Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Huma válasza Huma (#299) üzenetére


Huma
addikt

A végére azért beerősít a film. Bár értelmes szava többnyire csak a profnak van. Ő viszont elég jól nyomja az utolsó 10-15 percben.
Egyszer érdemes megnézni. Mondjuk szerintem is túl tömény a film.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#302) Sotho


Sotho
őstag

The Nines - mire kibökték a lényeget eldöntöttem ,hogy dögunalom. Számomra mint film értékelhetetlen, a The Sunset Limitiddel egyetemben ugyanis azt képtelen voltam 20 percnél tovább nézni mert lefordultam a székről olyan uncsi. ;]

(#303) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Tudnátok valami mostanában 2011-2012-es horror filmet ajánlani ami mostanában jött ki?
Utóbbi 4-5 hónapban nem nagyon nézegettem filmeket és ki vagyok nagyon éhezve egy jó horror filmre.

Ez (A kaptár: Megtorlás) nekem hagyományokhoz híven mozis lesz tutira. :Y :K

[ Szerkesztve ]

undefined

(#304) ludsimon


ludsimon
veterán

Illetve ha már filmvilág.

Szerintem 'A sötét lovag: Felemelkedés', ha ideér nyárra akkor tutira a nyár legnézettebb mozifilmje lesz. :Y Ezt is moziba szeretném megnézni.

undefined

(#305) ludsimon


ludsimon
veterán

Sorry a spam miatt, de még 1 jó horror film ami jönni fog, lehet van aki nem hallott róla:

Sinister (2012) Nagyooon várom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezt várom a horror filmek közül idén a legjobban!!!!

Csernobili az gyenge PA utánzat lesz szerintem. Ez is hasonló, de a trailert látva van benne valami plusz ami nekem tetszik benne nagyon!

Volt egy horror film, már nem emlékszek a címére amit újra akarok nézni, egy régi kórházba vagy gyógyintézetbe mentek forgatni éjjel filmesek és soha nem lett reggel és nem tudtak kijutni és mind ott haltak meg.

Nem tudjátok a címét?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#306) pohár válasza ludsimon (#303) üzenetére


pohár
félisten

Kaptár csak itthon, az első rész utáni részek, annyira, de annyira szarok, hogy már fáj, pénzt én ki nem dobok rá :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#307) ludsimon válasza pohár (#306) üzenetére


ludsimon
veterán

Hát nem volt valami nagy szám az utolsó rész, igazad van!

undefined

(#308) NathanCullen válasza ludsimon (#303) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Nekem horror filmekből csak olyan jön be, amiben van valami természetfeletti. Viszont már régen láttam ilyet, legutóbb A rítust meg valami gagyibbat. Hasonló, "természetfelettis horror" címekre én is kíváncsi lennék, ha tud valaki.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#309) ludsimon válasza NathanCullen (#308) üzenetére


ludsimon
veterán

Ezt láttam.

Én minden horrort szeretek aminek van értelme és hagy bennem valami nyomot.

Szerk.:

Most látom, készül a Rec 3 !!!! :Y

[ Szerkesztve ]

undefined

(#310) Rusher válasza ludsimon (#309) üzenetére


Rusher
őstag

Nem készül, már bemutatták márciusban....viszont az előző részekhez ennek már semmi köze, de a trailer alapján nem néz ki rossznak :N

Még annyit A Kaptár-hoz, hogy sztem annak köze sincs a horrorhoz. A játékok sztorija százszor jobb volt, ez a filmes megvalósítás elég gagyi lett...sokkal többet vártam. :(

[ Szerkesztve ]

(#311) oriic válasza Rusher (#310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első rész nagyon jó volt szerintem pedig.

Live-Die-Respawn

(#312) koxx


koxx
MODERÁTOR

Andy Vajna interjú [link]

(#313) #54715584 válasza Sotho (#302) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pedig érdekes a The Nines, engem lekötött végig :K

(#314) tween válasza ludsimon (#305) üzenetére


tween
őstag

tessék, ezt keresed

(#315) umek7


umek7
őstag

Memento (2000)

Nagyon bánom hogy még csak most láttam ezt a filmet, egyszerűen zseniális. Teljesen a hatása alá kerültem, nem is tudok már rá mit mondani.. Nagyon jó. Ajánlott kétszer is megnézni..

10/10

[ Szerkesztve ]

(#316) Viszlát


Viszlát
addikt

Lockout (2/10): Luc Besson sem a régi már, ez valami rettenetesen gagyi volt. A CGI-nek valószínűleg felment az ára, mert a színvonal egy kábeles sorozat szintjét ütötte meg.

Get the Gringo (6/10): valami felcsillant a régi Mel-ből, de még nem az igazi. Nekem hiányzott, mindig is bírtam, ezen a filmen pedig érződött, hogy rá írták a szerepet. Kissé grandiózus a vége, de hát ezt már megszokhattuk tőle. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#317) Tibiajax válasza Huma (#301) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Humanoid, lenne itt egy film, szerény személyednek, amit tegnap megint megnéztem, akkor ugrott be, h ajánljam
ha még nem láttad volna, hajrá, kiváncsi leszek, mit írsz rá majd
Los Cronocrimenes
magon fenn van in hd, szinkronnal mehet

(#318) Integra válasza Tibiajax (#317) üzenetére


Integra
titán

tegnap láttam, hogy van topcat - the movie :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#319) ludsimon válasza tween (#314) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi! :)

undefined

(#320) Integra


Integra
titán

sikerült tegnap tévében megnéznem végre az x-men first class-t.
összességében jó volt, tetszett, minden esetre két fura dolog volt.. a múltban elég viccesek voltak a jelmezek és a technikák, nem igazán állt össze a kép.
a másik meg a cgi volt, iszonyú műnek tűnt helyenként, ennél azért sokkal komolyabban meglehetett volna csinálni.
a legjobb rész meg ez volt:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#321) bobalazs válasza koxx (#312) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Úú, ez az Angyalszív mai szemmel is megállja a helyét. Hogy miért is nem láttam eddig?
Köszi a linket. ;)

(#322) ludsimon


ludsimon
veterán

Iron Sky (2012)

Lehet csak nekem nem jött be, mert ez a műfaj (akció+comedy) engem kifejezetten idegesít.

2/10 - Nem ajánlott, aki nem szereti ezt a műfajt, csak fölöslegesen tölti le!

undefined

(#323) GaPetya válasza ludsimon (#304) üzenetére


GaPetya
csendes tag

Az új Batman film. Már nagyon várom, az mindenképpen egy olyan film lesz, amit mozikban is megnézek, meg meg is veszek.

Más:
A Kaptár filmekkel kapcsolatban, pedig az utolsó rész nem volt annyira rossz, legalábbis ha nem játékadaptációként nézzük, de ötödik rész már tényleg nem kellene.
(Gyenge) spoilerek olvashatóak:
Az is nagy hülyeség lesz az ötödikben, hogy bár Leon meg Ada bejön, de Chris meg Claire eltűnik. Akkor már nem lehetett volna a nagy csapat együtt? :W Továbbá azt is nagy baromságnak tartom, (ha jól értettem a trailer alapján, ha nem akkor nem szóltam) hogy Wesker él és valami olyasmi lesz, hogy eddig ami Alice-el történt, nem mindig volt a valóság. Vagy valami ilyesmi.
Spoiler vége.

(#324) littlelion21


littlelion21
addikt

(#325) ludsimon


ludsimon
veterán

Blitz (2011) 1080p HunDub

Gyenge volt. 1x nézhető.

5.5/10

Priest-et estére hagyom. Csúnya lenne most megnézni egy olyan filmet ami estéhez való. :U

[ Szerkesztve ]

undefined

(#326) pohár válasza littlelion21 (#324) üzenetére


pohár
félisten

az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag képe spoileres kicsit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#327) hoffman_ válasza ludsimon (#325) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Redőny lehúz, problem solved :D Én máshogy nem is kapcsolom be a tévét :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#328) ludsimon válasza hoffman_ (#327) üzenetére


ludsimon
veterán

Én is be tudok sötétíteni....
Nem épp ez volt a cél, hogy sötét legyen. :DDD

Hanem, hogy elalvás előtt egy ilyet érdemes nézni, trailer alapján jó kis film, aztán meglátom milyen.

undefined

(#329) hoffman_ válasza ludsimon (#328) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Priest? Szerintem az minden, csak nem para :N

madgie:

És igeeeen, ez is benne van a pakliban :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#330) madgie válasza ludsimon (#325) üzenetére


madgie
titán

Számíts rá, hogy a Blitz-et jónak fogod találni a Priest után :DDD

(#331) ludsimon válasza hoffman_ (#329) üzenetére


ludsimon
veterán

Szeretem az ilyen vámpíros dolgokat este nézni, másnapra nyomot hagy bennem általában. :D

Nem tudom, én ilyen vagyok. :)
Ami érdekes számomra azt inkább este nézem meg, a többi töltelék meg jöhet délután. :D

madgie:

Akkor meg is oldódott a dolog. :DDD Indítom is. :DD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#332) littlelion21 válasza pohár (#326) üzenetére


littlelion21
addikt

A Truman-show is :)

(#333) pohár válasza littlelion21 (#332) üzenetére


pohár
félisten

az eddig még kimaradt, szóval nekem nem :D

ez egy egész jó videó

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#334) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Delutanra keresek filmet, akcio vagy thriller erdekelne elsosorban, de johet drama is. Nem fontos, hogy uj film legyen. Tudnatok segiteni? :)

(#335) pohár válasza Psychonaut (#334) üzenetére


pohár
félisten

keress elő egy Stathamtől egy filmet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#336) Psychonaut válasza pohár (#335) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mar minden nezheto filmjet lattam. :D
De megtalaltam a Sherlock Holmes Game of Shadowst, szerintem ez jo lesz, valamiert eddig elfelejtodott.

(#337) Tibiajax válasza littlelion21 (#324) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#338) pohár válasza Psychonaut (#336) üzenetére


pohár
félisten

én is nemrég néztem újra a 2 részt, meg még mielőtt a moziban megnéztem volna a 2. részt, meglestem az elsőt, nehéz megunni valahogy Downey-t :D

a Blitz megvolt már Stathamtől? jöhetne már a Safe is normális minőségben :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#339) spammer


spammer
veterán

Total Recall - Az emlékmás (1990)

Megnéztem, ha már úgyis készül a remake. Igencsak eljárt felette az idő, de mai szemmel is nézhető még. Az alapsztori még mindig jó, de a megvalósítás illetve a vége nem nyerte el maradéktalanul a tetszésemet. Kicsit több sztori, magyarázat, nyomozás stb. kellett volna és kevesebb akció és menekülés.

Ahogy néztem a remake trailerét, abban talán még több lesz az akció, de manapság ezen már nem csodálkozom...

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#340) oriic válasza spammer (#339) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg van egy sorozat is, az vajon mennyire kapcsolódik a filmhez?

Live-Die-Respawn

(#341) spammer válasza oriic (#340) üzenetére


spammer
veterán

Erre gondolsz? Passzolom, de szerintem az alapötleten kívül nem sok köze lehet hozzá (karakterek is mások).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#342) gyuromoj


gyuromoj
veterán

John Carter
1080p

A sok negatív kritika miatt félve ültem le a film elé. Egynek elment... Látvány és a hercegnő oké volt. Sztori szerintem kiszámítható. Nem tudom milyen folytatást akartak ennek csinálni, de lehet jobb is lesz így.

5/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#343) Huma válasza Tibiajax (#317) üzenetére


Huma
addikt

Már megvolt. Nem volt rossz. De nem nagyon emlékszem már a filmre, így nem írnék inkább róla semmit. Nem szeretnék hülyeségeket írkálni mert rosszul emlékszem valamire.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#344) Tibiajax válasza Huma (#343) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#345) ludsimon


ludsimon
veterán

Get the Gringo (2012) HunSub

7/10 - Megérdemli!

undefined

(#346) Oliverda válasza Huma (#343) üzenetére


Oliverda
félisten

Nézd meg újra. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#347) F34R válasza Viszlát (#316) üzenetére


F34R
nagyúr

hűha , én is filóztam rajta hogy megnézzem vagy ne , de ezek után nem tudom mi vár rám este.

(#348) leslieke válasza ludsimon (#325) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Priest a Blitznél is rosszabb. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#349) dokee78


dokee78
félisten

Most néztem én is a Lockoutot hát a CGI-nél lestem,elég amatőr munka.

(#350) DelArco


DelArco
aktív tag

Blitz
Egyszer nézhető. Annyi pozitívum van benne hogy egy kiváló sört és egy jó pizzát ettem míg néztem.
Statham még tanulhatna kicsit Bruce Willistől hogy kell lecsúszott zsarunak lenni.

SPOILER
Amikor kiengedik a börtönből a faszit mert nincs ellene bizonyíték és kisétál nem az a boriték van nála amiben az 50ezer font van? Mert ha igen akkor az egy egész jó bizonyíték lett volna.

Youth hides the key to salvation

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.