Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) CactuS válasza Segal (#58398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, Amdnél a régebbi driver, Nvidiaknal a shadowplay szokott még megoldás lenni. Vagyis annak letiltása.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58402) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#58400) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

üzleti oldalról tuti, ld. informatika CBA-ja :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58403) CSB29 válasza MrYoniko (#58359) üzenetére


CSB29
aktív tag

Ja meg beállításokban Directx 10 van alapértelemezettként :F

Berakom 11-re, de úgy is katasztrófa, de csak a menü...Szóval ha már elindul egy játék a 1060-ammal kitolok magas grafikán 60-100 fps-t. Ha viszont újraindítom a játékot megint ablakban indul, gyalázatos laggal és random beállításokkal. Valaki tudna esetleg fényképezni nekem egy beállítást, hogy kéne kinéznie egy 1060 körüli kártyával?

Köszi

(#58404) Jacikaaa válasza Laraxior (#58400) üzenetére


Jacikaaa
csendes tag

Van akinek számít a pénz és vannak akiknek nem! Saját cp boltha van a Bátyámnak így olcsin hozzá jutok

(#58405) Laraxior válasza Jacikaaa (#58404) üzenetére


Laraxior
titán

Nem szamit a penz, de 1060-at akarsz venni.
Oke, koszi ezzel mindent elmondtal.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#58406) szTotyy válasza Jacikaaa (#58404) üzenetére


szTotyy
őstag

Jacikaaa, imádlak, szeretlek, de ha ennyire nem számít a pénz, én szívesen átveszem tőled a vidikártyát. Küldök érte kedves köszönőlevelet! :DDD Vagy a sok fölös pénzen fogadj fel egy nyelvtan tanárt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#58407) Mr.Csizmás válasza Jacikaaa (#58404) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kár hogy nem könyvesboltja :U

figyi, asszem az összes böngészőben van helyesírás-ellenőrző, használd nyugodtan, nem ciki. de ez fájdalmas, hogy ilyen szintű elgépelések/hibák vannak 1-1 hozzászólásban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58408) Reaper válasza Jacikaaa (#58395) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem is hasonló konfigom van, de ilyen nem fordul elő. Úgy állítgasd a grafikát, hogy a memória "zöldben" maradjon. Sok videó van fent erről, meg millió-egy reddit bejegyzés. Ki kell sakkozni, de nekem stabil 60FPS, akár órákon keresztül is, egészen addig, amíg be nem jön a sessoinbe valami orosz, vagy hasonló.

(#58409) freeknight válasza Jacikaaa (#58404) üzenetére


freeknight
őstag

Pff, akad a gta, mi a megoldás? Veszel heroin árba egy másik kártyát.
Ha ennyire nem számít a pénz akkor meg miért nem 1080Ti-t veszel? Na azon már biztos nem akadna, vagy annyira azért már számít?

Most a lehető legnagyobb baromság kártyát venni, teljesen mindegy, mennyire vagy lóvés, a másik meg, hogy tökéletesen elég a 970 is, csak normálisan be kell állítanod a grafikát.

(#58410) Plata válasza freeknight (#58409) üzenetére


Plata
félisten

Nekem egy vacak 960 van és tökéletesen elég.

(#58411) Met


Met
nagyúr

Nekem folyamatban az új gép :D

ASUS TUF Z370-PLUS GAMING
i5-8400
Be quiet! Pure Rock BK009
Corsair 2x8GB DDR4 2400MHz Vengeance LPX Black
Asus GTX 1050 Ti 4GB DDR5 OC GTX1050TI-DC2O4G
Be Quiet! 500W Pure Power 10 BN277

Olyan 180k-ból meglesz :))

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58412) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#58402) üzenetére


szTotyy
őstag

Most olvastam ezt a bejegyzést. Nem ismerem a céget semennyire. A tálalási forma, meg egyáltalán az, hogy ezt a tényt megosztja, valóban nem a legjobb üzleti húzás. Ezzel csak a saját piaci helyzetét árulja el a vásárlókkal, mármint, hogy nem éppen betonbiztos (ami a stílusából is látszik). Ami semmiképpen sem jó. Viszont, amiről ír, és amit ír, teljesen, totálisan együttérzek és abszolút igaza van. Csak ezt nem szabad lekomunikálni a vásárlókkal, őket ez nem érdekli és soha nem is fogja. Sajnos a magyar kereskedőknek nem könnyű a sok multi között.

[ Szerkesztve ]

(#58413) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#58412) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az IT kiskereskedelem évek óta ilyen, főleg olyan vevőkörrel, akik 500 ft spórolásért képesek egy órát bkv-zni, vagy hardveraprón napokig alkudozni valamelyik nepperrel, stb.... :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58414) MrYoniko válasza freeknight (#58409) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mindenképp beállítási vagy szoftver probléma lesz.

Nekem egy ASUS X550LB típusú laptpom van, egy i3-as 5010-U procival, 8GB rammal, no meg egy 940m vedeó karival ami csak 64-bites, oszt röhögve elfut.
Nem azt mondom hogy elájulok a grafikától, de a stabil 30 fps megvan vele 1080p felbontáson... ;)
Minden normalon van, látómező maxon, élsimítás meg kikapcsolva.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58415) pokers


pokers
senior tag

Srácok,
A mentős egyenruha megvehető valamelyik kategóriába? Mert én nem emléxek rá, de tegnap egy játékoson (aki már többször játszott phhu sessionbe, de nem tag) olyan volt :U

(#58416) Plata válasza pokers (#58415) üzenetére


Plata
félisten

Mentős nincs,ha az volt rajta akkor szerintem modder.
Én legalább is nem láttam mentős ruhát sehol,bár nekem csaj karim van.

(#58417) Mr.Csizmás válasza Plata (#58416) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

facility A1 heistből glitchelhető, asszem vmelyik ponton meg kell szakítani szándékosan.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#58418) freeknight válasza MrYoniko (#58414) üzenetére


freeknight
őstag

Na mondjuk stabil 30 fps... háát Vice Cityt még eljátszogattam annyival, de 2018-ban már ne ez legyen a cél szerintem :) A srácnak is megvan amúgy az, 50-70-et szeretne elérni stabilan (ami az ő konfigjában meg is van, csak ahogy mondod, ott valami nagyon rosszul van belőve.

[ Szerkesztve ]

(#58419) MrYoniko válasza freeknight (#58418) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Sok ingázás miatt csak laptop jöhetett szóba, így jött a kompromisszum a 30 fps-el IS. Nekem ez van megszokva, full grafikán volt alkalmam vandálkodni, jól nézett ki de szokatlan volt...

Majd ha valahol letelepedek, és meglesz a játékkuckóm, akkor egy bitang gépet is összerakok... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58420) Gawamatsu válasza MrYoniko (#58419) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Vegyél bitang mobil gépet.
Vastag buksza kell hozzá, de valamit valamiért. A kifutó 752-es ROG-ok jók is lehetnek GTX1070/1080-nal

(#58421) MrYoniko válasza Gawamatsu (#58420) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Az lenne a cél, de jelenleg a lóvé megy tandíjra, sulibajárásra, a mindennapi életre, a többi meg lakástakarékba, mert egy saját ház többet ér számomra, mint a full graf... ;)

Ha mégis vennék, akkor 2/3D tervezés és szimulációk futtatása lenne a fő cél.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#58422) freeknight válasza Met (#58411) üzenetére


freeknight
őstag

Fú de kilóg a lóláb szegény kis 1050 Ti-vel :D

Nekem is esedékes lesz már idén egy gépcsere, de ha nem normalizálódnak a ram és videókártya árak (inkább ez utóbbi), akkor számomra no-brainer lesz konzolra áttérni.

(#58423) Segal válasza freeknight (#58422) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#58424) Joxy71


Joxy71
újonc

Sziasztok!
Autó lopós raktárat melyiket érdemes meg venni?
Gondolom a legolcsóbbnál tobzódnak a játékosok?

(#58425) freeknight válasza Joxy71 (#58424) üzenetére


freeknight
őstag

Legolcsóbb van nekem, nem tobzódik ott senki. Azt érdemes is venni, közel van a pályához.

Igazából mindegy, melyiket veszed, El Burro-t meg Grove Streetet (Davis), meg Elysian Islandet nem szabad venni, többi amelyik tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#58426) freeknight válasza Segal (#58423) üzenetére


freeknight
őstag

Jaj, hát igazán beszakadhatna már a bánya. Mindig gondolkodom rajta, hogy nekem is be kellene szállni, mert akkor 100%, hogy abban a pillanatban földbe állna az árfolyam :DDD

(#58427) Bjørgersson válasza freeknight (#58426) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Holnap akar kezdhetned is. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58428) Daw93 válasza freeknight (#58425) üzenetére


Daw93
senior tag

A grove streetit nem szabad venni? Ezt honnan szülted? Nekem ott van, kb 900 eladott autó után sem tudok indokot amiért rossz helyen lenne.

GTA Online: Daweee93

(#58429) Plata válasza Daw93 (#58428) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is ott van,semmi bajom vele.
Én azért vettem ott mert az ugye groove street. :D

(#58430) Puma K válasza freeknight (#58422) üzenetére


Puma K
veterán

Pedig egy GTX 1070 után számomra meglepetés volt a GTX 1050 Ti 4GB milyen jól teljesít.
Rosszabbra számítottam.

Teljesítményben pedig az 1070 előtti GTX 760-at hozza az 1050 Ti plusz játékonként eltérően, de átlagban +10%-ot rá is ver.

Valamint az 1050 Ti-n 4GB VRAM van ami kb manapság alapnak számít ha játszik az ember és nem akarja azt látni-olvasni, hogy adott játék nem engedi a grafikai beállításokat adott szintnél feljebb venni, mert nincs meg a minimális VRAM mennyiség.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58431) freeknight válasza Daw93 (#58428) üzenetére


freeknight
őstag

A Grove Streeti a legrosszabb konkrétan. Csomó gyalogoson, kell átmenni, a meghívott játékosok kocsijait olyan szarul spawnolja le, hogy rendszeresen megakasztják a forgalmat, plusz mindenki egymás mellett spawnol le és kis kapun kell kiállni. Akárhányszor hívtak meg oda eladni, még sosem sikerült kiállni úgy, hogy valaki ne okozott volna kárt a ceo-nak. Persze kis kár, meg túl lehet élni, és el is nézném neki, ha a Grove Streeti lenne a legolcsóbb, de sajnos nem az.

Már régebben is szóba került, de attól, hogy te vettél valamit, nem az lesz a legjobb, és ha ajánlgatunk, a legjobbakat ajánljuk csak.

Puma K: persze jó kism alap kari az 1050 ti, de lássuk be, prevgen i5 és 16 giga mellé kicsit kevés,
lesz ott bottleneck a kártya részéről rendesen. Persze erről a teljesen irracionális árak tehetnek, gondolom Met kolléga is jobbat venne, ha nem aranyárban mérnének 1060 felett mindent.

[ Szerkesztve ]

(#58432) Puma K válasza freeknight (#58431) üzenetére


Puma K
veterán

Persze nincs párban a CPU-VGA teljesítménye az ő esetében, de inkább vegyen az ember egyszer egy erős CPU-t és hozzá megfelelő alaplapot és RAM-ot aztán a VGA-t lehet egyszerűbben cserélni mint a Mobo+CPU+RAM triót.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58433) Daw93 válasza freeknight (#58431) üzenetére


Daw93
senior tag

És ki mondta, hogy az a legjobb? Azt mondtam, hogy nem legszarabb. Ezek a mondva csinált indokaid elég poénosak. Kicsi a kapu :D aki onnan nem tud kihajtani az inkább kapcsolja ki a gépet. De szerintem nem azon a 100 dollár veszteségen fog múlni semmi sem. Másrészt meg amikor az eladás legelején vetlenül koccolok egyet azt nem is számolja el kárnak.. Csak amikor az asszisztens már lerakta a telefont. De hogy előnyét is mondjak, az eladási pontok egész közel szoktak lenni rengeteg a 3-4 kmes eladási pont.
Azért a kezdőket nem kéne félrevezetni.

GTA Online: Daweee93

(#58434) Plata válasza freeknight (#58431) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ott van a raktáram de nem szoktam törni kocsit eladásnál.

(#58435) Daw93 válasza Plata (#58434) üzenetére


Daw93
senior tag

Nagy ritkán előfordul de max egymással koccolunk. Sőt az oda spawnolt autóknak sem mentem neki sosem, az A és D billentyűk használatával ez elkerülhető :DDD a gyalogosokkal (wtf, máshol nincs 1 gyalogos sem?) sem gyűlt még meg a bajom de lehet kevés tapasztalat volt a ~ 900 eladás

GTA Online: Daweee93

(#58436) freeknight válasza Daw93 (#58433) üzenetére


freeknight
őstag

"Azért a kezdőket nem kéne félrevezetni." :K Pontosan ezt mondom én is.

A Grove Streeti raktárnak csak negatívumai vannak a legolcsóbb raktárhoz képest, nem kevés plusz pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#58437) freeknight válasza Daw93 (#58435) üzenetére


freeknight
őstag

De látom nagyon a lelketekbe tiportam most ezzel :DDD

Mielőtt elvágnátok a torkomat: NEM végletesen rossz a Grove Street, viszont a nem kevés plusz pénzért cserébe nem nyújt abszolút semmiféle pozitívumot a legolcsóbb raktárhoz képest, sőt még apró negatívumokat is ad.
Akinek az van, nyilván ne rohanjon eladni, jó az, de aki most tervez autóraktárat venni, ne beszéljük már rá légyszi.

(#58438) Daw93 válasza freeknight (#58436) üzenetére


Daw93
senior tag

Tehát a grove streetes szar, mert sok a gyalogos, kicsi a kapu, és a 6 méter széles útból elfoglalnak az oda spawnolt autók 2 métert. Egyéb nyomós indok? Esetleg a mumus meg a pedomaci is a grove streeten lakik, és várják a mit sem sejtő autólopó gengszter áldozatukat? Eszem eldobom. Részemről a történet el van engedve..

GTA Online: Daweee93

(#58439) Puma K válasza freeknight (#58437) üzenetére


Puma K
veterán

"aki most tervez autóraktárat venni, ne beszéljük már rá légyszi."

Attól még, hogy adott dolgokat negatívnak állítasz be vagy látsz, másnak fel sem tűnik és nem is foglalkozik vele.

Nem mellesleg én is azt vettem meg, de azért mert a városban van és jó helyen (szerintem). A bejáratnál lévő kerítés, meg nem rohan az eladandó vagy éppen leszállított autóknak szóval aki neki megy az azért megy neki mert az autó azt csinálta amit az adott ember nyomott-akart...

Az hogy valaki egy az egyben nekimegy az meg az adott ember bénázása. Nem tegnap és nem egy autó eladást csináltunk már ott 2-3-4 fővel változó arányban.

Nem tudom milyen "sok gyalogosról" beszélsz... át lehet menni ott gond nélkül.

Amúgy vétel előtt mindenki szemre tudja vételezni és az alapján dönteni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#58440) Met válasza Puma K (#58432) üzenetére


Met
nagyúr

Hát ja, ennyit még kifizetek "szívesen", majd ha normalizálódnak az árak upgradelek. De lehet nem, amennyit játszok mostanában.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#58441) freeknight


freeknight
őstag

Fuhú, látom mindenki védi a saját raktárát rendesen. Nem ment át a dolog látom, nem végletesen rossz a grove street, mivel: minden raktár kb ugyanazt tudja. Viszont ennek van a legtöbb negatívuma (még ha apróságok is, bár engem nagyon idegesítenek midnen alkalommal, ha oda hívnak eladni), és ezt nem én találtam ki, hanem a reddites gyűjtésben van benne, ahol osztályozzák az összes raktárat.
A lényeg, hogy a legolcsóbbhoz képest plusz pénzt kérnek el tőle, de nem ad semmi pluszt.

Na mindegy, vegye mindenki a Grove Streeti raktárat, az a legjobb, végülis CJ meg Franklin is oda pakolta a kocsikat!

[ Szerkesztve ]

(#58442) szTotyy


szTotyy
őstag

Naaa, össze ne vesszetek már a raktárakon! :D

Inkább témaváltásként mondjátok meg legyetek szívesek, akkor az említett 1050 Ti-hez milyen proci "illik"! Csak mert nekem is egy ilyet tartalmazó lapos van néhány hónapja a kosaramban az egyik webáruházban. Csak nekem nem sürgős a vétel, a GTA megy most is..

Olyanon még nem gondolkozott senki, hogy egy amolyan Stunt Race bajnokságot csináljunk néhány futammal? Mondjuk minden pályán végigmenni. Már aki szereti a versenyeket. Előre egyeztetett időpontban, amikor mindenki ráér, akinek van kedve.

A Saabenak meg jobbulást! Gondolom eltörhettek az ujjai, azért nem ír már ide egy ideje! :D

(#58443) VikMorroHun válasza CSB29 (#58403) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ezt a késleltetést honnan látod? Akadozik az egér? Mert akkor lehet, hogy annyi lenne a megoldás, hogy át kell állítani az egér kezelését. Van valahol a menüben olyan, hogy Windows, vagy hardveres, vagy nem tudom, milyen egérkezelést akarsz.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#58444) Kiskokó válasza szTotyy (#58442) üzenetére


Kiskokó
veterán

hm ?? Általában "keveset" írok a fórumon.
De örülök hogy hiányzom :B

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58445) Laraxior válasza Kiskokó (#58444) üzenetére


Laraxior
titán

....mint a nyilallás a hátambol. :D ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#58446) CactuS válasza Laraxior (#58445) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mint friss porckorong sérves, átérzem a mondatod minden szavát. ;] :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58447) Anulu79 válasza Puma K (#58430) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is gépfejlesztés közben vagyok és nekem is marad a vga (1050 Ti 4 Gb) egyelőre a gépben mert egekben vannak az árak. Én majd 1080-at akarok a nyáron ha minden jól megy. De így megnyugodtam, hogy a 1050 is elég jó ahogy emlegetik. :)

(#58448) Kiskokó válasza CactuS (#58446) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bevehetitek :P :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#58449) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Azt szeretném megkérdezni, hogy Trevor-ral vettem egy autót, bent is volt a garázsban, de egy küldetés miatt elhagytam, de most nincs meg a kocsi! Szóval a megvett autókat, hogyan tudom "visszaszerzi"?

Köszi

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#58450) CactuS válasza tibaimp (#58449) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Story módban sajnos sehogy. Ez a része elég rosszul van kivitelezve a játéknak, ha elhagyod, akkor azt bukod. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.