Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#639) Huma válasza leslieke (#635) üzenetére


Huma
addikt

Kik? Az idegenek? :D

Amúgy a naivitás távol áll tőlem. Én realista vagyok.

(#637) BITBOYS:
Belefér minden. Amíg nem akar homlokegyenest szembe menni a valósággal. Értem ezt úgy, hogy nem akarja megszegni a saját maga által lefektetett szabályokat és nem cáfolja meg a már felépített világot.

Pl A District 9-ben adottak a szabályok és a törvényszerűségek, hisz a saját korunkban és a saját világunkban játszódik. Az egyetlen amiben különbözik a filmbéli világ a miénktől az az, hogy ott leszállt egy rakás alien. Tehát 100%-ban meg kellene felelnie a filmben történteknek azzal ami a valóságban is történne hasonló helyzetben. És ez az aminek nem tesz eleget. Ettől pedig hiteltelenné válik a film.

(#638) NathanCullen :
Justin Bieber örökké sztár marad. Hajoljunk meg nagysága előtt. :R :D

Persze van abban valami amit írsz. De még mindig nem magyarázat arra, hogy miért kezdték el csak úgy mészárolni őket. Valamint, hogy miért hagyták seftelni őket a technológiájukkal. Illetve hogy honnan szerezték a különféle kütyüket a lények. Mert gondolom nem ugráltak fel az űrhajóba érte. (amit valószínűleg az emberek már amúgy is kirámoltak)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.