Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55406) spiky03


spiky03
veterán

Mi is megnéztük tegnap este Az Útvesztőt

Nekünk tetszett.
Ha nekem is sorrendet kéne állítanom az ilyen típusú filmekben akkor az lenne, hogy az Éhezők viadala, Útvesztő és a Beavatott.

Nah de vissza a filmre.
Érdekes volt a történet, kíváncsian várjuk mi is a következő részt, hogy mi is kerekedik ki a történetből.
A karakterekkel nem volt baj, jók voltak. Dylan O'Brien a Teen Wolf sorozatban bebizonyította számomra, hogy van tehetsége a színészkedéshez. Jó volt látni nagy filmben is, fura, hogy a sorozat főszereplője meg sehol sincs.
A hangokra én is kitérnék, tényleg jó lett a hangkeverése, szinte egész film alatt él az összes csatorna, pl amikor kint vannak a mezőn hátulról hallani a tücsök ciripelést. :)
Nekem is lentebb kellett venni a hangerőt.

Spoiler on
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége, hogy mit fog még csinálni így beépülve Thomas.
Valamint remélem, hogy azért többet mutatnak majd a városokról a napkitörés után
mondjuk volt pár érdekes dolog benne, pl hogy egy repülőt sem láttak az égen? Vagy azzal nem lehetett volna őket kiszabadítani? Mert a végén látható volt a teljes létesítmény és fent nyitott volt.
A bogarak jól néztek ki. 1-2 helyen lógott csak ki a CGI, az is inkább a futós jelenetnél a pengék elől.
Spoiler off

7/10 mehet rá

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.