Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) bkercso válasza szaszayanou (#23848) üzenetére


bkercso
nagyúr

Neked akkor most készen van a CKKIII + JLH Shunt Reg táp, ugye? Annál jobb kell? Diszkrét opákkal lehetne játszani, és csinálni köré egy erősítőt, amiben cserélhető az opa.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23852) szaszayanou válasza guppy (#23849) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Az o2 szimpatikus volt, de még kipróbálnék mást is, aztán marad a jobbik. A wire-t nagyon dicsérik, de az apró smd alkatrészhez még nem elég stabil a kezem. Ezért gondoltam egy hasonlót építeni through-hole alkatrészekből. LME49710-ből van dip8 tokozású, a 49600 pedig adatlap alapján helyettesíthető a buf634-el. Valami egyszerű erősítő kellene, doboz nélkül max 20k-ért. A gilmore-ok nagyon hasonlóak a ckkIII-hoz, és most nincs is kedvem egy diszkrét alkatrésztemetőhöz.

Valaki innen hallotta a hifipisti féle erőlködőt?

(#23850) matyi94 Köszi a tippet, de ezt overkillnek éreztem mindig. :D

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#23853) szaszayanou válasza bkercso (#23851) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Kész van igen. A hülyeségem miatt meghalt a tápja, de ha Pesten leszek, megcsinálom. Nem kell jobb, de ha lehet ne legyen rosszabb sem. :)) A diszkrét opáknak mi értelme van? Ha jól tudom egy opa diszkrét alkatrészekből megépítve, kb. ugyanaz mint egy alapból diszkrét erősítő. A moduláris felépítés a cél?

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#23854) gyenesmartin válasza szaszayanou (#23852) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nem rossz az lme ic-s erősítő.

(#23855) bkercso válasza szaszayanou (#23852) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ilyen opa2134+BUF634-et arultak régen a vaterán, elfogadhatóan megépítve valami 8k-ért. CSerélhető volt benne az IC.
Allítólag ez is nagyon zenei. Legalábbis Hivox Zoli szereti ezt az IC-t nagyon.

A DOA (diszkrét opa) is erősítő, igen. A cserélhetőség és a visszacsatoltság az előnye. Sok kapcsolás van, találni sok rajzot is.

Az SMD-t meg próbáld meg bátran, csak egy hegyes csipesz kell hozzá és kell tudni forrasztani. Utóbbi youtube oktatóvideókból kiválóan megtanulhatod.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23856) azigazimoris válasza Bodz (#23822) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Kielégítő válasz :-)
Ajánlanál pár típust, amit érdemes lenne meghallgatni a Bravóval ? Perpillanat CON cleartop és Sylvania csövek vannak kéznél...

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#23857) szaszayanou válasza gyenesmartin (#23854) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Látom az aláírásodban, hogy ilyened van. A hifipisti félét építetted meg? Mivel tudnád összehasonlítani hangilag?

Akkor azt hiszem keresek itthon egy régi alaplapot és azon gyakorlom a technikát. Ha belerázódok, akkor meg jöhet a wire. :C

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#23858) gyenesmartin válasza szaszayanou (#23857) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nem tudom milyen kapcsolás. Csak egy sima 1x-es erősítésű kapcsolás. Kondi nincs a jelútban. A hangja leginkább egy quad405-öshöz hasonlít amiben 49710-es ic van. Csak ez nem olyan lassú, mint a quad és tisztább hangú. A hangja nagyon tetszik. Sokkal jobb, mint egy TPA6120-as.

[ Szerkesztve ]

(#23859) tjozsi válasza vodkaboy22 (#23847) üzenetére


tjozsi
csendes tag

Gondolkodtam csöves RIAA építésén, de a várható kiírthatatlan brumm miatt lemondtam róla. Vannak próbálkozások speciális kisfeszültségű csövekkel (ECC86,E188CC) akkumulátoros táplálással, biztos jó lehet (http://digilander.libero.it/paeng/projects_frame.htm), de a csövek magas ára miatt végülis tranzisztorost építettem (HE füzetek 4. Félvezetős RIAA korrektor), ami nagyon jól bevált.

Csöves esetben javasolják az egyenáramú fűtést és a teljes fütésrendszer 1/3-1/4 anód-feszültségre való felemelését egy egyszerű feszültség-osztóval. Tapasztalatom szerint ez a módszer csodát tud tenni.

Ha az anódfeszt félvezető-diódás egyenirányítással állítod elő, akkor a túl nagy kapacitású szűrőkondikat kerülni kell. A kis ellenállású diódás egyenirányító hatalmas áram-csúcsokkal tölti a kondit és az így keletkező 100 Hz-es brumm szinte kiírthatatlan. Ezért inkább több kisebb kapacitású kondit használnak 1-2 kOhmos ellenállásokkal (létraszűrő). Megoldást jelenthet közvetlen a graetz után fojtó alkalmazása. Ilyen megoldás is látható a fent említett weblapon.

Na meg ilyen néhány mV-os bemeneti érzékenységű erősítők esetében az anódfeszt illik aktív táppal előállítani. Pl: HE füzetek 2. 57. oldal. Arról nem is szólva, hogy a RIAA fokozat meg mélyet emel, tehát különösen szereti a brummot. Ha valahonnan előkerül egy kis brumm, azt még fel is erősíti.

Sok sikert az építéshez!

(#23860) vodkaboy22 válasza tjozsi (#23859) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Hallottam jó csöves RIAA-t már 2öt is. És mind2-nél a trükk egyszerű volt (látszatra...)
Csöves egyenirányítás > kis puffer > böszme fojtó > kis puffer > ellenállás > nagyon nagy puffer > erősítő.
Én is ilyet akarok csak ehhez tekercselnem kell fojtót amit el is kezdtem ugyan csak sok idő :W
A fűtés DC és nincs felemelve de galvananikusan is független mivel a másik trükk, hogy a kapcsolásban az aktív anód terhelést kell rakni. Különben jó úton vagyok mert már csak fejhallgatóval hallom a brummit.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#23861) Epf válasza vodkaboy22 (#23860) üzenetére


Epf
tag

Vagy 20 éve mérgemben 7824 fesszabályzót + 250 voltnyi zenert raktam a csöves riaa elé. Az első tok el is repült a fejem mellett mert a diódák lassan éledtek és áram nélkül nem szabályoztak időben.

(#23862) guppy válasza szaszayanou (#23852) üzenetére


guppy
őstag

az O2-nél azért jobb ami most van neked, de főképp más a hangzásuk (a fejestalin halottak alapján mondom)

szerk: én is a the WIRE re szavaznék, nálam tervben van egy balanced verzió majd (biztos h nem kövi félévben)

[ Szerkesztve ]

(#23863) vodkaboy22 válasza Epf (#23861) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nekem 450V-os 470uF-os kondi durrant el mert az erősítő negyed akkora terhelés volt mint kellett volna és az egyenirányító cső így 550V-al töltötte a kondit nem 350-el ahogy kellett volna... Szerenycsére nem volt a közelemben viszont így is kinyírt egy ez80-ast meg 2db 6n1p-t :(((
De amin gondolkodom még, hogy csöves stabilizálást csinálok, valami szörny nagy csővel :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#23864) Epf válasza vodkaboy22 (#23863) üzenetére


Epf
tag

Akkor abbahagytam a "csövezést". Az utódja egy cmos inverteres, visszacsatolás nélküli lett, passzív korrekcióval.

(#23865) gyenesmartin válasza guppy (#23862) üzenetére


gyenesmartin
őstag

A the WIRE az melyik? LME49600-as ic-vel van és LME49990-essel?

(#23866) adammkaa


adammkaa
senior tag

Megnéztem a keresőbe erről az usb-s dac+amp ról nem volt szó, ezért gondolom nincs tapasztalat sem róla, de nézzetek már rá egy kicsit , kíváncsi vagyok mit látnak a mesteri szemetek. van kép és írás is róla

Nexus 5 Black

(#23867) guppy válasza gyenesmartin (#23865) üzenetére


guppy
őstag

igen, az előző posztomban ott a link

(#23868) gyenesmartin válasza guppy (#23867) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Mobilról nem láttam.

(#23869) Zenebohoc


Zenebohoc
tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Az analóg Hi-Fi-ben otthon vagyok, de a PC lelkébe nem látok bele.
Tények:
Megfelelő minőségű hálózati lejátszóra nincs pénzem (200-500 eFt)
Zenéim is különböző minőségűek. Emiatt sem indokolt ekkora a kiadás.
A 50 eFt médialejátszók hangja..........
Sztereo rendszerem van, de az kimagasló.

Gondolkozom egy WiFi DAC vételén, melyet az erősítőmre kötök.
PC-ről, vagy egy olcsó médialejátszóról hajtanám.
Itt kezdődik a gondom.
Olvastam, hogy a PC valahogy belebarmol a digitális jelbe.
ASIO-n keresztül kellene az USB-re küldeni. Azt viszont nem tudja a PC-m.
Sötét agyam szerint kimenne a digitális jel. Mindegy miről és hogyan, hiszen csak bitsorozat.
A DAC befogná és varázsolna zenét belőle.
Nem ilyen egyszerű?

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#23870) schawo válasza Zenebohoc (#23869) üzenetére


schawo
titán

ASIO-n keresztül kellene az USB-re küldeni. Azt viszont nem tudja a PC-m.
Miért is nem? Milyen eszközről van szó?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23871) Zenebohoc válasza schawo (#23870) üzenetére


Zenebohoc
tag

Szia!
Ez van a gépemben:
Multimédia:
Hangkártya Creative EMU10K2 Audigy Audio Processor
Hangkártya Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Az alaplapi le van tiltva.
Installáltam az Asio-t, de nem megy.
A kártyának tudnia kellene, de nem tudom miért nem működik.

A digitális jel DAC-ig történő eljutása, pedig azért izgat, mert a lehető legegyszerűbb módon szeretném megoldani. Kijelzős készülék (telefon, tablet), hogy ne kelljen TV/monitort bekapcsolni egy lejátszólistához.
De idegesít ez az infó, hogy nem mindegy a digitális jel kibocsájtása a DAC felé.

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#23872) schawo válasza Zenebohoc (#23871) üzenetére


schawo
titán

Ööö... Van itt némi zűrzavar.

Szóval milyen DAC-od van? Milyen hangkártyád? Nem az érdekel, hogy mit ír ki a windows, hanem, hogy valójában mi van benne? Illetve, hogy mi van rádugva USB-n.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#23873) XtremLor


XtremLor
őstag

Udv!

Ma jott meg egy kicsi muse dac, gondoltam anyumnak jo lesz "óccó" ugy is, mikor rakotottem a hanfalra jott a gond elkezdett zugni egybol. Amikor a tv-t bekapcsolom es jelet kap eltunik, csatorna valtasok kozott is lehet hallani, kikapcsolt tv-nel is allando a jelenseg, ha nincs csatlakoztatva optikai kabel csak az ic a dobozokhoz akkor is zug. Lehet valamit kezdeni vele?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#23874) bkercso válasza XtremLor (#23873) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ha a bemeneti kábelt kihúzod, akkor is zúg? Annak a csatlakozója szedheti a zajt valszeg.
Link van a DAC-ról?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23875) XtremLor válasza bkercso (#23874) üzenetére


XtremLor
őstag

Igen amikor nincs a bemenet rajta akkor is zug sajnos: [link]
A lenyeg az volt hogy optikan nyerjem a hangot gondoltam jo lesz az olcso is, hat nem jott be....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#23876) geltam


geltam
csendes tag

Hello,
építettem egy fejhallgató erősítőt még régebben 5532 opa volt bent.
3 műverősítőt próbáltam lm4562, lm6172, és opa2107.
Elöször lm6172 próbáltam minimum hangerőn alapzaj volt, ahogy tekertem a potit megszűnt, majd újra előjött.
Utána néztem az lm4562-t. A bal oldalán halk alacsony frekvenciás rezgés volt hallható, minden hangerőn.
Majd megnéztem az opa2107-t, eddig tökéletesen működik, csak nem értem a többi miért nem volt jó.
Elvileg mindegyikkel működnie kellene nem?

(#23877) szaszayanou válasza XtremLor (#23875) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Lehet földhurok is. Próbáld meg másik konektorbe dugni a dacot és a hangfalat.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#23878) XtremLor válasza szaszayanou (#23877) üzenetére


XtremLor
őstag

Azt probaltam eloszor, a dac szunetmentesre is volt kotve, utanna masik IC, masik hangfalak is voltak ra kotve,(ez mar a sajat szobamban), es persze masik adapter, erdekes nagyon....pc-mre is rakotottem coax-al es optikaval is addig nem volt gond ameddig ki nem kapcsoltam a gepem. :DDD "occo" husnak hig a leve ugy tunik....

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#23879) Zenebohoc válasza schawo (#23872) üzenetére


Zenebohoc
tag

Hello!
Van egy Audigy 2 hangkártyám és egy XP op-rendszerem.
DAC-t még nem vettem.
Az erősítőm NAD, így DAC-nak is a NAD DAC 01 vagy 02 jöhet szóba.
Viszont várom a véleményeket, hogy mennyire igaz, hogy a számítógép, vagy bármely digitális jelátadó beleszól a digitális tartalomba. Ezért ajánlják az Asio-t
Bármilyen egyszerű készülékről (telefon, olcsó médialejátszó) szeretném a digitális jelet a DAC-ra küldeni.
Az szépen feldolgozná. De ha a digitális jelátvitelre is figyelmet (pénzt) kell fordítanom már nem éri meg.

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#23880) Epf válasza geltam (#23876) üzenetére


Epf
tag

Valószínűleg gerjed.
Az NE5532 (10MHz) és az opa2107 (4,5 MHz) nem túl gyorsak. Az LM4562 (55MHz) és az lm6172 (100Mhz) gyorsak, könnyebben gerjednek.

Bkercso fórumtárs korábban írt róla mit lehet tenni. Keress vissza.

(#23881) Honkydoo válasza Epf (#23880) üzenetére


Honkydoo
őstag

Erről vélemény?

Ha ez nem jó, tudnátok ajánlani egy hasonlót, ami jó? :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#23882) bkercso válasza XtremLor (#23875) üzenetére


bkercso
nagyúr

Felszedheti a zajt a hálózatból is. Próbáld másik konnektorba. És a teljes hifi láncot ugyan abba a hosszabbítóba kellene dugni. Esetleg zavarszűrősbe.
Húzd ki a gépből, ha kikapcsolod a gépet.

geltam:
"Elöször lm6172 próbáltam minimum hangerőn alapzaj volt, ahogy tekertem a potit megszűnt, majd újra előjött."
Gerjedt. Ez egy nagyon gyors opa, nem lehet csak úgy betenni akármilyen áramkörbe. Köré kell tervezni a kapcsolást.

"Utána néztem az lm4562-t. A bal oldalán halk alacsony frekvenciás rezgés volt hallható, minden hangerőn."
Szintén, bár ez csak fele olyan gyors.

Megelőztek... :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23883) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Hoppá, most látom, hogy az új helyett a választ nyomtam meg, elnézést..

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#23884) matyi94 válasza Honkydoo (#23881) üzenetére


matyi94
senior tag

Mindenkeppen szukseged van a dtsre es az 5.1-re? Mert ha ezek nem fontosak es eleg a 2 csatorna, akkor ez vagy valamilyen nos dac hasonlo arert (szerintem) jobb sokkal jobb megoldas lehetne szamodra.

Legyen szép napod!

(#23885) szaszayanou válasza matyi94 (#23884) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

A non-oversampling miért jó?

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#23886) matyi94 válasza szaszayanou (#23885) üzenetére


matyi94
senior tag

Itt vannak pro es kontra ervek is. Nekem amiket eddig hallottam jobban tetszettek a nos.-esek, bar ez erosen izles kerdese. Visszaterve az 5.1 es DTS erositohoz: azokat itt altalaban nem szoktak ajanlani. Egyebkent mirol hasznalnad? Usb, coax vagy optikai?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#23887) contaxg


contaxg
veterán

Daniel Weiss (Weiss Engineering) White paper on DSD

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#23888) Honkydoo válasza matyi94 (#23886) üzenetére


Honkydoo
őstag

Jó lenne az 5.1 igen, mert egy genius 5.1-es hangfalszetthez használnám.
Azért néztem ezt az árkategóriát, mert van egy Samsung blueray felvevőm, és most annak a stereo kimenetére van kötve a szett és igen jól szól vele.

Először egy 13k-s 5.1-es dac-ban gondolkodtam de nem akarom elveszteni a mostani hangzást.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#23889) matyi94 válasza Honkydoo (#23888) üzenetére


matyi94
senior tag

Te tudod. A virtualis terhatas foleg filmeknel jon jol, zenenel nekem nem valt be annyira, de ezt valaki nalam okosabb megmondja. Amugy keress az olcsobb e-mu meg esi kartyak kozott, azok relative jo hanguak eleg keves penzert.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#23890) bkercso válasza Honkydoo (#23888) üzenetére


bkercso
nagyúr

Először egy 13k-s 5.1-es dac-ban gondolkodtam de nem akarom elveszteni a mostani hangzást.
2 dolog: 1) a HM termékek hangzása általában elég ratyi hifi-füllel nézve, ebben az ársávban meg gyakorlatilag biztosan, 2) adott összegből szinte mindig a 2.0-val jársz jobban minőségben.

Persze, ha a hangsugárzód a szűk keresztmetszet, akkor mindegy lehet, de azért egy elektronika másként torzít, mint egy hangfal.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23891) Ear001 válasza Zenebohoc (#23879) üzenetére


Ear001
addikt

Igen, a digitális(nak mondott) források és D/A átalakítónak van saját hangjuk és a kettő közötti összeköttetésnek is.

Olcsó médialejátszóról külhetsz jelet DAC-ra, de telefonról majdnem biztos, hogy nem. Az azokon levő USB csatlakozó a legtöbb esetben erre nem alkalmas, az iPhone-nál is sok esetben egyedi dokkoló kell.

A minőségi zenelejátszás már csak ilyen - pénzbe kerül.

(#23892) contaxg


contaxg
veterán

Kollektív erősítő építés érdekelne valakit? :)
A hifipisti-féle igen jól sikerült fejhallgató erősítőt szeretnénk megépíteni többen. Egyenlőre a nyák gyártási költségeket szeretnénk csökkenteni azzal, hogy együtt rendelnénk meg a PCB gyártását. Természetesen információkkal támogatva lesz ez a DIY projekt. Kértem Pistit, hogy regisztráljon be, hogy az esetleges kérdésekre pontos információkkal Ő válaszolhasson.
Addig is gyűjtsétek a kérdéseket! :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#23893) hifipisti válasza contaxg (#23892) üzenetére


hifipisti
csendes tag

Várom a kérdéseket szeretettel :)

(#23894) matyi94 válasza contaxg (#23892) üzenetére


matyi94
senior tag

En benne lennek. Egyebkent ha elkezdodik a suli, akkor szerintem ossze fogok tudni meg szedni par arcot es az is elkepzelheto, hogy a kesobbiekben a nyak gyartasba is beszalljunk.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#23895) contaxg válasza matyi94 (#23894) üzenetére


contaxg
veterán

Ez jól hangzik, hiszen a jövő héten kezdődik a suli, nem? :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#23896) matyi94 válasza contaxg (#23895) üzenetére


matyi94
senior tag

Igen, raadasul van a VIK-en elektronikai labor, ahol mindenre van lehetoseg, a gond csak az, hogy en, mint elsoeves nem kezdhetek sajat projektbe, de megprobalom minden kapcsolatomat latba vetve felkelteni par arc erdeklodeset :D

Legyen szép napod!

(#23897) szaszayanou válasza contaxg (#23892) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Benne vagyok :) Grat. az időzítéshez

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#23898) donpe válasza hifipisti (#23893) üzenetére


donpe
aktív tag

Pisti, benne vagyok én is! ;)

(#23899) bkercso válasza contaxg (#23892) üzenetére


bkercso
nagyúr

Csinálj kit-et, és máris lehet rendelni a paneleket. :)
Amúgy egyoldalas a panel? Mert akkor könnyen építhető DIY projekt is lehetne belőle. Ha ez cél.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23900) contaxg


contaxg
veterán

Örülök, hogy van érdeklődés a témában! :) Szerintem jó lenne ha Pisti mondana (írna) pár sort erről az erősítőről, ami egyébként a következő fejes találkozónkon is meghallgató lesz, de páran már ismerik a nyíregyházi összejövetelekről.

(#23899) bkercso
A KIT ötletét én is bedobtam már Pistinek. Ha jól tudom Te is adsz így erősítőt. :)

(#23898) donpe
Akkor már vagyunk vagy öten!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.