Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Huma válasza atike (#650) üzenetére


Huma
addikt

Tudom. De ezek nem műfajok szerint vannak rendezve.
Én pl aszerint választok filmet, hogy mihez van hangulatom. Horrorhoz, vígjátékhoz, drámához, stb. Viszont ha ömlesztve van a lista akkor macerásabb jó filmet találni.

Ezért célszerű lenne műfajok szerint is létrehozni egy listát.

Esetleg egy egyszerűbb keresőt kreálni ami képes arra, hogy a mondjuk 1000 filmből műfaj alapján szelektáljon. Pl ha beírom, hogy akció, vígjáték, sci-fi akkor kidobja az Ötödik elemet és társait.

Esetleg meg lehetne különböztetni a soft és hardcore (nem tom minek nevezzem) vígjátékokat. Aszerint hogy a film teljesen a vígjátékra épít (pl Kalandfégek, Shop Stop, Csupasz pisztoly). Vagy pedig csak mellékesként szerepelnek benne vicces dolgok (pl Bosszúállók, Ötödik elem).

(#653) atike: Ezt jó tudni. :R

(#652) koxx: Azért nem mentünk el annyira offba. (legalábbis én)
Néha letértünk az ösvényről, de a közelében maradtunk. A District 9 és a filmek ill sci-fi-k kielemzése szerintem még szervesen kapcsolódik a topic témájához.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#652) koxx válasza Huma (#649) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Részben neked köszönhető.

(#653) atike válasza Huma (#651) üzenetére


atike
nagyúr

Az IMDB-snél ott oldalt van egy olyan rész, hogy REFINE LIST és ott ha beikszeled a neked tetsző stílust akkor csak azokat hozza a rangsorban.... :K

(#654) Huma válasza atike (#653) üzenetére


Huma
addikt

Megnéztem az imdb-s listát. Hát vannak ott olyan filmek amiknek szerintem nem sok keresnivalójuk van a top 100-ban. Gondolok itt pl a Star Wars-ra meg a Gyalog galoppra.

Majd egyszer megcsinálom én is a top 100-as listámat. :)

(#655) Viszlát:
Én nem. Ha nem fikázhatom más listáját akkor nem is vagyok boldog. :)

Na de majd összedobok egy rövidebb listát hamarosan. Azt elárulhatom, hogy a Watchmen előkelő helyen fog állni. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#655) Viszlát válasza Huma (#654) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem is ez a legjobb megoldás, imdb-n pikk-pakk megcsinálhatod, ahelyett, hogy a ph-s listát fikázod (ahova egyetlen egy értékelést sem adtál még be) és mindenki boldog lesz. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#656) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

District 9 témában egyszer már linkeltem egy másik fórumon ismerős véleményét, de tessék elolvasni ha akkor kimaradt:

Spoiler veszély kicsit, azoknak akik nem látták.

District 9

Kozepesen emeszthetetlen, atlagosan gagyi, kicsit jobb spec effektekkel megaldott (vagy annyit fejlodtunk, hogy ez is gagyi mar?), logikai buktakkal es bakugrasokkal fuszerezett semmimassza. 4,5/10

De csak akkor, HA nem ugy nezem, hogy a hajo Jo'Burg felett allt meg. Ez ugyanis mindent megvaltoztat! Iden voltam mar joparszor Jo'Burgben es belekostoltam a del-afrikai elet savaba es borsaba is, es a tapasztalatok kicsit atertelmeztek a filmet. Hogy csak a film elejerol emeljek ki egy peldat, a bevagott videok valodi hiradoreszletek a lazado feketekkel + ramontirozott prawnokkal (ahogy a vegen az unneplo tomeg Mandela szabadulasat unnepli valojaban). Ez csak egy aprosag, eredetileg sokkal tobbet irtam, de megette a forummotor, most meg mar tul keso van ujragondolni az egeszet. Kicsit keseru szajizt is hagy maga utan a film, hiszen az ember sokkal konnyebben azonosul holmi "Garnelakkal" szembeni ellenszenvvel, mint mondjuk a feketek kirekesztesevel (plane retrospektive). Hiaba volt fogadkozas, hogy "de nem, en ugyan soha nem tennem...!"

Innen nezve az utobbi idok legzsenialisabb filmjeinek egyike volt, legalabb annyira durvan csomagolva a tukorkepet, mint a Contact tette ezt jo 10+ evvel ezelott. Javaslom, hogy olvassatok utana a del-afrikai tortenelemnek es/vagy ugorjatok le par hetre korulnezni, maris mas lesz a film lenyege. 11/10!

Live-Die-Respawn

(#657) Huma válasza Viszlát (#655) üzenetére


Huma
addikt

Gyorsan összedobtam egy 20-as listát. A filmek nem tetszési sorrendben vannak, de szerintem mindegyik jó a maga témájában. [link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#658) bobalazs válasza Huma (#657) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Van egy kettő jó benn.
A 100as listában 505. helyen a District 9, a Pandorum pedig sehol nincs, pedig ha már sci-fi témát emlegetjük, beleraktam volna.

(#659) Huma válasza bobalazs (#658) üzenetére


Huma
addikt

Csak egy-kettő? Nem szép dolog kritizálni más listáját. :D

Még hozzácsaptam 15 filmet. De rájöttem, hogy rengeteg van amit még beleírhatnék.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#660) NathanCullen válasza Huma (#659) üzenetére


NathanCullen
senior tag

De rájöttem, hogy rengeteg van amit még beleírhatnék.

Nekem lenne egy pár száz, amit beleírnék. Inkább listát sem csinálok. :DDD

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#661) #54715584 válasza NathanCullen (#660) üzenetére


#54715584
törölt tag

Több ezer, én nyertem :P

(#662) Viszlát válasza NathanCullen (#660) üzenetére


Viszlát
addikt

Bőven elég ha csak értékelgeted a filmeket, automatikusan listát csinál belőle amit azután rendezgethetsz kedvedre. Totál felesleges külön listát csinálni ha nem tematizált és ráadásul plusz energiát sem kell belefektetni, nekem pl így van egy közel 500-as listám, pedig csak töredékét értékeltem a megnézett filmeknek. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#663) Huma válasza Viszlát (#662) üzenetére


Huma
addikt

Most nézem, hogy a Mary és Max is jelölve van mint vígjáték. Wtf?
Nem sok köze van a vígjátékhoz. Nem tudom mi alapján döntik el hogy ez már vígjátéknak is megfelel. Pl elég ha 1 db poén van a filmben?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#664) #54715584 válasza Huma (#663) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen. Meg így hátha többen megnézik.

(#665) #54715584


#54715584
törölt tag

Mozgó plakát
Tökre örülnék, ha ilyenek lennének az utcán. Tökre futurisztikus lenne :)

(#666) oriic válasza #54715584 (#665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki de ez nem újdonság. Anno még Terminator 4nél is volt ilyen, sőt valszeg előtte is.

Live-Die-Respawn

(#667) #54715584 válasza oriic (#666) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, de az utcákon milyen jól nézne ki :)

(#668) oriic válasza #54715584 (#667) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól nézne ki. Egy napig. Aztán teli lenne tagelve, firkálva, betört üvegek, stb. :( Ki tudja lehet más normálisabb országban már régóta van ilyen.

Mondjuk egyszerűen meg lehetne csinálni, csak költséges. Egy egy mozinál mondjuk egy élére állított lcd tv-n lehetne adni ilyen postereket.

Live-Die-Respawn

(#669) Huma


Huma
addikt

A PH filmlistának köszönhetően találtam egy filmet amit már láttam régebben és nagyon tetszett. Ma újra megnézem. A "Lesz ez még így se!"-ről van szó.

Amúgy szerintem ráférne némi módosítás a listára. Milyen úton-módon lehet filmeket javasolni a top100-ba?
Pl Az Álmosvölgy legendája nem tom mit keres a top 100-ban mikor nagyon ócska film. Ellenben az Avatárt nem látom a listában.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#670) NathanCullen válasza Viszlát (#662) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Bőven elég ha csak értékelgeted a filmeket, automatikusan listát csinál belőle amit azután rendezgethetsz kedvedre.

Top 10-es vagy 20/30-as listára gondoltam, azt képtelen lennék csinálni. Sok film van, több száz, amit nem tudnék lehagyni róla. Mondjuk ennek az egyéni top listának nem is látom sok értelmét. Gyűjteni a címeket, hogy miket látott már az ember, az persze más. Próbáltam azt is, de mire - az általad említett - 500db-ig is eljut az ember, az is sok idő... És az még csak egy kis töredék. :)

Huma

Pl Az Álmosvölgy legendája nem tom mit keres a top 100-ban mikor nagyon ócska film.

Nálam az egyik film, ami a legjobban tetszett. Miután láttam, rögtön hasonló hangulatú filmeket kerestem, nagyon bejött.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#671) Viszlát válasza Huma (#669) üzenetére


Viszlát
addikt

Az IMDb-s toplista csak át van másolva a PH-s oldalról, heti egyszer megnézem, hátha változott. A PH-s oldal meg nem javaslat alapján működik, hanem egy függvény számolja ki a szavazatok és a szavazók száma alapján (súlyozás és egyéb nyalánkságok) az adott film pontját. Az egyik oka annak, hogy az Avatart nem találod, az az, hogy 2008-2009-ben indult a dolog, akkor nagy lelkesedéssel, aztán azóta nem nagyon foglalkozott vele senki (engem leszámítva). Így aztán ha én nem vittem fel egy filmet, akkor az egyáltalán nem is szerepel az oldalon, hiába, hogy bárki aki regisztrált, felvihet új filmet. De az aktuális listához az is kellene, hogy minél többen szavazzanak az újabb filmekre.

Ha regisztrálsz az oldalra, akkor van egy olyan funkció, hogy még nem értékelt filmek, így könnyedén leadhatod a szavazatod bármelyik filmre. Vagy rá is kereshetsz konkrét filmre, így egy kicsit lassabb az értékelés.

Rövidesen amúgy megújul az oldal és akkor szervezek majd egy újabb nagy pontozási akciót, így talán megoldódik az up to date kérdése.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#672) Huma válasza Viszlát (#671) üzenetére


Huma
addikt

Na immáron tag vagyok az oldalon. PazsitZ volt oly kedves és villámmód aktiválta a regemet. Újabb értékes taggal bővült a PHmovies oldal elit csapata. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#673) Viszlát


Viszlát
addikt

Being Flynn: nehezen emészthető dráma, ami nagyon jól bemutatja milyen könnyű lecsúszni. De Niro remek, viszont Paul Dano kevés a szerepéhez sajnos. 8/10

Nem tudok elmenni a magyar cím mellett. Az egy dolog, hogy tényleg nehéz ütősen lefordítani az angolt, de a Mocsokváros utcáin cím még a tartalomhoz sem passzol, sehogyan sem. Hihetetlen egyszerűen, korbáccsal kéne az ilyet megkergetni. :(((

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#674) PazsitZ válasza Huma (#669) üzenetére


PazsitZ
addikt

A tervezet fejlesztés során majd lehet alakítok még a számításon, lehet megvizsgálom, mivel a filmek száma is megnőtt a kiinduláshoz képest.
De a megalkotott képleten túl, sokat próbálgattuk régen, még a topiklakókkal közösen belőni a használt arányszámokat.

Ezekről az arányszámokról a pontos számításról egyébként részletes leírást is találsz az info oldalon.

A megújulásra tervek úgy érzem bőven vannak köszönet érte Viszlát-nak, jövő héttől időm is, meglátjuk mikorra forrja ki magát a dolog, igyekszem majd interaktívvá, használhatóbbá tenni.

(#675) Huma: Ez sajnos a számítás sajátja, feltehetőleg az eddigiekhez képest "szélsőségesen" magas az értékelésed.
Viszont amint eléri a minimális értékelést (most 13db) rögtön előrébb kell majd, hogy ugorjon!
Hidd el egyáltalán nem könnyű reális számítást létrehozni. De a jelenlegi képlett adott, amennyiben esetleg van konkrét javaslatod, írd meg, át fogom gondolni és figyelembe veszem.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#675) Huma


Huma
addikt

Hát elég érdekes a filmlista az oldalon. Szavaztam néhány filmre melyek szerintem érdemtelenül hátul helyezkednek el a lista szerint. (Big Fish, Faun labirintusa, Fountain, Ó testvér merre visz utad.)

Csak azt értem el vele hogy mind hátrébb csúszott a ranglistán a pontszámításra alkalmazott képlet miatt. :(

(#674) PazsitZ:
Szerintem mindenképp finomítani kellene a képleten. Mert az nonszensz hogy ha jó értékelést adok egy filmre akkor az hátrébb csúszik öt helyet a listában.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#676) Viszlát válasza Huma (#675) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyáltalán nem nonszensz, tekintve, hogy a szavazatok száma is beleszámít a végeredménybe. Javaslom, hogy próbálj meg egy kicsit kisebb arccal nekiállni a dolognak, nem fél órával a regisztráció után kell megreformálni az oldalt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#677) DelArco


DelArco
aktív tag

Safe house
Ryan Reynolds kifejezetten idegesitő számomra de Denzel Washington miatt gondoltam megnézem. Nem mondom hogy nagyon rossz film lenne de annyira átlagos hogy két nap múlva semmire nem emlékszem majd belőle.
Egyszer ha csak ez van meg lehet nézni szerintem de ha előre tudtam volna hogy ilyen lesz nem siettem volna a megnézéssel.

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#678) Huma válasza PazsitZ (#674) üzenetére


Huma
addikt

Pl a Faun labirintusa 9.5-re van értékelve. Adtam rá asszem 17-es értékelést ami 8.5-nek felel meg 10-es rendszerben.
Szerintem pl bőven többet érdemel az a film mint 9.5 pont. Ami felfelé kerekítve 5 pont a tízes rendszerben. 5 pontot már a nagyon tré filmek kapnak.

Nem tudom, hogy mi lehetett a gond a szavazásoknál. Nem lehet hogy egyesek 10-es rendszer szerint pontoztak? Másképp el sem tudom képzelni hogy a fentebb írt filmek hogy kaphattak csak 9 körüli pontot.

Személy szerint úgy érzem hogy valami sántít az értékeléseknél. Vagy csak nekem van tényleg furcsa ízlésem. Bár én azt tapasztaltam hogy a fentebb felsorolt 4 filmet az emberek többsége jóval többre tartja közepes alkotásnál. De ezt az imdb is bizonyítja.

(#676) Viszlát :
Köszönöm a kioktatást. :R
Már elolvastam a képletet szóval tudom. Engedtessék meg nekem hogy legyen saját véleményem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#679) Viszlát válasza Huma (#678) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem kioktatás volt, javaslat.

Súlyozott értékelés megy, tehát ha a leadott pontszámok átlagát vennénk, akkor biztos nem ennyi jönne ki, csak akkor meg az lenne a baj, hogy adnak hárman 20 pontos értékelést és az lenne az első film, ezért döntöttünk anno a mostani képlet mellett. De ha tényleg megnézted a képletet, akkor nem értem miért írkálsz ilyeneket...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#680) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Fejvadászok 7/10

Nagyon jó alapötlet és ügyes történetmesélés kellő mennyiségű csavarral és jól adagolt feszültséggel. Bár alapvetően az eyecandy/popcorn amerikai filmeket szeretem, ez kifejezetten tetszett annak ellenére, hogy nagyon európai az egész. A színészi játékot kicsit szürkének éreztem néha, de alapvető problémáim itt sem voltak. Egyszer mindenképpen megéri megnézni, és ki tudja, még talán itthonra is beszerzem.

(#681) PazsitZ válasza Huma (#678) üzenetére


PazsitZ
addikt

Konkrétan ez is egy tervezett változtatás, hogy 0-10-ig lesz megjelenítve a pontozás fél pontokkal. De nem hiszem, hogy ez ennyire zavaró lenne, hogy emiatt nyomnak csak 7,5 pontot mondjuk.
Csak, mert épp a határon állt kipróbáltam.
Adtam szavazatot a Faun labirintusa filmre. Így elérve a kritikus 13 szavazatot a 171. helyre ugrott 13.45 ponttal, a jelenlegi 380. helyről és 9.5 pontról. Ha többen adnának le rá szavazatot, ez az érték könnyen lehet nőne is, még akár közepes értékeléssel is.

Egyébként még elgondolkodtató lehet egy személy szerinti súlyozás is akár, az értékelt filmek számának függvényében.
Értsd: Többet érjen egy már 300 filmet értékelt ember szavazata, mint egy 10db értékelést leadott személyé.
De ezeket még komolyan át kell gondolni és megvizsgálni.

Visszagondolva a kezdetekre, tök kemény, mikor még excel táblákkal küzdöttünk, főként Viszlát.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#682) Viszlát válasza Psychonaut (#680) üzenetére


Viszlát
addikt

Hm, ezt pár hónapja kinéztem magamnak, jónak tűnt már akkor is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#683) Viszlát válasza PazsitZ (#681) üzenetére


Viszlát
addikt

Ne is mondd, néha rémálmaimban kísért az az exceles táblázat amiben összesíteni próbáltam a dolgokat, az egy-egy karakternyi eltérésekkel. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#684) Crytek


Crytek
veterán

Sajnos nem találtam "filmkeresős" topicot így itt kérdezném meg.

Ez a történet rémlik valakinek hogy vajon melyik film ez?

A történet egy amerikai városban játszódik. A helyi bandák teljesen lezüllesztik a környéket. Egy szőke csaj meg egy néger fickó alkotják a jófiút, akik felbérelnek egy alkoholista profit, hogy rendet rakjon. Ő épp a börtönből szabadul, ahol szerez magának két cimborát, akik szintén jól értenek a harcművészethez. Egy vékony rövid hajú karatés srác meg egy copfos nagydarab magas szárú cipős csávó. A háttértörténet, ha jól emlékszem a városrész e területének a megszerzéséért megy, de a helyiek nem engedik át a területet, felveszik a harcot az új hősükkel. Az alkoholista profi első jelenetében egy 4-5 fős bandát megy helyrerakni. Átkel az úton és közben odarókázik egyet, mert elég másnapos. Aztán elveszi a piáját az egyik rosszfiútól és jól helyben hagyja őket. A néger jófiút elintézi két rosszfiú egy sikátorban és meghal, miközben a főhősünk a szőke csajszival kamatyol. A rosszfiúknál egy vágott szemű karatés a főellenség, akit igen nehezen tudtak csak kinyírni. A filmvégén 3 páros bunyója látható. A fő jelenetek, amire a filmből emlékszem a felugrásból körbepörgő rúgások tömkelege. Gyakorlatilag erre épített a film. A film közepén volt egy jó toborzós jelenet, ahol a válogatott hülyék jelentkeztek a megmentő feladatra és mindenféle karatés meg bunyós előadta a kis színdarabját egy tornateremben. Ennyire emlékszem. Én a 80-90-es évekre sorolnám, de igazából nem tudom, mikori lehet. Kb. 15-20 éve láttam videokazettán.

Next PC Upgrade: 2022

(#685) Huma válasza PazsitZ (#681) üzenetére


Huma
addikt

Most én is próbálgattam és szavazgattam. Nem tapasztaltam újra a visszadobós jelenséget. Vagy valami hiba van a képletben vagy én néztem be nagyon csúnyán a dolgot.

Amúgy vagy 4 olyan remek filmre is rákerestem ami még csak nem is szerepelt a listában. :Y

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#686) spammer válasza Crytek (#684) üzenetére


spammer
veterán

[link]

Mondjuk tőlem itt is elfér, nem tudom igazából, miért van külön topik a keresésnek.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#687) rt06 válasza Huma (#675) üzenetére


rt06
veterán

intelligens a rendszer, tudja mennyit er a szava(zato)d

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#688) Huma válasza rt06 (#687) üzenetére


Huma
addikt

Rúgjál bele egy haldoklóba. :O

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#689) leslieke válasza Psychonaut (#680) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebből a könyvből készült: [link]
Már nagyon vártam a megjelenését.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#690) tween


tween
őstag

(#691) littlelion21 válasza rt06 (#687) üzenetére


littlelion21
addikt

:D lol

(#692) oriic válasza tween (#690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HÁt ez is jónak tűnik. :DDD

Live-Die-Respawn

(#693) Viszlát válasza rt06 (#687) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszönöm szépen, ez kellett így estére, vigyorogva fogok elaludni. :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#694) Jazz


Jazz
veterán

Charlie Wilson háborúja: 10/10 Hoffman remek alakításával. Kellően komplikált pörgős és hiteles film (persze nyilván nem dokumentarista jelleggel, Hollywood...). Minőség, hangulat, remek alakítások, Tom Hanks hozta a szokásosat, de Hoffman lejátszotta a gárdát.

A film a hidegháború alatti, a cia által hátulról támogatott afgánok szovjetek elleni háborújának politikai szövevényét filmesíti meg Wilson-on keresztül. Könyvadaptáció, igaz történet.
Nagyon ajánlott. (és itt se nézz trailert a film előtt)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#695) pohár válasza tween (#690) üzenetére


pohár
félisten

na ez mozis lesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#696) Huma válasza Viszlát (#693) üzenetére


Huma
addikt

Nemhiába írtam egy másik topicban, hogy Közösségépítő vagyok. Összehozom az embereket, egységbe kovácsolom őket.
Mártír vagyok, egy igazi hős. Feláldozom magam a köz oltárán.
De nem várok elismerést érte. :))

Most néztem meg a -Lesz ez még így sem!-et. Remek film. Csak ajánlani tudom.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#697) Viszlát válasza Huma (#696) üzenetére


Viszlát
addikt

Alapvetően ott tévesztesz, hogy ez a humorosnak beállított nagyképűség visítozó libák közé való a strandon. Szóval alapvetően semmi baj nincs ezzel, csak rossz célközönségnél alkalmazod. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#698) Huma válasza Viszlát (#697) üzenetére


Huma
addikt

Én nem szoktam tévedni. Nektek pontosan rám van szükségetek. ;)

Amúgy a nagyképűség egyáltalán nem jellemző rám. Persze tudom hogy ennek ellentmond az első mondatom. Vajon mi az igazság?

Zárójelben megjegyezném. (Ha versenyeznénk hogy melyikünk a nagyképűbb, lehet hogy nem én kerülnék ki győztesen a versenyből.) ;)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#699) #54715584


#54715584
törölt tag

Csajok most már hagyjátok abba a retiküldobáló versenyt :DDD

(#700) Viszlát válasza #54715584 (#699) üzenetére


Viszlát
addikt

Igenis mama. :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.