Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Integra válasza littlelion21 (#450) üzenetére


Integra
titán

akkor júli 27 estig kell várnom :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#452) F34R válasza dokee78 (#447) üzenetére


F34R
nagyúr

zs kategória , nah majd meglátjuk mit ütnek össze....

(#453) spammer


spammer
veterán

In Bruges (Erőszakik)

Régi elmaradást pótoltam, és hát, annyira nem dobtam el tőle magamat. :( Vannak filmek, amikben jó a humor és a dráma vegyítve, de itt számomra nem volt túl nyerő. Jók a dumák, jó a humor, de alapvetően ez egy dráma, sőt, elég depressziós, és ez a kettősség eléggé agyonvágja a filmet, mert egyik jelenetben ez van, a másikban meg az. Drámának túl komolytalan, komédiának meg túl borús. Azért egyszer nézhető, a szőke csajszi nagyon szép ( :B ), a dialógusok jók, a helyszínt anno élőben is láttam, szép meg minden, de mint film, számomra annyira nem ütött.

Mondjuk hogy kb. 6/10.

szerk: ja és aki a magyar címet kitalálta, az egy idióta. :(((

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#454) Tibiajax válasza spammer (#453) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szó szerinti fordítás volt

(#455) mondomén válasza spammer (#453) üzenetére


mondomén
őstag

Lattad a szajba!aszott hattyukat is?:D
En amugy imadom ezt a filmet. Nem tudom hanyszor lattam mar, de sokszor az biztos.

(#456) Solar_Wind válasza spammer (#453) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Pont a groteszksége miatt kiemelkedő. Én is imádom (a "The Guard"-dal egyetemben").

(F*cking Bruges, it's a f*cking fairytale) :DD

(#457) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Meghalt Gruber Hugó

Nyugodjon békében. Sok szinkronhangot köszönhetünk neki

(#458) pohár válasza Tibiajax (#457) üzenetére


pohár
félisten

ej :(

magyar feliratot ti honnan szedtetek a Jump Streethez? a hozzászólásoknál van egy, de az nem tudom milyen minőségű... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#459) F34R válasza pohár (#458) üzenetére


F34R
nagyúr

21 jump street ? opensubról.

(#460) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

megnéztem a tetovált lányt, és teljesen ráigzultam a nyomozós filmekre, tudtok mondani egykét jobb ilyesmi filmet ?

:R

(#461) pohár válasza MmDorian (#460) üzenetére


pohár
félisten

gondolom a két Sherlock megvolt már :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#462) MmDorian válasza pohár (#461) üzenetére


MmDorian
őstag

:K

(#463) rt06 válasza MmDorian (#460) üzenetére


rt06
veterán

ha nem kell mai, akkor:
Les rivières pourpres
The Silence of the Lambs

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#464) spammer válasza MmDorian (#460) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudom milyen az amcsi tetovált lány, de az eredetiből az első részt láttam, az rém unalom volt....

Viszont ha igazán jó krimi-thrillert szeretnél nézni, akkor:

- Hetedik
- Zodiákus
- A csontember
- Hannibál / A bárányok hallgatnak / Vörös sárkány

Bár ezek már régiek, de hátha nem láttad még valamelyiket.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#465) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezt is megértük.. A nindzsa szinre lép, legelső és legbecsesebb kölyökkori kártyanaptáram filmje kinnt van bluréjen..


yeahh

[ Szerkesztve ]

(#466) Huma


Huma
addikt

Látom a képes akcióm nem hozta a várt sikert. Legyen. Akkor megfordítom a dolgot.
Mindenkinek elküldöm a fényképem aki nem ajánl egy olyan vígjátékot amit még nem láttam és nagyon jó (nekem tetszik). ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#467) pohár válasza rt06 (#463) üzenetére


pohár
félisten

és ha nagyjából mai kellene?
lehet holnap meglesek 1-2-t, ha akad valami jóféle :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#468) MmDorian válasza spammer (#464) üzenetére


MmDorian
őstag

a csontembert nem láttam még, ha minden igaz, megnézem este. :)

(#469) koxx válasza Huma (#466) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vadkanok, Little monsters, Töketlenek, RRRrrr

Tibi: atyaég hányszor láttam ezt a filmet, nagy klasszikus :)

[ Szerkesztve ]

(#470) rt06 válasza pohár (#467) üzenetére


rt06
veterán

akkor azok maiak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#471) Huma válasza koxx (#469) üzenetére


Huma
addikt

Látom megijedtél. Sajnos már késő. A moderátorok elsőbbséget élveznek. Már elküldtem. Valószínűleg az e-mail fiókod spamként, a vírusirtód pedig kórokozóként detektálja. De ne aggódj. Csak az arcképem az. :D

Sajnos már mind láttam. Kivéve a Little monsters-t, de az meg nem tűnik túl ígéretesnek.

(#468) MmDorian: Al Bundy is szerepel benne. Ezt meg kell néznem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#472) MmDorian válasza Huma (#471) üzenetére


MmDorian
őstag

pics@ba, akkor én viszont láttam. valami nyomozós film esetleg még ? :DDD

(#473) Huma válasza MmDorian (#472) üzenetére


Huma
addikt

Esetleg ez? [link]

Bár szerintem nem ilyet keresel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#474) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hidalgo

Ezt se láttam még, de izgalmasnak tűnik. Megnézem ma este.

(#475) MmDorian válasza Huma (#473) üzenetére


MmDorian
őstag

jobbhíjján marad ez, mondjuk nem sokan árulján a virágboltba... :(

mementot szedem még, csak az rarolva van, egyenlőre nem tudom hogy mivel lehet kicsomagolni osx alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#476) spammer válasza MmDorian (#472) üzenetére


spammer
veterán

Életeken át

Nem egy kiemelkedő film, de egynek nem rossz. Jolie kisasszony :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#477) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Valaki látta már: The Raid-Redemptiont? Kuva jó film.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#478) rt06 válasza Csoffadalom (#477) üzenetére


rt06
veterán

igen, paran mar irtak is rola (meg az elozo topic vegen)

spoiler:
nekem azzal volt leginkabb bajom, hogy a foszereplok kozti kozelharcok irrealisak voltak
ha az eleteert kuzd valaki, erosen ketlem, hogy a foldon fekvo ellenfelet (ahelyett, hogy beletaposna a fejet a betonba) felallitja, hogy ra tudjon rugni egy forgot....

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#479) Csoffadalom válasza rt06 (#478) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem csak két olyan jelenet nem tetszett, ahol az ellen vár pár pillanatig, hogy a fő hős bevigye a rúgást vagy az ütést. Az idő alatt szerintem simán vissza tudott volna támadni amíg várt. Ettől eltekintve szerintem baszott jó film. Nem hiszem, hogy az amcsik ebből megfelelő reboot-ot tudnának készíteni, ez így jó ahogy van.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#480) rt06 válasza Csoffadalom (#479) üzenetére


rt06
veterán

osszessegebn nekem is tetszett (bar lehetett volna benne tobb akcio), csak a fenti momentum volt zavaro

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#481) Viszlát


Viszlát
addikt

Újranézős: Hairspray (8/10): hjajj, ez nagyon jó volt most megint. Szuper zenék, ámbátor még mindig vegyes érzelmeim vannak Travolta nőként szerepeltetésével kapcsolatban (nem értem miért volt rá szükség a történet szempontjából, de simán lehet, hogy valami kulturális, történelmi kikacsintás).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#482) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nevem: Senki Hill és Fonda alakítása remek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#483) BITBOYS válasza koxx (#469) üzenetére


BITBOYS
addikt

RRRrrr nagyon kemény kategória :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#484) Tibiajax válasza Viszlát (#481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha felkínálnak 10millió huf-ot, hogy mondjam meg, Neked tetszik-e ez a film, mindet felrakom lazán arra a válaszra, hogy nem. minden gondolkodás nélkül...
:)
és erre tessék

én is csípem nagyon, főleg az i can here the bells-t. moziba néztük anno, talán az is segített rajta. hát most nagyon csalódtam+ benned
:))

(#485) Csoffadalom válasza rt06 (#480) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen a lövöldözést azt én is hiányoltam. Elég soványka volt az, ami a filmben volt. Az Act of Valor-ban épp elég a lövöldözés. Bár ott a narráció, meg a párbeszédek nem tetszenek. Túl nyálas a narráció, a párbeszédek meg értelmetlenek.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#486) rt06 válasza Csoffadalom (#485) üzenetére


rt06
veterán

akcio alatt nem feltetlen lovoldozesre gondolok, bele tartozik abba mas is, ugy mint - a teljesseg igenye nelkul - kozelharc, foldharc, keseles, vivas, lovoldozes, autos uldozes, repulos uldozes, motoros uldozes, helikopteres uldozes, ursiklos uldozes, vonatos uldozes, halalcsillagos uldozes, versenyfutas egymassal, versenyfutas az idovel, versenyfutas egy t-rex-szel, bombak felrobbantasa, epuletek felrobbantasa, autok felrobbntasa, a narrator felrobbantasa (tenyleg nem a legszerencsesebb, mert nekem mindig az jut eszembe a narrator-rol, hogy az iro maskepp nem tudja elmondani, mit akar, csak ha a szankba ragja)

act of valor nekem tetszett, az egyetlen "ezdegaz" pillanata az volt, mikor a mexikoi katonaval/rendorrel (?) talalkoztak, az meg mondta nekik, hogy "itt nem lesz blekhokdan"

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#487) Viszlát válasza Tibiajax (#484) üzenetére


Viszlát
addikt

De miért? :) Tudod, hogy muzikális beállítottságú vagyok, szóval szerintem pont az ellenkezője lenne a meglepetés. Mindenesetre örülök, hogy neked is tetszett, az én kedvencem a You Can't Stop the Beat. :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#488) koxx válasza Viszlát (#481) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Rémlik ez a film, nem mertem megnézni :)

(#489) Csoffadalom válasza rt06 (#486) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igen, az egy nagyon szar poén. Azt mégis az lesz.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#490) dokee78 válasza leslieke (#482) üzenetére


dokee78
félisten

+1
nagyon jó film szerintem aki nem látta nézze meg.

(#491) DelArco


DelArco
aktív tag

Wrath of the Titans
Szerintem ez a film netto időpocsékolás. Egyetlen percet sem tudok mondani belőle ami miatt érdemes lenne elkezdeni nézni.
Az elöző résszel nem tudom összehasonlítani mert arra már nem emlékszem remélem ezt is hamar elfelejtem. :(

Youth hides the key to salvation

(#492) dokee78 válasza DelArco (#491) üzenetére


dokee78
félisten

A görög mitológiát kedvelőknek tetszeni fog.
Nekem bejött igaz én sem emlékszem kiemelkedő momentumra belőle.

(#493) abridabri válasza DelArco (#491) üzenetére


abridabri
veterán

"Egyetlen percet sem tudok mondani belőle ami miatt érdemes lenne elkezdeni nézni."
Van jo par percnyi jelenet amiben gyonyorkodhetunk Andromeda szepsegeben ,ezert mar megeri :B

(#494) MmDorian válasza DelArco (#491) üzenetére


MmDorian
őstag

a percy jacksonban legalább a csaj jó volt(szvsz), ezt elkezdtem, de megéreztem, hogy nem kell tovább pazarékolni az időm.

(#495) Viszlát válasza koxx (#488) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem neked való, az biztos. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#496) kovsol


kovsol
titán

Killer Elite

Nekem bejött a film, kellően pörgős volt szerintem, és nem untam rá a végére se.

7.5 pont

May the Force be with you!

(#497) littlelion21


littlelion21
addikt

(#498) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

The Devil Inside Az ördög benned lakozik

Tudtok ehhez hasonló filmeket mondani? Tudom, ez pont nem valami komoly, de nekem pl. A rítus is tetszett. Szeretek egyedül, éjszaka ilyen filmeket nézni.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#499) Csoffadalom válasza NathanCullen (#498) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ilyen kamerás filmek, vagy csak a horrorok érdekelnek?

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#500) gyuromoj válasza Viszlát (#481) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez a film nekem is tetszett, sokáig hallgattam az OST-jét.
Amúgy azért van benne férfi nőként, mert az eredtiben is megvolt ez a szerep.
:R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.