Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59701) anorche1


anorche1
őstag

Végre haladok. Lett egy felupgradelt bunkerem, kokain, meth és kamu pénz gyáram. Meg lett a deluxo, a moc, benne vehicle modos résszel, és bekerült a fegyverzet a deluxoba.
Mi legyen a következő vételem? Hangár? Vagy az a másik ceo -s cucc (nem az autó lopós, hanem a másik raktáros)?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59702) Plata válasza anorche1 (#59701) üzenetére


Plata
félisten

Hangár csak akkor ha szeretsz szívni az idióta küldetésekkel,vagy kell egy repülő raktár.
A hangár azért jó mert a repülőidet personal vehicle-vé varázsolja.Igaz nem ingyen hanem sok pézé.
Én csak egy dologra használom,helikopter garázsnak.
Raktáros CEO megint nem az igazi nagyon macerás,tegnap unalmamban csináltam egy kis láda lopást,mert drágaköveket ajánlott fel,azokat szeretem,de Deluxoval is szar volt háromszor futni miatta a francból.
Ráadásul ha egy gyökér is bejön a sessionba tönkre teszi az árudat,mert hiába lopsz 3 ládát,egyszerre csak egyet tudsz bevinni,a másik kettő ott dekkol a földön.

[ Szerkesztve ]

(#59703) Segal válasza anorche1 (#59701) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem a deluxe repcsi vagy a yacht :DDD
Piszok jó dolog a jakuzzi vagy a szivarozás :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59704) Plata válasza Segal (#59703) üzenetére


Plata
félisten

Múltkor valakivel eladás közben deluxo heliben olyan részegre ittuk magunkat mint állat,úgy mentünk eladni motorral.Nagyon jó poén volt.Alig bírtunk kitámolyogni a heliből.
De szerintem is a Yacht az egyik legjobb és az Avenger.Az Avenger is MOC csak repülö MOC,sokkal jobb mint a sima MOC,repülő is helikopter is,bele lehet tenni autót is amivel ki is ugrathatsz.Az Avengernek van autopilotája is.Ha el lehetne adni a sima MOC-ot simán eladnám,lófing az Avengerhez képest.MOC-ot egyszer vezettem,Avengert minden nap rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

(#59705) MrYoniko válasza Plata (#59704) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Akkor pont nekem jöttetek "segíteni"...
A motort úgy vittem elétek, mert sok idő lett volna míg odatámolyogtok... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59706) Segal válasza Plata (#59704) üzenetére


Segal
veterán

Piálni sok helibe lehet de szivarozni csak a deluxe repcsibe. Komoly ahogy mindig köhög a karakter :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59707) Met


Met
nagyúr

Ledobott mert nem tud szinkronizálni a szerverrel valami katalógót.
Az az érdekes hogy más session-be bedob, csak akkor nem enged be ha crewtagra akarok joint.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59708) anorche1 válasza Segal (#59703) üzenetére


anorche1
őstag

Yachtom is van már :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59709) Plata válasza MrYoniko (#59705) üzenetére


Plata
félisten

Jé tényleg,de szerintem jó hecc volt,két eladást is hulla részegen toltunk le. :D

(#59706) Segal
Szivarozni yachton is lehet.

(#59707) Met
Nekem először kiírta hogy rendkívüli maintenance miatt húzzak a büdös francba.
Aztán meg azt amit neked.

[ Szerkesztve ]

(#59710) Segal válasza Plata (#59709) üzenetére


Segal
veterán

Ezt nem is tudtam :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59711) Reaper válasza MrYoniko (#59705) üzenetére


Reaper
őstag

Ja, az buli volt, én voltam a másik. Konkrétan mivel fps nézetben voltunk, annyit láttunk, hogy piálunk mint állat, erre mikor kiszállok (kiesek) megy valami eladós küldi, motorral. Muhaha. :DDD

(#59712) Plata válasza Segal (#59710) üzenetére


Plata
félisten

Úgy láttam van szivar,de kipróbálni még nem próbáltam.

(#59713) szTotyy


szTotyy
őstag

Mára úgy látszik ennyi? Mindenkinek jött az a hibaüzenet?

(#59714) Plata válasza szTotyy (#59713) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem igen,már nincs fent senki.

(#59715) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Akkor sztem fel se logolok egy műszak utáni eladásra... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59727) simon105


simon105
tag

Ahogy azt játékon belül néhányszor írtam már, Brickface_Simon-ról DavidSimon-HUN-ra változtatom a nevem. Akinek a barátlistáján szerepelek, ne ijedjen meg, én vagyok az. A váltás oka elsősorban az, hogy persze mindkét név gagyi (a névadás sosem volt az erősségem), de ezt az évek alatt kicsit más formában megszoktam már, és talán időtállóbb lesz a későbbi SocialClubos játékokhoz.
(Elnézést, hogy rosszkor szóltam közbe, de azelőtt váltottam, hogy végigolvastam volna a hozzászólásokat, folytassátok, mintha itt sem lettem volna.)

(#59728) Bjørgersson válasza simon105 (#59727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

SIMON! :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59729) feri1014 válasza freeknight (#59726) üzenetére


feri1014
senior tag

A WoW topikban teljesen ugyan ez a helyzet. :U

Vettem egy irodát, ha jól értem, akkor az autólopós bizniszre érdemes elkezdenem kuporgatni a pénzt?

(#59730) Kiskokó válasza simon105 (#59727) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Jajj Simi Simi jaj Simi jajj" ;] :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59731) Segal válasza simon105 (#59727) üzenetére


Segal
veterán

A következő névváltáshoz egy tipp
Rank1000+Simon ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59732) Ideg válasza Joxy71 (#59695) üzenetére


Ideg
aktív tag

Lehet, hogy járt hozzá az a pénz. Amikor én vettem a dobozos változatot akkor a single-be és multiba is kaptam induló tőkét. Single-be azt hiszem 500k-t, online-ba meg talán 250k-t

(#59733) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Elérhető új autó :

(#59734) Mr.Csizmás válasza hegyipapa (#59733) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Benny-be is adhatnának valami újat :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59735) Ideg válasza hegyipapa (#59733) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ah, ez must need. Még tuning se kell rá. :D Van bármi info már az e heti extrákról?

(#59736) Plata válasza hegyipapa (#59733) üzenetére


Plata
félisten

Arról nincs infód hogy a tetejét le lehet-e szedni?
Mert akkor kell.

(#59737) hegyipapa
Az autónak te hegyikecske. :P
Régóta várok már egy nyitható vagy leszedhető tetejű klassz kocsira.

[ Szerkesztve ]

(#59737) hegyipapa válasza Plata (#59736) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Persze a képeknek lelehet szedni a tetejét, tessék :D :D :D :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#59738) Segal válasza Plata (#59736) üzenetére


Segal
veterán

Majd Ucil leszedi ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59739) ucli válasza Segal (#59738) üzenetére


ucli
senior tag

Az új vasak már máshogy bugosak. :(

(#59740) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

2x RP/$:

· TRANSFORM RACES
· AIR QUOTA


(#59741) pokers


pokers
senior tag

Azt hiszem a bunkerre valami brutál akció van. Még félig sincs de már majd 600k az értéke...

(#59742) hegyipapa válasza pokers (#59741) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elvileg 2x pénzt ad :)

Akciós Járművek :

· SEABREEZE
· VOLATOL
· LAZER
· RIATA
· YOSEMITE
· FACILITY STYLES/GRAPHICS/SECURITY:
· MOC CABS
· NIGHTSHARK
· INSURGENT

[ Szerkesztve ]

(#59743) Plata válasza pokers (#59741) üzenetére


Plata
félisten

Jaj de jó hogy az este elszállt a szerver,épp elakartam adni a bunkert miután eladtuk Hacseki motyóját.
De vajon itt is bugos lesz a segítőknek a fizetés?

(#59742) hegyipapa
Na akkor lehet megveszem a biztonsági szobát facilityben,de egyébként az mire jó?

(#59738) Segal
De akkor nem csak a teteje fog hiányozni hanem a fél kocsi. :F

[ Szerkesztve ]

(#59744) Kiskokó válasza pokers (#59741) üzenetére


Kiskokó
veterán

Úhh akkor a bunkert a héten szét kell keféltetni....:D Kárnak adtam el tegnap a bunkert.
Tegnap vettem Avangert meg ma az új kocsi.
Kell a péééz lóvéraa!!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59745) ucli válasza hegyipapa (#59742) üzenetére


ucli
senior tag

Nyaljanak sót, pont múlt héten vettem a Volatolt... :U
Amúgy hány %-os akciók?

(#59746) hegyipapa


hegyipapa
senior tag




(#59747) Kiskokó válasza hegyipapa (#59746) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezz a dupla bunker elég durva. Még a végén Platának igaza lesz hogy lassan jön valami dög pénzes DLC :DD

Plata for pres" (for topikgazda ;] )

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59748) Plata válasza Kiskokó (#59747) üzenetére


Plata
félisten

A DLC-t nem én találtam ki,hanem mondták hogy új nagy manis DLC jöhet.
Az ötletedért szerintem a bandzsa osztagosok meg köveznek. ;)

(#59749) Kiskokó válasza Plata (#59748) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jöhetne már pár új kégli pár új fasza garázzsal... az lenne már nagyon "falat kenyér".

Off :
Azért a bandzsáknak is van igaza, legalább arra figyelj hogy 2-3szor ne írd le ugyan azt (pláne ha értelmetlen) ;)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59750) ucli válasza Kiskokó (#59749) üzenetére


ucli
senior tag

148 hsz-ből 33 az övé,(200hsz/oldal van beállítva) ami finoman szólva is sok, főleg úgy, hogy tartalma szinte egyiknek sincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.