyébb eladás, ahol a tulaj kaszál...
... viszont ez azt hiszem köztünk nem számít, mert oda-vissza segítjük egymást, így a netto jövedelmünk egyformán megvan, sőt szerintem több is mint a heist újrajátszásával.

Bár még nem rendelkezek elég tapasztalattal, de kb eddig ezt sikerült megállapítanom.

Mellesleg a Rockstar ae hülye, úgy lövi be a dolgokat, hogy kb mind egyforma $/h rátával rendelkezzen, így mindenki vállogathat.
Nekem pl az autóvezetés nem megy, így lehet a ceo lesz a legutolsó...
... valakinek úgyis mindig jól jön a segítség... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58599) simon105 válasza Met (#58594) üzenetére


simon105
tag

Ha csak azért kellene, amit írtál, akkor felesleges. Ha mindenképpen szeretnél sietni a táskás eladásokkal, akkor megoldás lehet, hogy Pegasusos Buzzarddal mész a gyáradba, mert az MC-ből kérhetővel együtt már akár mind a nyolcan el tudtok röppenni. Néhányan csinálják is ezt, de szerintem ez sem létszükséglet. Ma már a legtöbben amúgy is valami röpképes földi járművel érkeznek, és úgysem ad olyan távolságokat, amiket ne lehetne akár egy Bobcattal is időben legyőzni. A helikopteres / csónakos / Dodós eladásokhoz meg ugyebár sok is a négy ember, aki befér a MC-s Buzzardba, mert azokból csak hármat ad.
Hangárt pedig szerintem csak akkor érdemes venni, ha úgy érzed, mindenképpen kell valamelyik jármű, ami csak ott tárolható. Az in-game honlapokon írja, hogy melyek ilyenek.

(#58600) freeknight válasza MrYoniko (#58598) üzenetére


freeknight
őstag

Itt mindenkinek meg van már az összes hiest, nekem meg sokaknak másoknak is a Criminal Mastermind is :D

De tény, hogy kezdőként nagyon megéri letolni a heisteket, nem is igazából az unlock miatt, hanem jó kis kezdőtőke. Én is úgy csináltam anno, hogy mire meglett a Pacific Standard, már vehettem is meg a ceo irodát+lopós garázst.
Arra figyelj, hogy sorrendben told lefelé a heistokat, ahogy neked hostként emgadja, ne csatlakozz senkihez heistba, csak a sajátodba! Mert így lesz még egy All-In Order bónuszod is, ami 1 millió dollár.

Amúgy meg ne fórumozzál hanem tanuljál ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.