Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59301) Plata válasza Gyula84 (#59300) üzenetére


Plata
félisten

Ne magadból indulj ki. :P
Az én kedvenc italom a kávé. :D

(#59302) szTotyy válasza ucli (#59299) üzenetére


szTotyy
őstag

Plata szótár is már készül, úgy tudom.. csak gondolom eltart egy jó ideig.. :))

[ Szerkesztve ]

(#59303) Bjørgersson válasza szTotyy (#59302) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Crew szabalyzat es Haboru es beke utan azt is kotelezo lesz majd elolvasni jelentkezes elott? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59304) Plata válasza Bjørgersson (#59303) üzenetére


Plata
félisten

Meg hozzávesszük még a hülyeségeidet is. :P

(#59305) Kiskokó válasza ucli (#59299) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem azzal van baj hogy mit beszél, hanem hogy azt sokszor és sokat! ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#59306) Plata válasza Kiskokó (#59305) üzenetére


Plata
félisten

(#59307) ucli válasza Plata (#59306) üzenetére


ucli
senior tag

Kösz, de már megvan. ;] :P

(#59308) Plata válasza ucli (#59307) üzenetére


Plata
félisten

Igen tudom hogy neked megvan,de nem csak a játékra hanem shark cardra meg Criminal Enterprise Starter Pack-ra is van akció.

(#59309) Anulu79 válasza Plata (#59306) üzenetére


Anulu79
addikt

Nehogy meg vegyem még egyszer. :DDD

(#59310) Segal válasza Plata (#59308) üzenetére


Segal
veterán

Az a legnagyobb baj a steames akciokkal hogy mashonnan meg jobb aron lehet beszerezni a jatekok donto tobbseget... (readasul barmikor:)) )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59311) Plata válasza Segal (#59310) üzenetére


Plata
félisten

Na igen,de gondoltam hátha valakit steames érdekel.

(#59312) Segal válasza Plata (#59311) üzenetére


Segal
veterán

Azok is steames verziok csak nem Gabe bacsi zsebet tomod vele hanem megveszed mashol es beaktivalod steamen:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#59313) Plata válasza Segal (#59312) üzenetére


Plata
félisten

Tudom én jól.
Van nekem is steames nem steames játékom. :D
Sőt a WoW előfizetésem is másfél évig ilyen oldalról volt,mivel kb 30%-al olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#59314) Gyula84 válasza Plata (#59301) üzenetére


Gyula84
veterán

akkor jobb ha rászoksz mert engem legalább értenek :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#59315) Plata válasza Gyula84 (#59314) üzenetére


Plata
félisten

Mikor?Nem is láttalak még online szerintem.
Vagy a fene tudja mi a neved online.

(#59316) VikMorroHun válasza Met (#59290) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Még nem. Mindig több játékot kezdek el, mint amennyit be tudok fejezni. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59317) VikMorroHun válasza Plata (#59289) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ó, az már megy. :) Felszálltam a hangárban, aztán nem találtam a többi vezérlőbillentyűt. Gondoltam jó, akkor kiszállok a levegőben. Két méteres "zuhanás" után meghaltam. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#59318) Plata válasza VikMorroHun (#59317) üzenetére


Plata
félisten

Na akkor jó felé haladsz,én magam is profi lezuhanó vagyok.
Ha én eveztem a helikoptert a többiek inkább kiugranak. :C

(#59319) kzoltann válasza Plata (#59318) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Én multkor letettem a helit a CEO office elott, forgott még a rotor felsétáltam a lépcson és azonnal lekaszalta szegény karakterem :D :C

(#59320) Plata válasza kzoltann (#59319) üzenetére


Plata
félisten

Én már saját magamat is ütöttem el helivel.Kiugrottam belőle,erre rám esett.
Ceo iroda tetejére ha elmész betesz irodába egyből.
Szerintem a legtöbb hangáros DLC-vel jött repülő irányítása elég vacak.
Az új Doomsday gépek egyszerűbben kezelhetők.
Régi harci helivel legtöbbször törés lett a vége,de az új Akula nagyon jó,pici is könnyű repülni vele.
Bár a legjobb járgány az Avenger,igaz irdatlan nagy,de helikopter és repülő is,lehet váltani milyen módban közlekedjen és van benne autópilóta is,akire rábízhatod a gépet.Hátra mehetsz a raktérbe ahova autót is tehetsz,van benne 3 személyes lőállás,a raktérbe 30 ember fér el.Akiket be is tudsz invelni.
Kedvenc helis történetem az amikor autólopásnál rakétás autót kellett lopni és én telibe nyomtam vele ugratásnál egy helit. :DDD
Vagy az amikor valami CEO-s küldiben ki kellett volna hallgatnom egy ipsét,de rázuhantam helivel. :D

[ Szerkesztve ]

(#59321) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

GTA$ akció: [link]

adott a 250k$ egyszeri bónusz, meg febr. 16-26. közötti vásárlások 10%-át visszakapjuk.

Simply log in to GTA Online at any point between February 16th and 26th to qualify for a GTA$250,000 stimulus bonus. Also, all GTA$ spent in GTA Online between February 16th and 26th will get you a 10% rebate (up to GTA$1M cash back). Then come back after February 27th to claim your GTA$ stimulus bonus and GTA$ rebate.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59322) Plata válasza Mr.Csizmás (#59321) üzenetére


Plata
félisten

Banyek,félek ez valami durva pénzes DLC előszele.
Lehet majd venni 100 milláért halálcsillagot. :D

[ Szerkesztve ]

(#59323) MrYoniko válasza Mr.Csizmás (#59321) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Miféle vásárlások?
Suply?
MC gyár? CEO? Bunker? Facility? Upgrade?
Kocsi? Heli? Repcsi? Hajó?

Stb? :)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59324) Bjørgersson válasza Plata (#59322) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A legkisebbet, extra felszereltseg nelkul. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59325) Bjørgersson válasza MrYoniko (#59323) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mivel ahogy lathatod, nem irjak, igy valoszinuleg minden. :) Legalabbis gondolom en. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59326) Plata válasza Bjørgersson (#59324) üzenetére


Plata
félisten

Nekem Borg taktikai kocka kell. :P
Vagy egy borg unimatrix command ship. :DDD

(#59327) szTotyy válasza Plata (#59326) üzenetére


szTotyy
őstag

Nekem megy Hétkilenced kell. Ennyit tudok Star Trek nyelven.

(#59328) Plata válasza szTotyy (#59327) üzenetére


Plata
félisten

A ruhája nem elég? :DDD
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#59329) Gyula84 válasza Plata (#59315) üzenetére


Gyula84
veterán

ugye a "fene tudja mi a neved online" de nem is láttál hát jó :DDD amúgy nem nagyon játszom főleg, azért mert nem bírja a netem.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#59330) Plata válasza Gyula84 (#59329) üzenetére


Plata
félisten

Lol,tudtam hogy nem is játszol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59331) Met


Met
nagyúr

Mc-nél hogy lehet alapértelmezetté tenni a buzzardot? RCként rendszeresen a slamvant kérem le reflexből:(

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59332) ucli válasza Met (#59331) üzenetére


ucli
senior tag

Makró ;]

(#59333) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kérdés: mi is a helyzet valójában az MC üzemekbe megvehető security upgrade-ekkel? Hallottam már azt is, hogy semmit nem ér, lehúzás az egész, meg az ellenkezőjét is, hogy vegyem meg, mert egy bizonyos bevétel után nagyobb valószínűséggel fognak támadni, lopni, stb.
Azt tudom, hogy elvileg csak akkor lehet rá számítani, amikor saját MC-ben vagyok, viszont Lackót elvileg tegnap vagy tegnapelőtt a CEO közben támadták be. 100%-os védelmet nyújt egyáltalán az upgrade, vagy csak a támadás esélyét és/vagy a bukás mértékét csökkenti?
Pénz-, meth- és kokógyáram van, a háromba pedig összesen 1.539.000$ lenne a security upgrade, viszont ha tényleg lehúzás, akkor abból a pénzből inkább egy bunkert veszek.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59334) Anulu79 válasza Bjørgersson (#59333) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem mióta meg vannak a gyárak összesen 1 db betámadásom volt. Nem tudom, hogy ez minek köszönhető de én mindig megvettem minden gyárra.

(#59335) Plata válasza Bjørgersson (#59333) üzenetére


Plata
félisten

Én azt tudom mondani hogy a kokógyárban és pénzgyárban megvettem egyből amint lehetett,pénzgyár nagyon régóta megvan,soha senki le sem szarta.Nem volt se defend se semmi.Max a patkányok támadták meg a sok papír miatt. :DDD
Meth gyáram még új,még tele sem volt,mivel mindig azt mondják itt az okosok hogy a sivatagi gyárakat éri meg megvenni,most a meth-et ott vettem meg,csak így soha el nem jutok hozzá hogy vegyek bele supply-t mert kint van a retkes francban. :D
Városi kokó és pénzhamisítót könnyű supplyzni,ott vannak egymás mellett a város közepén.De sokszor annyira nincs kedvem elmenni a meth laborhoz a sivatagba supplyt rakni.Még a bunkerem is közelebb van nála.
Elvileg én úgy tudom,akkor van támadás ha a gyárad tele van anyaggal.
PH-sok mondták,szal nem én találtam ki.Ha eladod időben a cuccod nincs támadás,ha CEO-ban vagy nem is lehet szerintem MC támadás.Ha nem vagy MC-ben akkor biztos nincs támadás.Múltkor rohadtul nem volt kedvem eladni az egyik gyárat és két napig rohadt benne a cucc,mert autókat lopkodtam,a franc sem támadta meg amíg ceoban voltam.

[ Szerkesztve ]

(#59336) Mr.Csizmás válasza Plata (#59335) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, aztán városból indított eladásnál vezess te, ne az alkalmazottak, mondjuk kukásautóval paletoba eladni :P vagy postakocsival ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59337) Plata válasza Mr.Csizmás (#59336) üzenetére


Plata
félisten

Mert fordítva jobb? Büdös francot.múltkori eladásnál a sivatagtból kellett menni autóval a hegyekbe ,ratyi szerpentineken,rémálom volt,ráadásul benéztem egy rövidítést és szakadékba estem. :DDD
Mázli hogy az a szar elpusztíthatatlan.
Hülyeség azt állítani hogy a sivatagi eladás jobb.Csöppet sem.Ráadásul a sivatagi kokógyárnál ha lekéred a helid elrakja kb 2-3 kilóméterre,a városinál 2-3 sarokra.
Tegnap háromszor is mehettem a francba a helimért mert a tónál lévő kokógyárból adtunk el,a helit meg elrakta a büdös francba.tegnap sok eladásnál segítettem mert tényleg lusta voltam supplyzni. :D
De a sivatagi sem jobb.A városi eladásnál szivesen viszek és vittem is autót de sivataginál inkább felülök a tetejére. :N

[ Szerkesztve ]

(#59338) Mr.Csizmás válasza Plata (#59337) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mer' kend hurka ;]

rc-ből kell helit kérni. btw ott se rakja el messzire a vechiles menüs, vagy a dombtetőre a meth felett, vagy a CC-nél az útkereszteződéshez :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59339) Bjørgersson válasza Plata (#59335) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, az megvan, hogy csak akkor támadnak, ha tele a gyár, de előrébb még mindig nem vagyok. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59340) Plata válasza Mr.Csizmás (#59338) üzenetére


Plata
félisten

De nem én voltam az RC,a kokógyárnál biztos nem rakja közelre,tegnap mindenkinek azt adtunk el,volt városi is meg sok tóparti,tópartról meg eltette az Akula-t a büdös francba.Hol terepjárót loptam hol motort hogy elmenjek érte,de vagy két percnyi szarakodás át a hegyen hogy elérjek érte. :U
Nem tudom ki volt az a barom aki kitalálta hogy a tó parti kokógyárhoz az a legközelebbi hely,simán lerakhatná a tó partra a kokógyár elé.Úgyis van hely.
Bár pénz eladás is volt.

[ Szerkesztve ]

(#59341) Plata


Plata
félisten

Egyébként nincs senkinek hamis papír gyára?
Tegnap annyi gyár eladáson voltam mint a fene,de még szerintem soha nem voltam hamis papír eladáson.
Fű is rohadt ritka.Mindig kokó meg pénz meg meth meg kokó meg pénz meg meth. :D
Lehet poénból veszek egy hamisítót,azt is kikéne próbálni. ;)

(#59342) Bjørgersson válasza Plata (#59341) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Cimbimnek van, de ritkán játszik, meg nem is nagyon foglalkozik az MC gyáraival. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59343) Anulu79 válasza Plata (#59341) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem azért ritka a hamis papír gyár mert annyira nem éri meg vele foglalkozni?

(#59344) Plata válasza Anulu79 (#59343) üzenetére


Plata
félisten

De,de én még sosem adtam el belőle senkinek,érdekelne az milyen.

(#59345) Bjørgersson válasza Plata (#59344) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sale Mission Types
Bags - Deliver bags (up to 2) of product do specified destination.
Bikes - Deliver each Bagger (up to 4) to a truck parked at specified destination.
Bike Delivery - Use provided bike to deliver a bunch of packages to their recipients.
Bike Setup - Ride the provided bike to provided destination, upon arrival evade police and deliver the bike to a secondary drop location (available to Cocaine Lockup only).
Boats - Go to specified location, there will be Dinghys (up to 3), each carrying 5 packages, use them to deliver packages to designated checkpoints, with a bonus for quick delivery.
Courier Delivery - Use provided Post-OP Boxvilles (up to 3), each carrying 5 packages, to deliver packages to their recipients throughout the map.
Helicopters - Go to specified location, there will be Buzzards (up to 3), each carrying 5 packages, use them to perform airdrops throughout the map.
Sea Planes - Go to specified location, there will be Dodos (up to 3), each carrying 5 packages, use them to to perform airdrops throughout the map.
Semi-truck - Deliver provided Pounder truck to specified destination. Weed Farm has a special variant of this mission, where you have to drive the truck evading enemies and cops, while a guy on the passenger's seat is smoking weed. The effects are similar to taking a hit from a bong in one of your apartments, only several times stronger.
Trash Trucks - Use provided Trashmasters (up to 3), each carrying 5 packages, to deliver trash bags with product to specified destinations throughout the map.

Ez alapján ugyanolyan, mint a többi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59346) Plata válasza Bjørgersson (#59345) üzenetére


Plata
félisten

Az ciki,azt hittem valamivel másabb.
Akkor már csak a gyár belsejére vagyok kíváncsi,de majd megnézem a gta wikit.

[ Szerkesztve ]

(#59347) MrYoniko válasza Plata (#59341) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha jön DLC, akkor az eladásokat is izgalmasabbaká tehetnék, mert így ez nagyon uncsi, legalábbis nekem...
Meg a sessionokkel is lehetne olyan, hogy csak crew session lenne, és csak crew tag jöhet...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#59348) Bjørgersson válasza Plata (#59346) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#59349) Ideg válasza MrYoniko (#59347) üzenetére


Ideg
aktív tag

Crew session van, csak ott nem lehet melózni. ;)

(#59350) Plata válasza Bjørgersson (#59348) üzenetére


Plata
félisten

Kösz,videó eszembe se jutott.
Mondok valamit,ez a legfaszább gyár belülről.Tök mókás.
Lesz sok pénzem tuti veszek egyet.
Ha csak nem jön valami izgalmasabb gyár az új dlc-vel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.